1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Autor Wiadomość
berta20 



Dołączyła: 24 Lut 2009
Posty: 71
Skąd: śląskie
Pomogła: 10 razy

 #16  Wysłany: 2009-05-17, 10:23  


Umieściłam link na GG,moja rodzina też .
 
jusia 
MODERATOR



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1959
Skąd: Poznań/Luboń
Pomogła: 326 razy


 #17  Wysłany: 2009-05-17, 11:01  


Umieściłam też link strony forum na moim profilu nk.
 
 
cherrie



Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 82
Skąd: Belfast
Pomógł: 9 razy

 #18  Wysłany: 2009-05-17, 17:02  


Wysylam projekt ulotki.Jak pisalam wczesniej lepiej poczekac na jakas profesjonalna wersje, ale moze ta ulotka da jakis ogolny zarys co powinno sie na niej znajdowac, a co nie (jakies sugestie?).
Poza tym, pozwolilam sobies kopiowac grafike ze strony forum, hm nie wiem czy dobrze?
 
tara 



Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 513
Pomogła: 110 razy

 #19  Wysłany: 2009-05-17, 17:44  


Bardzo dziekujęmy za taki wspaniały odzew z Waszej strony. Jesteście kochani :* Cherrie - super! - moim zdaniem ulotka wygląda bardzo fajnie,musimy jeszcze popracować nad jej treścią. Będę na forum na dłużej dopiero jurto, bo miałam bardzo pracowity weekend i po prostu padam na twarz.
Linki na gg i nk to fajne pomysły :) No i może warto popracowac nad stworzeniem konta poratlu na nk- to takze niezły pomysł :)
Pozdrawiam
 
jusia 
MODERATOR



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1959
Skąd: Poznań/Luboń
Pomogła: 326 razy


 #20  Wysłany: 2009-05-17, 21:24  


Cherrie, z tą grafiką to taka mała zapowiedź forum - super!
 
 
Mrakad 



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 322
Skąd: Warszawa
Pomógł: 28 razy

 #21  Wysłany: 2009-05-19, 18:49  


cherrie napisał/a:
Wysylam projekt ulotki.Jak pisalam wczesniej lepiej poczekac na jakas profesjonalna wersje, ale moze ta ulotka da jakis ogolny zarys co powinno sie na niej znajdowac, a co nie (jakies sugestie?).
Poza tym, pozwolilam sobies kopiowac grafike ze strony forum, hm nie wiem czy dobrze?


Mam znajomego zawodowego grafika i udało mi się go zainteresować naszym problemem. Dajmy mu trochę czasu na przetrawienie problemu.

Nie jestem fachowcem, więc nie chcę się wymądrzać, ale Twój projekt to amatorszczyzna, zarówno graficzna jak i merytoryczna. Przepraszam, ale jakiś czas pracowałem z prawdziwym fachmanem od druków reklamowych i coś mi pozostało. Ja dbałem o teksty a on o wygląd. Proponuję poczekać kilka dni na inne propozycje.
_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
 
mral 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 466
Pomogła: 75 razy

 #22  Wysłany: 2009-05-19, 19:38  


Cherrie,
Zgodnie z tym co piszesz, projekt Twojej ulotki, to super punkt wyjścia do dalszych propozycji i sądzę, , że zgodnie z Twoją intencją taką rolę spełni.
_________________
Miejsce człowieka jest tam, gdzie jego wolność nabiera pełnego sensu.

Ks. prof. Józef Tischner
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #23  Wysłany: 2009-05-19, 21:06  


Mrakad napisał/a:
cherrie napisał/a:
Wysylam projekt ulotki.Jak pisalam wczesniej lepiej poczekac na jakas profesjonalna wersje, ale moze ta ulotka da jakis ogolny zarys co powinno sie na niej znajdowac, a co nie (jakies sugestie?).
Poza tym, pozwolilam sobies kopiowac grafike ze strony forum, hm nie wiem czy dobrze?


Mam znajomego zawodowego grafika i udało mi się go zainteresować naszym problemem. Dajmy mu trochę czasu na przetrawienie problemu.

Nie jestem fachowcem, więc nie chcę się wymądrzać, ale Twój projekt to amatorszczyzna, zarówno graficzna jak i merytoryczna. Przepraszam, ale jakiś czas pracowałem z prawdziwym fachmanem od druków reklamowych i coś mi pozostało. Ja dbałem o teksty a on o wygląd. Proponuję poczekać kilka dni na inne propozycje.


MARKAD- liczą się chęci a nie zawodostwo...
 
 
mamanel 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 1010
Pomogła: 180 razy

 #24  Wysłany: 2009-05-19, 21:14  


Ja mogę zanieść ulotki do Centrum Onkologii w Warszawie przy Roentgena - tam gdzie są przychodnie. Mogę też porozmawiać z wolontariuszami, którzy tam są, może to też coś da.

Moim zdaniem, w przyszłości, warto byłoby opracować niewielki plakat informacyjny do naklejenia - nie każdy zwraca uwagę na ulotki.
 
onszula 



Dołączyła: 01 Maj 2009
Posty: 52
Skąd: Samborowo/Ostroda
Pomogła: 6 razy

 #25  Wysłany: 2009-05-19, 21:28  


Ja mam własne dwa fora, postaram się zrobić w flashu reklamę tego forum i umieszczę ją i oczywiście link na gg i skypie.
Porozdaję trochę ulotek w szpitalu chorym.
_________________
Jeżeli najbardziej niewinne i bezbronne dziecko nie może czuć się bezpiecznie w jakimś społeczeństwie,
wówczas już nikt bezpiecznie czuć się w nim nie może!
 
 
cherrie



Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 82
Skąd: Belfast
Pomógł: 9 razy

 #26  Wysłany: 2009-05-20, 08:49  


Mrakad napisał/a:
cherrie napisał/a:
Wysylam projekt ulotki.Jak pisalam wczesniej lepiej poczekac na jakas profesjonalna wersje, ale moze ta ulotka da jakis ogolny zarys co powinno sie na niej znajdowac, a co nie (jakies sugestie?).
Poza tym, pozwolilam sobies kopiowac grafike ze strony forum, hm nie wiem czy dobrze?


Nie jestem fachowcem, więc nie chcę się wymądrzać, ale Twój projekt to amatorszczyzna, zarówno graficzna jak i merytoryczna. Przepraszam, ale jakiś czas pracowałem z prawdziwym fachmanem od druków reklamowych i coś mi pozostało. Ja dbałem o teksty a on o wygląd. Proponuję poczekać kilka dni na inne propozycje.


Dzieki Mrakad, ze mi uswiadomiles, ze jestem amatorka! Przeciez sam mnie cytowales i wiesz jakie byly moje intencje. W zwiazku z tym mogles sobie darowac tego typu komentarze. Myslalam tylko, ze moge w jakis sposob pomoc. No, ale nie wazne.
Pozdrawiam.
 
rakar 



Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 119
Skąd: OLSZTYN
Pomógł: 11 razy

 #27  Wysłany: 2009-05-20, 09:59  


Napisałem więcej, ale dotknąłem jakiś klawisz i wsiąkło.

Cherrie

Nie bierz do główki krytyki i odpowiedz tak:
"Nie złamie mnie byle przytyk, w dupie mam miejsce dla krytyk"
Co to jest zawodowstwo, a co amatorszczyzna w sztuce? Odwieczny spór.

W pewnym przedwojennym , amerykańskim filmie pokazano taką scenę. Pewien, wredny krytyk torpedował młodego, uzdolnionego malarza. Z jakichś powodów, nie lubił go. Kumple malarza, w odwecie zniszczyli krytyka, w ten sposób, że małpa ogonem, umaczanym w farbie, wymalowała esy floresy. Nast., na jakiejś wystawie, w obecności tłumu zwiedzających, pokazano obraz krytykowi do oceny. Ten orzekł, że wybitne to dzieło i poprosił o ujawnienie autora, a tłum za nim krzyczał: autor,autor. Pokazali małpę i było po krytyku.

Najważniejsze, by odbiorcy zrozumieli co chcesz im przekazać.

Pzdr
_________________
www.rak-prostaty.pl
 
aga 



Dołączyła: 31 Sty 2009
Posty: 58
Skąd: Wrocław
Pomogła: 11 razy

 #28  Wysłany: 2009-05-20, 14:21  


Mrakad wydaje mi się że trochę przesadziłeś, cherrie miała dobre intencje, zresztą wyraźnie napisała że to jest tylko ogólny zarys i lepiej poczekać na profesjonalną wersję.
 
jusia 
MODERATOR



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1959
Skąd: Poznań/Luboń
Pomogła: 326 razy


 #29  Wysłany: 2009-05-20, 14:28  


cherrie napisał/a:
Wysylam projekt ulotki.Jak pisalam wczesniej lepiej poczekac na jakas profesjonalna wersje, ale moze ta ulotka da jakis ogolny zarys co powinno sie na niej znajdowac, a co nie (jakies sugestie?).


Jak już pisałam wcześniej ,bardzo mi się podoba ulotka Cherrie ;)

Mrakad napisał/a:
Nie jestem fachowcem, więc nie chcę się wymądrzać, ale Twój projekt to amatorszczyzna, zarówno graficzna jak i merytoryczna

Mrakad ,chyba nie chciał być złośliwy,może tylko troszkę źle to ujął...
_________________
================================
www.fundacja-onkologiczna.pl
 
 
Mrakad 



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 322
Skąd: Warszawa
Pomógł: 28 razy

 #30  Wysłany: 2009-05-20, 23:04  


jusia napisał/a:
Mrakad ,chyba nie chciał być złośliwy,może tylko troszkę źle to ujął...

Masz rację, źle to sformułowałem. Przepraszam za niezręczność, ale jednak w takiej kwestii jak propagowanie forum w realnym świecie, to same dobre chęci - dla mnie trochę za mało. Doceniam, ale
nie popieram. A właściwie to popieram ale jedynie jako element burzy mózgów mający doprowadzić do optymalnych rozwiązań.

Przepraszam cherrie, nie doczytałem dokładnie Twojego postu. Od razu wszedłem w podgląd Twojego projektu. O gustach się nie dyskutuje. Jako punkt wyjścia jest bardzo dobry, jest co ulepszać. :-D
_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group