1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
POGADUCHA
Autor Wiadomość
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #1456  Wysłany: 2014-03-21, 16:09  


:) No tak, takiej kłótliwej baby jak ja się nie zapomina ;)
W nocy przewertowałam temat mamy. Człowiek z wiekiem jednak mądrzeje.
Czytając moje wypowiedzi nie raz ekran poplułam ;) Ta składnia itp ;)
 
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #1457  Wysłany: 2014-03-21, 18:29  


Richelieu napisał/a:

Niewielu jest na forum aktywnych tak bogatych stażem weteranów ...


Ja jestem codziennie, a nawet kilka razy dziennie tyle że "nie aktywnie". Co pisac jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia, ale nie wyobrażam sobie żeby nie wejść na forum przynajmniej raz dziennie, to jakiś nałóg już jest.
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #1458  Wysłany: 2014-03-21, 20:51  


Banialuka :in_love: :)

Ja niestety starałam się unikać forum. Każdy z nas jakoś musi sobie radzić, zeby dojść do siebie.

Co tam u Was?
Nie wiem czy pisałam tu, mieszkam teraz w Zawierciu. Dzieciaki odpukać w miarę w domu, choc wiadomo, jak każde dzieci przyspazają zmartwień.
Mąż wciąż ten sam.
Jakoś się żyje ;)
 
 
Mikuś 



Dołączyła: 16 Gru 2011
Posty: 470
Pomogła: 55 razy

 #1459  Wysłany: 2014-03-25, 16:46  


Nadzieja napisał/a:


Co tam u Was?


W trakcie chemii jestem.
_________________
Kulinarne inspiracje Moniki
http://blogl4.blog.pl/
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #1460  Wysłany: 2014-04-02, 16:56  


Mikuś- dużo sił Ci życzę.
 
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #1461  Wysłany: 2014-04-08, 09:30  


Ponieważ nie mogę pisać na sb więc pisze tutaj w związku z sytuacją na SB.

A ja nie rozumiem dlaczego Wy robicie taki szum wokół Kasi i ciągle linkujecie tu jakieś informacje . Czy ktoś z Was widział się z synem lub bratem Kasi? Czy pytaliście się ich jak oni się na to zapatrują? A może im właśnie jest miło że ktoś się interesuje Kasią, że ktoś ją polubił, że ktoś ją wspomina. A może właśnie jej synowi jest przykro że Wam przeszkadza że jest tak głośno o Kasi, że wiele osób ją polubiło a Wam się to nie podoba. (oczywiście mówie o stronach nie o sprzedaży fanpagea) Przecież Kasi chyba o to chodziło, że ludzie usłyszeli o jej przypadku, żeby zaczęli się badać, więc myślę że moze ten rozgłos uratuje zycie kilku osobom, może właśnie jak usłyszą to pójdą się przebadać.

[ Dodano: 2014-04-08, 09:35 ]
Moje odczucia są właśnie całkowicie inne. Ja bym się cieszyła jakby moją Mamę doceniano po śmierci i bym wiedziała że tyle osób ją polubiło i że podziwiają ją za coś co robiła. I mam wrażenie (słuchając wywiadów) że syn Kasi ma podobne odczucia do mnie, a co do jednostek które żerują na nieszczęsciu nie chce się wypowiadać bo i syn Kasi też nie zwraca na to uwagi (tak wywnioskowałam z jego słów)
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
jo_a 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 1951
Skąd: Górny Śląsk
Pomógł: 313 razy

 #1462  Wysłany: 2014-04-08, 10:16  


Przeglądnij sobie wpisy na tych stronach (nietrudno sprawdzić jak nazywa się syn i brat Kasi).
Cytat:
Czy pytaliście się ich jak oni się na to zapatrują?

:) a i owszem.
_________________
„Żółw musi być aż tak twardy, bo jest aż tak miękki”. St.J.Lec
Lider czerwonej kreski./Kuba Wojewódzki (tego forum).
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #1463  Wysłany: 2014-04-08, 11:12  


Hmmmm no to dziwne troche dla mnie bo obejrzałam jeszcze raz wywiad w którym Konrad mówi ze czuje wsparcie, tak jakby wszyscy byli z nim a nie byłby tylko zamknięty w kręgu swojej rodziny (chodziło akurat o koncert ale myślę że mozna to odnieść równiez do innych sytuacji w których ktoś próbuje pokazać Kasie całemu światu jaką była wspaniałą osobą (oczywiście wyłączam z tego sprzedaz fanpagea bo to akurat nie podlega dyskusji że jest świństwem i nawet nie chcę tego komentować). W drugim wywiadzie też podkreśla że spotkało go wiele pozytywnych sytuacji, a tymi negatywnymi się nie przejmuje bo wie co Mama widzi gdziekolwiek jest.
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
jo_a 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 1951
Skąd: Górny Śląsk
Pomógł: 313 razy

 #1464  Wysłany: 2014-04-08, 11:21  


I uważasz, że to cała prawda?
Skoro masz takie zdanie po zobaczeniu kilku urywków z nagrań dla TV to gratuluję "spostrzegawczości".

Przykro mi bardzo, ale nie jestem upoważniona do przekazywania rozmów. Ale ponownie polecam przeglądnięcie wpisów najbliższej rodziny na zalinkowanych stronach, tam z całą pewnością doczytasz jak to się cieszą z "takiej" popularności. :)

Na tym kończę dyskusję, nie kończę natomiast z walką w temacie. Pozdrawiam.
_________________
„Żółw musi być aż tak twardy, bo jest aż tak miękki”. St.J.Lec
Lider czerwonej kreski./Kuba Wojewódzki (tego forum).
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #1465  Wysłany: 2014-04-08, 13:02  


Ja myślę, że Kasi najmniej spodobałoby się to, że nad Jej grobem prowadzone są awantury. Zwłaszcza przez osoby, które Jej nie znały.
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #1466  Wysłany: 2014-04-08, 14:01  


a ja myślę że zamiast cokolwiek komentowac w temacie Kaśki lepiej przmilczeć i chociaz jedna okobę namówic na badanie .

owiele więcej przyniesie to pozytku niż wywody kazdego z nas. (z całym szacunkiem do wypowiadających sie tu)
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #1467  Wysłany: 2014-04-08, 14:57  


jo_a napisał/a:


Na tym kończę dyskusję, nie kończę natomiast z walką w temacie.


To może tocz tą walkę w innym miejscu a nie na DSS.

plamiasta masz w zupełności racje. Powiem jeszcze tylko ostatnie zdanie w tym temacie - no moze 3 zdania.

Po pierwsze - nie przyszłam się kłócić, a wyraziłam swoje zdanie i zapytałam po co wstawianie tych linków i podjudzanie do dyskusji,bo nie rozumiem co ma to wnieść do forum, skoro osoba która to robi walczyła o zamknięcie wątku Kasi.
Po drugie - wszyscy już wiedzą czym kończy się dyskusja z jo_a, że ona ma zawsze racje a przy okazji dostaje się bana, dlatego nie mam zamiaru z nią dalej dyskutować.
Po trzecie - dziwi mnie jedno, bo z tego co kojarze to i administratorzy i moderatorzy składali kondolencje osobom zmarłym i nie widzieli nic złego w tym że piszą do osoby zmarłej która tu nie zajrzy, dlatego nie rozumiem czemu w przypadku wątku Kasi powstał taki szum zrobiony przez jo_a i nikt nie próbował jej przerwać tych wg mnie nie na miejscu wywodów na SB.

Pozdrawiam
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #1468  Wysłany: 2014-04-08, 15:36  


Po co te tańce na grobie? Nie możesz uszanować zmarłej? Daj sobie już spokój. Kasia odeszła, i najmniej teraz potrzebne jest, i celowe wyciąganie jakichś osobistych ansów. A swoją walkę prowadź w innym miejscu. Na przykład na prv, bo tutaj dajesz popis bezprzykładnej żenady. Jeśli nie masz zamiaru dyskutować, nie rób tego. Po prostu. Nie musisz tego ogłaszać, ani uzasadniać. Nie wiem o co chodzi, i nie mam zamiaru w to wnikać. Jak większość forumowiczów. Jeśli doszło do złamania regulaminu - zgłoś administracji. To jest forum onkologiczne, nie zaś krucjatowe.
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #1469  Wysłany: 2014-07-08, 22:30  


|wht?!|

Czy też to widzicie, jak nasi niszczą Brazylię ?!!

W pół godziny pięć goli ! |zalamka|
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
Ptaszenio 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2014
Posty: 1239
Skąd: Wrocław
Pomogła: 277 razy

 #1470  Wysłany: 2014-07-08, 23:00  


Nawet na chwilę nie można się odwrócić :mrgreen:

a to nie koniec...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group