1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
POGADUCHA
Autor Wiadomość
mamanel 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 1010
Pomogła: 180 razy

 #1126  Wysłany: 2010-08-15, 20:28  


Jutro u nas wielki dzień: ja wracam do pracy po ponad 2 latach, mała do przedszkola na calutki dzień... Mam nadzieję, że damy radę :roll:
_________________
mamanel
 
absenteeism 
Administrator



Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 13332
Skąd: Łódź
Pomogła: 9431 razy

 #1127  Wysłany: 2010-08-15, 20:35  


Pewnie, że dacie radę :) trzymam kciuki i za Ciebie, i za małą!
 
kikoska 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 164
Skąd: łódzkie
Pomogła: 29 razy

 #1128  Wysłany: 2010-08-16, 19:56  


mamanel i jak tam Wasz wielki dzień? Mam nadzieję, że zakończony pełnym sukcesem. Pozdrawiam :)
 
 
mamanel 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 1010
Pomogła: 180 razy

 #1129  Wysłany: 2010-08-16, 20:32  


Ojej, nie było lekko... Wiele się zmieniło, będę robić teraz co innego, niestety nie będzie to miało wiele wspólnego z moim zawodem, czyli geodezją. No ale cieszę się, że w ogóle szefowa na mnie czekała, że bardzo chciała, żebym z nią pracowała - chociaż zadania będa inne niż 2 lata temu.
Większość osób przywitała mnie z sympatią - ja strasznie się cieszyłam, że znowu widzę znajome twarze. No ale nie wszyscy się cieszą - nawet dostałam "dobre rady" od koleżanki z pokoju, że ona by swojego dziecka nie oddała na cały dzień do przedszkola, że to za długo, że w przedszkolu dzieci chodzą głodne i w ogóle straszne rzeczy tam się dzieją. Że najlepiej bym zrobiła wracając na 1/2 albo 3/4 etatu... Tylko że ja muszę zarobić na życie, na kredyt, na przedszkole...
Łzy mi stanęły w oczach, bo i tak cały czas myślałam o Kornelii, czy wszystko jest u niej dobrze.
Jakoś dałyśmy radę i mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży.
_________________
mamanel
 
maganana 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 241
Skąd: Bytom
Pomogła: 39 razy

 #1130  Wysłany: 2010-08-17, 11:23  


no i jestem po wakacjach u wujka. Porażka
wujek na chemii nie był , wylądował w szpitalu bo 2 tyg nie jadł nic. Mąż mój odebrał go jak przyjechaliśmy na wakacje. Przez tydzień się nim zajmowaliśmy. Nie jadł nic, słaby, nie dobry,ból głowy okropny, chyba przerzuty miał. Nie widzieliśmy co z nim robić. A nad morzem-porażka. Lekarza nie ma, hospicjum za daleko więc nie , bo most remontują w Kołobrzegu, do szpitala nie bo po co już. W końcu załatwiliśmy szpital w Kamieniu Pomorskim na chirurgii. W domu nie miał się nim kto zajmować a i on nie chciał pomocy niczyjej był nie miły, ordynarny, mdlał, wył z bólu głowy. Zabrali go tam dali kroplówki, leki przeciwbólowe. On tylko spał, i spał. W sobotę dostaliśmy wiadomość że zmarł .2 miesiące po swojej żonie. Takie miałam wakacje. Widok cierpiącego umierającego wujka. Poza tym ok, pogoda za bardzo nie dopisywała ale z rodzinką i znajomymi tydzień był fajny.
_________________
Pozdrawiam
Marzena
 
 
Myszka30 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 394
Skąd: Żory w.śląskie
Pomogła: 67 razy

 #1131  Wysłany: 2010-08-17, 11:33  


mamanel, życzę Ci z całego serca, żeby wszystko było ok! Po jakimś czasie w pracy "wejdziesz w rytm" i będzie dobrze. A koleżankami z pokoju się nie przejmuj, niech sobie gadają. To super, że Twoja szefowa przywitała Cię z sympatią, teraz tak trudno o pracę.....(ja jej szukam od dawna) :/

Pozdrawiam i Buziaki |uscisk|
_________________
Póki oddycham - nie tracę nadziei !!!
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #1132  Wysłany: 2010-08-17, 13:49  


mamanel- nie przejmuj się "koleżanką dobra rada". Widocznie nigdy nie była w takiej sytuacji. A sama ma dzieci?

maganana- :* :* :* faktycznie "udane" wakacje :roll: :tull: Przykro mi bardzo z powodu Twojego wujka :*
 
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #1133  Wysłany: 2010-08-19, 09:56  


AD Koleżanka DR-jeśli ktoś nie potrafi żyć własnym życiem to tak ma :lol: To jej problem nie Twój.Na pewno sobie dobrze radzisz :mrgreen: Pozdrawiam Jerzozwiesz :lol: :lol: :lol:
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
Lena W. 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 423
Skąd: Gdańsk
Pomogła: 51 razy

 #1134  Wysłany: 2010-08-19, 12:57  


maganana, wyrazy wspolczucia :uuu:
_________________
Resurgam!
 
 
lopenka 



Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 235
Skąd: Kłodzko
Pomogła: 17 razy

 #1135  Wysłany: 2010-08-19, 13:11  


maganana, wyrazy współczucia.
 
 
maganana 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 241
Skąd: Bytom
Pomogła: 39 razy

 #1136  Wysłany: 2010-08-19, 13:14  


dziękuję Wam...
_________________
Pozdrawiam
Marzena
 
 
ana7 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 871
Pomogła: 122 razy

 #1137  Wysłany: 2010-08-19, 20:19  


Maganana tak bardzo jest mi przykro, że miałaś takie wakacje.... :tull:

Przytulam Cię bardzo mocno...ach, to życie..

Mamamel. będzie dobrze, dasz radę, głowa do góry!!! Jesteś cudowną wartościową kobietą, która doskonale wie co robi!!! Ja byłam trzy trzy lata temu w identycznej sytuacji.
Pozdrawiam Was mocno!!!
ania
 
 
k2196 


Dołączyła: 18 Kwi 2010
Posty: 211
Skąd: Lublin
Pomogła: 22 razy

 #1138  Wysłany: 2010-08-23, 19:42  


maganana: Oby nigdy więcej takich wakacji! :(

mamanel: Jeśli spojrzeć na sytuację z drugiej strony, to chyba lepiej mieć za sobą szefową niż tylko koleżankę z pokoju... ;)
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #1139  Wysłany: 2010-08-23, 19:46  


witam wieczorowo :)

jak pogaducha to pogaducha, choć u mnie temat się kręci w okół jednego- medycyny.
Cały czas wychodzą mi złe wyniki nerkowe. Moje nereczki coś sie buntują, do tego już mam termin an grudzień do hirurga naczyniowego (mam zylaki- dziedziczne po mamie) dostanę skierowanie do neurologa na rezonans albo tomograf głowy i mam się umówić do okulisty na badanie dna oka. Na szczęście ginekolog już zaliczony, czekam na wynik z cytologii, marker CA 125 na szczęście wyszełd OK. 8. (chyba) 6.gdzieś po drodze dentyste jeszcze musze odwiedzić (śniło mi się dzisiaj ze mnie ząb boli ;) )
Mój kochany Ireneusz nie poszedł na zabieg usuniecia migdałłow (bo nie miał czasu na dentyste a teraz nie ma czasu na ten zabieg :/ ) tez widzę ze z nim coś nie tak. Ale się do lekarza na badania nie da zaciągnąc. Kaszle jak nie wiem co a prześwietlenia płuc chyba nigdy nie miał robionego :/
Teściowa robiła sobie mammografię "w autobusie" i wykazało ze ma guza na piersi średnicy 18 mm. ... wezwano ja do gliwic a tam sie okazało ze nie ma nic. Nosz oszaleć idzie.
I jak tu nie zwariować.
Na szczęście dzieci zdrowe :)
 
 
jusia 
MODERATOR



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1959
Skąd: Poznań/Luboń
Pomogła: 326 razy


 #1140  Wysłany: 2010-08-23, 23:19  


Szliśmy sobie spacerkiem ze znajomymi na jedzonko.
Moja córeczka tak jakoś podeszła mi pod nogi i tak niefortunnie palcem uderzyłam o jej but,że coś chrupnęło,palec skrzywił się w drugą stronę i opuchł.
Kumpel spojrzał na mnie i powiedział-"no chodź,dasz radę,zostało tylko 100m do kebaba".
Byłam dzielna i doczłapałam się tam,ale apetyt straciłam ;) .
Pojechałam wieczorkiem na chirurgię i okazało się,że złamanie.
Bardzo miły Doktor nastawił w znieczuleniu to co skrzywiło się i założył usztywnienie plastrowe.
Wracając od lekarza do domu zadzwoniłam do synka i mówię mu,że palec złamany.
A on co?Jego pierwsze słowa to-"a odszkodowanie za to będzie?"
I miej tu dzieci i przyjaciół :lol:
Dobiją leżącego :twisted:
_________________
================================
www.fundacja-onkologiczna.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group