1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Rak płaskonabłonkowy płuca prawego III B
Autor Wiadomość
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #241  Wysłany: 2011-05-16, 10:38  


absenteeism, dziekuje za odpowiedz
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
iwona2010 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 07 Paź 2010
Posty: 746
Pomogła: 120 razy

 #242  Wysłany: 2011-05-24, 20:23  


Goniu co u was? Jak tatulo?
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #243  Wysłany: 2011-05-24, 20:33  


iwona2010, Jak na dzisiaj dobrze.tatulo nie ma boli,normalnie sie porusza,zjada posilki.W piatek jedziemy do lekarza na umowiona wizyte.nie mamy skierowania ani na krew,rtg,czy tk klatki piesiowej.pewnie na miejscu po wizycie nas skieruja.dziwne to bo mial to naswietlenie a po tym na wizyte to juz chyba powinnismy z jakimis badaniami jechac.no zobaczymy co lekarz zaleci...
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #244  Wysłany: 2011-05-28, 10:50  


Gonia, kochana moja, wczoraj miałaś iść z tatą na kontrolę. Byliście ?
Co u Was ?
...czekam zniecierpliwiona za wiadomością
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #245  Wysłany: 2011-05-28, 19:34  


Napisalam Ci kochana na priv wszystko
Ogolnie kochani wszystko dobrze,jak narazie.mamy kolejne naswietlenie 8 czerwca..co prawda nic nie rozumiem,bo lekarz orzekl nastepne naswietlenie bez żadnych badan(rtg i tk zrobilismy po wizycie)Wydaje mi sie ze to naswietlenie pod katem ZŻG
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #246  Wysłany: 2011-06-04, 08:21  


Kochani dzis mija 8 mcy i 8 dni.Codziennie Tatulo pracuje,zjada wszystko,chodzi na spacery.Jest dobrze..w srode mamy kolejne naswietlenie...
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #247  Wysłany: 2011-06-04, 11:20  


Gonia, i oby tak dalej ! Goniu cieszę się, że u Was jest dobrze! Goniu jakie były wogóle taty ostatnie wyniki TK ? Wy w środę naświetlenia a my TK główki. Trzymam za Was kciukasy !
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #248  Wysłany: 2011-06-04, 13:07  


Anelia, teraz jak pojedziemy bede wiedziec jakie byly wyniki..albo nic nie bede wiedziec bo nie idziemy do lekarza tylko prosto na naswietlenie.tam lekarz przyjdzie i bedzie naswietlal a potem wyznaczy termin wizyty..
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #249  Wysłany: 2011-06-09, 10:48  


tatus dzis ma zostac w szpitalu.Bedzie mial sciagany plyn z pluca.potem po sciagnieciu ma odpoczac i naswietlania..takze zostanie dzis juz w szpitalu..
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #250  Wysłany: 2011-06-09, 22:52  


Gonia, kochana Ty moja trzymam kciuki za tatusia ! Mam nadzieję, że u Was będzie dobrze !
Pozdrów tatkę od Nas...
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #251  Wysłany: 2011-06-12, 22:05  


Tatulo od soboty w domku.sciagneli mu 1,5 ml wody z pluca..troszke go boli w miejscu sciagania..we wtorek jedziemy do lekarza moze bedzie naswietlanie...
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #252  Wysłany: 2011-06-14, 22:20  


dzis bylo duzo pacjentow i tatulo zostal pozno przyjety.lekarz stwierdzil ze rtg trzeba zrobic i do domu..ze pluco musi odpoczac i mamy byc w piatek.jak bedzie ok to dadza naswietlenie..
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #253  Wysłany: 2011-06-17, 20:11  


Dzis piatek.Bylismy w szpitalu..moze mi ktos wytlumaczyc to zdarzenie ktore zaistnialo?bo ja nie rozumiem lekarza..kazal nam dzis przyjechac bo mialo byc naswietlenie..a wiec jedziemy,czekamy wchodzimy do gabinetu ok 14 (bylismy juz na 7 rano)a pan doktor pyta tate:jak pan sie czuje?tata mowi ze dobrze.wiec lekarz mowi przyjedzcie 22 czerwca,bedzie naswietlenie.gdy pytam dlaczego nie dzis skoro podczas ostatniej wizyty lekarz powiedzial ze dzis bedzie..to odpowiedzial mi:pluco musi odpoczac.to tydzien temu tego nie wiedział? Moze to przykre co pomyslalam ale tu napisze..Niestety mam wrazenie ze lekarz dziwi sie ze choroba nie postepuje i uwaza ze w kazdej chwili natychmiastowo moze byc progresja..a wtedy powie no coz pacjent za slaby na radioterapie..co mam robic..jesli nastepnym razem pojedziemy na naswietlenie a lekarz znow je odwola mimo dobrych wynikow.Tzn w tej chorobie ciezko nazwac jakie wyniki sa dobre..ja mam na uwadze mowiac ,,dobre wyniki"ze choroba nie postepuje i stoi w miejscu.czy moz mi ktos cos pomoc?doradzic?
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
gaba 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 3417
Skąd: warszawa
Pomogła: 1797 razy

 #254  Wysłany: 2011-06-17, 21:06  


Moim zdaniem sam nie jest pewny co z tym płynem i czeka aż się wyklaruje w jedną lub w drugą stronę, ale się nie przyzna że nie bardzo wie co robić i tak każe odpoczywać. To taka sobie teoria. Może być i tak że znowu coś zepsute i robią selekcję kto jeszcze może poczekać.
Dlaczego jesteście na miejscu od 7, każą Wam tak? I dlaczego czekaliście do 14, była taka kolejka, czy lekarza nie było?
_________________
sprzątnięta
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #255  Wysłany: 2011-06-17, 21:49  


gaba, plyn juz sciagneli.Pisalam we wczesniejszym watku...bylismy rano zeby wczesniej wyciagnac numerek,bo pozniej karta jest wczesniej u lekarza..ale on i tak przyjmuje pacjentow jak siegnie po karte...i jaka wypadnie..czekalismy tak dlugo bo lekarz robil sobie przerwy po kilku pacjentach,a pozatym weszlam zapytac sie czy jest karta.zapytal jakie nazwisko,podalam i..poczekalam..tak juz bylo nie jeden raz..pacjenci mowia ze lepiej nie pytac bo pozniej wchodzi sie na koncu...
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group