1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: DumSpiro-Spero
2017-03-03, 22:58
Czerniak przerzut do skóry pleców nieznanego pochodzenia.
Autor Wiadomość
dalimania 


Dołączyła: 12 Gru 2014
Posty: 95
Pomogła: 7 razy

 #226  Wysłany: 2019-05-07, 09:17  


;) ;)
_________________
dalimania
 
Madzia70 
LEKARZ Med.Rodzinnej Lekarz Hospicyjny



Dołączyła: 26 Lut 2011
Posty: 3397
Skąd: okolice Warszawy
Pomogła: 1777 razy

 #227  Wysłany: 2019-05-09, 15:47  


szczecha,
Ja myślę, że jelitka masz jednakowoż zjechane nieco ;) to i biegunki mogą się pojawić.
Globusa w przełyku przypisałabym napięciu nerwowemu - jeśli nie pojawia się zawsze, przy każdym kęsie, to prawdopodobnie fizycznej przeszkody tam nie ma.
Żyjemy ;) odzywaj się ;)
_________________
"Zobaczyć świat w ziarenku piasku, Niebiosa w jednym kwiecie z lasu. W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, W godzinie - nieskończoność czasu." - William Blake -
 
basik78 


Dołączyła: 04 Wrz 2017
Posty: 623
Pomogła: 25 razy

 #228  Wysłany: 2019-05-25, 08:09  


szczecha nasza kochana jak tam TK majowe?
Udało się zrobić, jak dobrze pamiętam, Mr nogi?
Jak się czujesz szczecha?
Mocno mocno Cię wspieramy i czekamy na dobre wiadomości :flower: ::thnx:: :in_love: :tull:
_________________
♥♥♥
 
szczecha 


Dołączyła: 07 Paź 2015
Posty: 239
Pomogła: 26 razy

 #229  Wysłany: 2019-05-27, 20:12  


dalimania, Madzia70, basik78, Marysiu oraz szanowne Forum, nie odzywałam się dość dlugo. Toczyłam ciężką walkę z moimi jelitami. Byłam bardzo wyczerpana, gdyż nie było efektów leczenia. Obecnie od dwóch tygodni jestem na Pentasie w granulkach i powolutku się normuje. W wyniku TK stabilizacja choroby. Następne TK w sierpniu. Wspomniałam o guzkach na nodze ( wyczuwam dwa) ale stwierdziłyśmy z p. dr, że najważniejsze że w TK wszystkich w porządku. Nawet gdyby stwierdzono, że na nodze to czerniak, to i tak nic z tym już nie można zrobić, więc lepiej nie wiedzieć. Po co się denerwować. A może za jakiś czas guzki znikną? :lol: Obecnie męczy mnie potworny kaszel, to pewnie efekt «cudownego maja». Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za wsparcie
_________________
Optymistka
 
fifi007 


Dołączyła: 21 Lis 2015
Posty: 543
Pomogła: 37 razy

 #230  Wysłany: 2019-05-27, 20:47  


Dobrze ,ze sie odzywasz....... :)
Czytam wszystkie Twoje wpisy i kibicuję tobie z całego serca.
Mam nadzieje ,że z jelitami będzie coraz lepiej,stabilizacja będzie trwała.
Trzymam kciuki z całych sił.
Pozdrawiam :) odzywaj się.
 
szczecha 


Dołączyła: 07 Paź 2015
Posty: 239
Pomogła: 26 razy

 #231  Wysłany: 2019-05-27, 20:58  


fifi007, jak zawsze pozytywne myślenie...i to mi się u Ciebie podoba. Zawsze podtrzymujesz na duchu :-D Dziękuję.
_________________
Optymistka
 
arawis 



Dołączyła: 05 Lis 2015
Posty: 676
Pomogła: 68 razy

 #232  Wysłany: 2019-05-27, 21:23  


szczecha, "szanowne forum" pamięta o Tobie i myśli, choc nie zawsze pisze :) Bardzo cieszy stabilizacja choroby i oby tak dalej. Ehh, ten maj, taki zmienny, wszystkim chyba doskwiera.. Jeśli Cię to pocieszy, ja również często z gulą w przełyku walczę - tak jak napisała Madzia70 - zwaliłabym to na karb stresu, tudzież może jakiego refluksu żołądkowego. Pozdrawiam :)
 
basik78 


Dołączyła: 04 Wrz 2017
Posty: 623
Pomogła: 25 razy

 #233  Wysłany: 2019-05-27, 21:58  


szczecha, ::dance:: :heart: kochana , jak dobrze że się odezwałaś.
Jest stabilizacja i to jest super wiadomość.
Życzę Ci by te jelita się uspokoiły i guzki poznikały.
Walcz dalej dzielnie szczecho nasza :in_love:
Pozdrawiam i przytulam :tull:
_________________
♥♥♥
 
marzena66 
MODERATOR



Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 9836
Skąd: gdańsk
Pomogła: 1765 razy


 #234  Wysłany: 2019-05-28, 22:00  


szczecha napisał/a:
oraz szanowne Forum,


Szanowne forum jest cały czas myślami z Tobą i trzyma wciąż mocno kciuki za taką dzielną koleżankę.

:tull:
 
Danita 


Dołączyła: 21 Sie 2014
Posty: 166
Skąd: Lubelskie
Pomogła: 19 razy

 #235  Wysłany: 2019-05-29, 09:55  


Tak, tak, wszystko się zgadza, trzymamy mocno kciuki :uhm!: i życzymy dużo zdrówka i dużo siły, oraz mocno przytulamy _itsme_ |buziaki|
_________________
Danita
 
szczecha 


Dołączyła: 07 Paź 2015
Posty: 239
Pomogła: 26 razy

 #236  Wysłany: 2019-05-29, 10:35  


:) :) Ani przez moment nie wątpię, że jesteście. Podobnie jest ze mną. Śledzę wszystkie wątki, kibicuję i nie zawsze się odzywam....A ja właśnie jestem po wizycie u endokrynologa. Wszystko jest ok. Nawet guzek w płacie tarczycy zmniejszył się z 11mm do 8 mm...Czyżby NIVOLUMAB jeszcze działał :shock:
Niestety mam podwyzszoną amylazę i lipazę. Jutro powtarzam badania. Pani dr sugeruje, że przeszłam zapalenie trzustki :roll: I że być może to nie bolały jelita tylko trzustka. To chyba jakiś żart jest. Co jeszcze może się zdarzyć? Jakaś kumulacja czy coś?
arawis, a z tą gulą to Pan endokrynolog powiedział, że przy Hashi...dobra przy niedoczynności tarczycy takie objawy są normalne :?ale?: Moim zdaniem nic już nie jest normalne. Acha i jeszcze Wam powiem, że byłam u kręgarza (zupełna porażka) - oprócz tego, że dalej drętwieją mi ręce,to czuję się jakby pociąg po mnie przejechał. Do tego imć Pan polecił mi pić chloryn sodu 25% 3 krople z kwasem cytrynowym 50% 3 krople - po 30 sekundach zalać 1/2 szklanką wody i pić na jelita w celu oczyszczenia. Zrobił mi taką mieszankę "na miejscu"i dał do wypicia, a ja mała dziewczynka :roll: grzecznie wypiłam...i co? Dostałam sraczki (przepraszam, ale inaczej się nie da napisać) i latałam jak pies poparzony co 5 minut do toalety. Se oczyściłam jelita :?ale?: No chyba, że ktoś mnie przekona, że tak trzeba i że to jest dobre. Co o tym sądzicie?
A najlepsze jest to, że we wtorek jadę na urlop. Podróż autobusem 23 godz. Czujecie to? :lol: :lol:
Pozdrawiam serdecznie
_________________
Optymistka
 
Adalek 


Dołączyła: 06 Lut 2019
Posty: 62
Pomogła: 13 razy

 #237  Wysłany: 2019-05-29, 10:50  


No to super, urlop na pewno Ci się przyda, trzymamy kciuki, żeby podróż przebiegła bez sensacji żołądkowo- jelitowych :) .

I pamiętaj, że cały czas jesteśmy z Tobą _itsme_
 
basik78 


Dołączyła: 04 Wrz 2017
Posty: 623
Pomogła: 25 razy

 #238  Wysłany: 2019-05-29, 17:14  


szczecha, Ty to jednak masz przeboje jakich mało.
Jelitka przeczyszczone więc nie zapominaj o priobiotykach- i życzę Ci cudownych wakacji.
Pozdrowionka dla Ciebie i mężusia-naładujcie akumulatory na dalszą bitwę.
:heart:
_________________
♥♥♥
 
missy 
MODERATOR



Dołączyła: 05 Paź 2014
Posty: 5198
Skąd: Trójmiasto
Pomogła: 1336 razy


 #239  Wysłany: 2019-05-30, 11:47  


szczecha,
Kiedy drętwieją Ci ręce? W jakiejś konkretnej sytuacji, ułożeniu? W dzień w czy w nocy? Całe ręce czy dłonie/palce?
 
szczecha 


Dołączyła: 07 Paź 2015
Posty: 239
Pomogła: 26 razy

 #240  Wysłany: 2019-05-30, 12:17  


missy, kochana tak naprawdę ręce mam zdrętwiałe cały czas, tylko z różnym stopniem nasilenia. Nie ma znaczenia czy to dzień czy noc. Z łagodnym stanem odrętwienia - tak jakby ścierpła ręka to jeszcze jest znośnie. Najgorzej kiedy przechodzi do bardzo bolesnego, jakby ktoś chciał rękę oderwać, takie uczucie jak czasem zmarznie dłoń na mrozie to aż boli. Nie wiem jak to bardziej opisać.
Wczoraj wróciłam do kręgarza, ponastawiał mnie znowu, ale tak bolało, że aż płakałam i niestety poprawy brak. Dziś byłam na usg trzustki i takich tam różnych bebechów ;) (na szczęście tu wszystko w porządku) i dostałam skierowanie do neurologa i na rtg odcinka szyjnego - jutro wynik. Kiedy wizyta u neurologa -jeszcze nie wiem. Dzisiaj umówiłam się do masażysty na masaż....I teraz jak to piszę to ból zaczyna być nie do wytrzymania :cry:
Tak mniej więcej to wygląda
Pozdrowionka
_________________
Optymistka
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group