1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
roman1130 - komentarze
Autor Wiadomość
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #961  Wysłany: 2012-06-22, 20:52  


Witam piątkowo :flower:

Kochani moi bardzo ale to bardzo dziękuję Wszystkim za to że jesteście |uscisk| :cmok: a za to że jesteście ze mną, nie potrafię wyrazić nawet jak bardzo jestem Wam wdzięczny :flow: :heart:

W sumie trochę mnie martwi takie gremialne okazywanie optymizmu i wiary... gdybym ośmielił się teraz zawieść .... mógłbym chyba mieć solidne kłopoty...
Wiem, że rozczarowane kobiety potrafią być nieobliczalne, mam taką jedną w domu, więc wiem co mówię, narażenie się Wam wszystkim nie wchodzi w rachubę.
Dlatego obiecuję solennie że zrobię wszystko aby pokazać mojemu rakowskiemu, że pomimo szacunku... to nie ma szans, załatwię go prędzej czy później, zwłaszcza przy Waszej pomocy :flower:

Anelia, poruszyłaś temat trochę wstydliwy.. okazało się że bardzo odpowiada mi bycie cienkim Bolkiem... :oops:
Nie zemdlałem (faceci tracą przytomność) ale w pewnym momencie ktoś zaczął namiętnie dopytywać się o moje samopoczucie (czytałem książkę, dosyć mało ciekawa, dlatego nie polecam) zanim zdążyłem odpowiedzieć, na korytarzu zaroiło się od białych fartuchów (tak jak gdybym był w szpitalu) zaniesiono mnie do gabinetu. już samo to było cudnym widokiem jak dziadki i babcie niosły mnie do gabinetu, do którego jeszcze przed chwilką, nikogo nie chcieli wpuścić po za kolejką, naprawdę byłem wściekły, że ważę przeszło 80 kg

Gdy udało się docucić mnie i przywrócić kontakt a przede wszystkim zdobyć wózek na którym wywieziono mnie do pokoju chorych, jak gdyby poczekalnia była przeznaczona dla zdrowych.
Tutaj zostałem położony na kozetce, myślałem że wspólnie z pielęgniarką która mnie przywiozła, ale niestety okazało się że była wezwana pilnie do innego chorego a wspomniany wózek miała na stanie :--:
Rozczarowanie osłodził mi fakt, że odwiedził mnie najprzystojniejszy lekarz jakiego można spotkać w IO Kraków, nie mówię tego dlatego że zmieniły mi się preferencje... tylko dlatego że faceci w pewnym wieku stają się mniej zazdrośni i stać ich na obiektywizm :hlehle:
Zmierzono mi ciśnienie, (aparat ktoś przyniósł z domu) napojono wodą, i poczęstowano cukierkiem ze zwykłego badania spotkanie przerodziło się w wizytę kontrolną, przystojny doktor doszedł do wniosku że lepiej będę się czuł u konkurencji i załatwił mi przyjęcie do KSS im JP II w takim tempie że szkoda słów. z uwagi na fakt, że wszystko wróciło do normy, ja miałem wizytę kontrolną z głowy... udzieliłem informacji że czuję się ok i mogę jechać autobusem do domu.... :brav: :hehe:
Inaczej siedziałbym w tej poczekalni chyba do tej pory.
Dobrze być delikatnym jak mimoza :roll:

Kochani jeszcze raz dziękuję
|buziaki| :in_love: ::thnx:: ::thnx:: ::thnx::
_________________
romek
 
 
martita44 


Dołączyła: 15 Maj 2012
Posty: 96
Pomogła: 21 razy

 #962  Wysłany: 2012-06-22, 21:36  


Romku!
Twoje poczucie humoru doprowadza mnie do skrajności.dziś cały dzień przepłakałam, ale jak czytam Twoje wpisy, to wyję ze śmiechu.Czy Ty oby nie jesteś aktorem?Jeśli nie, to koniecznie musisz udać się na jakiś casting!!!Myślę, że w Leśnej Górze zrobiłbyś furrorę!
Cieszę się, że humorek dopisuje.Jesteś mi na tym forum potrzebny niemal jak tlen do oddychania!Pozdrawiam Cię gorąco i czuję głęboko w serduszku, że rakowski nie ma z Tobą absolutnie żadnych szans!Jesteś The Best!
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #963  Wysłany: 2012-06-22, 22:21  


Akos6 Bardzo lubiłem Twój awatar, ale teraz jestem zwyczajnie zauroczony... ::thnx::

martita44, Cieszę się, że potrafiłem Cię rozbawić :mrgreen: nie jestem aktorem... ale to dla tego mój humor jest naturalny i szczery... Kochani ja naprawdę chcę się czuć najlepiej jak to tylko potrafię.
Chcę podobnie jak Pani Bogusia, Mamusia Erin tworzyć wokół siebie grono uśmiechniętych ludzi.
Ja wiem, tu na tym Forum jest mało śmiesznych rzeczy...
Dlatego przepraszam wszystkich którzy mogą poczuć się moją wesołością dotknięci...
Ale broniąc się spytam...
Żałujesz chwil szczęścia w swoim życiu?
Żałujesz swojego uśmiechu i widoku roześmianych twarzy w Twoim otoczeniu?

Kiedyś na tym Forum zacytowałem słowa Edith Piaf "nie żałuję..."
Bo to co dobrego spotyka nas w życiu, zawsze kiedyś się kończy, dlatego ze względu na szacunek dla tych dobrych, cudnych czarownych chwil chcę zatrzymać je jak najdłużej...
Nie robię sobie żartów z dramatu i tragedii. podkreślam jedynie humorystyczną stronę naszej choroby, naszej służby zdrowia i nas samych również... bo zanim umrzemy, zanim poddamy się chorobie jesteśmy tylko ludźmi, bardzo poważnymi, bardzo nobliwymi i zwyczajnie śmiesznymi.

martita44,
martita44 napisał/a:
czuję głęboko w serduszku, że rakowski nie ma z Tobą absolutnie żadnych szans

Dziękuję za tą wiarę, jest tylko ta różnica że Ty wierzysz a ja wiem.

Mój rakowski może mnie zabić, liczę się z tym, traktuję go z należytym szacunkiem...
Ale nigdy nie spowoduje że będę czuł się przegrany, bo zawsze wygram z nim dzięki Wam, dzięki swoim bliskim, dzięki mojemu poczuciu humoru i piękna...

Bo tak się składa, że ja kocham życie, ja zauważam jego urodę i dobre strony... nikt nie mówił że będzie trwało już od teraz, wiecznie...

Kochani jeszcze raz dziękuję za wszystko, za krytykę również :flower: |buziaki|
_________________
romek
 
 
nasturcja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Maj 2012
Posty: 121
Pomogła: 48 razy

 #964  Wysłany: 2012-06-22, 22:22  


E tam, cieńkobolkowanie cieńkobolkowaniem, ale jaki efekt piorunujący, że o dodatkach w postaci uroczej pielęgniarki i przystojnego lekarza nie wspomnę :)
Majstersztyk, Maestro, majstersztyk, również w przekazie zdarzenia :)
_________________
Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas.
Fryderyk Nietzche
 
 
balagan 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 330
Pomogła: 42 razy

 #965  Wysłany: 2012-06-22, 23:09  


Romanie |buziaki|
Same Kobiety w okół Ciebie co na to Szanowna Małżonka?
Pozdrawiam serdecznie :flow:
_________________
balagan
 
asia77 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 26 Paź 2011
Posty: 1403
Pomogła: 137 razy

 #966  Wysłany: 2012-06-22, 23:38  


balagan napisał/a:
Same Kobiety w okół Ciebie co na to Szanowna Małżonka





otóż to ?
_________________
Tatulek [*] 12-12-2011 godz 7:50 .Spoczywaj w Pokoju.
 
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #967  Wysłany: 2012-06-23, 15:05  


Witam sobotnio :flower:

Evelinaswe Ewelka76Dzięki za ciepłe słowa.
Evuniu Ty wprowadziłaś mnie na to forum, Ty pokazałaś jak można pomóc i jak można okazać się potrzebnym,
Dzięki Skarbie :cmok:

balagan, Bęatko nie pamiętam ale to chyba M. Twain powiedział że: bardzo niepokojące jest, gdy mężczyzna zaczyna działać uspokajająco na kobiety...
Z tego co widzę, to moja żona doszła do wniosku że ja już chyba jestem w tym stanie, bo jak mówię że idę na obce... to macha mi ręką i mówi ;Urbi et orbi... bez względu na to co to znaczy nie brzmi to zbyt pocieszająco...
Myślę że znudziła ją rola psa ogrodnika, co też jakoś nie działa na mnie stymulująco :--:

nasturcja, napisałem że lekarz był niczegowaty ale to tylko tak sobie na marginesie... mnie w dalszym ciągu bardziej podobają się Panie, nawet jak nie są tak piękne jak doktorek :mrgreen:
_________________
romek
 
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #968  Wysłany: 2012-06-23, 16:59  


:heart: _littleflower_

Uwielbiam Cie !
Malo czytam forum, ale mysle o Tobie kazdego dnia ! I mimo zabiegania, jestes w moim serduszku :in_love:
 
agamaz 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 2469
Pomogła: 246 razy

 #969  Wysłany: 2012-06-23, 20:33  


Romku ||Plss|| jak najwięcej tego humoru.
Masz tyle fanek,pisz dla nas, |buziaki|
_________________
aga
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #970  Wysłany: 2012-06-23, 22:23  


roman1130 napisał/a:
przepraszam wszystkich którzy mogą poczuć się moją wesołością dotknięci...
Ale broniąc się spytam...
Żałujesz chwil szczęścia w swoim życiu?
Żałujesz swojego uśmiechu i widoku roześmianych twarzy w Twoim otoczeniu?

Romku ja nie żałuję żadnego uśmiechu a tym bardziej tego, który mam dzięki Tobie dlatego też ||Plss|| o więcej ... :mrgreen:
Uśmiech jest Nam jak najbardziej potrzebny ...

P.S.
roman1130 napisał/a:
Rozczarowanie osłodził mi fakt, że odwiedził mnie najprzystojniejszy lekarz jakiego można spotkać w IO Kraków,

A podałeś już namiary Iwonie na tego lekarza :mrgreen: ?

Romku :in_love:
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
Honorata 



Dołączyła: 24 Mar 2012
Posty: 279
Pomogła: 79 razy

 #971  Wysłany: 2012-06-23, 22:31  


Roman - ja po prostu pieje ze śmiechu (mimo wieści o dziamdziaku) :/hahaha/:

[ Dodano: 2012-06-23, 22:37 ]
I nawet Daro pieje ze mną :mrgreen:
_________________
"Każdy człowiek umiera. Nie każdy żyje naprawdę..."
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #972  Wysłany: 2012-06-24, 07:39  


Dzień dobry Romku :) Moja róża ma pączek i niedługo zakwitnie :trala: Miłej niedzieli dla Ciebie :)
_________________
ewka
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #973  Wysłany: 2012-06-24, 10:20  


Romku, udanego dnia :) i pomimo tego, że mniej się odzywam, jesteś w moim serduszku (nie tylko Iwki ;) ) . Emotikonki mnie tutaj nie działają (poza uśmiechami, bo je mogę wklepać z klawiatury), ale jeśli by działały to w tym miejscu byłoby 'serduszko' i 'buziak'. :)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
agamaz 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 2469
Pomogła: 246 razy

 #974  Wysłany: 2012-06-24, 17:05  


Puk,pukRomku odezwij się.
Smutno jak nie piszesz :uuu:
Pozdrawiam
_________________
aga
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #975  Wysłany: 2012-06-24, 21:24  


Witam wieczornie :flower:
Sezon letni został w dniu dzisiejszym otwarty...
od rana miałem urwanie głowy jak wciągnąć z basenu mojego wnuka, woda nie jest jeszcze na tyle ciepła aby siedzieć w niej cały dzień.
Ja tradycyjnie siedziałem w cieniu...
Jednym słowem uroki lata nie dla mnie... tym razem.
Załączam zdjęcia pierwszego w tym roku mieczyka i juk, rosnących przed domem...


mieczyk 2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 193 raz(y) 304,77 KB

juki.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 172 raz(y) 438,01 KB

basen.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 229 raz(y) 210,77 KB

dom.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 254 raz(y) 288,47 KB

_________________
romek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group