1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
roman1130 - komentarze
Autor Wiadomość
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #376  Wysłany: 2012-04-10, 21:43  


moje dalie stratoały krówki a resztę dokończył kret...
w tym toku jadę na kupnych kłączach zobaczymy co z tego wyjdzie a płot będzie chyba pod napięciem :mrgreen:
 
sonia21 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lip 2010
Posty: 2735
Skąd: Sosnowiec
Pomogła: 198 razy

 #377  Wysłany: 2012-04-10, 22:07  


Witaj Romku :)
zazdroszczę Wam tych ogródków i kwiatów ja nie mam nawet balkonu , na ścianie mam tylko paprocie żywe zaznaczam ,
Romku jak już zakwitną te kwiaty to ja proszę o fotkę strasznie lubię mieczyki ,
pozdrawiam cieplutko
|buziaki|

[ Dodano: 2012-04-10, 22:09 ]
a cha i tego lubczyku trochę poproszę bo mrożę na zimę :)
_________________
Bije zegar godziny , my wtedy mówimy: '' Jak ten czas szybko mija '' - a to my mijamy .
Stanisław Jachowicz
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #378  Wysłany: 2012-04-10, 22:43  


Soniu lubczyk przywiozę Ci do Gazdy, jak będziemy jechać na zlot, możesz go trzymać na parapecie okiennym, daje rewelacyjny zapach w całym mieszkaniu, a jeśli macie namiastkę ogródka przed blokiem to też można posadzić, bo w sumie to jest zwykły chwast, i będzie rósł wszędzie, oczywiście pod warunkiem że pieski mu pozwolą :lol:
_________________
romek
 
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #379  Wysłany: 2012-04-10, 23:06  


Romanie, świetny opis ogrodu, poczułam się tak jakbym tam była. Musi być tam przepięknie :)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #380  Wysłany: 2012-04-11, 15:51  


Witaj Romku :) Jak mija dzionek?A co do ogrodu to niestety moje róże chyba nie wytrzymały mrozów :-(
_________________
ewka
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #381  Wysłany: 2012-04-11, 16:34  


Nigdy nie miałem czasu na ogród, wiecznie była praca i zbyt mało czasu, a to wymaga odrobiny uwagi i czasu, myślę że wreszcie będę miał dostatecznie dużo wolnych mocy przerobowych aby zadbać o swój ogródek, mam nadzieję że mocy też wystarczy :lol:
Jak na razie każdą robotę robię na trzy lub cztery tempa, ale nie spieszę się i powoli ubywa zaległości.
Justynko opisy wychodzą mi niezłe, ale na naprawdę fajny widok trzeba jeszcze poczekać, krokusy sterczące pośród zrudziałej trawy wyglądają ślicznie, tylko niekiedy są tak kuszące, że przechodnie dzielą się nimi, nie pozwalają im rosnąć... :<:
Ale nic to... damy radę :uuu:
Ewuniu poczekaj z różami, nawet jeśli góra obmarzła, to mogą odbić się od korzenia, nie będą już takie szlachetne ale...
Warto zawsze "zaoczkować" kilka sztuk w piwnicy na zimę, wysadzić na wiosnę i są jak "znalazł"
_________________
romek
 
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #382  Wysłany: 2012-04-11, 18:05  


a jak sie oczkuje róże. i wiesz może jak mam rozsadzić winogrono?. muszę zciąć jedno porastające ścianę domu bo ocieplamy ale z tego ściętego nie wiem jak mam zrobić sadzonki ,kiedyś stryj z patyka ściętego jakoś ukośnie robił te sadzonki- ale juz go nie zapytam
 
sonia21 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lip 2010
Posty: 2735
Skąd: Sosnowiec
Pomogła: 198 razy

 #383  Wysłany: 2012-04-11, 21:56  


Witaj Romanie
z góry dziękuję za lubczyk będę o niego dbać , namiastka ogródka może by się i znalazła kurde mieszkamy na trzecim piętrze bez windy , pieski mały pikuś , gorzej z Tymi z parteru zaraz go obskubią
Romanie bardzo fajnie , że lubisz ogród to taka radość patrzeć jak kwitną kwiaty i krzewy , które się pielęgnuje
pozdrawiam cieplutko |buziaki|
_________________
Bije zegar godziny , my wtedy mówimy: '' Jak ten czas szybko mija '' - a to my mijamy .
Stanisław Jachowicz
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #384  Wysłany: 2012-04-12, 09:56  


Witam Romku :) Jak samopoczucie?Pogoda jakaś niemrawa dzisiaj.Czekam na męża,wraca na 2dni i z powrotem.I tak co tydzień.Siedzę przy kawce i myślę,bo nie mam żadnej koncepcji,co tu na obiad zrobić |hmm| Pozdrawiam ciepło :) A czy mógłbyś napisać jak się "oczkuje"róże na zimę?
_________________
ewka
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #385  Wysłany: 2012-04-12, 14:59  


Kochani Za chwilę wywalą nas na zbitą gębę, ale obiecuję poprawę wszystkich miłośników kwiatów a zwłaszcza róż zapraszam na stronę http://www.oczarjk.pl/index.php?act=261/
Gdzie można znaleźć na temat róż wszystko, mała uwaga na marginesie, ja oczkuję róże na materiale macierzystym, szczepienie na podstawce jest dla mnie mało efektywne i często nie wychodzi...a nawet jak wyjdzie to trzeba później wycinać dzikusy, trochę bez sensu
Jeśli chodzi o inne kwiaty... te najładniejsze u mnie rosną za domem, od strony frontowej mam zbyt wiele wspólników, którym bardziej podobają się kwiaty w ich wazonie niżeli w moim ogródku :--:
Dzięki pracy w ogrodzie wiem że mam kręgosłup... boli jak wściekły a końca roboty jakoś nie widać :mrgreen:

[ Dodano: 2012-04-12, 15:02 ]
Soniu lubczyk to chwast, jeśli będzie miał niezbyt słoneczną działkę, a odrobinę wilgoci, to całe osiedle może go obszczypywać, zapach jest rewelacyjny, lepszy niż mięta
_________________
romek
 
 
sonia21 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lip 2010
Posty: 2735
Skąd: Sosnowiec
Pomogła: 198 razy

 #386  Wysłany: 2012-04-12, 21:09  


roman1130 napisał/a:
Soniu lubczyk to chwast, jeśli będzie miał niezbyt słoneczną działkę, a odrobinę wilgoci, to całe osiedle może go obszczypywać, zapach jest rewelacyjny, lepszy niż mięta


Romku :) lubczyku od Ciebie dla mnie nikt nie będzie obszczypywał mowy niema niech sobie zasadzą hehehe :mrgreen:
pozdrawiam cieplutko |buziaki|
_________________
Bije zegar godziny , my wtedy mówimy: '' Jak ten czas szybko mija '' - a to my mijamy .
Stanisław Jachowicz
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #387  Wysłany: 2012-04-14, 09:27  


Dzień dobry Romeczku :) Jak samopoczucie?Ja zasiadam właśnie do kawki i do pysznego ciacha :-D Uśmiech przesyłam :)
_________________
ewka
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #388  Wysłany: 2012-04-14, 10:58  


Dzień dobry Romku :)
Jak dla mnie rozmowy o ogrodach, roślinności - rewelacja. Uwielbiam. :)
Pozdrawiam serdecznie :)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #389  Wysłany: 2012-04-15, 16:47  


Ja uwielbiam tę wersję Ave Maria
http://www.youtube.com/wa...feature=related

Nie mogę się dostać na Twojego bloga :|

[ Dodano: 2012-04-16, 14:41 ]
Dzień dobry Romku :)

Dziś udało mnie się wejść na Twój blog i ... sam wiesz ... jest inny adres i zapodam go tutaj, aby wszyscy odwiedzający Twój wątek wiedzieli o tym:
http://mam-raka-pluc.blog.pl/

I rzeczywiście szkoda tamtych wpisów na blogu onetowym, bo były po prostu super.

Pozdrawiam serdecznie :)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #390  Wysłany: 2012-04-16, 15:11  


u mnie dalie w doniczkach maja już 6cm..... nie wytrzymałam i zasadziłam

a zamawiałam z tej stroki co wysyłałam Tobie ,teraz żałuję że nie domówiłam więcej funkii i mieczyków
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group