1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
roman1130 - komentarze
Autor Wiadomość
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #1336  Wysłany: 2012-07-24, 12:55  


hej o u Ciebie jak dalie mieczyki i inne?
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #1337  Wysłany: 2012-07-24, 17:51  


Witam wtorkowosłonecznie :flower:
Kochani Dziękuję za wszystkie ciepłe i serdeczne słowa, które kierujcie pod moim adresem budząc autentyczne zażenowanie i świadomość, że nie zasługuję na tak wielką uwagę...
Mam świadomość, że należę do osób o stosunkowo kontrowersyjnych poglądach, że wypowiadając uczciwie swoje zdanie w wielu wątkach mogę budzić nawet skrajne reakcje zupełnie odmienne od tych, które kreują mnie nauczycielem i jakimś tam autorytetem...
Nie jestem ani nauczycielem, ani autorytetem, uprawnionym do kreowania jakichkolwiek opinii, nie posiadam ani wiedzy, ani jakiegokolwiek przygotowania, które świadczyłoby na moją korzyść...
Jestem jednym z wielu uczestników dyskusji o tym, co rak nam daje a co odbiera? jak radzić sobie ze stresem wywołanym chorobą? jak walczyć ze skutkami ubocznymi przy stosowanych metodach leczenia?
Staram się możliwie najobiektywniej przedstawić historię swojej choroby oraz powiedzieć jakie reakcje wywołuje ten fakt w mojej psychice.
Podejrzewam, że gdybym ograniczył się do swojego własnego wątku... nie miałbym sobie tak wiele do zarzucenia...
Wędrując przez inne wątki zostawiam ślad w postaci swoich uwag, sugestii czy zwykłych myśli, moje wypowiedzi mają w założeniu pomóc osobom do których są skierowane...
Ale mam świadomość, że mogą drażnić, ranić i przynosić szkodę zamiast spodziewanej pomocy, po którą wszyscy przychodzimy na to Forum.
Być może popełniam śmiertelny błąd próbując przedstawiać swój punkt widzenia, ale uważam, że powinniśmy tolerować i brać pod uwagę inny sposób widzenia, inną mentalność, i chyba moralność i etykę, bo ta poprawna i uznana przez wszystkie autorytety nie ma dla mnie znamion świętości i prawdy objawionej, jest tylko punktem widzenia większości, co wcale nie oznacza, że większość ma zawsze rację...

Wszystkich tych których dotknąłem swoimi poglądami, których obraziłem usiłując pomóc, Przepraszam...
Wiem, że są granice prowokacji, wiem, że nie wolno nikomu przekraczać pewnych barier... ale nie jestem w stanie obiecać, że nigdy nie będę dopuszczać się grzechu zaniechania, wierząc że zostanie mi to wybaczone, zrozumiane i nie będzie wymagało interwencji Moderatorów i Administratorów, którzy jak do tej pory tolerują moje wypowiedzi....
Wiem, że moje specyficzne poczucie humoru często ratuje mi skórę, ale jak każdy zatwardziały grzesznik nie mam zamiaru rezygnować z możliwości propagowania swoich wątpliwych przemyśleń... tutaj i na swoim nieszczęsnym blogu... :oops:

[ Dodano: 2012-07-24, 17:56 ]
Martita44 jestem nieskończenie wdzięczny za to co napisałaś, Dziękuję :flow: :in_love: :cmok:
_________________
romek
 
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #1338  Wysłany: 2012-07-24, 17:57  


roman1130 napisał/a:
Nie jestem ani nauczycielem, ani autorytetem

jak nie , jak tak PRZYNAJMNIE DLA MNIE JESTEŚ

[ Dodano: 2012-07-24, 18:00 ]
KAŻDY TU NA TYM FORUM SIĘ UCZY, KAŻDY CZEGO INNEGO, I KAŻDY OD KOGOŚ INNEGO



prawda masz
roman1130 napisał/a:
specyficzne poczucie humoru
i o to tu chodzi. gdyby każdy byłby taki sam nudno by było jak jasna ciasna
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #1339  Wysłany: 2012-07-24, 20:13  


roman1130 napisał/a:
nie mam zamiaru rezygnować z możliwości propagowania swoich wątpliwych przemyśleń.

Nawet o tym nie myśl.
I nie są to wątpliwe przemyślenia Romeczku.Przynajmniej nie dla mnie :)
_________________
ewka
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #1340  Wysłany: 2012-07-24, 20:15  


Romeczku a ja i tak Cie Kocham ! Za wszystko ! :heart:
 
kmis757 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 2648
Skąd: Nowa Ruda
Pomógł: 402 razy

 #1341  Wysłany: 2012-07-24, 20:16  


roman1130 napisał/a:
Wiadomość z ostatniej chwili: przy panujących temperaturach zacząłem "linieć" jak futrzak, aby więc nie zaśmiecić całej okolicy skróciłem swoje odrosty do 3 mm, dziękując losowi, że oszczędził mi uszu a la Plastuś Uszatek...
Cholera jestem jednak próżny

- i piękny skromny uszatek... ;)
Powodzenia i rewelacyjnych wyników Romuś
_________________
Przeszłość została napisana, lecz możemy się z niej uczyć i zmieniać przyszłość
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #1342  Wysłany: 2012-07-24, 20:20  


roman1130 napisał/a:
dziękując losowi, że oszczędził mi uszu a la Plastuś Uszatek...

Romek,jesteś niemożliwy :okok"
_________________
ewka
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1343  Wysłany: 2012-07-24, 20:28  


kmis757 napisał/a:
Powodzenia i rewelacyjnych wyników Romuś

Podpisuję się pod tym co napisał Krzysztof. :)

Co do próżności, to się nie przejmuj, mojej i tak nie przebijesz ;) Zobaczysz jaki lans wkrótce zrobię ;)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
asia77 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 26 Paź 2011
Posty: 1403
Pomogła: 137 razy

 #1344  Wysłany: 2012-07-24, 20:44  


Romek już kiedyś napisałam jestes dla mnie jak mój Tatko i jeśli uda mi się Z Tobą spotkać napewno się mocno przytulę do Ciebie ;) :cmok: :in_love:
_________________
Tatulek [*] 12-12-2011 godz 7:50 .Spoczywaj w Pokoju.
 
 
KasiaC 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Kwi 2012
Posty: 958
Skąd: woj. mazowieckie
Pomogła: 92 razy

 #1345  Wysłany: 2012-07-24, 23:12  


Dobranoc Romku
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #1346  Wysłany: 2012-07-25, 08:55  


Dzień dobry Romuś :cmok:
Mam nadzieję, że dzisiejsza upalna pogoda nie męczy Ciebie za bardzo ?
Pozdrawiam z gorącej Wielkopolski ;)
Miłego dnia życzę |uscisk|
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #1347  Wysłany: 2012-07-25, 09:10  


jak am nocka w łazience zleciała? :mrgreen:
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #1348  Wysłany: 2012-07-25, 19:34  


Witam środowo lekkodeszczowo :flower:
Nie wiem czy to skutki moich guzów w moim mózgu ale stałem się ostatnio trochę bardziej nerwowy i skłonny do gniewu... problemy z internetem doprowadzają mnie wprost do szału, niby wszystko jest tak jak trzeba, niby prędkość na poziomie 54 Mb a jednak strony otwierają się gorzej niżeli można oczekiwać, wychodzi na to że mój sprzęt nadaje się jedynie do słuchania muzyki i oglądania filmów. Będę musiał pogadać ze sponsorami na temat zakupu jakiegoś lepszego procesora i pamięci ram, bo inaczej w bardzo krótkim czasie zamiast na chemię trafię do czubków.
A tak poważnie, to uwaga o skłonności do gniewu jest naprawdę niepokojąca... nigdy tak szybko nie ulegałem gniewowi...

Kochani, cieszę się mogąc pracować koło domu ale trochę szybko męczę się i to powoduje, że jestem nadmiernie sfrustrowany.
Chciałbym jeszcze kilka spraw załatwić przed 01.08... nie wiem jak będę czuć się po nowej chemii, ale jeśli wszystko pójdzie dobrze i jeśli będę czuć się jak Artur-Gazda... chcę wybrać się w moją podróż na północ, czyli na Pomorze i do Wielkopolski, zobaczymy czy będzie to realne.
W każdym razie, mam taką nadzieję
plamiasta, po obżarstwie pozostaje tylko niesmak, ciężki jak czołg facet do niczego się nie nadaje, dlatego nie dosładzaj Adasiowi zostaw mu zawsze odrobinę miejsca na jeszcze jedną kanapeczkę, będziesz miała więcej powodów do satysfakcji :mrgreen:
Wszystkim Gościom dziękuję za wizytę, wybaczcie że zwlekam z rewanżem, ale naprawdę mój sprzęt dobija mnie totalnie, formatowałem dziada i stawiałem nowy system, przed pójściem na radioterapię... a teraz znów jest po staremu, nawet ja przy tym złomie jestem świetny :shock: :--:
_________________
romek
 
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1349  Wysłany: 2012-07-25, 19:38  


roman1130 napisał/a:
jestem świetny

Romanie, potwierdzam: jesteś świetny !!! :)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #1350  Wysłany: 2012-07-25, 19:40  


ta skłonność do złości to po prostu emocje nerwy stres- sporo tego ostatnio, te zabieganie terapia,, wolny net, nazbierało się tego wszystkiego.

a o mężulka dbam i dogadzam - zawsze jest głodny :mrgreen:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group