1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Wznowa - II ścieżka chemoterapii
Autor Wiadomość
JaInka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Lut 2009
Posty: 437
Skąd: Milanówek
Pomogła: 150 razy

 #736  Wysłany: 2010-06-30, 12:22  


dzięki, mamanel, już tam dzwonimy
 
monika30 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 02 Gru 2009
Posty: 410
Pomogła: 77 razy

 #737  Wysłany: 2010-06-30, 21:41  


JaInka, czy udało się coś załatwić???

trzymam kciuki za Was :okok"

pozdrawiam
 
ana7 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 871
Pomogła: 122 razy

 #738  Wysłany: 2010-06-30, 21:44  


_itsme_

ja też.
 
 
JaInka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Lut 2009
Posty: 437
Skąd: Milanówek
Pomogła: 150 razy

 #739  Wysłany: 2010-06-30, 21:48  


Moniko, dzięki. Andrzej dziś był prywatnie u dobrego specjalisty, ten mu wszystko wyjaśnił - tj. co go czeka w przyszłości (częste zabiegi operacyjne na pęcherzu). Poza tym udało mu się wkręcić na jutro na wizytę u urologa w szpitalu w Grodzisku (bo mamy blisko - a normalne terminy są na wrzesień). Zobaczymy, co mu tam powiedzą.

Rozmawialiśmy też z naszymi dwoma synami na temat ew. opieki nade mną. Trochę to dla mnie krępujące, no, ale trudno. Będę minimalizować potrzeby, bo przy Andrzeju się rozbestwiłam.
 
monika30 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 02 Gru 2009
Posty: 410
Pomogła: 77 razy

 #740  Wysłany: 2010-06-30, 21:53  


JaInka, masz wspaniałą rodzinę. Jestem pewna że zorganizujecie wszystko tak, że będzie ok.

Modlę się za Was.

:tull:
 
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #741  Wysłany: 2010-06-30, 22:22  


Andrzej to debesciak:flow: ale synowie napeno równiez .....daleko nie padło jabłko od jabłoni i z całą pewnoscia jak bedzie trzeba stanac na rękach to staną ...jak jeden mąż :littlehs:

A za Andrzeja trzymamy kciukasy :uhm!:

Przytulam :tull:
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #742  Wysłany: 2010-06-30, 22:37  


JaInko, synowie poradzą sobie na pewno nie gorzej niż Mąż, a Ty nie będziesz musiała żyć w ascezie ;)

Ściskam Was obydwoje <uscisk> :flower:
_________________
Amor vincit omnia...
 
 
kaja115 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 735
Pomogła: 125 razy

 #743  Wysłany: 2010-07-01, 08:16  


Jainko - Twoja Rodzinka jest pewnie tak samo wspaniała jak i Ty :!: :!: :!: :!: Daliscie rade do teraz dacie radę dalej :!: :!: :!:
Trzymam za WAS kciukasy :-D :okok"
_________________
kaja
 
agni5 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Kwi 2009
Posty: 784
Skąd: Szczecin
Pomogła: 146 razy

 #744  Wysłany: 2010-07-01, 08:54  


Jainko Twoi synowie pewnie są tak samo wspaniali jak Ty, więc na pewno dadzą sobie radę.Pozdrawiam serdecznie, towarzyszą Ci moje ciepłe i życzliwe myśli.Pozdrawiam.Agnieszka[/b]
_________________
agni5
 
Cyntia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Kwi 2010
Posty: 183
Pomogła: 39 razy

 #745  Wysłany: 2010-07-01, 15:33  


Jainko kochana, nie dodam nic nowego.Tacy wspaniali Rodzice jak Wy na pewno wychowali wspaniałe Dzieci, które z pewnością doskonale Wami zaopiekują. Wzmacniam moc swoich kciukasków za Was oboje :-D
 
JaInka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Lut 2009
Posty: 437
Skąd: Milanówek
Pomogła: 150 razy

 #746  Wysłany: 2010-07-01, 20:20  


Dzięki Wam wszystkim. Naprawdę Wasze wsparcie bardzo mi pomaga - poczułam się silniejsza.

Andrzej jest zapisany na operację 18 sierpnia w Grodzisku Maz. Z różnych powodów wolimy bliżej, a Szpital jest podobno dobry. Może się zresztą mylimy - nie wiem. Ale boję się placówek, które maja teraz podpisany kontrakt z Funduszem, a potem mogą nie mieć - a Andrzej będzie miał ten zabieg regularnie powtarzany.

Nie będzie go ok. tydzień. Spokojnie dam sobie radę przy pomocy dzieci. W CO trzeba zadbać, żeby w tym terminie nie tylko żadnych moich badań.

Ale potem zacznie się czekanie na histopatologię... Co ja tam będę ściemniać - boję się zwyczajnie o niego. I nie chcę nawet, żeby go bolało.

Zawsze miałam zdolności paranormalne: z nerwów psułam zegarki. Tłumaczę to zjawisko mikrowstrząsami, których te urządzenia nie wytrzymywały. A teraz zdołałam popsuć nawet myszkę przy komputerze. No i od razu widać, jak bardzo jestem uzależniona od Dziecka. A on ciągle teraz wyjeżdża...

To, co teraz piszę, to tzw. biegunka umysłowa. Przepraszam Was, odreagowuję czekanie na powrót Andrzeja ze szpitala: czy załatwi?
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #747  Wysłany: 2010-07-01, 21:00  


Ineczko, jak zawsze _itsme_ Jestem z Wami cały czas.

Pozdrawiam serdecznie :) :uhm!:
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
Łysy 


Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 161
Pomógł: 19 razy

 #748  Wysłany: 2010-07-01, 22:11  


JaInka napisał/a:
Hej!

Poniedziałek i wtorek spędziłam w CO - najpierw badania, potem wizyta.
.

to pewnie się gdzieś minęliśmy ;) bo i ja z mamą pobywałem w tych przepięknych brązowych korytarzach
trzymaj się!
p.s. za każdym razem jak tam jestem ilość pacjentów a co za tym idzie nieokreślona bliżej skala ludzkich tragedii mnie przeraża..
oby te nasze wizyty skutkowały poprawą zdrowia, czego z całego serca Ci życzę. A tak na marginesie coś mi się wydaje, że przynajmniej część z personelu mamy tę samą;) zresztą miłego!
(kiedyś poświęciłem 2 wieczory na przeczytanie z zapartym tchem twojego tutaj wątku, w którym opisujesz przecież swoje kilkunastomiesięczne zmagania - no comments, jestem pod wrażeniem Twej dzielności i - oby tak dalej)
Łysy
_________________
jeśli masz zamiar chorować musisz być zdrowy i mieć pieniądze:)
 
 
agax 


Dołączyła: 14 Cze 2010
Posty: 103
Pomogła: 10 razy

 #749  Wysłany: 2010-07-02, 14:17  


Przeczytałam właśnie w całości twój wątek. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Dlaczego takich osób jak ty jest tak mało?! Te nutki wesołości podskakujące w twoich wypowiedziach... Bardzo dziękuję za nową wiarę, że można i ogromną dawkę optymizmu.
Szalenie podziwiam i gorąco życzę mnóstwa zdrowia dla Ciebie i męża (dzieci też). Wam po prostu musi się udać!!! :-D
 
Myszka30 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 394
Skąd: Żory w.śląskie
Pomogła: 67 razy

 #750  Wysłany: 2010-07-02, 15:20  


agax napisał/a:
Szalenie podziwiam i gorąco życzę mnóstwa zdrowia dla Ciebie i męża (dzieci też). Wam po prostu musi się udać!!!


Ja również podziwiam i teraz będę trzymała kciuki nie tylko za Ciebie, ale również za Twojeg męża. :-D
Serdecznie pozdrawiam <uscisk>
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group