1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Autor Wiadomość
zevit 


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 10

 #106  Wysłany: 2010-03-13, 01:55  


...
 
DumSpiro-Spero 
Administrator



Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 7458
Pomogła: 3498 razy

 #107  Wysłany: 2010-03-13, 04:25  


zevit, coś słabo studiujesz nasze forum i chyba nie dotarłeś jeszcze do -> tego wątku <-

Co do powodzenia przedsięwzięcia, to -jak w każdej zresztą 'branży'- miarą sukcesu jest rodzaj działań i sposoby ich realizacji (i tym samym ich skuteczność). Może być w danym miasteczku i 10 piekarni, ale tylko jedna która piecze zdrowe i smaczne pieczywo :) (przepraszam za porównanie ;-)) )

Kochani -
by móc przyjąć wpłaty z tyt. 1% zwrotu z podatku trzeba być organizacją ze statusem OPP (organizacją pożytku publicznego). Nawet gdyby, to listy ministerialne zawierające spis takich organizacji chcących się ubiegać o ten tzw. 1% są zamykane już jesienią danego roku podatkowego.
A nasza Fundacja (uchylę rąbka tajemnicy: już powstała, powołana aktem notarialnym :) ) jest dopiero w trakcie procedury rejestracyjnej przez sąd (a to wymaga trochę czasu). Jak będzie ostatecznie zarejestrowana, na pewno się pochwalimy :)
Nie mamy też jeszcze ostatecznej wersji logo Fundacji i Forum (będzie wkrótce) - jak będzie, to na pewno wkleimy tu nową wersję graficzną ulotki. Tymczasem można korzystać z dotychczasowej..
pozdrawiam ciepło wszystkich i bardzo, bardzo Wam dziękuję (dziękujemy!) za wszelkie trzymanie kciuków i deklarowaną (oraz rzeczywistą) pomoc.
_________________
pozdrawiam, DSS.
 
jogi45 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 618
Skąd: Szczecin
Pomogła: 110 razy

 #108  Wysłany: 2010-03-13, 08:37  


Zewit nie mam zamiaru prowadzić hospicjum tylko pomóc troszkę już istniejącemu poprzez przekazanie 1% podatku.
_________________
Antoine de Saint-Exupéry
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać
 
zevit 


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 10

 #109  Wysłany: 2010-03-13, 14:48  


...
 
schatz 



Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 53
Pomogła: 2 razy

 #110  Wysłany: 2010-07-23, 14:51  


Ja też chętnie porozdaje pare ulotek!!!!
 
ancor 



Dołączyła: 24 Lip 2010
Posty: 11

 #111  Wysłany: 2010-07-24, 01:15  


Chętnie rozdysponuje ulotki w Szczecinie, w szpitalu onkologicznym. Mogę coś przyszpilić do tablic :)

Bardzo się ciesze, że jest takie miejsce, jesteście wszyscy bezcenni,.
_________________
Kocham cię, mamo...
 
Łysy 


Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 161
Pomógł: 19 razy

 #112  Wysłany: 2010-08-27, 16:44  


Czy jest oficjalna ulotka reklamująca Forum lub Fundację? Jeśli tak, to jak ją zdobyć, może jest gdzieś tu na forum a ja nie odnalazłem? Chętnie rozdystrybuuję przy okazji bywania w przychodniach wszelakiego rodzaju, a ostatnio bywam tu i ówdzie :-D
Łysy
_________________
jeśli masz zamiar chorować musisz być zdrowy i mieć pieniądze:)
 
 
tara 



Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 513
Pomogła: 110 razy

 #113  Wysłany: 2010-08-27, 17:03  


Pracujemy nad zaktualizowaną i bardziej profesjonalną ulotką, ale póki co dysponujemy starą wersją do wydruku, którą załączam.
Pozdrawiam


ulotka (1).pdf
Pobierz Plik ściągnięto 468 raz(y) 62,6 KB

 
Łysy 


Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 161
Pomógł: 19 razy

 #114  Wysłany: 2010-08-27, 20:24  


Cytat:
tara, bardzo dziękuję. Ulotki, po wydrukowaniu, poroznoszę przy okazji wizyt w przychodniach.
Łysy

Super :)
_________________
jeśli masz zamiar chorować musisz być zdrowy i mieć pieniądze:)
 
 
jo_a 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 1951
Skąd: Górny Śląsk
Pomógł: 313 razy

 #115  Wysłany: 2011-07-23, 00:33  


Tak sobie siedzę kolejną noc i przeglądam forum. I dopiero dzięki wypowiedzi

wlagrzes :
"Spełniłem "obowiązek " ankietowy , wydrukowałem ulotki , które rozpropaguję, czekam na wpis fundacji do OOP . Będę śledził postęp rejestracji. Uważam , że Wasze działanie ze wszech miar jest cenne i dla takich laików medycznych jak ja niezastąpione. Pozdrawiam i mimo wszystko życzę Wam jak na mniej pracy a nam dalszego postępu w procedurach medycznych w zwalczaniu tej strasznej choroby."

zaczęłam szukać ulotki. Myślę sobie, że może dobrze byłoby ją umieścić na stronie głównej? Czy tam ją przeoczyłam?
Oczywiście drukuję pdf-a załączonego w wypowiedzi tara i zaczynam działać.
_________________
„Żółw musi być aż tak twardy, bo jest aż tak miękki”. St.J.Lec
Lider czerwonej kreski./Kuba Wojewódzki (tego forum).
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #116  Wysłany: 2011-07-23, 00:46  


Jeśli znacie jakieś firmy, które mogłyby wspomóc finansowo Fundację, prześlijcie proszę namiary... Wszelkie koszty związane z utrzymaniem serwera, telefonu, uczestnictwem w sympozjach, fizyczną i finansową pomocą potrzebującym ponosi DSS. Oczywiście opieprzy mnie za to co napisałem, ale jeśli zaistnieje taka możliwość, aby sponsor wspomógł działalność Fundacji i Forum - prześlijcie namiary na potencjalnego donatora...
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
DumSpiro-Spero 
Administrator



Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 7458
Pomogła: 3498 razy

 #117  Wysłany: 2011-07-23, 01:13  


Gazda napisał/a:
Wszelkie koszty związane z utrzymaniem serwera, telefonu, uczestnictwem w sympozjach, fizyczną i finansową pomocą potrzebującym ponosi DSS.

Nie - wpłat na rzecz Fundacji dokonują również Moderatorzy i jeden z lekarzy pomagających na Forum.
:)

Ulotek na razie nie rozdawajcie proszę... Wychodzimy ze skóry by postarać się o jakieś sensowne finansowanie, które mogłoby pokryć koszty naszej działalności. Jednym z naszych planów jest zatrudnienie na Forum lekarzy, którzy czuwaliby nad Forumowiczami i na bieżąco odpowiadali na ich pytania.
Pozyskanie "nowych sił" jest konieczne by utrzymać wystarczającą jakość świadczonej przez Forum pomocy. Rejestrujących się na Forum z miesiąca na miesiąc jest coraz więcej - a doba naszego skromnego zespołu ma niestety cały czas tyko 24 godziny... :-(

Dodam, że poza Forum działamy jeszcze w sprawie indywidualnych chorych - w ramach działalności prowadzonej przez Fundację. Poza tym wiele czasu zabiera nam poszukiwanie sponsoringu, administrowanie witrynami (sprawy informatyczne i redagowanie tekstów na witrynie Fundacji to również nasza 'działka'). Nic nie robi się samo... wzór ulotki (który powinien być już inny) - również... O nowe osoby, które się pojawią (a i tak pojawiają się - coraz liczniej) trzeba będzie przecież zadbać...
Dziś potrzebujemy faktycznie nieco innej formy pomocy. Musimy znaleźć środki na naszą działalność - jak każda Fundacja. Okazuje się, że nie jest to proste - pomimo, że mamy pełne wsparcie środowisk medycznych. Ba, nawet jesteśmy przez nie wyróżnieni - jako szczególnie przyjazne pacjentowi onkologicznemu źródło informacji i niesionej pomocy.
Proponuję zatem chwilowo się wstrzymać z kwestią ulotek - niestety..
_________________
pozdrawiam, DSS.
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #118  Wysłany: 2011-07-23, 01:18  


No właśnie - opieprzyła... Niemniej, jeśli macie namiary na jakichś decydentów w korporacjach lub firmach które chciałyby wesprzeć działalność fundacji - prześlijcie na prv namiary.
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
Zebra 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 553
Skąd: Gdańsk
Pomogła: 52 razy

 #119  Wysłany: 2011-07-23, 11:07  


Ja mogę ze swojej strony zaproponować wsparcie reklamowe (projekty ulotek, banerów, itp.) - jeżeli jest zapotrzebowanie ;) Opracowanie materiałów graficznych do kampanii społecznych, itd.

[ Dodano: 2011-07-23, 11:10 ]
Profesjonalnie reklamą zajmuję się od ponad 10 lat.
_________________
"Bywają rozłąki, które łączą trwale."
 
granda 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Cze 2011
Posty: 227
Pomogła: 20 razy

 #120  Wysłany: 2011-07-23, 11:31  


Zebra napisał/a:
Ja mogę ze swojej strony zaproponować wsparcie reklamowe (projekty ulotek, banerów, itp.)

Ja również :)
DumSpiro-Spero, jeśli treść dotychczasowej ulotki jest OK, można praktycznie od ręki zrobić do niej profesjonalny projekt. Jesli treść wymaga modyfikacji proszę o tekst na pw.
Z racji swojej pracy współpracuję z drukarniami, można zawsze ładnie poprosić o wydrukowanie jakiejś ilości za fri. Zajmę się tym oczywiście.

Zebra
, czyżbyśmy były konkurencja :--:
_________________
"Ważne jest nie to, co ze mną zrobiono, lecz to co ja sam zrobiłem z tym, co ze mną zrobiono"
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group