1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Richelieu
2010-09-18, 09:35
Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
Autor Wiadomość
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #106  Wysłany: 2013-08-20, 00:32  


Ja chciałem w imieniu swoim - człowieka, któremu zależy na dobrym obliczu polskiej nauki - zaapelować do Państwa Młodych Naukowców o dokładne przemyślenie i przeczytanie swoich postów przed wysłaniem. Sugeruję także - w związku w wysypem prac na temat postępowania po operacjach związanych z nowotworami piersi i narządów rodnych - abyście, Szanowni Państwo, czytali także posty i ankiety swoich poprzedników, w celu uniknięcia https://www.plagiat.pl/webplagiat/main.action
Cokolwiek Państwo robicie, róbcie z głową, bo wiele osób czyta Wasze posty i ankiety.

Łączę wyrazy szacunku,
Michał.
 
PaulaKraj 


Dołączyła: 20 Sie 2013
Posty: 6

 #107  Wysłany: 2013-08-20, 12:06  głębokość relacji wpływa na to czy boimy się śmierci?


Prowadzę ostatnio badania i zaintrygował mnie między innymi taki problem, co o tym sądzicie?
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #108  Wysłany: 2013-08-20, 17:33  


Ja sądzę, że fakt zaintrygowania Cię problemem głębokości relacji jest głęboko intrygujący.
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
PaulaKraj 


Dołączyła: 20 Sie 2013
Posty: 6

 #109  Wysłany: 2013-08-21, 09:03  


Jest, ponieważ jest to dla mnie głęboko emocjonalny problem.Prowadzenie przeze mnie badań nie wynika bynajmniej z chęci zaliczenia egzaminu,ale z potrzeby serca..abym mogła pomagać, dać komuś to, czego ja nie otrzymałam. Możliwości skontaktowania się z profesjonalistą są niestety dużo większe w dużych miastach, ja pochodzę z małego...i psycholog bez przygotowania, nie podjął się pomocy mojej rodzinie, kiedy odchodzili moja Mama. Chcę się wykształcić, żeby to zmienić...Niestety, bez badań nie będę miała takiej możliwości...Faktycznie powyższy post jest niefortunnie sformułowany, ale proszę nie skreślać wszystkich młodych prowadzących badania, a już na pewno nie oskarżać o plagiat!
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #110  Wysłany: 2013-08-21, 09:12  


Nie traktuj naszych wpisów jako próby ataku. Prześlij proszę ankietę na mój e-mail, moja przyjaciółka ją wypełni. Jeśli Twoje badania są formą autoterapii, to miło mi będzie w nich pomóc.
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
PaulaKraj 


Dołączyła: 20 Sie 2013
Posty: 6

 #111  Wysłany: 2013-08-21, 09:20  


Badania nie mogą być autoterapią...To chęć wykształcenia się w kierunku psychonkologii i dzięki temu profesjonalna pomoc innym wynika z doświadczenia..Bardzo miło z Twojej strony.
 
Badacz 


Dołączył: 04 Wrz 2013
Posty: 4

 #112  Wysłany: 2013-09-04, 19:27  Prośba o udział w badniach


Szanowni Państwo, jestem studentem ostatniego roku psychologii oraz socjologiem. Aktualnie pisze pracę magisterską z psychologii w ramach międzynarodowych interdyscyplinarnych badań dotyczących transplantacji. W ramach swojej części badań przeprowadzam anonimowe wywiady z osobami czekającymi na przeszczep narządów (również szpiku), w związku z tym pragnę zwrócić się do Państwa z prośbą o umożliwienie przeprowadzenia wywiadu z tymi z Państwa, którzy znajdują się w takiej sytuacji. Wywiad jest anonimowy i służy wyłącznie celom naukowym. Osoby zainteresowane proszę o kontakt
 
Badacz 


Dołączył: 04 Wrz 2013
Posty: 4

 #113  Wysłany: 2013-09-04, 19:28  Prośba o udział w badniach


Szanowni Państwo, jestem studentem ostatniego roku psychologii oraz socjologiem. Aktualnie pisze pracę magisterską z psychologii w ramach międzynarodowych interdyscyplinarnych badań dotyczących transplantacji. W ramach swojej części badań przeprowadzam anonimowe wywiady z osobami czekającymi na przeszczep narządów (również szpiku), w związku z tym pragnę zwrócić się do Państwa z prośbą o umożliwienie przeprowadzenia wywiadu z tymi z Państwa, którzy znajdują się w takiej sytuacji. Wywiad jest anonimowy i służy wyłącznie celom naukowym. Osoby zainteresowane proszę o kontakt
 
Badacz 


Dołączył: 04 Wrz 2013
Posty: 4

 #114  Wysłany: 2013-09-04, 19:36  Prośba o udział w badaniu


Szanowni Państwo, jestem studentem ostatniego roku psychologii oraz socjologiem. Aktualnie pisze pracę magisterską z psychologii w ramach międzynarodowych interdyscyplinarnych badań dotyczących transplantacji. W ramach swojej części badań przeprowadzam anonimowe wywiady z osobami czekającymi na przeszczep narządów (również szpiku), w związku z tym pragnę zwrócić się do Państwa z prośbą o umożliwienie przeprowadzenia wywiadu z tymi z Państwa, którzy znajdują się w takiej sytuacji. Wywiad jest anonimowy i służy wyłącznie celom naukowym. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.
 
Badacz 


Dołączył: 04 Wrz 2013
Posty: 4

 #115  Wysłany: 2013-09-04, 19:38  Prośba o udział w badniach


Szanowni Państwo, jestem studentem ostatniego roku psychologii oraz socjologiem. Aktualnie pisze pracę magisterską z psychologii w ramach międzynarodowych interdyscyplinarnych badań dotyczących transplantacji. W ramach swojej części badań przeprowadzam anonimowe wywiady z osobami czekającymi na przeszczep narządów (również szpiku), w związku z tym pragnę zwrócić się do Państwa z prośbą o umożliwienie przeprowadzenia wywiadu z tymi z Państwa, którzy znajdują się w takiej sytuacji. Wywiad jest anonimowy i służy wyłącznie celom naukowym. Osoby zainteresowane proszę o kontakt

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2013-09-04, 21:34 ]
Posty rozproszone po różnych działach scalam do stosownego wątku.
Jednopunktowe ostrzeżenie za spamowanie forum.
 
Kasienka 


Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 25
Skąd: Tarnowskie Góry

 #116  Wysłany: 2013-11-02, 12:08  Córki kobiet po mastektomii


W ramach pracy licencjackiej piszę pracę na temat wiedzy córek kobiet po mastektomii na temat profilaktyki przeciwnowotworowej gruczołu piersiowego.Bardzo proszę o wypełnianie, przesyłanie ankiety. Chciałabym aby moje badania były przeprowadzone w sposób rzetelny, a wyniki zmotywowały do działania wśród kolejnego pokolenia, mam nadzieję, że uda się choć w małym procencie uświadomić, że warto się badać. Ankieta jest anonimowa, służy celom naukowym. Powolutku odwiedzam kluby amazonek ma Śląsku z ankietami w formie elektronicznej, ale mam nadzieję, że forma elektroniczna okaże się równie skuteczna ;)

Podaję linka do strony z ankietą elektroniczną.


http://moje-ankiety.pl/respond-54129.html

Z góry wielkie dziękuję :)

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2013-11-02, 15:06 ]
Post wędruje do odpowiedniego wątku.

_________________
Cierpienie jest po to by wyzwalać miłość...
 
Eenez 


Dołączyła: 11 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: warszawa

 #117  Wysłany: 2013-11-12, 01:40  


Witam wszystkich :) Jestem studentką biologii, a także byłą pacjentką; za mną białaczka i przeszczep szpiku. Przygotowuje seminarium o żywieniu w chorobach nowotworowych i chciałabym naprawdę się przyłożyć, aby moim słuchaczom zostało coś w głowie.

Moja prośba jest dosyć dziwna. Jeśli ktoś z państwa przebywa aktualnie w szpitalu i nie stanowiłoby to problemu, czy mógłby sfotografować otrzymywane posiłki, najlepiej w ciągu całego dnia (czyli 3, 4 zdjęcia). A potem przesłać mi fotki na maila inez.girek@gmail.com. Zdjęcia nie muszą być dobrej jakości, jeśli ktoś chce zamiast zdjęć może mi opisać swoje jedzenie.

Chciałabym skonfrontować teorię z rzeczywistością i pokazać, że takiego typu jadłospis nie zawsze pomaga w dojściu do zdrowia i dobrego samopoczucia. Tak przynajmniej było w moim szpitalu, może u kogoś jest inaczej, chętnie się przekonam :)

Z góry dziękuję, jeśli ktoś zdecyduje się mi pomóc. Pozdrawiam!
Inez Girek
 
beny1234 


Dołączył: 18 Lis 2013
Posty: 10

 #118  Wysłany: 2013-11-18, 11:41  


Wydaje się ciekawe , jesli chcesz to do mie tez mozesz wysłać , chetnie odpowiem na kilka pytan jesli ma to komuś pomoc :) )
_________________
Usunięto linki / Administracja Forum.
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #119  Wysłany: 2013-11-18, 18:37  


beny1234, Ty w ogóle czytasz posty, na które odpowiadasz, czy też, być może w ogóle nie używasz mózgu do analizowania ich treści? Odpowiedz "tak", albo "nie".
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
studentka_UM_Lublin 


Dołączyła: 18 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: Lublin

 #120  Wysłany: 2013-12-18, 13:23  Internet - źródło informacji o chorobie nowotworowej


Rozpoznano u Ciebie chorobę nowotworową? Szukasz dodatkowych informacji na ten temat w internecie? Wypełnij ANONIMOWĄ ankietę na temat korzystania przez pacjentów z internetu jako źródła informacji o chorobie.

Jesteśmy studentkami kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Działamy w Studenckim Kole Naukowym przy Klinice Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej (tel. 81-71-85-520) Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie. Prowadzimy badanie naukowe na temat korzystania przez pacjentów z różnych źródeł informacji na temat choroby. Serdecznie prosimy o wypełnienie poniższej anonimowej ankiety. Zapewniamy, że podane przez Ciebie dane nie będą nigdzie ujawniane. Mamy nadzieję, że wypełniona przez Ciebie ankieta pomoże nam w przyszłości polepszyć komfort i stan wiedzy pacjentów na temat choroby, z powodu której się leczą.
Dziękujemy za poświęcony czas :)

Link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/1r53eqKnRB5ZJrisN4xJfkS-V0cwSi-bKmikmjYkxV84/viewform

[ Komentarz dodany przez Moderatora: alaslepa: 2013-12-18, 14:32 ]
Posty rozproszone po różnych działach scalam do stosownego wątku.
Jednopunktowe ostrzeżenie za spamowanie forum.


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group