1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowotwór płuca - adenocarcinoma - The End
Autor Wiadomość
awilem 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1503
Skąd: Toruń
Pomógł: 371 razy

 #376  Wysłany: 2010-01-24, 03:26  


Jestem po pogrzebie.
Pusty pokój równa się dla mnie z końcem pewnego rozdziału w moim życiu. Uzależnienie od forum nie pozwala mi nie zalogować się ale widzę wszystko z pewnej perspektywy, która nie pozwala mi na obiektywną ocenę sytuacji przez co ograniczam się do czytania wątków. Słowa pielęgniarki " Daj mamie odejść" wyorały się w psychice na zawsze. Zostałem sierotą ale to jest sytuacja z która się liczyłem, , ale płaczu syna po utracie ukochanej babci długo nie zapomnę.
Chciałem Wam wszystkim podziękować za pamięć, za to że jesteście a przede wszystkim życzę Wam więcej szczęścia w walce z nowotworem niż my mieliśmy.
_________________
Andrzej W.
 
ana7 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 871
Pomogła: 122 razy

 #377  Wysłany: 2010-01-24, 13:52  


Andrzeju
przyjmij ode mnie również najszczersze wyrazy współczucia.
Jestem z TOBĄ.
 
 
JaInka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Lut 2009
Posty: 437
Skąd: Milanówek
Pomogła: 150 razy

 #378  Wysłany: 2010-01-24, 16:21  


Andrzeju. W Twoim przypadku tez powtarzam swoją prośbę: zostań z nami. Choć na trochę. Tyle w Tobie zrozumienia dla choroby, dla rozmaitych problemów w kontaktach i ze służbą zdrowia i z osoba chorą - tyle ciepła i dobroci...

Jesteś potrzebny
 
Wrotkaa 


Dołączyła: 24 Paź 2009
Posty: 26
Skąd: Gliwice
Pomogła: 3 razy

 #379  Wysłany: 2010-01-30, 17:24  


Andrzeju
Nie zapomnę chwili gdy jako pierwszy wpisałeś w moim wątku, że sytuacja mojego Taty nie wygląda dobrze, jednak słowa napisane na końcu: TRZYMAJ SIĘ MOCNO sprawiły, że chciałam walczyć i choć wiem, że muszę odpuścić bo walkę przegrywam - staram się trzymać mocno dla mojego Tatusia.

Łączę się z Tobą w smutku...
Asia
 
kruszynka 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 254
Pomogła: 41 razy

 #380  Wysłany: 2010-01-30, 18:01  


Andrzeju !

Mój Tata zmarł prawie cztery miesiące temu. Ja wciąż nie wierzę, że już Go nie zobaczę i nie usłyszę.

A propo uzależnienia od forum : po włączeniu komputera jestem natychmiast na forum. Nie piszę wiele, ale praktycznie wszystko czytam.

Ostatnio czytając wciąż płakałam. Mój syn ciągle mnie upomina, żebym już do tego nie wracała.
A ja nie potrafię...
Wciąż tu jestem , mimo że jest to tak bolesne. Ale są tu ludzie , którzy czują tak jak ja i potrafią zrozumieć ten rozmiar tragedii. Z nikim innym o tym nie rozmawiam.

Pozdrawiam i trzymaj się w tych trudnych chwilach.
 
awilem 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1503
Skąd: Toruń
Pomógł: 371 razy

 #381  Wysłany: 2010-02-03, 13:53  


Bardzo Wam wszystkim dziękuję. To wiele dla mnie znaczy szczególnie w takim momencie.
Już myślałem, że mój wątek spadnie z afiszu a tu taka niespodzianka.
::thnx::
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Andrzej
_________________
Andrzej W.
 
monika30 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 02 Gru 2009
Posty: 410
Pomogła: 77 razy

 #382  Wysłany: 2010-02-03, 17:10  


Andrzej....zgadzam się z JaInką....jesteś nam potrzebny. Twoje trafne uwagi, podpowiedzi, sugestie nie jednej osobie pomogły....także zostań z nami....

Trzymaj się.....

Pozdrawiam
 
blatka 


Dołączyła: 13 Lis 2009
Posty: 172
Skąd: Grodzisk Maz.
Pomogła: 22 razy

 #383  Wysłany: 2010-02-03, 18:45  


Andrzeju,
bardzo Ci współczuję :-( i mimo Twojego bólu bardzo proszę, żeby Ci nawet do głowy nie przyszło nas opuszczać!
Widzisz u siebie w profilu taki mały, malutki napis "Pomógł: 85 razy" - wiesz co to znaczy? Małe literki a zostawiają wielki ślad w sercu!!!
Nawet nie próbuj się wylogować ;) ;) ;)

Pozdrawiam,
Beata
 
Iska 


Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 18

 #384  Wysłany: 2010-02-04, 22:42  


Andrzej, teraz nie mozesz odejsc z forum!

W ogole nie sadzilam, ze jakiekolwiek forum bedzie mi potrzebne. TO JEST.
Jestem na poczatku drogi, ktorej koniec niestety znam. A Ty mozesz pomoc. Skoro inni nie oszaleli z bolu, to moze i ja dam rade.
_________________
Iska
 
MaFi 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 461
Pomogła: 72 razy

 #385  Wysłany: 2010-03-08, 12:55  


Kiedy dziś weszłam po długiej nieobecności na forum i nie mogłam Cię znaleźć aż się wystraszyłam! Nie odchodź...proszę. Pozwól czerpać ze swojego doświadczenia!Nie wolno Ci odchodzić....rozumiesz....NIE ZGADZAM SIĘ
 
UlaR 



Dołączyła: 18 Wrz 2010
Posty: 26
Skąd: Gorzów
Pomogła: 3 razy

 #386  Wysłany: 2010-09-18, 09:52  


Przypadek chciał, że trafiłam na Twój wątek... przeczytałam wszystkie wpisy jednym tchem od początku do końca... najgorszy był koniec, bo wyłam jak wół. Bardzo mi przykro.. Nawet nie wiesz jak. Mam nadzieję, że czas choć trochę złagodził ból po rozstaniu. :-*
_________________
Wszystko ma swój koniec, ale każdy koniec ma gdzieś swój początek.

Mamusiu...
 
 
awilem 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1503
Skąd: Toruń
Pomógł: 371 razy

 #387  Wysłany: 2010-09-18, 11:26  


Dziękuję Ci Ula
Niestety w naszym przypadku potoczyło się to w nie najlepszym kierunku.
Stratę matki zapomina się cholernie długo.
Pozdrawiam
_________________
Andrzej W.
 
awilem 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1503
Skąd: Toruń
Pomógł: 371 razy

 #388  Wysłany: 2010-12-21, 13:36  


Odkurzam ciut swój temat ale lepszego miejsca nie ma.
Nadchodzą pierwsze święta Bożego Narodzenia bez mamy. To już prawie rok jak przegraliśmy walkę z chorobą a ja mam wrażenie jakby to było wczoraj.
Święta już nie będą takie same, już czegoś będzie zawsze brakować. Zawsze oczekiwałem Świąt Bożego Narodzenia ze względu na klimat tych świąt, na choinkę, którą się ubiera, ze względu na potrawy, które przygotowywała moja mama a teraz brak najważniejszego z składowych, który budował ten klimat, mojej mamy, nie pozwala mi się cieszyć.
Jak to dziwnie brzmiały życzenia zdrowia, które składałem mamie a 3 tygodnie później mama zmarła - ot taka przewrotność losu.
Z drugiej strony miałem to szczęście, że mama była ze mną 70 lat i chyba z tego powinienem się cieszyć.
_________________
Andrzej W.
 
kubanetka 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 523
Pomogła: 97 razy

 #389  Wysłany: 2010-12-21, 15:10  


awilem napisał/a:
miałem to szczęście, że mama była ze mną 70 lat i chyba z tego powinienem się cieszyć.


Napewno jest to szczęście w nieszczęściu. 70 lat jest to piękny wiek.
Moi rodzice mają 56 lat, teraz Tato jest cięzki chory...:(

Nawet nie myślałam, że bedzie z nami na Święta, boję się własnie, czego mam życzyć, bo żadne słowa nie oddadzą tego co czujemy.

Napewno te Święta będą dla Ciebie inne, ale masz swoją rodzinkę, z która napewno będzie Ci dobrze w te święta.


Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego w te Święta
 
agi101 



Dołączyła: 13 Paź 2010
Posty: 115
Pomogła: 17 razy

 #390  Wysłany: 2010-12-21, 17:13  


awilem,
zgadzam się z kubanetką - Napewno jest to szczęście w nieszczęściu. 70 lat jest to piękny wiek. Zazdroszczę Ci tego, że Mama była tyle lat z Tobą. Moja Mama ma 55 lat...jest 3 tygodnie po operacji, czekamy na wynik hist-pat, szczerze mówiąc chyba nikt w naszej rodzinie nie może spokojnie przygotowywać się do Świąt, bardzo się boimy tego, jaki będzie wynik.
Wiem, że Święta to zawsze czas refleksji i wspomnień o tych, których już nie ma wśród nas...ale Twoja Mama na pewno jest dalej z Tobą i myślę, że często czujesz jej "obecność".
Pozdrawiam ciepło
_________________
agnieszka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group