1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
gruczolakorak prośba o pomoc
Autor Wiadomość
karolinka.k 



Dołączyła: 14 Sty 2014
Posty: 142
Pomogła: 7 razy

 #31  Wysłany: 2019-05-24, 11:36  


MagdaZet, Obawiam się, że ze względu na zaawansowanie choroby to będzie radioterapia paliatywna i od początku leczenie takie właśnie było (Marzena wspominała o tym na poprzedniej stronie, wpis z 3ciego marca).

Przykro mi :(

Mam nadzieję, że jednak jak najbardziej pomoże Twojemu Tacie.
 
MagdaZet 


Dołączyła: 27 Lut 2019
Posty: 16

 #32  Wysłany: 2019-08-16, 22:07  


Witajcie. Dawno nie zaglądałam, ale dziś otrzymaliśmy wyniki TK.Regresja zmian węzłowych i podostrogowych. Zmiany małe niemozliwe do zmierzenia. Czekamy na PET ma dostać chemię leczniczą nie paliatywną. Lekarka, mówi że dawno nie widziała tak szybkiego zmniejszenia guzów. Daje szansę na wyleczenie, aż boję się cieszyć bo ciężko mi w to uwierzyć po tym co widziałam. Tata przytył 10 kg odrosly mu włosy i poza choroba Lamberta czuje się świetnie. Bardzo bym chciała aby tak pozostało.
 
halka 


Dołączyła: 03 Lis 2018
Posty: 65
Pomogła: 1 raz

 #33  Wysłany: 2019-08-17, 06:53  


Czesc Magda.
Przeczytałam Twoje posty. Borykam sie z tym samym co Twoj tata. Jestem zdumiona ostatnim wpisem.Jest nadzieja na dalsze dluzsze przezycie. Tata ma niezwykle szczescie ,ze tak zareagował na chemie przy tym gruczolakoraku. zazdroszcze i sie ciesze , bo takie przypadki napawaja mnie nadzieja , ze moze u mnie tez nastapi cos podobnego.Bede czekac na dalsze Twoje wpisy. Pozdrawiam i zycze .....
 
MagdaZet 


Dołączyła: 27 Lut 2019
Posty: 16

 #34  Wysłany: 2019-08-17, 12:54  


W opisie ma zaznaczone kilka drobnych guzków do 4 mm bez wyraźnej dynamiki, ale lekarka powiedziała że ona widzi szansę na całkowite wyleczenie. Po to będzie chemia lecznicza. Nie ma przerzutów czuje się coraz lepiej. Mam nadzieję, że i Ty znajdziesz siłę do walki.
 
halka 


Dołączyła: 03 Lis 2018
Posty: 65
Pomogła: 1 raz

 #35  Wysłany: 2019-08-17, 21:52  


Wspaniała wiadomosc Magda. Jezeli to od poczatku było stadium IIIb lub c to jest jakis cud rzeczywiscie.Ciesze sie razem z wami.
 
marzena66 
MODERATOR



Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 9836
Skąd: gdańsk
Pomogła: 1765 razy


 #36  Wysłany: 2019-08-18, 12:49  


MagdaZet,
Taka informacje podbudowują.
Oby tak dalej, tego Wam życzę.

pozdrawiam
 
MagdaZet 


Dołączyła: 27 Lut 2019
Posty: 16

 #37  Wysłany: 2019-08-21, 21:20  


Dziękuję Wam bardzo. Dam znać po badaniu PET. W tej chwili czekamy na termin.Sam fakt, że dostaliśmy więcej czasu i stan taty, który wygląda jak zdrowy czlowiek wiele dla nas znaczy.
 
zaniedbała 


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 125
Pomogła: 4 razy

 #38  Wysłany: 2019-08-24, 02:24  


MagdaZet, Walczcie bo warto, szanse są olbrzymie, trzymam kciuki!!! :!!!: Oby wszystko poszło jak najlepiej :uhm!:
 
MagdaZet 


Dołączyła: 27 Lut 2019
Posty: 16

 #39  Wysłany: 2019-09-12, 19:30  


Witajcie, dziś poczta przyszły wyniki ale nie mam interpretacji lekarza, czekamy na wizytę. Może ktoś z forumowiczów pomoże??

[ Dodano: 2019-09-12, 21:33 ]
Nie mogę dodać załącznika..

[ Dodano: 2019-09-13, 08:45 ]
czy ktoś wie dlaczego nie można dodawać plików? próbuję w różnych formatach i poprzez komórke i kompa cały cza komunikat:Nie mogę się zalogować na serwer FTP. Użytkownik 'forum-onkologiczne' lub hasło nieprawidlowe. Sprawdz ustawienia serwera FTP.
 
MagdaZet 


Dołączyła: 27 Lut 2019
Posty: 16

 #40  Wysłany: 2021-02-27, 22:56  


Witajcie, chciałam powiedzieć że u taty guzy i choroba Lamberta zanikły. Na chwilę obecną po rezonansie nie widać żadnych ognisk.Nie wiem jak to możliwe, tata żyje i ma się dobrze. Oby twalo to jak najdłużej.
 
missy 
MODERATOR



Dołączyła: 05 Paź 2014
Posty: 5198
Skąd: Trójmiasto
Pomogła: 1336 razy


 #41  Wysłany: 2021-02-28, 13:41  


MagdaZet,
To bardzo dobra wiadomość.

Napisz, proszę, tylko jeszcze jak długo trwała radioterapia w 2019 roku i jaką chemię po niej zastosowano. Chodzi mi o kompletną historię leczenia, to istotne dla pozostałych użytkowników forum.

Obecnie wyknano rezonans klatki piersiowej a nie tomografię? Z jakich konkretnych wskazań?
 
MagdaZet 


Dołączyła: 27 Lut 2019
Posty: 16

 #42  Wysłany: 2021-02-28, 17:28  


Oczywiście, że tomografię. Moja pomyłka, ja nie dysponuje na chwilę obecną dokumentami niestety. Tych radioterapii było kilka a później już tylko kontrole, nie było żadnej następnej chemii. Cały czas wydaje mi się, że ozdrowienie jest niemożliwe bo nikt nie dawał szans. W zasadzie to nawet boję się cieszyć, ale lekarz mówi że tata jest wyleczony.
 
missy 
MODERATOR



Dołączyła: 05 Paź 2014
Posty: 5198
Skąd: Trójmiasto
Pomogła: 1336 razy


 #43  Wysłany: 2021-03-01, 11:25  


MagdaZet,
Zawsze trzeba się cieszyć z tak pozytwnego skutku leczenia.
I jednocześnie nie zapominać o czujności i skrupulatnych kontrolach bo choroba byla zaawansowana.

Wiem, to trudne - życie z niepewnością co się może wydarzyć. Ale jednak od ponad roku życie bez oznak i objawów choroby.
Życzę Wam wielu takich lat.
Pozdrawiam, missy.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group