1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Rak trzustki z przerzutami do wątroby i kości.
Autor Wiadomość
elwirka84 



Dołączyła: 08 Kwi 2012
Posty: 29
Skąd: Łódź
Pomogła: 1 raz

 #121  Wysłany: 2012-06-20, 21:03  


Monisia, ode mnie też:*:*

I ja się popłakałam.. To takie piękne co piszesz, a jakie prawdziwe.. Nikomu nie życzę, by ktoś z jego najbliższych zachorował na tę chorobę! To okrutne i bezwzględne choróbsko!!
Twój Tatuś jest najszczęśliwszą osobą na ziemi, że ma taką córeczkę jak Ty!

Ściskam Cię z całych sił!
:*:*
_________________
Mamuś nie odchodź!! Tak bardzo Cię kocham..
 
monisia8585 


Dołączyła: 19 Mar 2012
Posty: 65
Pomogła: 5 razy

 #122  Wysłany: 2012-06-22, 11:33  


Był, przyszedł, widziałam Go!!!!

Odkąd jestem sama w domu, ciągle się boję, nie wiem czego ale się boje...

Dzisiaj dzwoniła mama mówi: "Wczoraj prosiłam tatę żeby się Toba opiekował, żeby czuwał nad Toba, żebyś się nie bała"... czy dlatego przyszedł w nocy?? W śnie?? Pierwszy raz odkąd odszedłeś widziałam Cię kochany tatusiu !!!

Byłeś taki spokojny, usiadłeś na moim łóżku i poprostu siedziałeś to co że nic mi nie powiedziałeś ważne że byłeś.. i wiesz co ci powiem??? Juz się nie boję, nie boje się bo wiem że jesteś obok mnie, czuję Cię codziennie, czuję Twą obecność w każdej czynności jaka wykonuję...

Wiem że mnie chronisz i nie pozwolisz mnie skrzywdzić. Zawsze się o mnie martwiłeś, ale już nie musisz jestem silna taka jak Ty i nigdy nie chce być inna. Jestem taka po Tobie i będę do końca życia :*
_________________
Monika
---------------------------------------
Mój tatulku:* teraz już nic nie boli :(
24.05.2012, godz. 6:00
 
elwirka84 



Dołączyła: 08 Kwi 2012
Posty: 29
Skąd: Łódź
Pomogła: 1 raz

 #123  Wysłany: 2012-06-22, 12:25  


:*

Bardzo się cieszę, że Ci się przyśnił. Zrobił to ponieważ wiedział, że tego bardzo potrzebujesz! Żebyś przestała się bać! I żeby Ci powiedzieć, że jest i będzie zawsze z Tobą. :*

Mnie dziś również przyśniła się Mama. Widziałam ją i rozmawiałam. Mówiła mi, jak się cieszy, że prostują mi się ząbki (założyłam aparat rok temu). Wierzę w to, że i moja Mamusia chciała mi powiedzieć, że jest ze mną w każdej chwili mojego życia, chociaż nie ma jej "fizycznie", to wspiera mnie całą swoją siłą i dodaje energii oraz wiary w nadchodzące dni!

Nie masz się czego bać kochanie, Twój Tatuś nigdy Ci krzywdy nie zrobi i będzie się starał, żeby nikt Ci jej w życiu nie wyrządził. Jest z Tobą tu i teraz, w każdej sekundzie:)

Pozdrawiam Cię bardzo, bardzo serdecznie!
:*
_________________
Mamuś nie odchodź!! Tak bardzo Cię kocham..
 
Gosia29 


Dołączyła: 06 Maj 2012
Posty: 11
Skąd: Łódź
Pomogła: 2 razy

 #124  Wysłany: 2012-06-22, 21:02  


Mi Moja Mamula pojawia się w każdym snie...przynajmniej mam takie wrażenie...Czasami jest w swojej osobie, czasami jest w obcym ciele a ja poprostu wiem,że to ona.
Tej nocy śniła mi sie jeszcze przed choorby pochłonięta swoimi obowiązkami.

Jestem spokojna kiedy przypominam sobie, jak sniłam mi sie od razu po pogrzebiu, kiedy podeszłaś do mnie i złapałaś mnie za reke i powiedziłaś "czy wiesz Gosiu , że jest drugi świat" i odeszłaś.

Teśknię zaToba Moją Mamusi..25.06 skończyłabyś 60 lat...a pamiętam jak stresznie się denerrwowała kiedy w szpitalu na karcie pacjenta pisano, że już masz 60 lat...;-) " przecież ja jeszcze mam 59 lat...nie wiem dlaczego tak mnie postarzaja....";-)
_________________
Moja Mamulka 25.06.1952r.- 07.05.2012r.
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #125  Wysłany: 2012-07-22, 09:38  


Witaj Moniko :flower:
Dopiero dziś trafiłem na Twój wątek.
Czytając o Twojej miłości, odnoszę wrażenie że Twój Tatuś będzie żył wiecznie, bo przecie każdy z nas żyje tak długo, jak żywe są wspomnienia...
Życzę Ci tej obecności... na odległość myśli... zawsze będziesz mogła liczyć na Jego miłość i wsparcie :/pociesza:/ :flow:
_________________
romek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group