1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Richelieu
2010-09-18, 09:35
Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
Autor Wiadomość
emilia.krugly 


Dołączyła: 29 Sie 2017
Posty: 1

 #226  Wysłany: 2017-08-29, 13:11  Pomoc - praca magisterska


Witam serdecznie !! :)

Jestem studentką II roku studiów magisterskich kierunku pielęgniarstwo Wydziału Nauk
o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zwracam się z pytaniem i za razem ogromną prośbą. Czy znalazłyby się się Panie, które poświęciłyby Swój czas i wypełniły kwestionariusz ankiety, którego celem jest ocena jakości życia kobiet po mastektomii częściowej lub całkowitej. Uzyskane wyniki posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej.

JEŚLI ZNALAZŁYBY SIĘ CHĘTNE PANIE - PROSZĘ O KONTAKT I WYŚLĘ GOTOWĄ JUŻ ANKIETĘ.

Gorąco pozdrawiam ! :)

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2017-08-29, 16:39 ]
Proszę trzymać się Regulaminu forum. Post scalony do odpowiedniego Działu.

_________________
Emilia Krugły
 
klaudia.31 


Dołączyła: 30 Sie 2017
Posty: 1

 #227  Wysłany: 2017-08-30, 19:04  Witam :)


Mam na imię Klaudia i jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na temat "Jakość życia kobiet po leczeniu operacyjnym nowotworów piersi". Ale ankieta jest skierowana zarówno do kobiet będących przed leczeniem operacyjnym, stanowiąc w ten sposób grupę kontrolną (ankieta 1) jak i po leczeniu (ankieta 2). Trzeba wybrać odpowiednią dla siebie ankietę.
Z góry serdecznie dziękuję za poświęcony mi czas. Pozdrawiam :)
ANKIETA 1 - PRZED leczeniem chirurgicznym
https://goo.gl/forms/xhPuv8WbsGlX5sGj2
ANKIETA 2 - PO leczeniu chirurgicznym
https://goo.gl/forms/zM6jyYwpeJI6RGbt1
 
0la 


Dołączyła: 28 Cze 2017
Posty: 2

 #228  Wysłany: 2017-08-30, 22:42  


Dzień dobry,
pozwalam sobie jeszcze raz umieścić link do ankiety. Za kilka tygodni praca będzie prezentowana na ogólnopolskiej konferencji "Postępy w ginekologii onkologicznej", a przed oddaniem wyników do statystyka chcielibyśmy spróbować zebrać jeszcze kilka ankiet.

Badanie kierowane jest zarówno do Pań chorująch na nowotwory ginekologiczne, jak różnież na inne niż ginekologiczne.

Poniżej jeszcze raz zamieszczam informację o badaniu:

Jesteśmy studentkami medycyny oraz członkami Studenckiego Koła Naukowego Położnictwa, Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej CM UMK w Bydgoszczy. Przeprowadzamy badanie, które ma ocenić wpływ choroby nowotworowej na samoocenę kobiet. Ankieta jest w pełni anonimowa i jej wypełnienie powinno zająć nie więcej niż 10 min. Mamy nadzieję, że wyniki naszego badania pomogą kobietom, które zostały dotknięte chorobą nowotworową i przyczynią się do zapewnienia im lepszej, efektywniejszej i bardziej kompleksowej opieki.
Bardzo dziękuję za każdą rozwiązaną ankietę i poświęcony czas,
Aleksandra Kunicka

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfwjQqpm1DNnqoqjtw74xZ4kZiUPRgOQmEqE8xxYkty03Z46g/viewform
 
karolinka777
[konto usunięte]



Posty: 0

 #229  Wysłany: 2017-09-04, 22:48  


Wykonane :)
 
karszat 


Dołączyła: 26 Sie 2017
Posty: 2

 #230  Wysłany: 2017-09-23, 22:28  


Szanowni Państwo,

Jeśli ktoś z Państwa byłby nadal zainteresowany udziałem w badaniu dla opiekunów, to ankieta pod adresem https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehMYQT9igb7s6KvSHjWrSOafeMJDKov5X_q5OrpjZ1b1ZhEg/viewform?usp=sf_link jest nadal aktywna.

Pozdrawiam serdecznie.
 
marta4 


Dołączyła: 05 Paź 2017
Posty: 1

 #231  Wysłany: 2017-10-05, 12:28  Prośba o wypełnienie ankiety dla osób po 55. roku życia


Dzień dobry,


Jestem studentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Prowadzę badania potrzebne do przygotowania pracy magisterskiej ,,Analiza zaburzeń metabolicznych w populacji osób powyżej 55. roku życia".

Proszę o wypełnienie arkuszu, ponieważ każda ankieta jest istotna i zwiększa jakość całego badania.

Z góry dziękuję. :)

https://drive.google.com/open?id=1HmiPKeBfaT_BXatjPq0RiO7vW4cVElqXlmmL6gIQM1k

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2017-10-05, 15:20 ]
Post scalony do wątku, gdzie jego miejsce. Proszę zapoznać się zawsze z Regulaminem forum zanim napisze się post.

 
Angelika96 


Dołączyła: 30 Lis 2017
Posty: 1
Skąd: Rzeszów

 #232  Wysłany: 2017-11-30, 19:49  Nowotwór jelita grubego-praca dyplomowa


Witam,
Jestem studentką III roku pielęgniarstwa. Piszę prace licencjacką ( studium przypadku ) na temat nowotworów w jelicie grubym. Chciałabym prosić Państwa o podzielenie się materiałami na ten temat. Interesują mnie książki, publikacje i artykuły naukowe.Z góry bardzo dziękuje za wszelką udzieloną mi pomoc.

Prosiłabym o przesyłanie wszelkich informacji na mojego e-maila : angelikachrapek96@gmail.com

0 odpowiedzi:

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2017-12-01, 07:12 ]
Wchodząc na forum proszę zawsze zapoznać się z Regulaminem. Na wszelkie ankiety jest przeznaczony odpowiedni dział i tu należy umieszczać swoje posty. Wątek scalony.

 
gaba 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 3417
Skąd: warszawa
Pomogła: 1797 razy

 #233  Wysłany: 2017-11-30, 20:01  


Ooo?
_________________
sprzątnięta
 
TP53 


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 548
Pomógł: 73 razy

 #234  Wysłany: 2017-11-30, 23:24  


Tu znajdziesz wszystko...

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/
 
jadzka94 


Dołączyła: 06 Lis 2017
Posty: 1
Skąd: Tczew

 #235  Wysłany: 2017-12-07, 13:17  


Witajcie.
Jestem studentką trzeciego roku pedagogiki specjalnej. Piszę prace licencjacką, która dotyczy Wpływu choroby nowotworowej rodzica na funkcjonowanie społeczno emocjonalne dziecka..
Sama jestem po dwóch różnych nowotworacg wiec ten temat chorób nowotworowych nie jest mi obcy. Jednak nie jestem mamą dziecka :( Dlatego potrzebuje rodziców, którzy podczas swojego leczenia mieli dzieco w wieku 5-18lat. Proszę Was o wypełnienie ankiety.. Brakuje mi już ich ja prawdę nie wiele... :)

Poniżej przedstawiam link do ankiety z góry dziękuję za poświęcony czas :)


Warning: fsockopen() [<a href='function.fsockopen'>function.fsockopen</a>]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /forum/readTitle.php on line 36



Warning: fsockopen() [<a href='function.fsockopen'>function.fsockopen</a>]: unable to connect to https::80 (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known) in /forum/readTitle.php on line 36

Error


[ Dodano: 2017-12-07, 13:19 ]
https://docs.google.com/forms/u/0/d/1IzSG776N0ueYdkGo4fu1MzZmBWYeouR4jJo66SejFfc/edit?usp=drive_web
Cos poprzedni link nie działa
_________________
Jadżka
 
aberrance 


Dołączyła: 12 Gru 2017
Posty: 1
Skąd: Pionki

 #236  Wysłany: 2017-12-12, 19:29  Badanie w ramach fakultetu Psychoonkologia


Witajcie,

Jestem studentką IV roku psychologii klinicznej z neuropsychologią na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i w ramach zaliczenia fakultetu z zakresu psychoonkologii muszę przeprowadzić badanie z osobą, która ok. 5 lat temu z powodzeniem zakończyła leczenie choroby nowotworowej. Badanie ma charakter krótkiego wywiadu i wypełnienia kilku kwestionariuszy (głównie związanych z nastrojem i emocjami). Może odbyć się drogą elektroniczną lub osobiście (Lublin). Badanie miałoby charakter anonimowy, a wyniki zostałyby wykorzystane tylko w celach naukowych. W razie potrzeby, służę zweryfikowaną przez prowadzącego informacją zwrotną.
Wiem, że jest to temat trudny, dlatego szukam osoby, która w pełni dobrowolnie zechciałaby wziąć udział w takim badaniu.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt w wiadomości prywatnej lub za pośrednictwem maila: klaudiamazur@onet.eu

Jeśli post jest niezgodny z regulaminem lub umieściłam go w niewłaściwym miejscu, przepraszam.

Pozdrawiam :)

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2017-12-12, 20:24 ]
Post scalony do odpowiedniego Działu.

 
NataliaSanecka 


Dołączyła: 14 Gru 2017
Posty: 1
Skąd: Gdańsk

 #237  Wysłany: 2017-12-15, 11:34  Nowotwór żołądka


Witam
Jestem studentką 4 roku pielęgniarstwa pisze pracę na temat Edukacja w procesie pielęgnowania pacjenta oferowanego z powodu nowotworu żołądka. Chciałabym zapytać czy ktoś z grupy nie przeszedł resekcji lub wycięcia całego żołądka z takiego powodu, jeśli tak bardzo prosiłbym o kontakt mam kilka pytań 😊

[ Komentarz dodany przez Moderatora: missy: 2017-12-15, 14:45 ]
Post przeniesiony do właściwego działu.

 
missy 
MODERATOR



Dołączyła: 05 Paź 2014
Posty: 5198
Skąd: Trójmiasto
Pomogła: 1336 razy


 #238  Wysłany: 2017-12-15, 14:15  


NataliaSanecka,
Dział Nowotwory układy pokarmowego to jeden z działów dla chorych, to po pierwsze.
Dział dla studentów piszących prace i publikujących różne ankiety jest w innym miescu forum.
Jeżeli interesują Cię konkretne sprawy związane z gastrostomią to wystarczyło cierpliwie przejrzeć wątki w dziale Nowotworów ukł.pokarmowego i następnie samej zwrócić się do wybranych osób z prośbą o kontakt. Odwrotna sytuacja jest, delikatnie rzecz ujmując, nietrafiona.
 
ml 


Dołączył: 10 Sty 2018
Posty: 1

 #239  Wysłany: 2018-01-10, 17:34  Rak jelita grubego, świadomość społeczeństwa.


Dzień dobry! Jestem lekarzem, w Klinice w której pracuję zajmujemy się leczeniem chirurgicznym pacjentów z rakiem jelita grubego, ponadto Klinika prowadzi badania na ten temat, mające na celu poszerzenie wiedzy w zakresie leczenia i zapobiegania zachorowaniom na raka jelita grubego.

W niniejszej wiadomości uprzejmie proszę o wzięcie udział w tego rodzaju badaniu, będzie to polegało na wypełnieniu zupełnie anonimowej ankiety on-line, do której link zamieszczam poniżej.

Jeszcze raz powtarzam, ankieta jest zupełnie anonimowa i służy wyłącznie celom naukowym.

Będę bardzo wdzięczny, zebranie dużej ilości wypełnionych ankiety pozwoli nam uczynić krok na przód w rozwijaniu metod edukowania polskiego społeczeństwa w zakresie choroby, a co za tym idzie zapobieganiu zachorowaniom na raka jelita grubego.

Link do ankiety: https://goo.gl/forms/Frui0vZ8YjsKkz3w1

Z góry uprzejmie dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2018-01-10, 17:46 ]
Post przeniesiony do właściwego działu.

 
iwonakf 


Dołączyła: 23 Sty 2018
Posty: 3
Skąd: Katowice

 #240  Wysłany: 2018-01-23, 21:50  


Szanowni Państwo,

Jestem studentką V roku psychologii. Zwracam się z uprzejmą prośbą o udział w anonimowym badaniu realizowanym na potrzeby pracy magisterskiej. Jest ono przeznaczone dla osób pełnoletnich ze zdiagnozowaną chorobą nowotworową.

Celem badania jest opisanie relacji między zasobami osób chorych na nowotwory a przeżywaniem sytuacji choroby i oceną jej konsekwencji.

Badanie polega na wypełnieniu wypełnieniu anonimowej ankiety on-line, do której link zamieszczam poniżej.

link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1qtYHfawxrZmaqThG_YNwIiF3bv7NKL5ZBAQCOoBh0sk/edit

Serdecznie pozdrawiam
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group