1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
roman1130 - komentarze
Autor Wiadomość
GosiaJC 


Dołączyła: 31 Mar 2012
Posty: 20

 #1426  Wysłany: 2012-08-05, 20:08  


Romku trzymam mocno za ciebie kciuk i pozdrawiam. Życzę Ci dużo siły i wytrwałości.
Dziękuje,za odwiedzenie mojego wątku i za wsparcie .Pozdrawiam :)
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #1427  Wysłany: 2012-08-05, 21:04  


Witam niedzielnie popołudniowo :flower:
Niedziela jest trudnym dniem, nie ma w nim wiele miejsca na pracę to czas wypoczynku i tym samym czasu na naszą duchową stronę naszej codzienności.
Justynko cieszę się, że wprowadzasz pewne myśli związane z tymi problemami, które nie są bezpośrednio związane z naszym zdrowiem, z wątkiem merytorycznym, ale bardzo niekiedy ważne, bo związane z naszymi emocjami, z naszym spojrzeniem na życie z naszym podejściem do choroby.
Myślę że wprowadzenie wątków kciukowych jest fantastycznym pomysłem, bo daje nam wsparcie, pozwala wypowiedzieć się dosłownie w każdej kwestii zachowując nasz indywidualny i osobisty rys, co powoduje, że wokół nas powstaje specyficzny klub Przyjaciół.
Tak jak w życiu realnym spotykamy się rozmawiając przy kawie lub wódce na każdy temat, lub zwyczajnie poklepujemy się po plecach i rozchodzimy do swoich zajęć.
Nie zaśmiecasz mojego, ani niczyjego wątku...
Bardzo wysoko cenię Twoje uwagi na każdy temat, czuję się niekiedy zażenowany, kiedy informujesz, że napisałem coś na swoim blogu, nie dlatego, że jestem skromny i piszę tylko dla siebie, ewentualnie dla tych którzy chcą mnie znać tylko jako faceta z rakiem...
Nie czuję się dobrze w roli jakiegoś nauczyciela, czy tym bardziej autorytet w jakiejkolwiek dziedzinie.
Mam świadomość swoich wielkich braków, zarówno w wykształceniu, swojej wiedzy merytorycznej (nie tylko dotyczących choroby, ale w bardzo szerokim pojęciu) jak i umiejętności analizowania zjawisk i spraw mnie otaczających.
Na pewno nie jestem szukającym rozgłosu facetem, który korzystając z swojej choroby, gotów jest za wszelką cenę zaistnieć medialnie, a to że w mojej łepetynie lęgną się różne myśli, generalnie inspirowane tym co obserwuję tutaj na Forum DSS, że chce się odnieść do spraw, które bolą mnie, lub śmieszą...
Myślę że mogę to robić bezpiecznie na swoim blogu, bo jednak niektóre myśli, pomysły i przemyślenia.... nie są najlepszym pomysłem na Forum tematycznym, nawet tak liberalnym i wyrozumiałym jak Właśnie To, na którym się znajdujemy

Justynko, blog Kuby znam, zaglądałem do Niego i wielu innych osób chorych, zajmujących się pisaniem o swoich przeżyciach związanych z naszą chorobą.
Zanim trafiłem na Forum DSS poruszałem się głównie w tamtym blogowym świecie, robię to w dalszym ciągu, choć przyznaję że w mniejszym zakresie, ale to jest specyfika tego świata....Jedni odchodzą, drudzy przestają przychodzić...
Nie wiem czy zwróciłaś uwagę na fakt, że umiejętność rozmowy na tematy onkologiczne, nawet wśród nas obcujących na codzień z tym draństwem jest bardzo trudna.
Jestem pełen podziwu dla naszych Moderatorów, dla naszej Administracji, dla naszej Kadry Merytorycznej, a do mediów mam zwyczajnie żal, że potrafią tylko w gatunku płaszcza i szpady mówić o naszym życiu...
Jest to o tyle smutne i żałosne, że sposób traktowania chorego, który stara się zrobić coś dla sprawy w imię naprawdę szczytnych celów, albo skraca się do krótkiej, nic nie wnoszącej informacji, albo robiąc z danego faktu aferę (sprawa Miriam, i obecnie częściowo Chustki)
Jeśli ktokolwiek chce pomagać onkologicznym, to na pewno tymi metodami i sposobami, które stosowane są dziś.
Justynko wiesz, że jestem zwolennikiem dłuższych posiadówek, że jestem gadułą... nie mogę ostatnio realizować się w dyskusjach, z moim głosem w dalszym ciągu jest kiepsko, ale mam jeszcze nadzieję na cud :mrgreen:
Zawsze jesteś u mnie mile widziana, zawsze masz zaproszenie na kawę lub wódkę, ewentualnie kawę z kieliszkiem brandy...nie wymądrzasz się, jesteś po prostu mądrą kobietą, o urodzie nie wspominam, bo to promieniuje z Ciebie, nawet tak daleko jak do zapomnianej Alwerni...
Dziękuję Wszystkim za odwiedziny, cieszę się że jesteście... to tak wiele znaczy...
::thnx:: :in_love: :heart:
_________________
romek
 
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1428  Wysłany: 2012-08-05, 21:20  


roman1130 napisał/a:
Bardzo wysoko cenię Twoje uwagi na każdy temat, czuję się niekiedy zażenowany, kiedy informujesz, że napisałem coś na swoim blogu

Absolutnie, nie chciałam abyś czuł się zażenowany. Gdyby uważała, że Twój blog nie jest 'wart reklamowania', to bym tego nie robiła.
Linkuję ten blog, bo zawsze to 'tworzy'/'pokazuje jakąś większą całość Ciebie. Poza tym piszesz naprawdę świetnie na tym blogu. Podejmujesz ważne tematy, poważnie i 'głęboko'.
Nie wiem czy Ci życzyć dużego rozgłosu ;) , ponieważ z tym wiąże się pewne niebezpieczeństwo pt. ' trolle (pewnie sam czytając blogi innych osób to możesz zauważyć, że na komentarze niektórych 'internautów' (że tak ich nazwę) trudno znaleźć słowa.
roman1130 napisał/a:
liberalnym i wyrozumiałym jak Właśnie To, na którym się znajdujemy

Tak to prawda są dla mnie bardzo wyrozumiali i liberalni oraz bardzo cierpliwi :mrgreen:
roman1130 napisał/a:
robiąc z danego faktu aferę (sprawa Miriam, i obecnie częściowo Chustki)

hm... nie wiem o co chodzi? Ponieważ ostatnimi czasy mam swój prywatny bunt na media. O ile byłam kiedyś osobą śledzącą wiele wydarzeń, to teraz ograniczam się do minimum.

roman1130 napisał/a:
Zawsze jesteś u mnie mile widziana, zawsze masz zaproszenie na kawę lub wódkę, ewentualnie kawę z kieliszkiem brandy...nie wymądrzasz się, jesteś po prostu mądrą kobietą, o urodzie nie wspominam, bo to promieniuje z Ciebie, nawet tak daleko jak do zapomnianej Alwerni...

Dziękuję. :) W takim razie kawa, lody i wódeczka ewentualnie jakiś inny alkohol (np. wiśnióweczka), trochę 'wybuchowo', ale uwielbiam takie zestawy :-D

Pozdrawiam Ciebie i Twoich gości :)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
szarlotta 



Dołączyła: 18 Kwi 2011
Posty: 185
Skąd: śląsk
Pomogła: 20 razy

 #1429  Wysłany: 2012-08-06, 00:15  


Romku na pewno będzie przynosić rewelacyjne wyniki .Tak trzymać. :-D :-D
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #1430  Wysłany: 2012-08-06, 07:23  


JustynaS1975 napisał/a:
W takim razie kawa, lody i wódeczka ewentualnie jakiś inny alkohol (np. wiśnióweczka), trochę 'wybuchowo', ale uwielbiam takie zestawy

W takim razie ja poproszę tylko kawę i posłużę Justynce jako kierowca :mrgreen:
Dzień dobry Romku :) Jak to dobrze jest z rana poczytać kogoś takiego,jak Ty :flow:
Miłego dnia :)
_________________
ewka
 
female 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 03 Lis 2011
Posty: 404
Skąd: z gór
Pomogła: 98 razy

 #1431  Wysłany: 2012-08-06, 08:16  


Dzień dobry i miłego dnia :tull: :sun:


poranne menu.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 225 raz(y) 35,57 KB

_________________
--
Bernadeta

...nadzieja ma skrzydła, przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów, która nigdy nie ustaje, a jej najsłodsze dźwięki słychać nawet podczas wichury...
Mama 08.01.2012r [*]
Tato 13.08.2013r [*]
 
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1432  Wysłany: 2012-08-06, 09:31  


Dzień dobry Romku :-D
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
KasiaC 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Kwi 2012
Posty: 958
Skąd: woj. mazowieckie
Pomogła: 92 razy

 #1433  Wysłany: 2012-08-06, 10:59  


Dzień dobry :)
 
sonia21 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lip 2010
Posty: 2735
Skąd: Sosnowiec
Pomogła: 198 razy

 #1434  Wysłany: 2012-08-06, 20:26  


Dobry wieczór Romku :)
_________________
Bije zegar godziny , my wtedy mówimy: '' Jak ten czas szybko mija '' - a to my mijamy .
Stanisław Jachowicz
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #1435  Wysłany: 2012-08-06, 21:38  


Dobry wieczór |uscisk| :cmok:
_________________
ewka
 
KasiaC 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Kwi 2012
Posty: 958
Skąd: woj. mazowieckie
Pomogła: 92 razy

 #1436  Wysłany: 2012-08-07, 09:48  


Witaj Romku
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1437  Wysłany: 2012-08-07, 10:33  


Dzień dobry Romanie
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #1438  Wysłany: 2012-08-07, 22:01  


Cześć Romeczku :) Buziaki i uściski przesyłam |buziaki| |uscisk|
_________________
ewka
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #1439  Wysłany: 2012-08-07, 22:18  


Cześć Romku przelotem wpadam się przywitać i zmykam spać.
A gdzie Twoje wtorkowe sprawozdanie :?ale??:
:tull: :heart: :cmok:
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #1440  Wysłany: 2012-08-08, 00:03  


Witam jeszcze wtorkowo :flower:
Dziękuję Wszystkim za pamięć i odwiedziny u mnie.
Kochani decyzja zapadła, ruszam w świat. z konieczności tylko do Pniew, dalsza trasa odpadła, dlatego, że Wałcz i Barlinek przyjadą też w tym samym czasie i... będę miał bliżej i taniej, a mój szofer nie będzie musiał się tłuc po tym co nazywamy drogami.
Agnieszko w Pniewach będę w piątek, staraj się nie zgubić telefonu, może coś wykombinujemy...
!4. 08 będę już na badaniach TK w Krakowie i od tego czasu nigdzie już nie będę szwendać się po obcych landach, siedzę jak kamień w domu.
Kochani życzę wszystkim wspaniałego tygodnia, takiego jakiego sam sobie życzę ;)
Pozdrawiam serdecznie, do zobaczenia za tydzień
:flower: :cmok: :in_love:
_________________
romek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group