1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 891
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
iwka3219

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 111337

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-07-30, 13:12   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Chciałam się z Wami podzielić zdjęciem wiązanki, jaką w naszym imieniu dostarczono na pogrzeb Moniki.

Wybrałam kolor różowy, gdyż bardzo kojarzy mi się z Moniką. A zawsze będę ja pamiętać jako radosną, uśmiechnięta i bardzo optymistyczna osobę. W zasadzie malo piszę, jednak wiele wątków śledzę i przeżywam.

Na szarfie poprosiłam o napis: Pozostaniesz na zawsze w naszych sercach - przyjaciele z forum Dum Spiro Spero.

Będzie jej brakować, bardzo...



[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2014-07-30, 20:42 ]
Iwka, wielkie dzięki ! _littleflower_
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
iwka3219

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 111337

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-07-28, 15:14   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Dowiedzialam się co i jak. Jest mozliwosc zamowienia wiazanki z dowozem. Koszt to jest min 300 zl. Czy mam zamawiac i kto sie sklada? Z tego co wiem, wlacznie z tymi osobami tutaj, na razie wyszlo ok 6 osob. Prosze o PW w tej sprawie.
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
iwka3219

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 111337

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-07-28, 13:10   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Ja też nie będę mogła uczestniczyć, jednak jak ktoś wie na jakim cmentarzu będzie pogrzeb, lub ew. przez jakie biuro pogrzebowe będzie uroczystość, mogę postarać się skontaktować i sprobować zmówić wieniec wraz z dowozem na uroczystość.
  Temat: nowotwór kątnicy
iwka3219

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5359

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-03-29, 23:07   Temat: nowotwór kątnicy
Czy w badaniach endoskopowych nie byly pobrane wycinki jelit do badan? Przy takim opisie lekarz powinien pobrac wycinek by wiedziec co leczyc. Masz powiekszone wezlu chlonne (jeszcze wcale nie tak duze) do tego pogrubiala sciana jelit. Jak dla mnie wskazuje to ewidentnie na chorobe zapalna jelit.
Asamax zalezy w jakiej dawce i dawkowaniu. Czasmi trzeba pobrac dluzej wspierac sie sulfalazyna i sterydami..i uwierz mi jesli to choroba zapalna jelita o jakiej mysle to nawet pomimo zabezpieczenia lekowego, biegunki beda. Duzo zalezy od diety...

A dlaczego trafilas na forum onkologiczne, tego nie rozumiem....Bo lekarz tym co przepisal tez obstawil ch.zapalna jelita...
Czy w zwiazku z tym temat moze byc przeniesiony do tymczasowego?
  Temat: Kasicazlosnica - komentarze (vf7)
iwka3219

Odpowiedzi: 598
Wyświetleń: 134848

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-03-20, 12:50   Temat: Kasicazlosnica - komentarze (vf7)
Moze ja powiem inaczej.
Jo_a miala na mysli konkretna realna pomoc chorym ( i wydaje mi sie, ze nie chodzi tylko o Kasie, ale i o ogół chorych).
Parafrazując - jeśli ktoś z uwaga i zrozumieniem czyta watek Kachy to wie jak wyglada sytuacja i doprawdy nie wiem, za co jest to trzymanie kciuków i wysylanie serduszek...
Najlatwiej jest wkleic kwiatek i napisac jeden za drugim, ze sie modli i mysli. Ale juz by cos zrobic realnie to trudniej. Po protu zaczac dzialac dla chorych. Sadze, ze i tego Kasia by chciala.

Sama nie moge czytac, tych kciukow i modlitw - trzeba miec troche empatii by wiedziec, ze teraz naprawde potrzeba tu spokoju.. A jak sie modlicie, dobrze - ale nie trzeba sie z tym afiszowac. Skad wiecie czy Kasia by sobie tego zyczyla..nie rodzina, czy znajomi.. ale Kasia?

Bardzo Was prosze o uszanowanie tego czasu i miejsca..
A Jo_a wie, chyba z wszytkich tu zgromadzonych, najlepiej co i jak by autorka chciala...co wypada, a co nie..
  Temat: Kasicazlosnica - komentarze (vf7)
iwka3219

Odpowiedzi: 598
Wyświetleń: 134848

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-03-11, 10:14   Temat: Kasicazlosnica - komentarze (vf7)
ogladamy, ale i glosujemy :)
http://www.radiozet.pl/Po...land/Glosowanie
  Temat: Kasicazlosnica - komentarze (vf7)
iwka3219

Odpowiedzi: 598
Wyświetleń: 134848

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-03-10, 12:02   Temat: Kasicazlosnica - komentarze (vf7)
Glosujemy :)
http://www.radiozet.pl/Po...land/Glosowanie

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2014-03-10, 12:30 ]
No jak nie, jak tak ! Codziennie. [yee]

  Temat: Polecam nutę !!
iwka3219

Odpowiedzi: 263
Wyświetleń: 109378

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2014-02-05, 14:57   Temat: Polecam nutę !!
Gazda napisał/a:
o kurka, nie tylko ja Jarka słucham :)


majac w domu oryginalnego Czecha, slucham :) i polubilam!
  Temat: Polecam nutę !!
iwka3219

Odpowiedzi: 263
Wyświetleń: 109378

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2014-02-05, 09:19   Temat: Polecam nutę !!
  Temat: Guz ślinianki przyusznej lewej
iwka3219

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 14785

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-12-08, 12:02   Temat: Guz ślinianki przyusznej lewej
Owszem moze byc. Ja np. mialam cytologie sluzowki nosa. Mi usuneli slinianke bez badania hispat. Dopiero preparat pooperacyjny wyslali do badania.
Pamietaj wlasnie ze TU nie zawsze oznacza rozrost zlosliwy. Poczekajcie na wynik.
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
iwka3219

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 111337

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-12-04, 00:07   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Mikus,
Poza tym, ze filmik super...to.strasznie mi sie podoba jak tanczysz :-) dostrzegam tam i salse i sambe:-)
NIESAMOWITE!
  Temat: pilnie poszukuję hospicjum prywatnego warszawa
iwka3219

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 11068

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2013-10-20, 20:16   Temat: pilnie poszukuję hospicjum prywatnego warszawa
Nie wiem czy istnieje cos takiego jak prywatne hospicjum, ale probowaliscie wszystkich w Warszawie?
A pod Warszawa? np. w Wolominie? Moj Tata po wyjasnieniu sytuacji dostal miejsce z dnia na dzien...
  Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
iwka3219

Odpowiedzi: 505
Wyświetleń: 111337

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-19, 19:03   Temat: Mikuś - komentarze (vf7)
Mikus, czytam Twojego bloga i korzystam z przepisow...zastanawiam sie tylko, gdzie Ty takie piekne grzyby znajdujesz.? ja jestem z Warszawy i mam fiola na punkcie grzybow :) i wszystkiego co z grzybami:)
  Temat: Kasicazlosnica - komentarze (vf7)
iwka3219

Odpowiedzi: 598
Wyświetleń: 134848

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-14, 19:48   Temat: Kasicazlosnica - komentarze (vf7)
DumSpiro-Spero napisał/a:

Głodnemu chleb na myśli :mrgreen:


Magda musze.... Wiesz , ze glodny glodnemu zawsze wytknie? ;-)

ps. Gazde bym raczej podejrzewala o glod piwa lub.... ( o )( o ) ..
  Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
iwka3219

Odpowiedzi: 275
Wyświetleń: 163450

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2013-09-23, 17:41   Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka
Tu się mylisz
pestka napisał/a:

Czy ktoś tje stosował ,jakie miał odczucia czy pomogły czy nie.
A tymczasem czytam tu jedynie wypowiedzi osób które nigdy !!!tego nie stosowaly ,same krytyki.


a dlatego, bo:
iwka3219 napisał/a:
Jezli ktos chce porozmawiac o stosowaniu amigdaliny w leczniu, zachecam do kontaktu ze mna. Sprawdzialam to osobiscie - niestety :(

Jedyne co mam do powiedzenia to, ze ten preparat to - OSZUSTWO, NACIAGANIE I SZAMANSTWO

Jestem otwarta na wszelkie pytania..

Iwona


I tak jak mowi jo_a - nie poczytalas dokladnie tego dzialu, sa nawet dokladne wypowiedzi Administratorow tego forum w tej kwetii...
 
Strona 1 z 60
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group