1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
roman1130 - komentarze
Autor Wiadomość
Zoja 62 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 1156
Skąd: Śląsk
Pomogła: 206 razy

 #1711  Wysłany: 2012-09-29, 10:17  


Romku oj tam, oj tam........więcej niegrzecznych rysunków proszę.....

Życzę Ci jak najszybszej poprawy samopoczucia....
_________________
Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #1712  Wysłany: 2012-09-29, 16:20  


Zoja 62 napisał/a:
więcej niegrzecznych rysunków proszę.....
ja też ale nie chciałam pisać :lol:
 
Jolana 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 2070
Skąd: Warszawa
Pomogła: 1506 razy

 #1713  Wysłany: 2012-09-30, 09:20  


roman1130 napisał/a:
Głos mam w dalszym ciągu niezwykle romantyczny, tak że rozmowy zwłaszcza telefoniczne są przeurocze... niektórzy zaczynając ze mną rozmowę nie mogą doczekać się kiedy będą mogli ją zakończyć, i naprawdę mam niekiedy ubaw słysząc z jaką ulgą odkładają słuchawkę...

Humor Cię nie opuszcza :-D i tak trzymać... Romku...
Pozdrawiam niedzielnie. :flower:
_________________
Aegrotus sacra est...
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #1714  Wysłany: 2012-09-30, 10:17  


Witam niedzielnie :lol:
Tak jak zawsze twierdziłem, po kiepskich dniach przychodzą te lepsze, więc i u mnie zaczyna poprawiać się nastrój i zaczynam obserwować lekki powrót do lepszej formy fizycznej, pewno jeszcze długo nie będę przypominał Herkulesa, ale nawet lekka poprawa cieszy...
We wtorek mam zaplanowany kolejny wlew chemii w moje biedne żyły, które kurczą się i uciekają w głąb chowając się przed witaminkami, ale to już problem moich wspaniałych pań serwujących leki
Z uwagi na fakt, że mój sprzęt komputerowy co raz częściej odmawia współpracy, wyszukiwanie ciekawych i zabawnych zdjęć nie jest takie proste, nie będę zasypywać Was wynikami swoich wędrówek po necie, ale postaram się pokazać kilka zabawnych, które uda mi się wyszperać
Przykładowo, jedno z tych, które kojarzą się ze stosunkiem wielu instytucji (ZUS) niektórzy lekarze do nas chorych, które można zatytułować "frontem do klienta" lub drugie "a my tak ciebie"
Generalnie nie jestem zwolennikiem zaśmiecania naszych wątków efektami naszych fascynacji na necie, ale odrobina poczucia humoru, jest niezwykle potrzebna w sytuacji, gdy każdy dzień niesie ze sobą jakieś cholerstwo, wredne i dokuczliwe... to takie coś jest potrzebne, zarówno nam samym, jak i tym, którzy nas odwiedzają.
Generalnie wszyscy potrzebujemy i oczekujemy wsparcia i pomocy nas wszystkich, dlatego dzieląc się swoimi małymi radościami, poprawiamy nasze wzajemne relacje, wzmacniamy naszą potrzebę współpracy, zapominając o tym co dręczy każdego z nas w mniejszym lub większym stopniu.
Choroba, troska o naszych bliskich, wspomnienia o tych, którzy od nas już odeszli powoduje, że jesteśmy zestresowani, niekiedy nie możemy normalnie funkcjonować... a przecie bez względu na to co czujemy życie nie zatrzyma się tylko dlatego, że my mamy problemy, musimy każdego dnia odnajdywać się w naszym realnym życiu, korzystając z dostępnych środków, zarówno medycznych jak i wzajemnego wsparcia, na wszelkie możliwe sposoby... a poczucie humoru i dystans do nas samych jest jednym z najlepszych sposobów, aby naprawdę sobie pomóc, a jeśli ktoś przy okazji na tym skorzysta, będzie to tylko dodatkowy bonus.
Pozdrawiam serdecznie.


29.jpeg
Pobierz Plik ściągnięto 269 raz(y) 38,91 KB

264.jpeg
Pobierz Plik ściągnięto 271 raz(y) 46,52 KB

_________________
romek
 
 
Zoja 62 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 1156
Skąd: Śląsk
Pomogła: 206 razy

 #1715  Wysłany: 2012-09-30, 10:34  


Dzięki Romku....tego nam trzeba, śmiechu... :-D
_________________
Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1716  Wysłany: 2012-09-30, 11:11  


Romeczku, _itsme_ _itsme_ _itsme_
Dzień dobry :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/304950_476880018998792_2096443493_n.jpg
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
evelinaswe 



Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 215
Pomogła: 46 razy

 #1717  Wysłany: 2012-09-30, 13:06  


Romku nie ma dnia abym nie weszla na Twoj profil i tu i na bloogu wierzac,ze napiszesz tak jak dzis "jest lepiej" bo wlasnie nasi "wspomagacze" trzymaja nas przy zyciu i dodaja otuch do walki i wielkie dzieki im za to ::thnx::

A to dla Was wszystkich


papuga z kawa.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 269 raz(y) 39,75 KB

_________________
Marzenia - to mieszanka nadziei, szczęścia, wyobraźni, pragnień oraz prób ich spełnienia.
http://www.raczek-nieboraczek.bloog.pl
 
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #1718  Wysłany: 2012-10-01, 20:35  


Witam poniedziałkowo :lol:
Wczoraj miałem jeden z najfajniejszych dni w ostatnim okresie czasu, odwiedził mnie jeden z najciekawszych uczestników naszego Forum, autor wielu ciekawych wątków i niezwykle popularny ze względu na swoją wyjątkową charyzmę.
Po "powrocie" z wyjazdu na drugą stronę Oceanu na kilka tygodni do Polski zawitał Majkelek,
Znalazł chwilę czasu, aby odwiedzić mnie ze swoją uroczą Małżonką Moniką, spędziliśmy niezwykle ciekawe popołudnie, wymieniając się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi stosunków panującymi w naszej służbie zdrowia jak i poza granicami naszej obolałej Ojczyzny.
Nie ma sensu przytaczać różnic, wynikających ze standardów opieki medycznej nie ma najmniejszego sensu dołować się porównując to co mamy ze swoich ubezpieczeń w Polsce i gdziekolwiek w cywilizowanym świecie.
Majkelek jest fantastycznym młodym naukowcem, pracującym w ośrodkach naukowych zajmującym się opracowaniem naukowych efektów badań klinicznych dotyczących właśnie raka, jest niezwykle ciepłym i wrażliwym młodym człowiekiem, jestem naprawdę dumny i szczęśliwy móc zaliczyć się do tych osób, które poznały Go osobiście.
Dziękuję Majkelku za ten wspaniały prezent :lol:

Jutro mam zaplanowany kolejny wlew... nie czuję się rewelacyjnie, choć zdecydowanie lepiej niżeli kilka dni temu, ale bez względu na wyniki badań dopuszczających mnie lub eliminujących z kolejnej chemii będę musiał pogadać ze swoją p. Dr na temat jakiejś kuracji wzmacniającej...
Pomimo najszczerszych chęci i praktycznie dzięki ścisłemu reżimowi żywieniowemu w dalszym ciągu lecę ze swojej wagi, patrząc na siebie w lustrze nie mam powodów do zachwytów, to znaczy nigdy nie byłem grubasem, ale widok faceta, który może grać w filmach o obozach koncentracyjnych bez zbędnej charakteryzacji, przestał mi się podobać, Staram się jeść, ale wygląda na to, że mój rakowski żre jeszcze więcej ode mnie.
Zobaczymy, co może w tej sprawie zrobić medycyna...
Jutro będzie mądrzejsze od dzisiejszego dnia, wszystkim życzę lepszego jutra :mrgreen:
_________________
romek
 
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1719  Wysłany: 2012-10-01, 20:52  


Witaj Romanie :)
Ale fajnie, że miałeś okazję w realu poznać Majkelka. To naprawdę bardzo fajna wiadomość. :)

Tu jeszcze raz chciałam Ci podziękować za wszystkie wpisy w moim wątku i za ten ostatni też. :)

Co do jutrzejszego wlewu, ... i znów w żyłę ;)

A to na dzień jutrzejszy
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/156294_369512209793728_322955969_n.jpg
:cmok:
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #1720  Wysłany: 2012-10-01, 21:28  


Witaj Romku :tull:
No to miałeś fajny prezent :)
Ale mnie zaskoczyłeś tym, że Majkelek wraz z żoną Ciebie odwiedził :)
Myślę, że nie tylko mnie zaskoczyłeś ... ;) :roll:
WIELKI ukłon w stronę Majkelka :flow:
Od początku czułam, że to człowiek bardzo ciepły, wartościowy i pomocny temu forum co było widać po założonych przez Niego tematach oraz ilości osób jakie do Nich i do siebie przyciągnął. Szkoda tylko, że przez niepotrzebne wymiany zupełnie bezpodstawnych zdań w owych tematach zrobiło się tak cicho ... dobra ! Było-minęło. Lekcja do przemyślenia.
Mam głęboką nadzieję, że Twój post da do myślenia (oby!) niektórym osobą, że ze zbyt szybką oceną drugiego człowieka mogą się bardzo pomylić :)

Romku cieszę się, że powoli wracasz do formy a za jutrzejszy dzień :uhm!: :heart:
Działaj ! A kiedy przychodzą te cięższe dni po wlewach nie wymagaj od siebie zbyt wiele, odpoczywaj tyle ile potrzebuje organizm.
Znalazłam taki cytat:
"Odpocznij. Pole, które odpoczęło daje obfite plony"
Rzymski poeta, Publius Ovidius Naso
Tak więc ... ;)
Pozdrawiam.
:cmok: :tull: :littlehs:
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
evelinaswe 



Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 215
Pomogła: 46 razy

 #1721  Wysłany: 2012-10-02, 00:34  


I ja dolacze tutaj moje 3 grosze ,juz nie chce wnikac jak szybko mozna kogos zle ocenic,nie znajac czlowieka.A wogole widze,ze bardzo trudno dogadac sie jest z polakami,bedac na obczyznie,nie wiem zmienilo sie totalnie myslenie,brak humoru,branie wszystko na powaznie,jakies zakompleksienie.Ja to ostatnio odczuwam w rozmowie z moja rodzona siostra,co w zyciu nie klocilysmy sie a ostatnio trudno nam sie dogadac cos dzieje sie z psychika polakow takie mam wrazenie moze zle? sorki jesli kogos urazilam.Bo ja mimo,ze nadal walcze,mecze sie zartuje nawet z siebie
Romku tez do Ciebie napisalam w moim mniemaniu zartobliwie a moze tez sie obraziles?jesli tak to sorki wiesz,ze napewno nie mialam takiego zamiaru
Pozdrawiam milutko
_________________
Marzenia - to mieszanka nadziei, szczęścia, wyobraźni, pragnień oraz prób ich spełnienia.
http://www.raczek-nieboraczek.bloog.pl
 
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #1722  Wysłany: 2012-10-02, 09:41  


Romeczku,

To, że nie piszę, nie odzywam się, nie jest wynikiem obojętności - ja nadal Was czytam, ja nadal chcę pomagać. Jestem i nie uciekam nigdzie.. Czasami człowiek potrzebuje chwili zastanowienia i się i refleksji...a często i to wychodzi na dobre. Bo ma szanse przemyśleć swoje działanie i nawet je naprawić..

I właśnie, czasami chwila zastanowienia pozwala przypomnieć starą zasadę, że ta ocena drugiego czlowieka działa w obie strony i nie zawasze po drugiej stronie ekranu, siedzi ten malowany zły diabeł..a wręcz nie taki straszny i nie taki okropny..a już bać się nie ma po co ...a co więcej czasami warto tego diabła poznać bliżej :mrgreen: ( puszczam oczko, nie tylko w rajstopie )

Te wszystkie spory i animozje, są całkowicie bez sensu. Walka jest większa..tu walczy się o życie albo i o wiecej - godne życie do końca..

Czasami najtrudniej jest być człowiekiem...

I jeszcze Romeczku, jest taka piosenka, która " mówi " wszystko, co chciałabym Ci powiedzieć..

It's amazing how you, can speak right to my heart
Without saying a word, you can light up the dark
Try as I may I could never explain
What I hear when you don't say a thing


To zadziwiające jak potrafisz mówić
wprost do mojego serca
bez wypowiadania słów rozjaśniasz mrok
I choćbym nie wiem jak się starał,
nie będę umiał nigdy wyjaśnić,
co słyszę gdy nic nie mówisz...

Z ogromną ilością miłości - Iwana ;)

Ps. cieszę się, że miałeś taki fajny dzień...
 
DumSpiro-Spero 
Administrator



Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 7458
Pomogła: 3498 razy

 #1723  Wysłany: 2012-10-02, 10:05  


Tandem majkelek i absenteeism był pierwszym, który wspólnie, cicho i pieczołowicie zbadał wszystkie możliwości udziału w badaniach klinicznych dla Romka, w Polsce i nie tylko. Zrobili razem spis wszystkich badań, wybrali te, na które warto było rzucić okiem, opisali, nanieśli uwagi i wskazówki...
I taki dokument mi swojego czasu dostarczyli.


"Przyjaciele są jak ciche anioły ... "

:heart: :flower:
_________________
pozdrawiam, DSS.
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #1724  Wysłany: 2012-10-02, 11:39  


DumSpiro-Spero napisał/a:
Tandem majkelek i absenteeism

:brav: ::thnx::
Witaj Romeczku :)
_________________
ewka
 
Jolana 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 2070
Skąd: Warszawa
Pomogła: 1506 razy

 #1725  Wysłany: 2012-10-02, 12:47  


Romku - :) wierzę w Ciebie bardzo mocno. Uda się!! Musi się udać!!!!
Życzę optymizmu, nadziei i walki do zwycięstwa.
Pozdrawiam słonecznie....
_________________
Aegrotus sacra est...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group