1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Richelieu
2010-09-18, 09:35
Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
Autor Wiadomość
agata41 


Dołączyła: 30 Lis 2014
Posty: 1

 #136  Wysłany: 2014-11-30, 17:21  


Witam,
Jestem studentką III roku kierunku dietetyka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Poniższa ankieta ma na celu zbadanie wiedzy kobiet w wieku 18-25 lat na temat żywieniowej profilaktyki raka piersi. Przeprowadzana jest ona anonimowo, a uzyskane wyniki posłużą do napisania pracy licencjackiej.
Jej wypełnienie zajmuje ok 8min. Serdecznie proszę o pomoc
http://www.ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/15234/
_________________
DietetyczkaInSpe
 
Pytanie 


Dołączyła: 09 Gru 2014
Posty: 1

 #137  Wysłany: 2014-12-15, 12:08  


Szanowni Państwo,

przeprowadzam odpłatne rozmowy (osobiste bądź przez Skype'a) mające na celu sprawdzenie jakości tłumaczenia ankiet skierowanych do pacjentów. W tym przypadku dotyczą one chorych na raka pęcherza. Ankieta składa się z dwóch części: w pierwszej proszę o udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące Państwa samopoczucia, a w drugiej o wyjaśnienie, jak rozumieją Państwo poszczególne pytania oraz czy żadne z nich nie wydaje się Państwu niefortunne bądź niestosowne. Gdyby którekolwiek z pytań uznali Państwo za niekomfortowe, można je po prostu pominąć.

Nie będę prosiła o Państwa dane osobowe, w ankiecie jest tylko pytanie o wiek i płeć oraz datę i treść diagnozy. Na żadnym etapie rozmów nie będę też Państwa próbowała zachecić do jakichś leków bądź innej formy terapii. Za poświęcony czas oferuję wynagrodzenie.

Proszę osoby zainteresowanie o kontakt mailowy, jeśli to możliwe, to w najbliższych dniach.

Pozdrawiam
joanna--nowacka@wp.pl
 
babalunga 


Dołączyła: 15 Gru 2014
Posty: 1

 #138  Wysłany: 2014-12-15, 20:45  Resekcja żołądka


Witam!
Jestem studentką i chciałabym napisać pracę na temat stylu życia, diety i innych aspektów po całkowitej resekcji żołądka. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc, szczególnie od osoby, która przeszła takową operację i mogłaby mi odpowiedzieć na kilka pytań oraz udostępnić dokumentację medyczną (oczywiście anonimowo). Interesuje mnie kontakt internetowy. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam, Agata ;)

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2014-12-15, 21:44 ]
Wątek scalony.

 
wiedzaPolaków 


Dołączyła: 16 Gru 2014
Posty: 1

 #139  Wysłany: 2014-12-16, 13:09  Ankieta do pracy magisterskiej.


Drogie Panie! Drodzy Panowie!

Jestem położną i studentką położnictwa studiów magisterskich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W 2014/2015 roku prowadzę badania mające na celu poznanie wiedzy Polaków na temat zachorowań na nowotwory złośliwe.Chciałabym prosić o wypełnienie ankiety.

Z góry dziękuję za poświęcony czas!

http://goo.gl/forms/n1EOeg3r6g
 
studentka_pielegniarstwa 


Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 2

 #140  Wysłany: 2014-12-29, 18:32  


Dzień dobry,

jestem studentką pielęgniarstwa na UM w Lublinie i przygotowuję pracę magisterską na temat „Zapotrzebowanie na wsparcie kobiet po mastektomii”. Zapraszam Panie do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie mającej na celu określenie wpływu choroby na różne aspekty Pań życia. Kwestionariusz składa się z trzech części: Berlińskich Skal Wsparcia Społecznego (BSSS), Skali Akceptacji Choroby (AIS) oraz metryczki.

Wyniki badania chciałabym wykorzystać do opracowania pracy magisterskiej. Zapewniam, że zadbam o ochronę danych osobowych. Podane przez Panie dane nigdzie nie będą ujawniane, a wszystkie informacje zostaną przedstawione w pracy jedynie jako dane statystyczne.

Bardzo zależy mi na opiniach Pań. W razie pytań lub uwag służę pomocą, każda opinia, uwaga jest bardzo cenna i mile widziana :)

Link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/19CED4M9T8t14HoSFwqCEkg8ZLOQ9N2XmSuVIv2MlEtA/viewform

Pozdrawiam i życzę samym pomyślności w Nowym Roku,
Marta
 
Gabi19901 


Dołączyła: 14 Sty 2015
Posty: 1
Skąd: Kraków, Polska

 #141  Wysłany: 2015-01-14, 18:28  Jak się żyje po bu- RAKU


Cześć :) Mam na imię Gabriela, jestem 3 lata w remisji chłoniaka Hodgkina. W międzyczasie rozpoczęłam studia pielęgniarskie, obecnie piszę pracę dyplomową związaną z jakością życia osób po chorobach nowotworowych. Sama z doświadczenia wiem, jak dużo choroba może zmienić w dotychczasowym życiu, sama borykam się z fizycznymi i psychicznymi problemami związanymi z przebytym nowotworem. Moje badania mają mieć charakter wywiadu pogłębionego, jestem chętna do spotkania i rozmowy na terenie Krakowa, ale także mogę przesłać pytania z wywiadu. Jeżeli coś Was trapi, chcielibyście porozmawiać, jesteście po leczeniu, proszę o kontakt na maila gabi19901@op.pl

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2015-01-14, 18:51 ]
Post scalony.

 
krzysiek2405 


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 1
Skąd: Wrocław

 #142  Wysłany: 2015-02-19, 02:07  Test - zaufanie


Jestem studentem. Bede wdzieczny za wypelnienie ankiety. Zajmuje tylko chwile. Ponizej umieszczam link do niej. Dziekuje:
http://www.ankietka.pl/an...ie-do-boga.html
 
Koło Naukowe Onkologii 



Dołączył: 01 Mar 2015
Posty: 1

 #143  Wysłany: 2015-03-01, 20:04  Badanie dotyczące jakości życia pacjentów z rakiem trzustki.


Szanowni Państwo!

Wrocławskie Koło Naukowe Onkologii przy Uniwersytecie Medycznym imienia Piastów Śląskich we Wrocławiu wraz z Dolnośląskim Centrum Onkologii przeprowadza badanie naukowe dotyczące jakości życia pacjentów z rakiem trzustki.

Bylibyśmy niezmiernie wdzięczni gdyby zechcieli Państwo wypełnić w pełni anonimową ankietę skierowaną do pacjentów cierpiących na nowotwory trzustki. Podejmując decyzję o wypełnieniu ankiety pomagają nam Państwo przeanalizować skuteczność i efekty wdrażanych zabiegów oraz toku postępowania diagnostycznego.

Dziękujemy serdecznie za poświęcony nam czas.

LINK DO ANKIETY: http://goo.gl/forms/rYTB9APbCf

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2015-03-01, 20:39 ]
Post scalony do właściwego mu wątku.

_________________
http://www.forum-onkologi...t976.htm#217751
 
SKN Hematologii 


Dołączył: 02 Mar 2015
Posty: 1

 #144  Wysłany: 2015-03-02, 22:19  Proszę wypełnij ankietę.


Dzień dobry,
jesteśmy studentami V roku Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Bardzo prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety odnośnie leczenia onkologicznego nowotworów układu krwiotwórczego.
Ankieta jest częścią badania naukowego. Jej wypełnienie jest całkowicie dobrowolne i anonimowe.
Wyniki ankiety posłużą ocenie wiedzy pacjentów na temat możliwości prokreacyjnych po leczeniu onkologiczny i być może dzięki Twojej pomocy pomogą zwrócić uwagę na istniejący problem.

Ankieta dla kobiet:
https://docs.google.com/forms/d/1rB1tKMl1wRttjf_dpPqMpxU_2R1ffseU1G3vIN44lQ8/viewform

Ankieta dla mężczyzn:
https://docs.google.com/forms/d/1xX8uL3ph_vKg49x6FyXnbum0WuJiE4GISzOkI7swqDw/viewform


Dziękujemy za pomoc.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2015-03-02, 22:24 ]
Post scalony do właściwego mu wątku.

 
dominika.majchrzak 


Dołączyła: 06 Mar 2015
Posty: 1

 #145  Wysłany: 2015-03-06, 11:12  Badanie magisterskie


Witam serdecznie,

jestem studentką ostatniego roku psychologii i piszę pracę magisterską na temat zachowań prospołecznych i empatii u osób, które w swoim życiu doświadczyły zdarzeń traumatycznych takich jak nowotwór bądź wypadek komunikacyjny. W związku z tym, zwracam się z ogromną prośbą o pomoc do Państwa. Przesyłam ankietę i bardzo proszę o wypełnienie jej:

[qtrial2015az1.az1.qualtrics.com]

Tematyka jest nowa, niezbadana, dlatego każda ankieta jest na wagę złota.
Będę niezmiernie wdzięczna za każdą pomoc. Chętnie odpowiem na pojawiające się pytania, a za kilka miesięcy mogę podzielić się wynikami.
Pozdrawiam serdecznie,
Dominika

[ Dodano: 2015-03-06, 11:16 ]
Poprawiony link:

https://qtrial2015az1.az1.qualtrics.com/jfe/form/SV_dmOnUPThuXAsn7T

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2015-03-06, 18:07 ]
Post scalony od odpowiedniego tematu.

 
gaba 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 3417
Skąd: warszawa
Pomogła: 1797 razy

 #146  Wysłany: 2015-03-06, 17:16  


temat ciekawy,ale coś nie tak z ankietą, nie udało mi się wyjść poza instrukcję.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2015-03-06, 18:06 ]
U mnie zadziałało.

_________________
sprzątnięta
 
magdaburzynska@o2.pl 


Dołączyła: 26 Mar 2015
Posty: 1

 #147  Wysłany: 2015-03-26, 13:31  BADANIE-ZACHOWANIA ZDROWOTNE


ZACHOWANIA ZDROWOTNE-BADANIE
Witam Panie serdecznie,
Przeprowadzam badania dotyczące zachowań zdrowotnych u kobiet, które przeszły zabieg mastektomii, a także czynników, które mają pozytywny wpływ na przejawianie takich zachowań. Wyniki posłużą mi do napisania pracy dyplomowej z psychologii. Zainteresowane badaniem Panie proszę o odpowiedź, ankiety prześlę drogą mailową. Jest to dla mnie niezwykle istotna inicjatywa, chciałabym zachować wysoką rzetelność badań, im więcej wyników uzyskam, tym trafniejsze wnioski będzie można wyciągnąć na temat istotnych czynników psychologicznych, korzystnie wpływających na sprawne funkcjonowanie po zabiegu. Kontakt do mnie: magdaburzynska1@gmail,com

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2015-03-26, 14:14 ]
Post scalony do odpowiedniego wątku.

 
Natalia93 


Dołączyła: 08 Kwi 2015
Posty: 1

 #148  Wysłany: 2015-04-08, 18:14  Dietoprofilaktyka nowotworów


Witam!
Mam na imię Natalia. Jestem studentką dietetyki. Obecnie piszę pracę licencjacką na temat "Zastosowanie produktów mlecznych w dietoprofilaktyce nowotworów"

Chciałabym bardzo prosić osoby chętne do pomocy o wypełnienie krótkiej (16 pytań) ankiety, która posłuży mi jako materiał pomocniczy.

www.ankietka.pl/ankieta/1...nowotworow.html

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2015-04-08, 19:41 ]
Post scalony do odpowiedniego wątku.

 
longer84 


Dołączył: 15 Kwi 2015
Posty: 1

 #149  Wysłany: 2015-04-15, 15:56  Sprycel, Nexavar


Witam poszukuję kontaktu z osobami które zażywają w tej chwili leki sprycel 80 mg
i nexavar 200 mg.
 
absenteeism 
Administrator



Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 13332
Skąd: Łódź
Pomogła: 9431 razy

 #150  Wysłany: 2015-04-15, 19:58  


A w jakim celu?
_________________
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group