1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Richelieu
2010-09-18, 09:35
Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
Autor Wiadomość
julcia_h@wp.pl 


Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 1
Skąd: krotoszyn

 #151  Wysłany: 2015-05-13, 20:00  PROŚBA:):)


Jestem studentka V roku Psychologii. Moja praca magisterska dotyczy osoby chore na nowotwór. Bardzo prosze o wypełnienie ankiety. Zależy mi na czasie:)Brakuje mi 30-40 osób. Prosze o pomoc:):)Do końca tygodnia jeśli to możliwe;):) Wiem, że to trudne dla Państwa, zdaję sobie sprawę:):)Ale ciężko jest zdobyć wypełnione ankiety w szpitalach. Dlatego próbuję również tą drogą:):) Pozdrawiam:):):) Z góry bardzo dziękuję:):):)Za każdą ankietę dziękuję:):) I Życzę zdrowia:):)

https://docs.google.com/forms/d/14ugw_gPbSrU8UzBWQvd7Fk3f4t0YwVDAKOJlSBJ-Y74/viewform

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2015-05-13, 20:14 ]
Post scalony do odpowiedniego wątku.

 
Dronka82 



Dołączyła: 04 Cze 2014
Posty: 477
Skąd: Gliwice
Pomogła: 89 razy

 #152  Wysłany: 2015-05-13, 20:43  


Dlaczego w ankiecie, która jest częścią Pani pracy magisterskiej (!), nie używa Pani polskich znaków? O błędach językowych nie wspomnę. Mogę zrozumieć takowe uchybienia w postach pisanych naprędce, na forum, ale w pracy kończącej humanistyczne studia wyższe - po prostu nie wypada.
_________________
"Jes­teś duszą Wszechświata i duszy Wszechświatem!" (złotousty Tuwim)
 
Anetaaa83 


Dołączyła: 14 Lip 2015
Posty: 3

 #153  Wysłany: 2015-07-14, 20:04  Nowotwór układu kostnego - płatna ankieta


Witam,

Poszukuję do płatnej ankiety osób, które cierpią na nowotwór układu kostnego.
Ankieta trwa zaledwie 10 minut a firma płaci 50 zł, przeprowadzona będzie telefonicznie.
W badaniu nie chodzi o udzielanie informacji na temat swojego stanu zdrowia. Ankieta przetłumaczona jest z języka angielskiego i chodzi o to aby sprawdzić czy terminologia użyta w tłumaczeniu a związana z nowotworem kości jest zrozumiała dla pacjentów.
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w badaniu proszę o kontakt.

Pozdrawiam
Aneta
 
KlaWik 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 10 Lis 2011
Posty: 231
Skąd: Żabia Wola
Pomogła: 51 razy

 #154  Wysłany: 2015-07-24, 09:17  


Witam

Piszę do Państwa z profilu mojej mamy, która poznała na tym Forum wielu wspaniałych ludzi. Poznała ich wirtualnie jak również część osób osobiście na zlotach odbywających się u Gazdy, ( na jednym również byłam).
Jestem studentką V roku Psychologii na Uniwersytecie im. Ks. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
Mam wielką prośbę do Państwa o pomoc w uzyskaniu badań do pracy magisterskiej na temat: "Poczucie koherencji a style radzenia sobie ze stresem u osób z nowotworem." Do wypełnienia badań zapraszam kobiety i mężczyzn chorych na nowotwór. Osoby, które wyraziłyby zgodę na wypełnienie ankiet proszę o kontakt na priv.

Pozdrawiam
Klaudia Wacławek
_________________
KlaWik
Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić
 
Anetaaa83 


Dołączyła: 14 Lip 2015
Posty: 3

 #155  Wysłany: 2015-08-01, 12:33  Płatna ankieta


Witam.
Poszukuje osób chorujących na nowotwór do płatnej ankiety. Jest to ankieta telefoniczna, trwa 10 minut a firma płaci 50 zł.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt priv.
Pozdrawiam.
Aneta
 
Magorie 


Dołączyła: 16 Wrz 2011
Posty: 2

 #156  Wysłany: 2015-08-02, 23:28  


Szanowni Państwo!

Ponawiam moją prośbę skierowaną poprzez konto mojej mamy, KlaWik.

Pilnie potrzebuję osób chorych onkologicznie do badania do pracy magisterskiej. Jesteście moją ostatnią, jedyną nadzieją. Część z Państwa udało mi się poznać w Żegiestowie i wiem, że jesteście osobami niesamowitymi, chętnymi do pomocy, towarzyskimi.

Bardzo proszę o kontakt osoby, które dysponują 10. minutami, żeby wypełnić i odesłać mi 3 bardzo krótkie ankiety.

Będę Wam niesamowicie wdzięczna, tak jak wtedy, kiedy wspieraliście mnie jak u mamy zdiagnozowano nowotwór i pierwszy raz pisałam tutaj...

Pozdrawiam,
Klaudia.
 
magda165 


Dołączyła: 07 Sie 2015
Posty: 1

 #157  Wysłany: 2015-08-11, 22:25  Serdeczna prośba


Piszę pracę magisterską właśnie na temat czerniaka.

Byłabym wdzięczna, gdybyś poświęcił/a chwilę i wypełnił/a moją ankietę.
Zależy mi na przeprowadzeniu rzetelnych badań opartych na dużej liczbie odpowiedzi.

Ankieta jest anonimowa.

Dla mnie liczy się każda ankieta.

Z góry dziękuję za zaangażowanie :)

Pozdrawiam, Magda

Ankieta znajduje się w źródle poniżej i jest łatwa do pobrania.
Wystarczy wcisnąć ,,slow download"

http://www.speedyshare.co...pien-wp.pl.docx

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2015-08-11, 22:51 ]
Post scalony do odpowiedniego wątku.

 
Multimulti 


Dołączyła: 12 Sie 2015
Posty: 1

 #158  Wysłany: 2015-08-12, 09:41  


Jestem studentką ostatniego roku na wydziale Fizjoterapii i Pedagogiki WSZIA w Zamościu.

Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Pań o wypełnienie ankiety badawczej, którą wykorzystam do pracy magisterskiej pod tytułem
"Wpływ metod terapeutycznych na zwalczanie obrzęku limfatycznego u kobiet po leczeniu raka piersi"

Poniższa ankieta jest całkowicie anonimowa. Jeżeli któreś z pytań będzie dla Pań nieodpowiednie można nie odpowiadać.
Udzielone odpowiedzi posłużą mi do napisania pracy magisterskiej.

http://www.ankietka.pl/an...aka-piersi.html

Państwa wsparcie w tej kwestii jest dla mnie bardzo ważne i niezastąpione
_________________
Fizjoterapia
 
Judita 



Dołączyła: 19 Gru 2014
Posty: 150
Skąd: Jaworzno
Pomogła: 21 razy

 #159  Wysłany: 2015-08-12, 09:52  


Jak wrócę do domu to postaram się wypełnić :)
_________________
http://www.forum-onkologi...t976.htm#261426
 
Karolinamaja 


Dołączyła: 12 Sie 2015
Posty: 1

 #160  Wysłany: 2015-08-12, 14:12  Jak rak zmienia życie? POMOC W PRACY MAGISTERSKIEJ


Będąc kilka lat temu wolontariuszką fundacji wspierającej kobiety chore na raka totalnie zainspirowałam się waszą energią i entuzjazmem!W związku z nadarzającą się okazją chciałabym o tym napisać. Tyle, że nie artykuł do gazety czy internetu, ale pracę magisterską.

Poszukuję kilku kobiet, które opowiedzą mi swoją historię. Obiecuję, że nie będę zadawać miliona pytań, chcę abyście to wy opowiedziały mi jak rak zmienił wasze życie. Niestety ze względu na naukowy charakter badania mam dwa ograniczenia:
- wiek: 26-39 lat
- "doświadczenie": osoby, które mają już za sobą jedno leczenie - i tu zarówno osoby, które wyzdrowiały całkowicie jak i te, które są w trakcie kolejnego leczenia.

Każda pomoc będzie bardzo cenna! Jeśli tylko możecie poświęcić mi godzinkę-półtorej to proszę napiszcie do mnie maila na: karolina.sapota@gmail.com lub wiadomość prywatną na forum.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2015-08-12, 19:42 ]
Post scalony do odpowiedniego wątku.

 
misia1605 


Dołączyła: 14 Sie 2015
Posty: 1

 #161  Wysłany: 2015-08-14, 15:58  Fundacje, stowarzyszenia, pomoc i wsparcie innych


Szanowni Państwo, :)

Jestem studentką drugiego roku socjologii na studiach drugiego stopnia ze specjalnością: komunikacja społeczna. Piszę pracę magisterską na następujący temat: „Organizacje pozarządowe jako przejaw inicjatywy i aktywności obywatelskiej współczesnego społeczeństwa.” - czyli najogólniej mówiąc ( pisząc :P ) wszystko to co dotyczy organizacji pozarządowych, dobroczynności itp.

W związku z tym niezbędne jest dla mnie w ramach mojej pracy, przeprowadzenie badań ankietowych. Dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania. Ankieta jest krótka (maks. do 15 minut czasu) i anonimowa, a jej wyniki będą przedstawione jedynie w postaci zbiorczej.

Każda wypełniona ankieta jest dla mnie na miarę złota i przybliża mnie do ukończenia studiów, dlatego serdecznie zachęcam do wyrażenia swojego zdania w tej tematyce :)
Jestem już na takim etapie prowadzenia badań, że brakuje mi już jedyne 10 wypełnionych ankiet (niewiele)

Wystarczy kliknąć w ten link: http://moje-ankiety.pl/respond-78798.html

Z góry dziękuję, za poświęcony czas i udzielone odpowiedzi.
Życzę miłych wakacji~
 
AgnieszkaMikolajczyk 


Dołączyła: 18 Wrz 2015
Posty: 1

 #162  Wysłany: 2015-09-18, 13:00  Aplikacja komputerowa wspomagająca diagnozę czerniaka


Witam serdecznie.

Nazywam się Agnieszka Mikołajczyk i jestem studentką 4 roku Automatyki i Robotyki na Politechnice Gdańskiej. Jestem na semestrze inżynierskim w trakcie pisania swojej pracy inzynierskiej. Jako temat wybrałam "Analiza znamion skórnych przy pomocy metod przetwarzania obrazu i algorytmów inteligencji obliczeniowej".
Mówiąc w skrócie: temat sprowadza się do stworzenia aplikacji komputerowej, która pobierze od użytkownika zdjęcie pieprzyka i sprawdzi jakie jest prawdopodobieństwo iż jest to czerniak.
Znamię analizuję rozszerzoną o moje własne pomysły metodą ABCD.
W przeciwieństwie do większości studentów swój temat rozpoczęłam już w maju, jeszcze przed rozpoczęciem semestru inzynierskiego. Do tej pory stworzyłam aplikację, która przygotowuje obraz do analizy, wyznacza wygładzony kontur znamienia, wskaźnik symetryczności, wskaźnik regularności obwodu znamienia a także skróconą analizę koloru.

Po co to wszytsko tu piszę? Mam dwie sprawy.
Aby aplikacja działała jak najlepiej potrzebuję jak największej ilości zdjęć do końcowej diagnozy. Ponadto poszukuję lekarza kompetentnego w tej dziedzine, który wyrazi chęć przetestowania aplikacji pod kątem poprawności działania.
Chciałabym dodać, iż bardzo poważnie podchodzę do tego tematu. Mam zamiar opublikować swoją pracę a także napisać z niej artykuł naukowy, tak aby inne osoby mogły wykorzystać moje spostrzeżenia.

Jesli posiadacie Państwo zdjęcia czerniaków lub zdrowych znamion proszę o przesłanie mi ich na adres e-mail: mikolajczyk.agniesz@gmail.com z dopiskiem "czerniak" lub "zdrowe znamię" lub wstawienie ich w tym temacie.

Poniżej załączam przykładowe screeny programu.




[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2015-09-20, 08:05 ]
Post scalony do odpowiedniego wątku.

 
Dochadosia 


Dołączyła: 29 Wrz 2015
Posty: 2

 #163  Wysłany: 2015-09-29, 20:26  Ocena jakości życia pacjentów z wyłonioną stomią jelitową


Witam, jestem studentką pielęgniarstwa na Uniwersytecie Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższego kwestionariusza w celu zgromadzenia niezbędnych informacji do napisania pracy magisterskiej. Tematem mojej pracy jest: ocena jakości życia pacjentów z wyłonioną stomią jelitową Zdaję sobie sprawę, że niektóre pytania zawarte w tej ankiecie wkraczają w Państwa życie osobiste, są trudne, a nawet męczące i powtarzające się. Byłabym jednak bardzo wdzięczna, gdyby byli Państwo w stanie poświęcić odrobinę swojego czasu i zechcieli odpowiedzieć na nie.
Tutaj link do ankiety: http://goo.gl/forms/e2ZrOc6zwT

Pozdrawiam i zachęcam do wypełniania :)
Dorota
 
aile_blanche 


Dołączyła: 17 Paź 2015
Posty: 1

 #164  Wysłany: 2015-10-17, 14:21  Badanie wpływu stresu i obron na postawy życiowe


Dzień dobry, witam wszystkich serdecznie na forum po raz pierwszy,

Proszę Państwa bardzo serdecznie o wypełnienie ankiety na cele pracy magisterskiej z psychologii klinicznej, na temat związku pomiędzy mechanizmami obronnymi i radzenia sobie ze stresem (jak reagują Państwo w sytuacjach stresowych) a Państwa zadowoleniem z życia i postawami życiowymi. Badanie odnosi się do osób z diagnozą chorób układu krążenia oraz chorób nowotworowych, a jego wyniki mogą między innymi usprawnić działania pomocnicze kierowane do osób chorych w szpitalach oraz innych placówkach (na co bardzo liczymy, gdyż zapewniana obecnie pomoc i wsparcie, mimo iż "jakieś" jest, dalej nawet według pracowników takich placówek jest zbyt małe).

Będę niezmiernie wdzięczna za pomoc w przeprowadzeniu badania, gdyż, aby było ono jak najbardziej rzetelne, zależy mi na zebraniu większej grupy, co utrudnia niestety przeprowadzenie całości kwestionariuszy w stacjonarnych placówkach (zbyt mała rotacja pacjentów).

Zapewniam, iż badanie jest w pełni anonimowe, a jego wyniki zostaną wykorzystane jedynie zbiorczo, wgląd do poszczególnych ankiet będę miała tylko ja. W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności mój adres mailowy to: aizuk1@st.swps.edu.pl, proszę również o pytania na forum.

Wszystkie użyte kwestionariusze zostały zatwierdzone przez Komisję Etyki w Nauce i są oryginalnymi narzędziami badawczymi, na których użycie uzyskałam wcześniej zgodę i z wyjątkiem ankiety osobowej (pytania o płeć, wiek czy wykształcenie) są narzędziami konstruowanymi przez dyplomowanych psychologów, psychiatrów lub lekarzy innych specjalizacji.

Poniżej umieszczam odnośniki do kwestionariuszy w wersji internetowej.

Kwestionariusz dla osób z diagnozą chorób nowotworowych:
https://docs.google.com/a/st.swps.edu.pl/forms/d/1mtqoYbi8oNHPk4vhR8hu43ZpU0nmWijV2lv8ROuuLjA/viewform

Kwestionariusz dla osób z diagnozą chorób układu krążenia:
https://docs.google.com/a/st.swps.edu.pl/forms/d/1LRlNd-fQQll63A8UUU7q9FXAWtho6MDEr0jGLkIM0ng/viewform

Kwestionariusz dla ludzi bez powyższych diagnoz:
https://docs.google.com/a/st.swps.edu.pl/forms/d/1pFieEKYoAA7DexYrGaDP3VvGJh1C5yTKOxUaxbAPxQA/viewform

Z góry serdecznie dziękuję i mam nadzieję, że wiadomość wysłałam do odpowiedniego działu (regulamin czytałam, starałam się również dokładnie przejrzeć wszelkie możliwe działy, jednak ten wydawał mi się najbardziej trafny).

Pozdrawiam :)
 
Malgi 


Dołączyła: 17 Paź 2015
Posty: 1

 #165  Wysłany: 2015-10-17, 14:33  


Dzień dobry,

Zwracam się do Państwa z prośbą.
Jestem dietetykiem, zajmującym się żywieniem i edukacją pacjentów onkologicznych, w chwili obecnej prowadzę badania dotyczące Oceny wiedzy żywieniowej osób z chorobą nowotworową, wyniki badań posłużą jedynie do celów naukowo-dydaktycznych.
Chciałam zapytać czy jest możliwość umieszczenia na Państwa stronie linku do ankiety?
Celem ankiety jest Ocena wiedzy żywieniowej osób z chorobą nowotworową, ankieta wykonywana jest w ramach pracy naukowo-dydaktycznej. Wyniki badań posłużą do celów naukowych oraz pozwolą oszacować poziom wiedzy osób zmagających się z chorobami nowotworowymi oraz zapotrzebowanie na edukację żywieniową wśród tej grupy chorych.
Poniżej przesyłam link do ankiety:

http://www.survio.com/survey/d/I8K5Y3F8Q5U2S1S9L

Dziękuję za pomoc.
Małgorzata Solecka
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group