1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
roman1130 - komentarze
Autor Wiadomość
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #1366  Wysłany: 2012-07-28, 11:44  


Romus,
Pamietasz jak rozmawialismy pewnego dnia , pamietasz jak mnie nazwales...
Coreczko..wiesz, ze ciagle mam to w glowie i serduchu.I daje mi to takiego kopa do wszystkiego..Nigdy CI tego nie powiedzialam, ale to bylo najpiekniejsze cos , co uslyszalam od prawie 2 lat...

Obiecalam Ci cos, ze przyjade we wrzesniu do Gazdy. Teraz zauwazylam, ze to bedzie takie 15 wrzesnia. Tego dnia zmarl moj Tatus i nie wiem jak to przezyje.. bez pojscia do niego i przytulenia sie.. Ja nie umiem opowiedziec, co czuje. Nigdy nie bylam dobra w wyrazaniu tego co mnie boli i co smuci. Choroba Tatki byla dla mnie tak okropnym momentem,ze nawet nie bylam w stanie opisac tego na forum.
Boje sie Romus pojechac... mnie jeszcze nikt nie widzial, jak plakalam bo los zabral mi Tatusia, nigdy tego nikomu nie pokazalam..Opowiadalam, ale nigdy przy kims nie plakalam. A juz na pewno wpadne w taki placzliwy nastroj..mnie jest cieko wtedy opanowac. I zwyczajnie boje sie...Panicznie wrecz.

Tak bym chciala sie z Toba, Bert, Joasia zobaczy... ale ten 15 mnie przeraza.
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #1367  Wysłany: 2012-07-28, 18:13  


iwka3219 napisał/a:
ale ten 15 mnie przeraza.

iwka3219, nie będziesz tam sama.Będą tam ludzie,którzy rozumieją Cię we wszystkim |uscisk|

[ Dodano: 2012-07-28, 18:14 ]
Romuś już pewnie grilluje :) Udanej imprezki Romeczku :okok"
_________________
ewka
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #1368  Wysłany: 2012-07-29, 07:46  


Romeczku, nigdy ale to nigdy nie zapomne Ci tej naszej wczorajzej rozmowy .
Moja kolezanka, wystraszyla sie ze cos sie stalo , ale moj placz byl dlatego, ze mowiles jakby w imieniu mojego Tatki. A mowiles takie dobre rzeczy . Jakby to on do mnie mowil..
Tak bym chciala Cie jeszcze do tego wszystkiego przytulic.
Moze na zjezdzie...moze.. jak opanuje ten lek jakos. I wtedy pojedziemy razem ( o ile bedziesz mial miejsca ) ja dolacze w Krakowie :)

[ Dodano: 2012-07-29, 07:48 ]
ewka1 napisał/a:
iwka3219, nie będziesz tam sama.Będą tam ludzie,którzy rozumieją Cię we wszystkim |uscisk|


Ewus Kochana jetes :* Najkochanasza..


Rmeczku - Dziekuje Ci za wszstko , za kazde slowo i gest.. za to jestes i jestes soba !

[ Dodano: 2012-07-29, 10:18 ]
A najchetniej bym sobie wydrukowala co mi mowiles i w chwilach zwatpienia wyciagala z portfela i czyta...

Nie znam slow jakimi CI dziekowac...
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1369  Wysłany: 2012-07-29, 12:14  


Romanie, wpadłam do Ciebie , aby Ci powiedzieć cześć :cmok: i życzyć udanej niedzieli :-D
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Honorata 



Dołączyła: 24 Mar 2012
Posty: 279
Pomogła: 79 razy

 #1370  Wysłany: 2012-07-29, 13:23  


Ja również przesyłam niedzielne buziaki tj. niedzielno-letnie :flow:
_________________
"Każdy człowiek umiera. Nie każdy żyje naprawdę..."
 
sonia21 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lip 2010
Posty: 2735
Skąd: Sosnowiec
Pomogła: 198 razy

 #1371  Wysłany: 2012-07-29, 16:43  


Dzień dobry Romku przesyłam uśmiechy w deszczowe popołudnie :) :) :)
_________________
Bije zegar godziny , my wtedy mówimy: '' Jak ten czas szybko mija '' - a to my mijamy .
Stanisław Jachowicz
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #1372  Wysłany: 2012-07-29, 17:53  


Dzień dobry Romku :in_love:
Jak udała się wczorajsza impreza, niczego nie zabrakło :mrgreen: ?
Jak się czujesz ?

Iwka :tull: myślę, że Nasz Romuś to dla wielu z Nas taki forumowy tatuś :)
Często po rozmowach telefonicznych mam podobnie ...
I często zastanawiam się, dlaczego nie ma w telefonie opcji "nagraj rozmowę" :) (choć może i jest taki telefon ja mam po prostu jakiś zabytek) wtedy mogłabym bez przerwy słuchać słów Naszego Romka :heart:

Pozdrawiam Romka i Jego gości ::thnx::
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #1373  Wysłany: 2012-07-30, 07:43  


Witam poniedziałkowopochmurnie :flower:
Nie wiem który z ważniejszych moralistów powiedział, że dla mężczyzny jest bardzo przykry moment kiedy zaczyna działać na kobiety uspokajająco... ale ja nie czuję się źle gdy słyszę z wielu stron, że wielu paniach wywołuję skojarzenia "ojcowskie"...trudno, skoro nie mogę być mężczyzną, cieszy mnie i zaszczyca właśnie to pojęcie "podobny do bliskiej i ważnej osoby jaką jest ojciec".
To naprawdę zaszczyt, jeżeli odnajdujecie we mnie tak bliską osobę, mam nadzieję, że potrafię godnie reprezentować pokolenie tych, którzy mieli wpływ na kształtowanie się Waszych charakterów, wartości i sposobów obserwowania świata.
To zaszczyt. ale też ogromna odpowiedzialność, aby nie uchybić pamięci Tych, których nosicie w swoich sercach, a to już nie jest taka prosta sprawa, dlatego chcę wierzyć, że potrafię nie urazić tej pamięci i temu pokoleniu, które reprezentuję.
Iwonko
Wiesz jak bardzo chciałbym abyśmy mogli spotkać się na Zlocie... ale doskonale rozumiem, że są ważniejsze sprawy, są potrzeby, których nikt i nic nie powinno naruszyć, myślę że nikt nie może zrozumieć nas do samego końca, bo są sprawy tak bardzo intymne, tak bardzo własne... że pojęcie ich jest dostępne tyko dla nas samych.
Iwonko, myślę że jest jeszcze dostatecznie dużo czasu i okazji do tego, abyśmy się spotkali.
Z ogromną przyjemnością dowiaduję się że kolejne spotkania dochodzą do skutku, że spotykacie się przy okazji wizyt w szpitalach, że organizujecie specjalne spotkania w "ramach pomocy sąsiedzkiej", oferując możliwość noclegu, gościny...
Myślę, że są to przykłady na praktyczne znaczenie Naszego Forum i Fundacji dla całego społeczeństwa, idea Fundacji działa, a to jest niezwykle ważne dla każdego z nas.

Wspominałem, że w zależności od tego jak będę się czuł po chemii, że będę chciał zrobić objazd po Wielkopolsce i Pomorzu, są to oczywiście konkretne miejscowości gdzie mieszkają moi kuzyni moje rodzeństwo, ale na trasie znajdujecie się Wy, więc być może będzie istniała możliwość krótkich spotkań choćby na wypicie jednej kawy, możliwość werbalnego poznania się i przekonania, o różnicach wynikających ze znajomości w sieci i rzeczywistości.
W moich planach docelowych są miejscowości: Barlinek, najdalej wysunięty na północ, Wałcz, (okolice Piły), Miasteczko Krajeńskie, Pniewy, Nowa Sól, Kożuchów, Miasteczko, Bolesławiec i Wrocław i powrót do Alwerni.
Myślę, że jeśli ktoś znajdujący się na trasie do tych miejscowości wyrazi chęć spotkania się ze mną... będzie mi miło spotkać się na małą czarną...

Jak wspomniałem jutro jadę na pierwszy zabieg, nie wiem czy będzie to wyglądało to jak w pierwszej serii, czyli jednodniowy pobyt w szpitalu i po tygodniu dolewka, czy też zostanie zastosowany inny schemat podawania leków.
Ewentualny wyjazd chcę zaplanować na drugą połowę sierpnia oczywiście dam znać kiedy dokładnie chcę wyjechać...
Pozdrawiam serdecznie :flower:
_________________
romek
 
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1374  Wysłany: 2012-07-30, 09:37  


Dzień dobry Romku :)
I oczywiście życzę udanego dnia :) . Zawsze przed chemią bardziej oddychałam pełną piersią, aby chyba napatrzeć, nawdychać się na zapas. (tyle, że moje chemie były kilkudniowe, a pobyty w szpitalu czasami długie)
Pozdrawiam cieplutko :)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
erin29 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Sie 2010
Posty: 1669
Skąd: Brzesko
Pomogła: 213 razy

 #1375  Wysłany: 2012-07-30, 13:05  


Romuś za jutrzejszy dzień :okok" :cmok:
_________________
" Złapać wiatr , pokonać strach i być ..."
Moja Mamcia 01.10.1954 - 06.04.2012
 
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1376  Wysłany: 2012-07-30, 13:07  


erin29 napisał/a:
Romuś za jutrzejszy dzień :okok" :cmok:

Dokładnie tak, kciukaski zaciśnięte za jutrzejszy dzień i za powodzenie leczenia :uhm!: _itsme_

[ Dodano: 2012-07-30, 14:32 ]
Zachęcam do lektury kolejnego wpisu Romka na Jego blogu
http://mam-raka-pluc.blog...-dalej/#respond

i ... na razie nie wiem co napisać ... za bardzo szanuję Romka, aby pisać banały ...
na razie całus :cmok:
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
małgosia_43 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 768
Skąd: Łódź
Pomogła: 75 razy

 #1377  Wysłany: 2012-07-30, 15:06  


Trzymamy kciukasy :okok"
 
asia77 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 26 Paź 2011
Posty: 1403
Pomogła: 137 razy

 #1378  Wysłany: 2012-07-30, 16:09  


Romek do Piły mam ok 70 km :) więć jeśli będziesz przejeżdzał koło mnie jestem chętna na spotkanie z Tobą
_________________
Tatulek [*] 12-12-2011 godz 7:50 .Spoczywaj w Pokoju.
 
 
sonia21 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lip 2010
Posty: 2735
Skąd: Sosnowiec
Pomogła: 198 razy

 #1379  Wysłany: 2012-07-30, 17:48  


Dzień dobry Romku :)

:flower:
_________________
Bije zegar godziny , my wtedy mówimy: '' Jak ten czas szybko mija '' - a to my mijamy .
Stanisław Jachowicz
 
czkawka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 912
Pomogła: 217 razy

 #1380  Wysłany: 2012-07-30, 18:09  


Romku kciuki rozgrzane do białości za Twoje zdrówko, chemię i jak najlżejszy pobyt w szpitalu :uhm!:
roman1130 napisał/a:
e dla mężczyzny jest bardzo przykry moment kiedy zaczyna działać na kobiety uspokajająco... ale ja nie czuję się źle gdy słyszę z wielu stron, że wielu paniach wywołuję skojarzenia "ojcowskie"...trudno, skoro nie mogę być mężczyzną, cieszy mnie i zaszczyca właśnie to pojęcie "podobny do bliskiej i ważnej osoby jaką jest ojciec".

Romku dla mnie mężczyzna to ktoś na kim można polegać, ktoś odpowiedzialnym mądry i ktoś kto wzbudza w innych pozytywne emocje. Romku nie pisz proszę Cię nigdy więcej, że nie możesz być mężczyzną....Dla wielu kobiet właśnie wzorem mężczyzny jest ojciec :-D
Szkoda, że nie mogę tego powiedzieć o sobie, ale jeśli miałabym kogoś stawiać za wzór byłbyś tym kimś Romanie Ty sam... :)
Jesteś mądrym i ciepłym człowiekiem...dla mnie to zaszczyt znać Ciebie ::thnx::

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę dużo siły :-D
_________________
"Ludzkość! Jaka ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia...kogoś innego."
S. King
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group