1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Autor Wiadomość
kaja115 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 735
Pomogła: 125 razy

 #31  Wysłany: 2009-05-21, 09:08  


Ja również umieszczę adres strony w moim gg i na skypie :)
Nie mam zdolności graficznych ale jak juz będziecie mieli własciwy projekt tej ulotki to moge go rozpropagowac w Bydgoszczy!!! :) :)

pozdrawiam
_________________
kaja
 
maganana 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 241
Skąd: Bytom
Pomogła: 39 razy

 #32  Wysłany: 2009-05-22, 22:08  


ja jestem za stworzeniem konta na NASZEJ KLASIE, każdy/każda z Nas powysyła zaproszenia do swoich znajomych i kto będzie miał problem związany z chorobą nowotworową a będzie chciał się czegoś dowiedzieć wtedy będzie mógł wejść na forum.
Konto musi zawierać adres stronki.Tyle Nas na forum jest, że jak każdy wyśle zaproszenie do swoich znajomych to już będzie bardzo dużo osób wiedziało że jest "coś" takiego jak Nasze forum!
 
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #33  Wysłany: 2009-05-22, 22:59  


MAGANANA- można rozesłac do znajomych
1) wiadomość np z tekstem
"Nie wiem czy wiesz że znam problem "onkologiczny". Myślę że to forum powinien odwiedzić każdy kto również go zna. [tu adres strony], jeżeli znacie kogoś znajomych którzy również chorują, lub jego bliscy, a chcecie poczuć że nie jesteście z "tym" sami zajżyjcie"
Lub coś wedle uznania co tam kto chce
2) można ogólnie polecić profil :)

Moja znajoma jest zapracowana ale jak tylko znajdzie chwilkę zrobi dla nas projekt ulotki (jak już pisałam jest grafikiem). Niestety nie podam terminu kiedy to będzie. Myślę że jeżeli będą również inne propozycje to wcale nie jest powiedziane że musi być tylko jeden wzór ulotki :)
 
 
maganana 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 241
Skąd: Bytom
Pomogła: 39 razy

 #34  Wysłany: 2009-05-22, 23:24  


jasne, tak zrobię!!!!!

pozdrawiam
 
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #35  Wysłany: 2009-05-22, 23:29  


jejku przeczytałam teraz swój post i wyszło tak jak bym chciała pouczac :roll:
MAGANANA- też mam taki zamiar :)
Myślę co by jeszcze można było zrobić- przynajmniej takimi myślami odganiam inne ;)
 
 
maganana 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 241
Skąd: Bytom
Pomogła: 39 razy

 #36  Wysłany: 2009-05-22, 23:33  


jeee tam...
ja tego tak nie odebrałam
wiem, że chciałaś/chcesz żeby było dobrze , ja też chce i inni też chcą
dlatego każdy pomysł jest dobry ;)

pozdrawiam[/b]nadzieja
 
 
elab 



Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 26
Skąd: Szczecin
Pomogła: 7 razy

 #37  Wysłany: 2009-05-28, 21:25  


Ja również chętnie rozpropaguje ulotki,a ponadto grywam w literaki na kurniku,a tam jest wiecznie mnóstwo ludzi,poznałam tez sporo onkologicznych ,więc wkleję link w opisie:)
 
Misia 



Dołączyła: 19 Lut 2009
Posty: 9

 #38  Wysłany: 2009-05-29, 08:39  


Pozdrawiam. Super pomysły,zwłaszcza ulotki i n-k. Chętnie rozniosę ulotki w okolicach Chrzanowa i Trzebini.
 
elab 



Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 26
Skąd: Szczecin
Pomogła: 7 razy

 #39  Wysłany: 2009-05-29, 10:28  


Bardzo dobrym pomyslem jest zalozenie konta na portalu nk
 
tara 



Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 513
Pomogła: 110 razy

 #40  Wysłany: 2009-05-29, 15:20  


Kochani, jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję w imieniu swoim, DDS i Moderatorów za taki wspaniały odzew :*

Jesli chodzi o ulotkę to całkowicie zgadzam sie z Leną:
lena73 napisał/a:
Pewnie,
trzeba umiescic na portalu gotowa ulotke do druku. Wiekszosc z nas prawdopodobnie jest w stanie sobie je drukowac samemu, ja jestem. Trzeba tylko opracowac sensowna tresc, mysle, ze grafika nie jest az tak istotna przeciez nie reklamujemy zadnego produktu, ale trzeba polozyc nacisk na pomoc jaka daje forum.
Lena

Tak więc- bardzo prosta forma, czarno biała, którą będzie można wydrukować, powielić i dystrybuować, co do formatu to sądzę, że optymalnym rozwiązaniem będzie jesli na kartce A4 zmieszczą się 4 ulotki. Co do treści to moze cos w stylu:
Jeśli Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich dotknęła choroba nowotworowa, jeśli potrzebujesz:
· wsparcia informacyjnego i emocjonalnego
· pomocy w zrozumieniu diagnozy
· pomocy w zrozumieniu sensu wybranej przez lekarza prowadzącego formy leczenia
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej pod adresem www.forum-onkologiczne.com.pl/forum
Na forum możesz liczyć na pomoc psychoonkologa, lekarzy, a przede wszystkim ludzi, którzy podobnie jak Ty walczą o zdrowie swoje lub swoich bliskich.


Myslę, ze warto pomyśleć o tych którzy nie korzystają na co dzien z internetu i napisać jeszcze cos w stylu:

Nie jesteś biegły o korzystaniu z internetu i nie wiesz jak wejść na forum?
- otwórz przeglądarkę internetową/internet explorer, mozilla, wpisz podany adres www.forum-onkologiczne.pl/forum w białym, górnym okienku przeglądarki, wciśnij klawisz enter. Otworzy się strona, a na niej znajdziesz prosty przewodnik, który pomoże Ci poruszać się po forum. Aby go otworzyć, najedź na tekst myszką, a kiedy na ekranie pokaże się "łapka" kliknij lewym klawiszem myszki).


No i trzeba by ten prostu przewodnik napisać, ale tym zapewne zajmie sie DDS :)

Czekam na Wasze propozycje, modyfikacje itd odnośnie treści ulotki - wazne by w końcu ją zrobic i zaczac działac.

Dzieki Waszym sugestiom doszliśmy także do wniosku, że przydałoby się nam logo, które byłoby znakiem firmowym forum - prace są w toku, ale oczywiście jeśli macie jakieś pomysły co do jego formy to piszcie.Chyba warto także zrobić drugą, bardziej profesjonalną wersje ulotki/folderu, która mógłby posłużyć do prezentacji naszego forum lekarzom itd - prace nad powyższym również trwają :)
Moim zdaniem na chwilę obecną najważniejsze jest by "uporać" się z ta ulotką" do wydruku i aby wszyscy chętni do jej dystrybucji mogli się wziąć do pracy :D
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #41  Wysłany: 2009-06-01, 00:31  


Co do ulotki- ja nie mam możliwości jej druku niestety :(
Cod od treści, myślę ze warto kupić zwykłą kartę teleoniczną (polecam orang) do kom. i zamias całej instrukcji obsługi podac numer tekefonu- "jezeli nie wiesz jak poruszać sie po forum zadzwoń a w tej kwestii Ci pomożemy" Uwierzcie ze są różni ludzie którzy w białe pole na OPERA wpisą w google i inne a później się potracą ... To nie takie proste dla niektórych. Inną opcja jest stworzenie numeru gadu "INFO" gdzie można pokierowac choćby samymi linkami co i gdzie.


AAAAAAAAAAAAA wracając do ulotki usze się kumpeli przypomniec. Ostatnio sama pracuję 7 dni w tygodniu, brakuje mi czasu dla do mu, synka i mamusi, nadmiar obowiazków mnie wkurza ale co zrobić, takie czasy, ( w miarę możliwosci z pracy podczytuję) Mam nadzieję że i grafik Ewlyl super dziewczyny "graficiarki" :P reklamowej :P troszkę luzu nabierze, i Ewelinka coś nam fajnego prostego ale przemawiającego wymyśli :) jako ulotkę oczywiście, a może ni etylko ;)
 
 
grazyna484 



Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 63
Skąd: Leszno
Pomogła: 2 razy

 #42  Wysłany: 2009-06-01, 06:07  


Ja też bardzo chętnie pomogę , podam adres na NK mogę też rozpropagować w Lesznie
i okolicach.
Pozdrawiam
 
tara 



Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 513
Pomogła: 110 razy

 #43  Wysłany: 2009-06-01, 11:00  


Nadzieja -mogę wydrukować i przesłać Ci ulotki(podaj mi adres na priva)
Jesli ktoś inny będzie miał problemy z wydrukiem to dajcie znać - chętnie wyśle :)

Podanie nr telefonu to dobry pomysł (tylko co w sytuacji jeśli staniemy się ofiarą własnego sukcesu i telefon będzie dzwonił nader :lol: często ?
Ja nie bardzo jestem w stanie prowadzić długie rozmowy w ciągu dnia :/ Jeśli jednak jest ktoś kto mógłby podjąć się odbierania ewentualnych telefonów i podawania instrukcji jak korzystać z forum to dajcie znać, ja mogę kupić kartę i przesłać.
A jeśli nikt się nie zgłosi, to co robimy? Zamieszczamy tą instrukcje na ulotce?
 
tara 



Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 513
Pomogła: 110 razy

 #44  Wysłany: 2009-06-02, 12:02  propozycja ulotki do druku


W załączniku znajduje się propozycja ulotki do druku, zamiast nr telefonu podałam adres email, oczywiście proponuję by każdy chętny wpisał w miejsce mojego adresu, lub dodatkowo swój. Jeśli uważacie, że to dobry pomysł to można podać numer telefonu.
Nie jestem szczególnie uzdolniona "komputerowo" i nie jestem w stanie stworzyc niczego lepszego niż to co załączam :) , także wszelkie ulepszenia, przeróbki itd są mile widziane :)

O ile uznacie, że taka forma ulotki jest do zaakceptowania, a będziecie mieli kłopt z jej wydrukiem i powieleniem to jak wspomniałam wcześniej prosze o info na priva - ile i gdzie przesłać (i ewentualny adres email do wpisania w treści)
 
Mrakad 



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 322
Skąd: Warszawa
Pomógł: 28 razy

 #45  Wysłany: 2009-06-02, 12:14  


Ulotka jest fajna. Razi mnie jedynie drobny druczek i to co zawiera. Trudno oczekiwać od kogoś, kto nie potrafi się zalogować na forum, biegle wyśle maila z prośba o pomoc.
I druga sprawa. Sądzę, że na tak małej powierzcni dwukrotne umieszczanie adresu strony jest przesadą.
_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group