1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Wznowa - II ścieżka chemoterapii
Autor Wiadomość
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #781  Wysłany: 2010-07-13, 18:07  


Ineczko, jak zwykle: wielkie dzięki !

Byłem tam, widziałem te okropne betonowe blokowiska, poczułem te "klimaty" a później cudowne sielskie okolice lasami poprzetykane i poza miastem szeroko rozciągnione ...

Twój sugestywny opis to sprawił - dziękuję raz jeszcze. Z ubolewaniem wielkim, że do większego pisania namówić się dać nie chcesz.

Każdy Twój wpis z niezwykłą uwagą i przyjemnością czytam. Cieszę się, że - jak mniemam - to chyba dowód na lepsze Twoje samopoczucie.
Czego serdecznie Ci życzę i nieśmiało śmiem prosić o więcej <prosi>

_itsme_ ::thnx:: :flow: :flower:
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #782  Wysłany: 2010-07-13, 19:47  


INECZKOtak bardzo sie ciesze z Twojej optymistycznej pogody ducha i tak jak Richelieu
::thnx::

Każdy Twój wpis z niezwykłą uwagą i przyjemnością czytam ::thnx::
 
Cyntia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 183
Pomogła: 39 razy

 #783  Wysłany: 2010-07-13, 19:58  


Ineczko, chwal się, chwal ...odrobina próżności nigdy nie zaszkodzi :lol: Tym bardziej, że masz rację, :lol: Przyznaję Ci ją jako typowe dziecko natury, wychowane pod miastem, ale jednak z daleka od typowych blokowisk-mrówkowisk. Pozdrawiam Twoją Kicię szczegolnie mocno, ponieważ sama mam 3 kocie diabełki: dwie dziewczynki i chłopczyka , który w tym roku rownież miał w narkozie ściąganą ropę ...z łapki - efekt walki z innym kocurem. Najgorsze już za Myszką, szwy to pikuś , przy tym co biedna przeszła. Wróci do zdrowia szybko, aby dbać o swoją ukochaną Panią. :lol:

Przepraszam, wiem , że ględzę troszkę za długo...to efekt upału 8-) Przesyłam Ci całuski i życzenia zdrówka dla Ciebie, Andrzeja i Kitki :tull:
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #784  Wysłany: 2010-07-13, 22:47  


Ja napisze tylko ze jestem :)
Inko, przemyśl, warto "więcej" napisać , szczególnie ze już masz tak iwelu fanów, miłośników Twojej literatury :)


:cmok:
 
 
Iga 


Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 106
Pomogła: 11 razy

 #785  Wysłany: 2010-07-14, 15:18  JaInka


Ineczko, przeczytalam twoje wpisy i tez mysle ze powinnas pisac, moze dziennik? Bedzie to wspanialy testament dla twoich dzieci i przyszlych pokolen. Cos co sprawi ze bedziesz w sercach twojej rodziny przez pokolenia... Masz talent, inteligencje i zmysl obserwcyjny nie mowiac juz o madrosci ktora maja ci co cierpia ale dalej walcza. Czyli masz skarb i powinnas go przekazac dalej. Czytalam kilka tego typu dziennikow w literaturze anglosaskiej - zostaly bestsellerami! Po prostu pisz jak zycie plynnie dzien za dniem! I nie mow ze ci trudno zaczac, bo juz dawno zaczelas to na forum.... Tylko kontynuowac! Pozdrawiam.Iga
 
zoi 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Sie 2009
Posty: 381
Skąd: Grecja/opolskie
Pomogła: 147 razy

 #786  Wysłany: 2010-07-14, 15:41  


Nie piszę w twoim wątku, ale go czytuję, podziwiając twoją dzielność, mądrość i poczucie humoru. Pozwolę więc sobie nieśmiało dołączyć do grona osób zachęcających cię do podzielenia się twoimi talentami literackimi, doświadczeniami i wiedzą z bliźnimi. Pisz, ale nie testament dla potomnych, bo to słowo źle mi się kojarzy i budzi we mnie negatywne emocje :--: , ale książkę dla współczesnych. Może jednak warto przynajmniej spróbować? A nuż się uda ;)
Niezależnie od tego trzymam mocno kciuki i modlę się za was oboje. O kotce też pamiętam :) Życzę wam wszystkim dużo sił witalnych i szybkiego powrotu do zdrowia.
Pozdrawiam
zoi
 
Dorota_Nowak 


Dołączyła: 03 Cze 2010
Posty: 39
Pomogła: 11 razy

 #787  Wysłany: 2010-07-14, 19:14  


No i sama widzisz... No niestety, teraz będziesz musiała dopieszczać co jakiś czas swoich wiernych fanów, których masz zatrzęsienie!

Czy Myszka znów dostarcza Ci świeżego mięska?
A czy aby smakuje? (no, nie mięsko przecież, ale jej troska o Ciebie...).

Pozdrawiam słoneczkowo 8-) z rozprażonego - no, może nie blokowiska, ale warszawskiego osiedla (chociaż nie chwaląc się, u mnie też jest pięknie, jabłonki i śliwy zaglądają w okna, a po ścianach pnie się, nie wiadomo po co coraz wyżej, dzikie wino...).

[ Dodano: 2010-07-14, 20:32 ]
Ale tak naprawdę, to tęsknię do emerytury, kiedy wreszcie wyprowadzę się z tego mojego nienajgorszego nawet osiedla do nawet byle jakiej wiejskiej mazurskiej chałupy (takie jest moje marzenie, wielu uważa, że nierealistyczne, i że głupie, i nierealizowalne...). A ja, tak jak Ignacy Rzecki, wierzę, że kiedyś...
 
agax 


Dołączyła: 14 Cze 2010
Posty: 103
Pomogła: 10 razy

 #788  Wysłany: 2010-07-16, 11:36  


Inko, przeczytałam własnie Twój wpis w wątku Ania 1. Jestem pod wrażeniem, poryczałam się (trochę głupio, bo jestem w pracy, ale nie czasami w ramach przerwy śniadaniowej wchodzę na forum ;) ). Swoim spokojem i mądrością dajesz dużo nadziei i optymizmu tak bardzo potrzebnego podczas walki bliskiej osoby z paskudnym skorupiakiem. Bardzo dziękuję i proszę o jeszcze. :mrgreen:
P.S. Jak się czuje kicia Myszka? Ostatnio coś zaniedbujesz swoich wiernych wielbicieli, malutko piszesz :-[
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #789  Wysłany: 2010-07-21, 20:45  


Ineczko, uwielbiam Cię :)

Dbaj o siebie i pij ładnie Megalię ;)

ściskam
zuza
_________________
Amor vincit omnia...
 
 
maganana 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 241
Skąd: Bytom
Pomogła: 39 razy

 #790  Wysłany: 2010-07-22, 20:36  


wchodząc na forum patrzę tylko czy ineczka coś nie napisała
dla Mnie jesteś wielką kobietą uwielbiam czytać to co piszesz...
trzymaj się ciepło buziaczki
_________________
Pozdrawiam
Marzena
 
 
Łysy 


Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 161
Pomógł: 19 razy

 #791  Wysłany: 2010-07-22, 21:45  


Richelieu napisał/a:
Byłem tam, widziałem te okropne betonowe blokowiska, poczułem te "klimaty" a później cudowne sielskie okolice lasami poprzetykane i poza miastem szeroko rozciągnione ...

klimaty grodzisko-milanówkowskie są specyficzne.... naprawdę fajne okolice i sporo serdecznych ludzi :)
Inko, jak znosisz upały?
Łysy
_________________
jeśli masz zamiar chorować musisz być zdrowy i mieć pieniądze:)
 
 
Elżbieta* 


Dołączyła: 23 Lip 2010
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Pomogła: 4 razy

 #792  Wysłany: 2010-07-23, 17:49  


Dzień dobry.
Jestem znajomą 'JaInki'.
Przynoszę od niej pozdrowienia.
JaInka złamała nogę, tę chorą. Ma ją w gipsie.
W ub. piątek usiłowała złapać kotkę i coś chrupnęło................. :-?
Okazało się, że jest złamanie.
Jest przykuta do łóżka i nie będzie przez jakiś czas kontaktować się.
Jeszcze dwa tygodnie będzie w gipsie.
Na teraz wszystkich ciepło pozdrawia i prosi, żeby przekazać, iż ogólnie nie jest źle.
:)
Ja również pozdrawiam.
Elżbieta
 
kaja115 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 735
Pomogła: 125 razy

 #793  Wysłany: 2010-07-23, 18:23  


Oj, biedna ta NASZA Jainka
Prosze ja serdecznie pozdrowić, uściskać i poprosić, żeby dbała o siebie :in_love:
_________________
kaja
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #794  Wysłany: 2010-07-23, 18:37  


Proszę przekazać Pani Ince nasze serdeczne pozdrowienia i życzenia szybkiej poprawy.

Jeśli przeczyta Pani choć pobieżnie wątek JaInki, zobaczy Pani, jak bardzo Inka jest tutaj lubiana i jak liczne ma grono wielbicieli i życzących Jej najlepszego zdrowia i trzymających kciuki osób.

Dziękujemy serdecznie za informacje ::thnx:: , czekamy na dalsze wieści.
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
Dorota_Nowak 


Dołączyła: 03 Cze 2010
Posty: 39
Pomogła: 11 razy

 #795  Wysłany: 2010-07-23, 19:08  


JaInko, błagam, dbaj bardziej o siebie, niż o innych (nawet jeśli chodzi o Myszkę...). Tymczasem na chorą nogę: fuuuuu! fuuu! fuuuuu! - ode mnie chłodniutki wiaterek, a dla Ciebie - kuuuupa serdeczności! (z przewagą serdeczności oczywiście).
Megabuziaki.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group