1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Wznowa - II ścieżka chemoterapii
Autor Wiadomość
JaInka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Lut 2009
Posty: 437
Skąd: Milanówek
Pomogła: 150 razy

 #751  Wysłany: 2010-07-02, 14:37  


Bardzo Wam dziękuję - ale czuję się nieco "przechwalona". - Staram się żyć najlepiej jak mogę w danych warunkach. Poczucie humoru, optymizm i otwartość mocno mi w tym pomagają. W ogóle uważam, że już od dzieciństwa te trzy cechy powinno się świadomie rozwijać - bo są zwyczajnie przydatne.

Ale - jak widać - doły także mi towarzyszą.

Wszelkie kciuki i słowa wsparcia, a także i modlitwy chętnie przyjmuję - wierzę głęboko, że ludzka życzliwość działa cuda. Zresztą to forum cale jest przesiąknięte dobrymi emocjami (mimo swej tematyki - smutku, załamań, rozpaczy). I wszyscy sobie jakoś pomagamy, więc jest łatwiej.
 
ana7 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 871
Pomogła: 122 razy

 #752  Wysłany: 2010-07-02, 19:28  


zgadzam się Jainko z Tobą. Wsparcie bliskich jest czymś bezcennym!!!! tego kupić nie można.
Pomoc oczywiście bezinteresowna, przyjażń, dobre uczucia, bliskość...nie potrafię wyobrazić sobie życia bez tego. Ludzie którzy nie mają obok siebie osoby bliskiej, kochanej, nie koniecznie myślę o mężach, czy żonach...są nieszczęśliwi.
Dlatego to forum, troska wszystkich jest niezastąpiona. Jestem szczęśliwa że tylko.. albo aż wirtualnie miałam okazję z Tobą Jainko i z Wami wszystkimi się tu spotkać. Wiem , nie zapominam że okoliczności są jakie są. To jest życie . Nasze życie.
 
 
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #753  Wysłany: 2010-07-02, 20:20  


JaInka napisał/a:
wierzę głęboko, że ludzka życzliwość działa cuda.


Dokładnie to jest prawda :heart:
 
Dorota_Nowak 


Dołączyła: 03 Cze 2010
Posty: 39
Pomogła: 11 razy

 #754  Wysłany: 2010-07-02, 20:34  


:hehe: Czy słyszycie, jak Wam wszystkim, drodzy forumowicze, a specjalnie JaInce i Andrzejowi, na cały głos wyśpiewuję beatlesowskie "With a little help from my friends"?
W wykonanie tej piosenki włożyłam całe serce!!! Pozdrawiam, kochani!

[ Dodano: 2010-07-02, 22:09 ]
:uuu: (o zdartym gardle nie wspomniawszy) :mrgreen:
 
Katarzynka36 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 2253
Skąd: Poznań
Pomogła: 393 razy

 #755  Wysłany: 2010-07-02, 21:50  


JaInko!
Ja także przeczytałam całą Twoja historię, spłakałam się nieziemsko, bo masz ogromne, wielkie, wspaniałe i dobre serduszko:):):)
wiesz... jesteś unikatowa:):):)

Gdyby ludzi takich jak Ty było zdecydowanie więcej, jakiż świat byłby wspaniały....
Przesyłam do Ciebie wielki promyczek pozytywnej energii wraz z wirtualnymi pozdrowieniami dla Ciebie, droga JaInko i Twojej wspanialej Rodzinki :-D

A oprócz wielu Twoich wspanialych cech charakteru piekne jest Twoje lekkie pióro, którym opisujesz nielekkie przecież problemy...
Trzymam kciuki za Ciebie i Twojego Męża!
Musi być dobrze!!!

Pozdrawiam z Poznania:)
_________________
Katarzynka36
 
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #756  Wysłany: 2010-07-02, 22:36  


JaInka a cóż ja będę sie powtarzać po wszystkich ;) a ja zrobie to :tull: :cmok:
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
agakata 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 426
Skąd: Gdańsk
Pomogła: 92 razy

 #757  Wysłany: 2010-07-04, 09:16  


Ineczko Kochana, rzadko zaglądam na forum ostatnio, ale pierwsza rzecz jaką robię kiedy loguję się na forum to myśl: ciekawe co u Inki?
Inko, trzymam kciuki za Cibie i za męża, wyobrażam sobie Twój strach o niego..Tulę mocno, mocno i zawsze wiernie kibicuję!
:cmok: :cmok:
_________________
Niemożliwość jest opinią. Możliwość jest stanem ducha.
 
JaInka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Lut 2009
Posty: 437
Skąd: Milanówek
Pomogła: 150 razy

 #758  Wysłany: 2010-07-05, 08:55  


Jeżeli chodzi o dietę "onkologiczną" - to moja kotka ma jasność w tym względzie: najbardziej pomagają żywe albo bardzo świeże myszki. Więc przynosi mi je do pokoju i czeka, kiedy je zjem. Złości się, gdy wcale się za nie nie zabieram - tylko wołam męża.

A on wyspecjalizował się już w łowieniu myszy. Łapie je i wynosi daleko od naszego domu. Mam wrażenie, że kotka sądzi, że on je pożera. Niedługo, i jemu zacznie do pokoju zanosić pyszne jedzonko.

Ale naprawdę mam powód do dumy: męża, który świetnie łowi myszy (łowi, bo z zasadzki także). :lol:
 
Dorota_Nowak 


Dołączyła: 03 Cze 2010
Posty: 39
Pomogła: 11 razy

 #759  Wysłany: 2010-07-06, 17:54  


:rott: Uśmiałam się do łez. Strasznie Cię kocha, ta Twoja kicia... A gdybyś tak (tylko mnie nie pobij! <prosi> ) spróbowała sprawić jej przyjemność? <haha>
 
Katarzynka36 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 2253
Skąd: Poznań
Pomogła: 393 razy

 #760  Wysłany: 2010-07-06, 21:33  


JaInko:)
No Twoja Kicia jest rewelacyjna, od ust sobie odejmuje najlepsze rarytaski byle dać ukochanej Pani i sprawić Jej przyjemność, a Pani myszki odbijają sie czkawką:(
Przecież to najlepsze łakocie:)

JaInko, Twoje opowieści są przecudowne i niesamowite....
Dużo zdrówka, optymizmu i szczęścia:)
buziaczki z Poznania
_________________
Katarzynka36
 
 
JaInka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Lut 2009
Posty: 437
Skąd: Milanówek
Pomogła: 150 razy

 #761  Wysłany: 2010-07-07, 13:52  


Właśnie odebrałam komputer z naprawy - ciekawa jestem, czy wyśle tego posta (bo komentarza na allegro nie chce).

Dzwoniłam wczoraj na onkologiczny telefon zaufania - pytać czy mogę tarcevę z megalią. Przemiła pani długo sprawdzała - i mogę.

Za dwa tygodnie wizyta, więc muszę o siebie zadbać, a ja tu chudnę. Pani doczytała, że to tarceva działa negatywnie na apetyt. Biorę tę megalię trzeci dzień i już widze drobne rezultaty w "smakowaniu" jedzenia.

Trzymajcie sie wszyscy mocno.
 
Myszka30 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 394
Skąd: Żory w.śląskie
Pomogła: 67 razy

 #762  Wysłany: 2010-07-07, 14:01  


Inko, widzisz sama jak wszyscy się o Ciebie troszczą, nawet kotka przynosi Ci swoje...hym...powiedzmy... delikatesy... :bravo"

JaInka napisał/a:
Trzymajcie sie wszyscy mocno

To Ty się trzymaj Ineczko, życzę dużo, dużo, duużżo zdrówka i optymizmu dla Ciebie, Twojej Rodziny i Kici... :flower:

Pozdrawiam, ... Myszka
 
agax 


Dołączyła: 14 Cze 2010
Posty: 103
Pomogła: 10 razy

 #763  Wysłany: 2010-07-07, 14:11  


Kochana Ineczko (pozwalam sobie po imieniu, ale tu tak wszyscy)! Moje psiaki proponują nieustająco tacie (też chorującemu na skorupiakową paskudę) poleżenie w świeżym blotku. Nawet kopią mu śliczne dziurki i potem ciągną za rękaw żeby sobie poleżał. Hmmm.... może jednak zwierzaki wiedzą co dobre?! (to w nawiązaniu do jedzenia świeżych, tłuściutkich myszek).
Mam nadzieję, że Megalia pomoże, mojej cioci bardzo pomogła.
Mnóstwa zdrówka, humorku i ciepełka (i oczywiście ciałka!!!) :-D

[ Dodano: 2010-07-08, 10:04 ]
Ineczko, odezwij się. Smutno bez Ciebie. Zawsze zaczynam dzień od czytania Twojego wątku, a tu dzisiaj nic. :uuu:
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #764  Wysłany: 2010-07-08, 21:41  


Ineczko, "delektuj" się Megalią i dogadzaj sobie w kwestii jedzenia ( i nie tylko)

ściskam

zuza
_________________
Amor vincit omnia...
 
 
ana7 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 871
Pomogła: 122 razy

 #765  Wysłany: 2010-07-10, 20:36  


Jainko ..... tak się z Toba zżyłam ....
dobrze że jesteś....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group