1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
roman1130 - komentarze
Autor Wiadomość
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #1141  Wysłany: 2012-07-07, 10:09  


Jestem Romeczku.Przeczytałam wieści i posmutniałam :-( Cieszę się,że zakwalifikowałeś się do tych badań,ale te przeżuty mnie martwią.Jesteś silnym człowiekiem i jestem pewna,że Ci się uda :) Pozdrawiam i przytulam |uscisk| :cmok: :flow:
_________________
ewka
 
mariolab 


Dołączyła: 10 Lis 2011
Posty: 435
Pomogła: 41 razy

 #1142  Wysłany: 2012-07-07, 10:42  


weszłam na kompa pierwszy raz od długiego czasu (wiesz u mnie nie kończąca sie opowieść-remont). i nie wiem dlaczego on zawsze coś złego wyświetli. nie umiem pisać tak żeby móc wyrazić co czuje. Smutek to chyba najlepsze określenie. ale też nadzieję że napromieniowanie zniszczy te gówienka i szybko chemia kliniczna. Myślami jestem z Tobą :cmok:
_________________
mm
 
female 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 03 Lis 2011
Posty: 404
Skąd: z gór
Pomogła: 98 razy

 #1143  Wysłany: 2012-07-07, 14:04  


Anelia napisał/a:

Romku całym sercem i myślami ciągle jestem przy Tobie :heart:
Dużo sił życzę :tull:


Nic dodać, nic ująć _itsme_
Pozdrawiam serdecznie.
_________________
--
Bernadeta

...nadzieja ma skrzydła, przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów, która nigdy nie ustaje, a jej najsłodsze dźwięki słychać nawet podczas wichury...
Mama 08.01.2012r [*]
Tato 13.08.2013r [*]
 
 
KasiaC 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Kwi 2012
Posty: 958
Skąd: woj. mazowieckie
Pomogła: 92 razy

 #1144  Wysłany: 2012-07-07, 14:20  


Romuś Imponuje mi Twoja pogoda ducha, siła i chęć walki, podejście do wielu spraw, sposób bycia............
Jesteśmy z Tobą całym :heart:

Cytat:

Anelia napisał/a:

Romku całym sercem i myślami ciągle jestem przy Tobie :heart:
Dużo sił życzę :tull:


[yee]
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #1145  Wysłany: 2012-07-07, 18:11  


Witaj Romku _itsme_
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Katarzynka36 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 2253
Skąd: Poznań
Pomogła: 393 razy

 #1146  Wysłany: 2012-07-07, 18:20  


Romku,
Chciałam napisać wczoraj, ale w szoku byłam.

ech, jak mi przykro, że Ciebie to też dopadło.. To wredne choróbko ciągle jest o krok przed nami. Człowiek łudzi się, a tu nagle bach - jak obuchem po głowie. Tak było przynajmniej u nas:(
Mam nadzieję, że uda się zrobić szybko WBRT a potem stereotaksję...
U nas było tak, że Tata miał TK - jak wyszły przerzuty onkolog nam kazał się następnego dnia zjawić na oddziale i po kolejnym dniu badań rozpoczęły się już naświetlania - WBRT, ktore trwały 5 dni. Tak więc to była kwestia - 2 dni - wynik i o drazu WBRT...
Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć Ośrodek, który pilnie zaoferuje te naświetlania.
My walczymy dalej... Nie jest lekko, niestety.
W sumie, to niebawem minie rok od pojawienia się pierwszych objawów. W lipcu - sierpniu 2011 była sennośc, była apatia, oslabienie, które zakwalifikowalam jako skutek uboczny majowej 4-godzinnej operacji endoprotezy. Myślę, że to były już pierwsze symptomy. Dopiero meisiąc później pojawiły się zawroty.:(

Romku, ściskam.
_________________
Katarzynka36
 
 
evelinaswe 



Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 215
Pomogła: 46 razy

 #1147  Wysłany: 2012-07-07, 19:25  


Romku jestes mocny i silny dasz rade,damy rade nie poddamy sie walczymy do konca :in_love: |uscisk| |buziaki|
_________________
Marzenia - to mieszanka nadziei, szczęścia, wyobraźni, pragnień oraz prób ich spełnienia.
http://www.raczek-nieboraczek.bloog.pl
 
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #1148  Wysłany: 2012-07-07, 22:04  


Katarzynka36, evelinaswe, mariolab,
Zastanawiam się co mam napisać...zwykłe dziękuje to trochę za mało....
Cieszę się że jesteście ze mną, ale myślę że nie ma najmniejszego powodu do smutku...

Kochani, nie cieszę się że stwierdzono u mnie przerzuty do mózgu, dziękuję Magdzie że zasugerowała mi udział w badaniach klinicznych, że postarała się o wynalezienie ośrodka, gdzie zaproponowano mi udział w tych badaniach...
Bo to dzięki temu faktowi przeprowadzono diagnostykę, która ujawniła istnienie przerzutów, które prawdopodobnie byłyby ukryte do momentu aż ujawniłyby się objawy kliniczne.

Nie jestem mistykiem, nie wierzę w przeznaczenie, ale trudno mi w tym momencie przejść do porządku, nie zwracając uwagi na te zbiegi okoliczności.
Z jednej strony jestem doświadczany kolejnymi ruchami mojego przeciwnika, ale dzieje się to na tyle wcześnie abym miał czas i energię aby zastosować jakieś przeciwdziałanie.
Abym zdążył poprosić Was o pomoc... lub nawet w ostateczności pożegnać się z Wami, bo niestety taką opcję też muszę wziąć pod uwagę.

Kochani, ktoś napisał, że niepotrzebnie dziękuję, za Waszą troskę, współczucie i solidarność, że jest to normalne i naturalne z Waszej strony...
Myślę że tak nie jest... wolę o setki razy powiedzieć za dużo, niżeli o jeden raz za mało to słowo, które i tak nie oddaje w pełni tego co czuję....
Nie jestem w stanie opisać uczuć, które wywołał post Gazdy piszący z ogromną pewnością o zlocie, który jest planowany na wrzesień...

Słowa wsparcia od Basi, która sama bierze udział w badaniach klinicznych i dzielnie boryka się ze swoimi problemami, Gosi (ja 100) która ma czas dla mnie pomimo swoich problemów...

Kochani, odwiedzający mnie sporadycznie jak i goszczący systematycznie...
Jest mi ogromnie przykro, że wielu naszych braci w cierpieniu, nie wie o TYM Forum, że są pozbawieni takiej siły i wsparcia, jakie są moim udziałem...
Życzę Wszystkim chorym i potrzebującym aby odnaleźli Was i Wam Podobnym, aby każdy mógł cieszyć się przyjaźnią i miłością w tak cudownych warunkach, aby mógł liczyć na pomoc i wsparcie nie tylko duchowe, ale zupełnie realne i dotykalne, mające swój materialny wymiar.

A dla tych, którzy nie potrafią czerpać siły ze swoich bliźnich, którzy potrzebują innych wzorców i nadziei dedykuję tę pieśń...
http://www.youtube.com/wa...feature=related
_________________
romek
 
 
ja100 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 08 Cze 2010
Posty: 1343
Skąd: Dolny Śląsk
Pomogła: 162 razy

 #1149  Wysłany: 2012-07-07, 22:20  


roman1130 napisał/a:
Słowa wsparcia od Basi, która sama bierze udział w badaniach klinicznych i dzielnie boryka się ze swoimi problemami, Gosi (ja 100) która ma czas dla mnie pomimo swoich problemów...


:in_love:
 
Berta 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Kraków
Pomogła: 170 razy

 #1150  Wysłany: 2012-07-07, 22:26  


ja100 napisał/a:
roman1130 napisał/a:
Słowa wsparcia od Basi, która sama bierze udział w badaniach klinicznych i dzielnie boryka się ze swoimi problemami, Gosi (ja 100) która ma czas dla mnie pomimo swoich problemów...



_itsme_ :heart:
_________________
Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy.
— Paulo Coelho
 
jo_a 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 1951
Skąd: Górny Śląsk
Pomógł: 313 razy

 #1151  Wysłany: 2012-07-07, 22:32  


Cytat:
aby odnaleźli Was
romku1130... NAS!
Ciebie, owieczko, też :mrgreen:
_________________
„Żółw musi być aż tak twardy, bo jest aż tak miękki”. St.J.Lec
Lider czerwonej kreski./Kuba Wojewódzki (tego forum).
 
balagan 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 330
Pomogła: 42 razy

 #1152  Wysłany: 2012-07-08, 04:28  


Romku nie było mnie dawno na forum a tu taka niespodzianka.
Moje myśli i wszystko co najlepsze na świecie jest z Togą. I tak jak Wszyscy powyżej przyłączam się do łańcuszka dobrych serc dla Ciebie. :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
_________________
balagan
 
ewka1 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Lut 2012
Posty: 2300
Skąd: Wielkopolska
Pomogła: 226 razy

 #1153  Wysłany: 2012-07-08, 09:21  


Dzień dobry Romeczku :) Miłej i spokojnej niedzieli dla Ciebie :) Przytulam Cię mocno |uscisk|
_________________
ewka
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #1154  Wysłany: 2012-07-08, 10:08  


Romus,

Uciekam do pracy , ale usmiecham sie do Ciebie, tymi moim chinczykowatymi oczami :D

....
Uśmiech jest naj­praw­dziw­szym, kiedy jed­nocześnie uśmie­chają się oczy. ( ks. Jan Twardowski )
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #1155  Wysłany: 2012-07-08, 12:01  


Witam niedzielnie, prawie południowo :flower:

Moje kciuki są miejscem do których zaglądam najczęściej, raz że sprawdzam listę obecności, aby poprawić sobie nastrój, ale także dlatego że tutaj mogę zostawić wieści przeznaczone dla Was Wszystkich...
Kochani nie mam zbyt dużo wiedzy i czasu na naukę posługiwania się internetem, coś tam potrafię ( !yes!yes! ) ale to naprawdę niewiele, dlatego niezmiernie cieszę się mogąc znaleźć na naszym Forum takie miejsca gdzie mogę niekiedy odpocząć, pogadać o pierdołach (nie wiem gdzie gadamy o pierdołach, a gdzie o głupotach, ale samą dyskusję pamiętam) dlatego nie będę pisać o tym wątku http://www.forum-onkologi...azdy-vt3656.htm bo chyba każdy powinien tam zaglądnąć choćby tylko ze względu na charyzmę i (złą sławę :lediable: ) gospodarza...

Chcę zwrócić uwagę na wątki które odwiedzam nie tylko dlatego że chcę pomóc sobie, ale przede wszystkim dlatego że widać w nich uniwersalną prawdę życia; walkę o normalność, walkę o prawo do uśmiechu w naprawdę każdych okolicznościach i pomimo tych okoliczności.
Dlatego polecam naprawdę gorąco:
http://www.forum-onkologi...6013.htm#138125
http://www.forum-onkologi...6013.htm#138125
http://www.forum-onkologi...6013.htm#138125

Zaglądnijcie i Wy... może będziecie zadowoleni podobnie jak ja :mrgreen:
_________________
romek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group