1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
zastrzyki z witaminy C
Autor Wiadomość
ewa2204 


Dołączyła: 01 Sie 2017
Posty: 3
Pomogła: 1 raz

 #76  Wysłany: 2017-08-01, 09:45  


Witamina C wspomaga leczenie, przykładem jest mój tata. Od wielu lat walczy z nowotworem jelita grubego, i dopiero po zastosowaniu miedzy innymi dożylnej witaminy C czuje się o wiele lepiej a co najważniejsze choroba zatrzymała się. Tata odzyskał siłę do walki z chorobą. Oczywiście jeśli chodzi o witaminę C nie mogą to być malutkie dawki jak np.7 g gdzie w niektórych ośrodkach jest podawana. My korzystamy obecnie z wlewów dożylnych w ośrodku . Podają tam też wlewy wzmacniające oraz zabiegi hipertermii.
Mój tata miał 15 takich zabiegów na guz połaczonych z wlewami z kurkuminy. Całkiem dobry efekt. Na razie obserwujemy i czekamy co będzie dalej. Mamy tylko nadzieje, że dalej będzie tylko lepiej.
 
Legolas 


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 2

 #77  Wysłany: 2017-08-09, 17:42  


Witam,

Czy możecie podać jakie ośrodki oferują wlewy z witaminy C? ja mieszkam na śląsku? może ktoś zna jakiś ośrodek w okolicach? może świętorzyskie albo małopolskie?
 
obertas 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1340
Skąd: Szczecinek
Pomógł: 184 razy

 #78  Wysłany: 2017-09-07, 10:35  Czemu a może komu? .... służą wlewy witaminy C.


http://www.rynekaptek.pl/...uzyc,21552.html
_________________
http://www.forum-onkologi...romu-vt6563.htm
 
Tomuś 



Dołączył: 13 Kwi 2015
Posty: 130
Skąd: Opole

 #79  Wysłany: 2017-11-09, 04:00  


ewa2204 napisał/a:
Witamina C wspomaga leczenie, przykładem jest mój tata. Od wielu lat walczy z nowotworem jelita grubego, i dopiero po zastosowaniu miedzy innymi dożylnej witaminy C czuje się o wiele lepiej a co najważniejsze choroba zatrzymała się. Tata odzyskał siłę do walki z chorobą. Oczywiście jeśli chodzi o witaminę C nie mogą to być malutkie dawki jak np.7 g gdzie w niektórych ośrodkach jest podawana. My korzystamy obecnie z wlewów dożylnych w ośrodku . Podają tam też wlewy wzmacniające oraz zabiegi hipertermii.
Mój tata miał 15 takich zabiegów na guz połaczonych z wlewami z kurkuminy. Całkiem dobry efekt. Na razie obserwujemy i czekamy co będzie dalej. Mamy tylko nadzieje, że dalej będzie tylko lepiej.


I jak? Możesz już coś napisać więcej?
 
Ola Olka 



Dołączyła: 11 Lip 2016
Posty: 2640
Skąd: DE / PL śląskie
Pomogła: 281 razy

 #80  Wysłany: 2017-11-09, 08:17  


Tomuś, O wlewach z witaminy C pisano już tu wielokrotnie - poczytaj chociażby tu: http://www.forum-onkologi...ghlight=#294226

Cytat:
Czy witamina C leczy raka?
Do tej pory przeprowadzono kilka eksperymentalnych prób, mających na celu sprawdzenie, czy witamina C leczy raka. Żadna z nich nie potwierdza jednozacznie, że terapia witaminą C działa i nie daje podstaw do traktowania jej jako leku na raka. Większość prób została przeprowadzona na myszach lub in vitro. Nie można oczekiwać, że witamina C badana w laboratorium zadziała tak samo na ludziach. Z kolei badania, które zostały przeprowadzone z udziałem ludzi, są oparte na zbyt małej liczbie osób i nie można wyciągać na ich podstawie zbyt daleko idących wniosków, że skoro zadziałały na tych kilku osobach, to zadziałają na wszystkich. Takie badania nie mają zbyt wielkiej wartości naukowej.l

źródło: http://www.poradnikzdrowi...zyc-n_44024.htm

Pozdrawiam serdecznie
_________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
 
asiaa3533 


Dołączyła: 11 Gru 2017
Posty: 1

 #81  Wysłany: 2017-12-11, 12:29  


Legolas napisał/a:
Witam,

Czy możecie podać jakie ośrodki oferują wlewy z witaminy C? ja mieszkam na śląsku? może ktoś zna jakiś ośrodek w okolicach? może świętorzyskie albo małopolskie?

Nie znam takiego w świętokrzyskim czy małopolskim, ale mogę śmiało polecić w dolnośląskim. - można sobie też poczytać na ich stronie wiele ciekawych artykułów na ten temat np.
 
Jolka79.13 


Dołączyła: 06 Lis 2018
Posty: 6

 #82  Wysłany: 2018-11-06, 13:08  


To są wlewki z kompleksu wit. C czy z kwasu askorbinowego? Nie mogę znaleźć jasnej informacji na ten temat.
 
TP53 


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 548
Pomógł: 73 razy

 #83  Wysłany: 2018-11-06, 14:27  


witamina C i kwas askorbinowy to pojęcia tożsame...
 
Jolka79.13 


Dołączyła: 06 Lis 2018
Posty: 6

 #84  Wysłany: 2018-11-09, 11:38  


Do niedawna też tak myślałam jednak jak się okazuje kwas askorbinowy, który zazwyczaj bierzemy to syntetyczna substancja, która występuje w tabletkach sama, naturalnego pochodzenia witamina C to kwas askorbinowy plus inne substancje. Bardzo dobrze jest to opisane tutaj --> . Stąd moje pytanie o to czy jest to kwas askorbinowy czy kompleks witaminy C.
 
TP53 


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 548
Pomógł: 73 razy

 #85  Wysłany: 2018-11-09, 12:28  


A ja głupi myślałem że Ty naprawdę chcesz wiedzieć. A tu link do sklepu... Zdajesz sobie sprawę jak nisko upadłaś żeby na forum onkologicznym promować suplementy? Mam nadzieję że masz lekki sen...
 
Jolka79.13 


Dołączyła: 06 Lis 2018
Posty: 6

 #86  Wysłany: 2018-11-09, 12:43  


Rozmowa jest o wlewkach więc strona, którą podałam nie ma tu nic do rzeczy, jako osoba, która nie jest lekarzem nie chcę popisywać się zagadnieniami i teoriami, pokazałam co mam na myśli, link to tylko przykład opisujący. Nadal proszę o informację czy jest to kompleks witaminy C czy kwas askorbinowy.
 
Lucy sta 


Dołączyła: 08 Lis 2018
Posty: 18
Pomogła: 1 raz

 #87  Wysłany: 2018-11-13, 18:25  


Tego co wiem to nie robi sie wlewów z kwasu laskorbinowego, togo nie wolno, wlewy sa z jak pamietam z askorbinianu sodu, ale warto sprawdzic. Poza witaminą C stosuje się jeszcze inne, w zależności od potrzeby. Wiem że w Lublinie jest jeden taki ośrodek, można oczywiscie odplatnie zaaplikować coś takiego, trochę to jednak kosztuje.
_________________
Lucy
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group