1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Richelieu
2010-09-18, 09:35
Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
Autor Wiadomość
mafziaczeQ 


Dołączyła: 19 Gru 2013
Posty: 2

 #121  Wysłany: 2013-12-19, 23:46  Chorych onkologicznie bardzo prosiłabym o wypełnenie Ankiety


Wszystkich chorych onkologicznie Forumowiczów bardzo proszę o wypełnienie krótkiej Ankiety na temat wpływu Internetu na Waszą chorobę

Drodzy Forumowicze! . Wraz z koleżanką piszemy pracę na temat wpływu Internetu na wiedzę,świadomość i samopoczucie chorych onkologicznie pacjentów. Bardzo bym prosiła Was drodzy Forumowicze o wypełnienie krótkiej Ankiety, którą przygotowałyśmy wraz z koleżanką. Chcemy, aby jej wyniki wpłynęły w przyszłości w jakiś sposób na lepszy komfort pacjentów jeżeli chodzi o informacje na temat choroby. Jesteśmy studentkami kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie,a działamy w Studenckim Kole Naukowym przy Klinice Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej (tel. 81-71-85-520) Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie.
Wasz poświęcony czas jest dla nas bardzo ważny, z góry dziękujemy i życzymy Wesołych Świąt!

Link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/1r53eqKnRB5ZJrisN4xJfkS-V0cwSi-bKmikmjYkxV84/viewform
 
mafziaczeQ 


Dołączyła: 19 Gru 2013
Posty: 2

 #122  Wysłany: 2013-12-19, 23:49  Chorych onkologicznie bardzo prosiłabym o wypełnenie Ankiety


Wszystkich chorych onkologicznie Forumowiczów bardzo proszę o wypełnienie krótkiej Ankiety na temat wpływu Internetu na Waszą chorobę

Drodzy Forumowicze! . Wraz z koleżanką piszemy pracę na temat wpływu Internetu na wiedzę,świadomość i samopoczucie chorych onkologicznie pacjentów. Bardzo bym prosiła Was drodzy Forumowicze o wypełnienie krótkiej Ankiety, którą przygotowałyśmy wraz z koleżanką. Chcemy, aby jej wyniki wpłynęły w przyszłości w jakiś sposób na lepszy komfort pacjentów jeżeli chodzi o informacje na temat choroby. Jesteśmy studentkami kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie,a działamy w Studenckim Kole Naukowym przy Klinice Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej (tel. 81-71-85-520) Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie.
Wasz poświęcony czas jest dla nas bardzo ważny, z góry dziękujemy i życzymy Wesołych Świąt!

Link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/1r53eqKnRB5ZJrisN4xJfkS-V0cwSi-bKmikmjYkxV84/viewform
 
doshka 


Dołączyła: 28 Lut 2014
Posty: 1

 #123  Wysłany: 2014-02-28, 23:13  Odżywianie pacjentek z rakiem piersi


Szanowne Panie,

Serdecznie proszę o poświęcenie chwilki na wypełnienie ankiety potrzebnej do badań do pracy magisterskiej. Będę bardzo wdzięczna :)

Ankieta

Dziękuję!
 
katarzyna.gawronska 


Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 1

 #124  Wysłany: 2014-03-05, 14:21  


Dzień dobry!
Jestem studentką położnictwa 3 roku na Śląskim Uniwersytecie Medycznym i zwracam się z prośbą o pomoc i wypełnienie ankiety.Ankieta jest w formie elektronicznej i znajduje się na stronie http://www.interankiety.p...f1a7899a066.xml Ankieta związania jest z moją pracą licencjacką której tematem jest "Poczucie atrakcyjności seksualnej u kobiet po mastektomii". Ankieta jest dobrowolna i anonimowa.
Z góry dziękuję za wypełnienie ankiety.
Katarzyna Gawrońska.
 
AngelikaK 


Dołączyła: 06 Mar 2014
Posty: 1
Skąd: Bytom

 #125  Wysłany: 2014-03-06, 21:51  Praca magisterska - ankieta.


Witam wszystkie Panie, jestem studentką 5-ego fizjoterapii, dlatego też umieszczam ten watek właśnie w rozmowach o rehabilitacji. Piszę pracę magisterską o Jakości życia kobiet po mastektomii. Byłabym niezmiernie wdzięczna o pomoc i wypełnienie ankiety. Wszystkim Paniom życzę dużo siły i zdrówka a za wypełnienie ankiety szczerze dziękuję! Pozdrawiam:)
link do ankiety: http://www.survio.com/survey/f/N2N4Q2R3T8F5O6B3C

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2014-03-06, 22:09 ]
Scaliłem post do odpowiedniego wątku.

 
Anna Bazan 


Dołączyła: 11 Mar 2014
Posty: 1

 #126  Wysłany: 2014-03-11, 22:08  Ankieta


Witam ciepło wszystkich forumowiczów,
mam do Was gorącą prośbę - zarówno do tych, którzy zmagają się z chorobą, jak i do ich bliskich.
Jestem studentką 3. roku kierunku lekarskiego, studiuję w Zabrzu. Przeprowadzam badania na temat znajomości tematu choroby nowotworowej oraz odczuć wobec choroby zarówno wsród osób chorujących, jak i zdrowych. Chciałabym prosić Was o wypełnienie krótkiej ankiety. Zajmuje ona 2-3 minuty.
Wyniki już teraz wychodzą bardzo ciekawe i macie moje słowo, że podzielę się nimi po zakończeniu badań.

Mam nadzieję, że ankieta przysłuży się nie tylko moim badaniom, ale również pozwoli Wam na uświadomienie sobie własnego stanu wiedzy na - mogłoby się wydawać - bardzo dla nas znajomy w dzisiejszych czasach temat nowotworów.

Ankietę można wypełnić tutaj:
http://www.ankietka.pl/ankieta/135873/ankieta.html

Z góry gorąco dziękuję za pomoc i życzę pomyślności!

W razie pytań i komentarzy do ankiety zapraszam serdecznie do kontaktu - nie gryzę :)

Anna Bazan
 
ASobota 


Dołączyła: 26 Mar 2014
Posty: 1

 #127  Wysłany: 2014-03-26, 15:33  


Szanowne Panie,

Nazywam się Aleksandra Sobota i jestem studentką studiów doktoranckich na wydziale medycyny Uniwersytetu w St Andrews w Szkocji. Mój projekt doktorancki skupia się na problemach z płodnością u Pań, które leczone były z powodu jednego z nowotworów ginekologicznych (rak szyjki macicy, trzonu macicy lub jajnika). Szczególnie chciałabym się przyjrzeć w jaki sposób podłoże kulturowe może wpływać na odczucia związane z potencjalną niepłodnością po leczeniu dlatego badanie prowadzone jest zarówno w Szkocji, jak i w Polsce. Jest ono skierowane do Pań, które otrzymały diagnozę jednego z nowotworów ginekologicznych w wieku 18-45 lat i w momencie wypełniania kwestionariusza nie byłyby w trakcie aktywnego leczenia. Polega ono na jednorazowym wypełnieniu ankiety i uzyskało ono pozytywną opinię komisji bioetycznej Uniwersytetu w St Andrews.

Poniższy link skieruje Panie do plakatu, w którym znajduje się link do kwestionariusza:
http://bit.ly/1fehVrZ

Będę bardzo wdzięczna za wypełnienie kwestionariusza i przekazanie informacji o badaniu innym osobom, które mogłyby być zainteresowane.
Streszczenie wyników badania zostanie oczywiście udostępnione wszystkim zainteresowanym.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie,

Aleksandra Sobota
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #128  Wysłany: 2014-03-26, 19:20  


Ze swej strony pozwolę sobie przychylić się do prośby Pani Aleksandry
i poprosić Panie spełniające kryteria o pomoc w wypełnieniu ankiety.

Będzie to bardzo przydatne w pracy naukowej prowadzonej przez p. Aleksandrę,
która zamieściła tutaj swoją prośbę za moją zachętą licząc na Waszą pomoc.

Dziękuję i pozdrawiam.
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
Pigułka 


Dołączyła: 17 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: Piaseczno

 #129  Wysłany: 2014-05-17, 11:09  Pielęgniarka onkologiczna prosi o pomoc.


Drogie Panie zwracam się z gorącą prośbą o wypełnienie ankiety, która będzie podstawą badań na temat: Funkcjonowania kobiet po mastektomii.Wyniki tej ankiety pozwolą lepiej zrozumieć jak wygląda codzienność kobiety dotkniętej chorobą raka piersi.
Z całą pewnością przyczyni się to do lepszego uświadomienia personelu medycznego oraz bliskich osób jak pomóc Wam w radzeniu sobie z chorobą i jej następstwami. Drogie Koleżanki pamiętajcie że wypełniając poniższą ankietę możecie pomóc nie tylko sobie, lecz także i innym.

LINK DO ANKIETY:
http://www.ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/14637/

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2014-05-17, 11:21 ]
Post scalony do właściwego wątku.

_________________
Pigułka
 
thorad 


Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 1

 #130  Wysłany: 2014-05-26, 18:39  Białaczka u dzieci - ankieta


Jestem studentką II roku Pielęgniarstwa Studiów Magisterskich na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie zbieram materiały do mojej pacy magisterskiej dotyczącej funkcjonowania rodziców dzieci chorujących na białaczkę.

Badanie polega na ustosunkowaniu się i udzieleniu odpowiedzi na 33 stwierdzenia zawarte w tym kwestionariuszu. Jego wypełnienie zajmie około 10 minut.

Oto link do ankiety: http://www.ebadania.pl/9ce74b6588eb4135

Z góry dziękuję za udzieloną mi pomoc.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2014-05-26, 18:45 ]
Post scalony do odpowiedniego wątku.

 
aniafizjo 


Dołączyła: 29 Maj 2014
Posty: 1

 #131  Wysłany: 2014-05-29, 22:30  


Witam, mam ogroooommmmną prośbę do Pań z nowotworami złośliwymi,
Jestem studentką fizjoterapii i w lipcu bronię mgr, dlatego też poszukuje kobiet w celu wypełnienia prostej ankiety anonimowej, którą mogłabym wysłać drogą mailową. Tematem mojej pracy jest " Wpływ leczenia nowotworów złośliwych na jakość życia kobiet".
Proszę Was serdecznie o odzew. Drogie Panie napiszcie do mnie wiadomość, następnie prześlę Wam ankietę :) Mój mail to a.szeliga@op.pl
Pozdrawiam :) ))

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2014-05-29, 22:39 ]
Post scalony do odpowiedniego wątku.

 
Gene-racja 


Dołączyła: 18 Cze 2014
Posty: 1

 #132  Wysłany: 2014-06-18, 20:43  Zaproszenie do udziału w badaniach naukowych


Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam do wypełnienia ankiety ( https://www.surveymonkey.com/s/AnkietaPauli ) z pogranicza medycyny i psychologii. Ankieta dostępna jest także na głównej stronie Instytutu Genetyki Generacja w Warszawie i powstaje przy współudziale kilku warszawskich uczelni.

Dotyczy ona genetyki nowotworów, psychologii nowotworów oraz sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach - a bez wątpienia taką sytuacją jest diagnoza nowotworu czy raka. Wyniki badań będą udostępnione na specjalistycznych, krajowych i międzynarodowych konferencjach, ale również w wielu czasopismach - naukowych i nie tylko.

Z góry dziękuję za przyczynianie się do rozwoju nauki w Polsce :)

Proszę również udostępniać ankietę dalej - wypełnić może ją każda osoba pełnoletnia, zdrowa czy chora --> im więcej wyników, tym bardziej wiarygodne i rzetelne będą nasze polskie badania!

Pozdrawiam ciepło,
K.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2014-06-19, 09:09 ]
Post scalony do odpowiedniego wątku.

 
karolinaka-89 


Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 1

 #133  Wysłany: 2014-06-26, 17:26  Jakość życia pacjentów ze stomią w Polsce i w UK


Szanowni Państwo
Jestem studentką pielęgniarstwa na CMUJ w Krakowie i pielęgniarką pracującą na Oddziale Chirurgii. Zwracam się z uprzejmą prośbą i wypełnienie ankiety. Ankieta zajmuje ok. 5 minut i jest anonimowa. Celem mojej pracy jest ocena i porównanie jakości życia pacjentów ze stomią w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Będę wdzięczna za każdą wypełnioną ankietę.
Link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/re...c-wQLsuyYy.html
Dziękuje i pozdrawiam
PS: Chętnie odpowiem na każde pytanie dotyczące stomii i jej pielęgnacji. Mój e-mail : karolinaka-89@wp.pl
 
studentka_pielegniarstwa 


Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 2

 #134  Wysłany: 2014-07-03, 14:51  Zapotrzebowanie na wsparcie kobiet po mastektomii


Dzień dobry,

Jestem studentką pielęgniarstwa na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Przygotowuję pracę magisterską na temat „Zapotrzebowanie na wsparcie kobiet po mastektomii”. Praca powstaje przy Katedrze Interny z Zakładem Pielęgniarstwa Internistycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Chciałabym przeprowadzić anonimową ankietę mającą na celu określenie wpływu choroby na różne aspekty Pani życia. Kwestionariusz składa się z trzech części: Berlińskich Skal Wsparcia Społecznego (BSSS), Skali Akceptacji Choroby (AIS) oraz metryczki.

Wyniki badania chciałabym wykorzystać do opracowania pracy magisterskiej. Zapewniam, że zadbam o ochronę Pani danych osobowych. Podane przez Panią dane nigdzie nie będą ujawniane, a wszystkie informacje zostaną przedstawione w pracy jedynie jako dane statystyczne.

Bardzo zależy mi na opiniach Pań. W razie pytań lub uwag służę pomocą, każda opinia, uwaga jest bardzo cenna i mile widziana :)

Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/19CED4M9T8t14HoSFwqCEkg8ZLOQ9N2XmSuVIv2MlEtA/viewform

Pozdrawiam i życzę zdrowia,
Marta
 
laurencja1990 


Dołączyła: 17 Lis 2014
Posty: 1

 #135  Wysłany: 2014-11-17, 22:20  Badanie na temat medycyny


Dzień dobry,
Jestem studentką socjologii i prowadzę badania na temat zaufania wobec służby zdrowia i medycyny. Dlatego byłabym wdzięczna za wypełnienie krótkiej ankiety: http://www.interankiety.p...59359cd0874cd70

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2014-11-17, 22:30 ]
Post scalony.

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group