1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Anelia - komentarze
Autor Wiadomość
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #1021  Wysłany: 2012-07-07, 23:32  


Julka, poruszyłaś dość ważny a zarazem delikatny temat.
Aby ktoś mógł mnie zrozumieć musiałby wiedzieć co nie co o moim (dość trudnym) związku (z muzułmaninem).
Od początku zdawałam sobie sprawę, że pomiędzy Nami jest wiele przeszkód jednak myślałam, że z czasem się to zmieni. Myliłam się.
Im dłużej jesteśmy razem tym więcej coraz to nowych poprzeczek jest pomiędzy Nami, których ja nie jestem w stanie przeskoczyć ani zaakceptować. Związek z osobą, która różni się ode mnie pod każdym względem (religijny, kulturowy, ojczysty) nie jest niestety kolorowy. Wierzę, że kiedyś moja "blokada" przestanie mnie męczyć i to się też zmieni (czyt. powiem: dość!)
Póki co ja nie chcę siebie zmienić (jeżeli wiecie/czytaliście jakie życie toczą muzułmanki, to chyba też wiecie o czym mówię) a on siebie (choć czasami twierdzi, że się stara ale łatwo nie jest)
Nie chcę się teraz rozpisywać na ten temat, bo po pierwsze musiałabym siedzieć i pisać pewnie kilka dni, po drugie i najważniejsze, nie jest to dla mnie łatwy temat aby opisywać go publicznie ... (po trzecie wiele osób zrobiłoby wielkie oczy i złapałoby się za głowę)
Cieszę się, że znacie mnie od tej strony (prawdziwa Aga) a nie od strony, którą wszelkimi sposobami próbuję zapomnieć ...
Zdaje sobie sprawę, że piszę nieco zagadkowo ale na daną chwilę nie potrafię inaczej :|
I może dlatego przejdę od razu do odpowiedzi na Twoje pytanie:
plamiasta napisał/a:
CZY ON LUB INACZEJ CZY TY JEMU MÓWISZ TO SAMO CO NAM?.

Tak Julka mówię ale czy On słucha - tego nie wiem ... dlatego też ostatnio ograniczyłam się ze swoim "mówieniem" do minimum.
Masz rację, podstawą jest zrozumienie.
Ale jak myślisz dlaczego czasami zrozumienia szukam tutaj ?


I jeszcze jedno.
Ja już zebrałam się do kupy. To, że czasami przychodzą głębsze wspomnienia, płacz czy przemyślenia: co by było gdyby... jest raczej rzeczą naturalną.
Wiele osób o tym myśli, jednak nie wiele mówi/pisze ...


akos6 napisał/a:
Kiedy wizyta ?

Asiu wizyta będzie 17.07 :)
Troszkę muszę zaczekać, ponieważ zamówiłam sobie też wizytę u dermatologa, pierwszy wolny termin był akurat na 17-stego, dlatego też czekam. Chciałabym wszystko załatwić w jednym dniu.
Do dermatologa jadę , ponieważ od dobrych dwóch lat na nodze mam dziwną "krostkę". Wypukła, dookoła brązowa a w środku biała. Póki co nic się z tym nie dzieje (no może jest leciutko większa niż na początku) martwi mnie dlaczego nie znika i co to tak naprawdę jest :?ale?: W dodatku kilka miesięcy temu pojawiła się też druga ...
A wiadomo jak to jest - psychika zaczyna działać, uraz pozostaje ...gdzieś o czymś podobnym przeczytałam na forum. Wolę to sprawdzić.
Zresztą już raz byłam u dermatologa z tym i z plamką którą mam na ustach. Była to wizyta, którą zapamiętam na długo :--:
Lekarz Arab, przed zbadaniem ustawił sobie w laptopie ich dziwaczną muzyczkę, następnie na tle muzyki obejrzał moją "zmianę" na nodze i brązową plamkę na ustach (którą mam nadal) i na koniec swoim dziwnym akcentem stwierdził, że :
(teraz UWAGA :lol: )
W nogę mnie pewnie coś ugryzło/ukąsiło a w usta się sama ugryzłam :roll: :mrgreen:
Koniec diagnozy ! Wyszłam tak zszokowana, że zapomniałam poprosić aby napisał mnie to na kartce :shock:

Miałam pisać krótko a znowu wyszło jak wyszło :roll:

Romek, Justyś, Asiu, Ewko, Julko, Iwuś ::thnx:: :cmok:
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #1022  Wysłany: 2012-07-08, 18:23  


Agusia, jestem z Toba ...
Tam gdzies w tyh 300km oddalonej rzeczywistosci.

A jak Ci bedzie bardzo zle, wsiadaj w samochod, pociag, samolot i do mnie ! U mnie drzwi otwarte

Iw
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #1023  Wysłany: 2012-07-08, 22:18  


iwka3219 napisał/a:
Agusia, jestem z Toba ...
Tam gdzies w tyh 300km oddalonej rzeczywistosci.

A jak Ci bedzie bardzo zle, wsiadaj w samochod, pociag, samolot i do mnie ! U mnie drzwi otwarte

Iw

to ja powiem tak ja powiem Ci gdzie mam zapasowe klucze. ja jestem udupiona na tej dziurze i nie mam jak się wyrwać ale do mnie zawsze możesz wpaść. ostatni post nie miał być ingerowaniem w twoją prywatność ale czymś czym nie mogę tego teraz opisać.
powiem tak od kiedy wiem o chorobie moje myślenie o życiu mocno się zmieniło, i chciałam Ci powiedzieć żebyś szukała szczęścia bo na nie zasługujesz
wiesz skoda życia na banały frazesy, robienie czegoś bo coś wypada itd, kiedyś odkładałam plany na daleką przyszłość a mając to na wyciągnięcie ręki. odkładałam a bo to mama, tata, siostra babcia itd. wiele rzeczy odkładałam bo tak wypadało bo tak chcieli inni teraz żałuję , bo tych planów nie spełnię , czasami nie ma już tych miejsc, tych ludzi.
życie jest za krótkie
wiem że trzeba czasem dojrzeć do decyzji i mieć czas na swoje przemyślenia

cokolwiek zrobisz jesteśmy z Tobą, będziesz potrzebowała pogadać, pomilczeć to wiesz gdzie nas szukać ( mam nadzieję że nie oderwie mnie od świata tak jak ostatnio)
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #1024  Wysłany: 2012-07-08, 23:05  


Pozdrawiam Cie goraco z kolonii;*calusy
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #1025  Wysłany: 2012-07-09, 18:51  


Agnieszko wybacz, że nie będę rozpisywać się specjalnie...
Podpisuję się tylko pod Iwonką i Kruszynką, resztę powiem Ci jak okaże się że będę miał dostęp do netu w szpitalu, lub wychrypię ci do ucha....
Całuję :lol:
_________________
romek
 
 
agamaz 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 2469
Pomogła: 246 razy

 #1026  Wysłany: 2012-07-09, 20:46  


Hej Anelia jak minął dzień?
"Nasz Romek" dobrze Ci mówi ,wierz miiwka3219,plamiasta ,to dziewczyny,które cokolwiek przeszły,nie piszą na bez durno.Doświadczenie "czyni mistrza".
Masz wokół siebie samych życzliwych,chciałabym abyś mnie też zaliczyła do nich :tull: :flower:
_________________
aga
 
akos6 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 14 Paź 2011
Posty: 1290
Pomogła: 212 razy

 #1027  Wysłany: 2012-07-10, 09:33  


Witaj Aguś :)
_________________
nic nie muszę....wszystko mogę :)
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1028  Wysłany: 2012-07-10, 09:47  


Dzień dobry Agnieszko :)
Udanego dnia |uscisk|
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
agamaz 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 2469
Pomogła: 246 razy

 #1029  Wysłany: 2012-07-10, 12:55  


Dzień doberek Agnieszko |buziaki| .
_________________
aga
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #1030  Wysłany: 2012-07-10, 15:28  


|uscisk| :flow: :cmok: :in_love: byłem i zostawiłem moc buziałków :cmok: :cmok: :cmok: :in_love: :flower:
_________________
romek
 
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #1031  Wysłany: 2012-07-10, 20:22  


Cześć kochani :)

Wiecie jak się cieszę kiedy widzę, że pomimo moich ciągłych narzekań do mnie zaglądacie :) ?
Czasami zastanawiam się czy ja aby Swój pierwszy krok nie zrobiłam lewą nogą :roll: :mrgreen: i czy po moim kolejnym poście nie odstraszę Was od siebie ...
To oczywiście dla Was :cmok: ::thnx:: ... za cierpliwość ;)

agamaz, pewnie, że jesteś zaliczona do grona życzliwych osób :) jak możesz w to wątpić :--: ?

Romuś poczułam tą moc buziałków ::thnx:: :heart: Dziękuję Ci kochany za odwiedziny ! Cieszę się, że masz dostęp do netu :tull:

Dziś obdzwoniłam lekarzy potwierdzając swoją obecność na wyznaczony termin.
17.07 ...
15:00 dermatolog
17:00 psychiatra
Mam nadzieję, że uda mi się po wizycie u dermatologa dostać na wyznaczony czas do psychiatry, do Poznania :roll: chyba będę musiała lekko nacisnąć pedał gazu i urokiem osobistym |prosi| ominąć korki, które w tym czasie są nieuniknione :mrgreen: 8-)

Dziękuję Wam wszystkim za odwiedziny ! Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę :flower:
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1032  Wysłany: 2012-07-10, 20:25  


Anelia napisał/a:
Wiecie jak się cieszę kiedy widzę, że pomimo moich ciągłych narzekań do mnie zaglądacie :) ?

Nie mogłabym nie zaglądać _itsme_

Powodzenia _itsme_
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #1033  Wysłany: 2012-07-10, 20:27  


Powodzenia :tull:
 
agamaz 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 2469
Pomogła: 246 razy

 #1034  Wysłany: 2012-07-10, 20:45  


Anelia napisał/a:
Czasami zastanawiam się czy ja aby Swój pierwszy krok nie zrobiłam lewą nogą

Anelia napisał/a:
chyba będę musiała lekko nacisnąć pedał gazu i urokiem osobistym |prosi|

co do tego nie ma wątpliwości Aga
_________________
aga
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #1035  Wysłany: 2012-07-11, 19:27  


Dziś mi to nieźle poprawiło humor :mrgreen:
Koleżanki co o tym myślicie ?

http://pozytywna.pl/obrazek/1709/
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group