1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Honorata - komentarze
Autor Wiadomość
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #61  Wysłany: 2012-04-21, 16:15  


agamaz napisał/a:
większość twierdzi ,że mają raj na ziemi.
:mrgreen:
Czytając nasze Forum, można wysnuć podobny wniosek ;)
całkowicie zgadzam się w kwestii naszego języka, nie jesteśmy co prawda odosobnieni, bo szajsują i fakują w każdym zakątku naszego globu, ale przykro się słucha np w Stambule, Tylko u mnie k..a najlepsze i najtańsze kożuszki z mysich ci..ek..(nie wiem dlaczego uśmiecham się jednak)
agamaz napisał/a:
Jeśli chodzi o Polaków za granicą to czasami wstyd się przyznać ,że jesteśmy rodakami.

Pod tym stwierdzeniem podpisuję się bez żadnych głupich uśmiechów... :omondieu:
Pozdrawiam wekendowo, życząc serdecznego uśmiechu... mimo wszystko ::thnx::
_________________
romek
 
 
agamaz 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 2469
Pomogła: 246 razy

 #62  Wysłany: 2012-04-22, 01:15  


Ja tez życzę miłego ,pogodnego ,bez boleściwego |SModM| weekendu.
Zbliża się Euro to dopiero się nasłuchamy szajsów i fakolków chociażby ze względu na stan naszych kochanych "autostrad".
[yee]
Pozdrawiam
_________________
aga
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #63  Wysłany: 2012-04-22, 14:00  


Honoratko Ty lecisz bezpośrednio do Wrocławia? czy może będziecie w Krakowie?
Akurat droga z Krakowa do Wrocławia jest całkiem normalna, czyli prawie przejezdna na całym odcinku bez problemów, ale tak jak pisze Agama nie wszędzie jest tak kolorowo.
Pozdrawiam serdecznie :sun:
_________________
romek
 
 
Honorata 



Dołączyła: 24 Mar 2012
Posty: 279
Pomogła: 79 razy

 #64  Wysłany: 2012-04-22, 15:52  


Witam Romanie. Mamy to szczęście, że lecimy prosto do Wrocławia. Z Peterborough -miasteczka w którym mieszkamy, mamy pociąg na lotnisko Stansted i jedziemy tam ok. 1,5 h. Tyle samo czasu w samolocie. Także nie jest źle. Stefek uwielbia jeździć pociągiem, bo nam się już parę razy to zdażyło. Robi furorę w pociągu bo gaworzy z zachwytu na cały przedział, śmieje się jak wariat i wywołuje uśmiech na twarzy podróżnych. Lot mamy we wtorek o 19:25. Mama jutro idzie do szpitala i może po południu już będzie coś wiedzieć o terminie operacji. Dziś o 4-tej rano obudziłam się i nie mogłam spać. Zaczęłam się bać, że mama odejdzie podczas tej operacji. Lekarz powiedział, że będzie ciężka i bardziej rozległa niż początkowo planowali. Jestem spokojna, ale ten lęk jest we mnie głęboko ukryty... |bezradny|
_________________
"Każdy człowiek umiera. Nie każdy żyje naprawdę..."
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #65  Wysłany: 2012-04-22, 22:28  


Honoratko nie wiem dlaczego ale piekielnie nie lubię proroków, jest mi obojętnie czy chodzą w kitlach lekarskich czy są pustelnikami gdzieś na zadupiu, zawsze kojarzą się z lekkim lub ciężkim upośledzeniem umysłowym. ten z Wrocławia wygląda na ciężki przypadek, zasugeruj mu dobrego ortopedę, leczenie głowy w jego wypadku jest bez sensu, nogi może jeszcze da się uratować.
Nie pamiętam dokładnie ale na pewno byłem w Peterborough, a w każdym bądź razie jeździłem tamtędy do Newcastle, moje ostatnie trasy do UK.
Stefcio wie co dobre, pytałem o Kraków,, bo była szansa na małą kawę, mieszkam 30 km od lotniska...
Honoratko nie słuchaj kretynów którzy być może potrzebują się dowartościować, wszystko będzie dobrze, a Mamusia przejdzie operację spokojnie,
Musicie w to wierzyć wszyscy, będzie Wam łatwiej :flower: |uscisk|
_________________
romek
 
 
Honorata 



Dołączyła: 24 Mar 2012
Posty: 279
Pomogła: 79 razy

 #66  Wysłany: 2012-04-22, 22:40  


Dziękuję Romanie z całego serca! Jestem przekonana, że i Ty za jakiś czas wrócisz do roboty i znów będziesz kręcił kółkiem po Europie. I wtedy prosimy, zrób przerwę i zapraszamy już teraz na kolację lub obiadek z noclegiem, by przespać porządnie nockę w trasie. Ostrzegam tylko z góry, że dziamdziak okleja wszystko i wszystkich biszkoptami, więc jakby co pralka w domu jest i Twoje spodenki da się uprać [usmiech] (babka od fizykoterapii ostatnio wyszła od nas z biszkoptami we włosach-ja nawet nie wiem skąd on go wziął, chyba gdzieś nie dopatrzyłam i leżał między zabawkami :shock: ) Naprawdę serdecznie zapraszamy. Peterborough jest na trasie do Newcastle, więc jak będzie taki drugi kurs-czuj się zobowiązany już teraz przyjąć zaproszenie. i bedziemy cię mieć na wyłączność ha,ha :dev:

[część posta wydzielona tutaj]
_________________
"Każdy człowiek umiera. Nie każdy żyje naprawdę..."
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #67  Wysłany: 2012-04-24, 09:49  


Honoratko,jak przylecicie i będziesz miała dostęp do kompa,to odezwij się proszę.Myślami jestem przy Was.Pozdrawiam :flower:
_________________
ewka
 
Honorata 



Dołączyła: 24 Mar 2012
Posty: 279
Pomogła: 79 razy

 #68  Wysłany: 2012-04-24, 09:56  


Roman-dzięki serdeczne. Ja to wszystko czytam i staram sie dowiedzieć jak najwięcej. Ale tak myślę, że dwie odrębne klasyfikacje to dwie różne sprawy. Tak jak pisałam wcześniej, każdy człowiek przechodzi zapewne chorobę inaczej. No i co tu mozna się nauczyć i doczytać? Pewnie, że warto to robić. Ale każdy przypadek choć może przebiegać podobnie i tak jest inny. Najlepiej będzie jak jutro pójdę porozmawiać z lekarzem. Mój "muminek" za to ma dziś kolejną bronchoskopię i juz nie mogę się doczekac kiedy ją zobaczę. Pakuję walizki i zmykamy :run:!!

[ Dodano: 2012-04-24, 10:12 ]
Ewuniu - dziękuję z całego serca, na pewno się odezwę siostra ma komputer, także dam szybko znać co i jak.
Romanie - odkąd urodziłam Stefka to u mnie zaczęły się z pamięcią kłopoty takie, że czasem nie wiem gdzie odłożyłam jego butelkę i szukam po całym domu. Ciąża razem z chorobą mamy to najbardziej traumatyczne rzeczy, których doświadczyłam. Wiem, że to dziwne bo niby jestem babiszonem i do ciąży powinnam pasować jak skarpetka na stopę. Niestety u mnie było dokładnie na odwrót. W ciąży czułam się jak facet i to chory psychicznie :-D Nie przespałam ani jednej nocy nawet 5 godzin. Ledwie ją wyżyłam, taka byłam chora. Tu w cudownej Anglii nie umiano zdiagnozować przyczyny takiego stanu. W Polsce wyszło, że to tarczyca. Dziamdziak jest tego wart na milion procent. Ale Darek czasem załamuje ręce. Naprawdę. Mówi, że kiedyś wejdzie po pracy do domu a ja nie będę pamiętać kim on jest :shock: Ja mu na to, by się nie przejmował bo igraszki z nienajomym to fantazje wielu kobiet ;)
_________________
"Każdy człowiek umiera. Nie każdy żyje naprawdę..."
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #69  Wysłany: 2012-04-24, 17:43  


Siedzisz już pewnie na lotnisku, Bezpiecznego lądowania :lol:
_________________
romek
 
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #70  Wysłany: 2012-04-24, 19:13  


Honorata, podczytuję sobie z boczku od dawna Twój wątek i strasznie kibicuję Twojej mamie ;)
Teraz postanowiłam się odezwać, by powiedzieć Ci, że bardzo się cieszę, razem z Tobą, że lecisz do mamci :)
W Twoich wpisach często pojawiał się niepokój i smutek (zrozumiały oczywiście) ale teraz czytając wątek widzę tą radość i to mnie bardzo cieszy ...

Życzę Ci z całego serca aby ta radość utrzymała się bardzo długo :)
Pozdrów i uściskaj mamę od cichej Wielkopolanki, która mocno trzyma kciuki :uhm!:

Odezwij się jak będziesz na miejscu :)
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #71  Wysłany: 2012-04-24, 19:28  


Honorata napisał/a:
Ja mu na to, by się nie przejmował bo igraszki z nienajomym to fantazje wielu kobiet


:rott: :bravo"
To mu odpowiedziałaś :)

Odezwij się jak już wyściskasz mamuśkę.
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #72  Wysłany: 2012-04-25, 19:17  


Asiu...no wiesz co?, jestem prawie zgorszony :mrgreen:
Pozdrawiam :cmok:
_________________
romek
 
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #73  Wysłany: 2012-04-29, 14:12  


Honoratko Jak Mama? :?ale?: jak lot do domu?
_________________
romek
 
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #74  Wysłany: 2012-05-01, 07:41  


Honoratko,co słychać?Jak Mama?Ucałuj Stefcia.Taka cisza tu u Ciebie,że aż strach.
_________________
ewka
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #75  Wysłany: 2012-05-01, 22:03  


|bezradny| ::thnx::
_________________
romek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group