1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Richelieu
2010-09-18, 08:35
Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
Autor Wiadomość
Resilia 


Dołączyła: 13 Maj 2011
Posty: 1

 #16  Wysłany: 2011-05-13, 16:39  


Dzień dobry
Jestem studentką V roku psychologii. Piszę pracę magisterską o tematyce psychoonkologicznej. Badam osoby, które wyleczyły nowotwór (lub są w okresie rekonwalescencji). Uwaga moja koncentruje się na zagadnieniach związanych z resilience, wartościami, satysfakcją z życia, subiektywnym poczuciem zdrowia, które odnoszę do wybranej koncepcji szczęścia. Chciałabym prosić o wypełnienie kwestionariuszy potrzebnych mi do badań. Badania są w pełni anonimowe, a uzyskane wyniki będą służyły wyłącznie w celach obliczeń statystycznych.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: resilient007@onet.eu
Z góry dziękuję, Renata
 
pracamagisterska 


Dołączyła: 23 Maj 2011
Posty: 3

 #17  Wysłany: 2011-05-23, 18:34  


Dzień dobry,

jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 5 lat aktywnie współpracuję z osobami chorymi onkologicznie na oddziałach szpitalnych. Dlatego nie mogłam wyobrazić sobie pisania pracy magisterskiej na inny temat. Pragnę lepiej poznać Państwa sytuację, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc i wypełnienie kwestionariusza dostępnego online. Skierowany jest on do osób w trakcie lub po przebytej chorobie nowotworowej, będących w stałym związku partnerskim. Dotyczy poczucia jakości życia oraz jakości związku. Wypełnienie go zajmie Państwu 10-15 min.

Kwestionariusz jest anonimowy, a jego wyniki służyć będą jedynie celom naukowym.

Link do ankiety: www.wbadanie.pl/ankieta/233178738/

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam i życzę zdrowia oraz wszystkiego dobrego!
_________________
Dziękuję Wszystkim za pomoc w badaniach!
 
pracamagisterska 


Dołączyła: 23 Maj 2011
Posty: 3

 #18  Wysłany: 2011-05-26, 10:49  


Witam,
Do zakończenia badań brakuje mi jeszcze zaledwie kilkunastu kwestionariuszy:) Dlatego bardzo proszę Osoby, które jeszcze nie wypełniły kwestionariusza o pomoc:) Będę wdzięczna!
Link do ankiety: www.wbadanie.pl/ankieta/233178738/

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia:)
A wszystkim Mamom- najlepsze życzenia!:)
_________________
Dziękuję Wszystkim za pomoc w badaniach!
 
pracamagisterska 


Dołączyła: 23 Maj 2011
Posty: 3

 #19  Wysłany: 2011-06-10, 09:34  


Właśnie zakończyłam proces badań. Przechodzę teraz do obliczania wyników, wyciągania wniosków i interpretacji:) Dziękuję bardzo serdecznie Wszystkim za pomoc:) Jak tylko zakończę moją pracę, naturalnie podzielę się wynikami:)
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego weekendu!
_________________
Dziękuję Wszystkim za pomoc w badaniach!
 
magdalenka 


Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 1

 #20  Wysłany: 2011-07-31, 15:34  PROFILAKTYKA ZDROWOTNA KOBIET


profilaktyka zdrowotna

Witam, jestem studentką V roku socjologii i piszę pracę magisterską na temat profilaktyki zdrowotnej kobiet. A konkretnie o skuteczności reklam społecznych poruszających problem raka piersi i raka szyjki macicy, czyli dwóch nowotworów, które dotykają nas kobiety najczęściej.
Chciałabym prosić o pomoc przy wypełnieniu ankiety. Wyniki pomogą określić czy reklama społeczna jest w stanie zwiększyć naszą świadomość problemu. Ankieta jest całkowicie anonimowa.
Liczę, ze nikogo nie urażę. Poniżej zamieszczam link do ankiety:

http://www.ankietka.pl/an...kiem-zycia.html

Będę wdzięczna za każde wypełnienie.

Z góry dziękuję za pomoc!

Magda
 
raknieboraak 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 1

 #21  Wysłany: 2011-10-13, 21:01  Ankieta - choroba nowotworowa narzadu rodnego...


Witam,
jestem studentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku Położnictwo.

Zwracam się do wszystkich obecnych na tym forum kobiet, które zmagały/zmagają się z
nowotworem narządu rodnego o wypełnienie opracowanej przeze mnie ankiety. Moim celem jest zebranie niezbędnych informacji potrzebnych do napisania pracy licencjackiej na temat „Wpływ rozpoznania choroby nowotworowej narządu rodnego na postrzeganie wartości zdrowia i zachowań prozdrowotnych kobiet”.

Kwestionariusz ankiety jest anonimowy, zawiera 22 pytania, a wyniki przeprowadzonego
przeze mnie sondażu zostaną wykorzystane wyłącznie w celach naukowych.

link do ankiety: Ankieta - KLIK!

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam,

Ewa :)

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2011-10-13, 22:05 ]
Post scalony do właściwego mu wątku.

 
david_t 


Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 1

 #22  Wysłany: 2011-10-26, 14:03  WAŻNE I PILNE!! PROŚBA O POMOC W BADANIU!


Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Zwracam się do Was z bardzo pilną prośbą. Jestem psychologiem i prowadzę badania par w sytuacji choroby. Zbierałem ankiety po różnego rodzaju placówkach, ale niestety urwał mi się kontakt z kilkoma osobami zanim zwróciły mi ankiety. Efektem czego brakuje mi 5 ankiet od 5 par, i muszę je mieć jak najszybciej. Do badania potrzebuję KOBIETY chore lub po chorobie i ich partnerów. Osoby skłonne mi pomóc proszę o kontakt mailowy dtorbacki@gmail.com ze względu na zachowanie pełnej anonimowości.

Dziękuję i BARDZO LICZE NA POMOC!!
David Torbacki
dtorbacki@gmail.com
 
kila 


Dołączyła: 26 Paź 2011
Posty: 1

 #23  Wysłany: 2011-10-27, 05:40  


witam wszystkich.
Jestem studentką II roku SUM z kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.
Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej. Piszę na wydziale onkologicznym.
Temat mojej pracy to: "Uszkodzenia skóry, włosów i paznokci w trakcie systemowego leczenia onkologicznego".
Niestety informacji na ten temat w literaturze jest bardzo mało. Dlatego postanowiłam się zwrócić do Was o pomoc.
Niestety nie potrafię założyć nowego wątku...

Czy mogłabym Was prosić o wypełnienie ankiety, która byłaby mi bardzo przydatna właśnie do mojej pracy.
Ankieta jest absolutnie anonimowa i każda wypełniona jest dla mnie bardzo cenna.
Dlatego jeśli ktoś wyraziłby ochotę to bardzo proszę o podanie własnego e-maila na mojego (kamila.krysciak@wp.pl).
Z góry dziękuję.
 
Zuzanna 



Dołączyła: 08 Maj 2011
Posty: 52
Skąd: Szczecin
Pomogła: 1 raz

 #24  Wysłany: 2011-11-06, 19:06  Ankiety


Hej,hej
dawno się nie odzywałam, a to dlatego że praca,szkoła i dzieci i miliony innych spraw wśród których brak czasu na chwilę zastanowienia. Przychodzę na forum codziennie, czytam,płaczę,śmieję się niekiedy tęsknię za Wami.Forum wpłynęło na moje życie. Pracując w szpitalu spotykam pacjentów dla których mam więcej serdeczności i empatii, a ja mam siłę do dalszego życia. Postanowiłam napisać pracę mgr na temat jakości życia z chorobą nowotworową,dokładnie z rakiem jajnika (jako położna) i w związku z tym proszę Was o cokolwiek,co mogło by ukazać jaka to choroba: myśli,słowa,wiersz,piosenka i inne.Oczywiście tylko za Waszą zgodą i późniejszą egzemplarzem.Mam również ankiety, ale nawet nie śmiem prosić...Mój adres e-mail: zuzkozielska@poczta.onet.pl
PS Dziękuję. Zuzanna.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2011-11-06, 19:11 ]
[paluszkiem] Miejsce takiego posta jest w tym wątku (nie w odrębnym),
co bywalczyni - jak sama deklaruje - tego forum powinna doskonale wiedzieć.
 
magda.s-kis 


Dołączyła: 14 Lis 2011
Posty: 2

 #25  Wysłany: 2011-11-14, 21:04  Ankieta do pracy magisterkiej


Jestem studentką pielęgniarstwa i prosiłabym o wypełnienie ankiety na temat alternatywnych metod leczenia, która posłuży mi do napisania pracy magisterskiej.

Chętnych proszę o wysłanie maila na adres: magda.s-kis@o2.pl
W mailu zwrotnym otrzymają Państwo ankietę.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2011-11-14, 22:13 ]
Post scalam do odpowiedniego wątku ...
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #26  Wysłany: 2011-11-17, 10:10  


Na pielęgniarstwie uczą o "alternatywnych metodach leczenia" raka? :mrgreen: Zaszywanie cieciorki pod skórą, ziółka i takie tam?
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
gaba 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 3417
Skąd: warszawa
Pomogła: 1797 razy

 #27  Wysłany: 2011-11-17, 12:45  


Jako temat pracy to to jest bardzo ciekawe, bo niby nikt nie bierze tych metod poważnie, a wiedza o nich jest szeroko rozpowszechniona, nazwy leków stosowanych w chemioterapii dla chorych są zagadką a o amigdalinie wszyscy wiedzą. Powodzenia
_________________
sprzątnięta
 
Erevain21 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 209
Skąd: Wrocław/Lublin
Pomógł: 77 razy

 #28  Wysłany: 2011-11-17, 13:05  


kila napisał/a:
witam wszystkich.
Jestem studentką II roku SUM z kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.
Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej. Piszę na wydziale onkologicznym.
Temat mojej pracy to: "Uszkodzenia skóry, włosów i paznokci w trakcie systemowego leczenia onkologicznego".
Niestety informacji na ten temat w literaturze jest bardzo mało. Dlatego postanowiłam się zwrócić do Was o pomoc.
Niestety nie potrafię założyć nowego wątku...

Czy mogłabym Was prosić o wypełnienie ankiety, która byłaby mi bardzo przydatna właśnie do mojej pracy.
Ankieta jest absolutnie anonimowa i każda wypełniona jest dla mnie bardzo cenna.
Dlatego jeśli ktoś wyraziłby ochotę to bardzo proszę o podanie własnego e-maila na mojego (kamila.krysciak@wp.pl).
Z góry dziękuję.


W Bibliotece UM masz tyle opasłych tomów z onkologii klinicznej, farmakologii, farmakokinetyki i farmakognozji( barwinek, cis,mandragora itp itd.)
Więcej niż tam nie dowiesz się nigdzie indziej-masz tam wszystko :od badan ,po opis działania i skutków ubocznych
Wystarczy tylko poszukac.
Z poza ksiązkowych to pubmed.com ( abstrakty-US National Library of Medicine National Institutes of Health)
 
Hubert Wierciński 


Dołączył: 23 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: Warszawa

 #29  Wysłany: 2011-11-23, 10:07  Zaproszenie do badań etnograficznych


dzień dobry!

nazywam się Hubert Wierciński i jestem doktorantem w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej UW. Prowadzę badania do pracy doktorskiej poświęcone osobom chorym/byłym chorym na raka. Celem moich badań jest naszkicowanie portretu pacjenta onkologicznego w Polsce oraz analiza jego biografii powiązanej z chorobą. Badania prowadzę między innymi w środowisku Polskich Amazonek Ruch Społeczny, członków fundacji Rak`Roll oraz pacjentów jednej z przychodni w Białymstoku. Główną metodą moich badań jest swobodny wywiad.

Poszukuję osób, które chciałby udzielić mi wywiadu, zamieszkałych w Warszawie. Badania są anonimowe i nowatorskie. Mam nadzieję, że moja praca doktorska ukaże się drukiem i będzie pierwszą pozycją etnograficzną w Polsce, która kompleksowo poruszy problem pacjentów onkologicznych, ich doświadczeń i zmagań z chorobą.

Jeżeli ktoś z szanownych Forumowiczów jest zainteresowany, proszę o kontakt na adres hubertwier@gmail.com lub o wiadomość prywatną.

Z góry bardzo dziękuję i przepraszam, jeżeli moje ogłoszenie znalazło się w niewłaściwym miejscu
 
diana 


Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 1

 #30  Wysłany: 2011-11-23, 20:28  Poczucie jakości życia Pacjentek po mastektomii


Witam serdecznie,
Jestem studentką VI roku Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. W ramach Studenckiego Koła Naukowego Onkologii i własnych zainteresowań prowadzę badanie, mające na celu ocenę poczucia jakości życia Pacjentek po mastektomii. Chciałabym poprosić Panie o wypełnienie poniższego kwestionariusza. Udzielone przez Panią odpowiedzi mają dla naszego badania ogromne znaczenie. Wypełnienie kwestionariusza zajmie Pani około 15-25 minut. Otrzymane wyniki zostaną wykorzystane tylko do celów naukowych. Paniom zainteresowanym zbiorczymi wynikami naszego badania mogę takowe wysłać na maila. Z góry dziękuję za wszelką pomoc!
Pozdrawiam ciepło,
Diana

Kwestionariusz-> http://tinyurl.com/cc56r6s

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2011-11-23, 20:31 ]
Post scalony do właściwego wątku.

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group