1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
roman1130 - komentarze
Autor Wiadomość
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #811  Wysłany: 2012-06-06, 20:05  


Witaj Romeczku :) Ja dzisiaj cały dzień w rozjazdach.Pozdrawiam :flow:
_________________
ewka
 
asia77 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 26 Paź 2011
Posty: 1403
Pomogła: 137 razy

 #812  Wysłany: 2012-06-06, 20:18  


Romku wybacz jeśli uraziłam ,nie gniewaj się na mnie .Nie miałam złych intencji poprostu użyłam nie tego słowa co trzeba .Czasami wychodzą takie nieporozumienia przez kabelki :) |prosi| :flow:
_________________
Tatulek [*] 12-12-2011 godz 7:50 .Spoczywaj w Pokoju.
 
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #813  Wysłany: 2012-06-06, 23:08  


Kochane Panie
Jestem zmuszony wyjaśnić kilka drobnych spraw...
Przepraszam że nie jestem kobietą, niekiedy nawet chciałbym spróbować jak to jest... ale chyba za późno na przeróbki...
Jestem samcem, facetem boję się użyć słowa mężczyzna, bo bycie mężczyzna jest zaszczytem i nie każdy jest nim, pomimo posiadania atrybutów.
Jako przedstawiciel tego gatunku, jestem klasycznym przypadkiem zwłaszcza jeśli chodzi o wady.
Moją zaletą jest fakt, że mam świadomość ze mam wady, a w związku z tym, że wszystkie wiecie jacy są mężczyźni pominiemy je milczeniem, nie ma sensu mówić o rzeczach oczywistych.

Jako facet, mam typowe dla tego gatunku poczucie humoru, przez dobrych znawców określane mianem "przygłupawego"
Poczucie humoru, takt, delikatność, z natury rzeczy są obce nam facetom, wiem że grzeczność każe Wam zaprzeczyć, że nawet będziecie się śmiać z męskich dowcipów, ale prawda jest Wam znana, a ja wiem że Wy wiecie, że ja wiem

Dlatego Uroczyście Przepraszam wszystkie Panie że nie jestem w stanie być delikatny i subtelny, że nie zawsze poznam się na aluzyjnym i przesyconym delikatnością języku...
Tłumaczy mnie zwykła fizyczna niemożliwość, nikt nie nauczy słonia tańca na linie a faceta aby zrozumiał kobietę...

Dlatego usilnie proszę abyście nigdy i pod żadnym pozorem nie uważały że jesteście w stanie urazić mnie, typowego samca.
Najnormalniej w świecie nie zrozumiem o co chodzi.
Zapatrzony w swój pawi ogon walnę coś, co w moim mniemaniu było żartem, a dla delikatnej kobiety jest sygnałem że mogła mnie urazić...
Wyjaśniam nie można urazić nosorożca, ma za grubą skórę...

Dlatego napisałem jak na wstępie, wybaczcie że jestem facetem

Staram się aby w "moim" wątku panował zawsze dobry nastrój dlatego usiłuję żartować, wprowadzać delikatne dwuznaczniki, niefrasobliwość i zwykłą radość, którą uznaję za najlepsze lekarstwo i panaceum na wszelkie zło i kłopoty.
Wybaczcie że brakuje mi kobiecej delikatności, polotu i zwykłej dyplomacji.
Wiem że mogę razić rubasznym żartem, ciężkawym dowcipem, ale przy ogólnym deficycie Panów chcących pisać ...musicie jakoś mnie ścierpieć i spróbujcie mnie troszkę poduczyć, może jeszcze nie jest zbyt późno...

Wyjaśniam, że dzisiejszy post o porządkach domowych nie był skargą na ucisk, jakiego doznaję we własnym domu(bo to że tak myślę to wiadomo), była to zawoalowana pochwała dla niezwykle ciężkiej pracy, jaką tradycyjnie wykonują kobiety...
Jeżeli napiszę że w kuchni wolno mi wykonywać tylko najgorsze roboty (obieranie i krojenie cebuli, czyszczenie i oprawianie ryb, tarcie chrzanu, obieranie warzyw, ale tylko skrobaczką , bo nożem mógłbym się pokaleczyć) to znaczy że pozwolono mi zrobić coś czego nie mogłem w żaden sposób zepsuć...

Myślę że od tej chwili będziemy już dobrze się rozumieć, naprawdę nie chcę nikogo urazić, a mnie urazić normalnie nie sposób ::thnx:: |uscisk| :in_love:
_________________
romek
 
 
Berta 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Kraków
Pomogła: 170 razy

 #814  Wysłany: 2012-06-06, 23:12  


roman1130, :cmok: :in_love:
_________________
Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy.
— Paulo Coelho
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #815  Wysłany: 2012-06-07, 08:06  


:-D :cmok:
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
agamaz 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 2469
Pomogła: 246 razy

 #816  Wysłany: 2012-06-07, 10:37  


Dzień dobry Romku
Oj dzieje się u Ciebie dużo,dobrze się to zagląda.
Masz świetną ripostę na wszystkie napisane posty
roman1130 napisał/a:
Staram się aby w "moim" wątku panował zawsze dobry nastrój dlatego usiłuję żartować, wprowadzać delikatne dwuznaczniki, niefrasobliwość i zwykłą radość, którą uznaję za najlepsze lekarstwo i panaceum na wszelkie zło i kłopoty.
:bravo" :bravo" :bravo"
roman1130 napisał/a:
urazić mnie, typowego samca.
masz za duże poczucie humoru i dużo dyplomacji w sobie,aby pokazać,że coś Cię dotknęło :in_love:
Pozdrawiam ciepło,choć dziś na dworze :storm:
_________________
aga
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #817  Wysłany: 2012-06-07, 17:54  


Witam :sun:

Agnieszko, mój poprzedni post jest absolutnie szczery.
Naprawdę, chcąc urazić mnie. ktoś musi zrobić to celowo i z premedytacją, wtedy istnieje szansa że to do mnie dotrze.

W normalnym trybie mogą wyjść jakieś drobne nieporozumienia, ale zawsze wierzę w dobrą wolę, i szeroko rozumiane poczucie Humoru.
Nikt nie jest doskonały i nieskończenie delikatny, dlatego niekiedy są sytuacje, gdy dochodzi do nieporozumienia, nie każdy żart musi być subtelny i aluzyjny a pojęcie dobrego smaku i gustu zawsze będzie na innym poziomie dla mężczyzn i na innym dla kobiet.
Dlatego to co napisałem traktuję może nie dosłownie ale naprawdę poważnie.

Mam świadomość własnych braków i ograniczeń, dlatego,, jeżeli ktoś nie do końca mnie zrozumie... nie powinien doszukiwać się ukrytych niedomówień, jeśli zdrażnisz mnie kiedykolwiek na 1000% dam Ci to odczuć, we mnie nie ma za grosz dyplomacji, a w związku faktem, że jestem cholerykiem... reaguję bez zastanowienia często w sekundę po fakcie żałując tego gorzko... ale jak doradza Justynka ...kocham siebie właśnie takiego :mrgreen:

Pozdrawiam grillowo ::thnx:: |uscisk| :cmok:
_________________
romek
 
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #818  Wysłany: 2012-06-07, 20:14  


Hej Romeczku :) Grill udany?W Twoim towarzystwie na pewno.Pozdrawiam w ten cieplutki wieczór i spokojnej nocy życzę :flower:
_________________
ewka
 
czkawka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 912
Pomogła: 217 razy

 #819  Wysłany: 2012-06-07, 22:12  


Romku, pisałam wcześniej odpowiedź na twój wcześniejszy post, ale coś go wcięło a ja jestem niecierpliwa i nie potrafię odtworzyć tego co napisałam na początku...
No nic sens jednak wypowiedzi był taki, że zgadzam się z tym co napisała Agamaz a od siebie chciałabym dodać, że odnoszę wrażenie, że masz ogromny dystans do siebie i za to masz u mnie wielkiego plusa.

Pozdrawiam serdecznie :)
_________________
"Ludzkość! Jaka ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia...kogoś innego."
S. King
 
agamaz 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 2469
Pomogła: 246 razy

 #820  Wysłany: 2012-06-07, 23:25  


roman1130 napisał/a:
Agnieszko, mój poprzedni post jest absolutnie szczery.


Wiem |buziaki| |buziaki|
roman1130 napisał/a:
Nikt nie jest doskonały
oczywiście ,świat wtedy był by nudny
roman1130 napisał/a:
Mam świadomość własnych braków i ograniczeń,
nie tylko ty Romanie :/
roman1130 napisał/a:
jestem cholerykiem.
Witaj w klubie :uhm!: :uhm!:
_________________
aga
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #821  Wysłany: 2012-06-08, 08:59  


Cytat:
roman1130 napisał/a:
jestem cholerykiem.
Witaj w klubie
_________________



???? jak wy jesteście holerykami to ja jestem posłanka Beger :lol:
 
agamaz 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 2469
Pomogła: 246 razy

 #822  Wysłany: 2012-06-08, 10:58  


Witaj Romanie ::thnx::
Jak samopoczucie,bo poczucie humoru na pewno jest jak zawsze [wstydnis] .
plamiasta napisał/a:
ja jestem posłanka Beger

A w oczach masz to coś??????? (nie piszę nie ładnie bo to forum ;) ,nie wypada ). [figielek]
_________________
aga
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #823  Wysłany: 2012-06-08, 12:15  


tego akurat nie mam :lol:
 
sonia21 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lip 2010
Posty: 2735
Skąd: Sosnowiec
Pomogła: 198 razy

 #824  Wysłany: 2012-06-08, 21:07  


Witaj Romanie :flower:

wpadłam w odwiedziny wirtualnie :-D
_________________
Bije zegar godziny , my wtedy mówimy: '' Jak ten czas szybko mija '' - a to my mijamy .
Stanisław Jachowicz
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #825  Wysłany: 2012-06-08, 21:54  


ewka1, agamaz, plamiasta, sonia21, czkawka,
Witam wieczornie. :flower:

Dziś net znów pokazuje, że w środkowej Europie może być tak jak w Afryce.
Za mną naprawdę ciężki dzień, mój wnuk zdany na tylko moje towarzystwo do godziny 18 już też miał dosyć...

Jutro kończy się w moim życiu bardzo trudny i ważny etap, kończy się moja odpowiedzialność rodzicielska.
Mam dwoje dzieci, starsza córka, od 5 lat mężatka, jest mamusią dla mojego wnuka.
Jutro syn od kilku lat w pełni samodzielny i samowystarczalny, zmieni stan cywilny, i z młodego wolnego wilka stanie się starym basiorem, z kawalera stanie się żonatym facetem...
Dla mnie jest to fakt niezmiernie ważny, zamyka bowiem kwestię mojej odpowiedzialności jako ojca.\
Wypchnę z gniazda swoje dzieci, są w pełni samodzielni, a ja zwolniony z obowiązku sadzenia drzew, budowy domów i innych szczegółów...
Chyba tylko tego brakowało mi do pełni szczęścia i świadomości że moja rola w życiu już się skończyła, z aktywnego członka społeczeństwa stanę się obserwatorem, który nie ma już najmniejszego znaczenia i wpływu na toczące się życie.
Nareszcie wolny :mrgreen:
_________________
romek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group