1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Preparaty z nano-efektem
Autor Wiadomość
Zojka7 


Dołączyła: 26 Lut 2018
Posty: 6

 #1  Wysłany: 2018-02-26, 08:51  


Chętnie podzielę się niesłychaną pomocą jakiej doznałam w swoich dużych problemach zdrowotnych przy udziale medycyny konwencjonalnej-preparatów z nano-efektem /nie piszę nazwy handlowej, żeby nie być posądzona o nieczyste intencje/.
 
missy 
MODERATOR



Dołączyła: 05 Paź 2014
Posty: 5198
Skąd: Trójmiasto
Pomogła: 1336 razy


 #2  Wysłany: 2018-02-26, 11:03  


Zojka7,
Regulamin forum mówi, że:
Cytat:
Dopuszczalne jest wymienianie w treści wypowiedzi Użytkowników Forum nazw leków stosowanych standardowo w konwencjonalnym leczeniu onkologicznym bądź paliatywnym jeśli nie jest to ich promowanie w celach komercyjnych.

Możesz więc podać w poście nazwy środków jeżeli pozostaje to w zgodzie z tym punktem regulaminu.
 
Zojka7 


Dołączyła: 26 Lut 2018
Posty: 6

 #3  Wysłany: 2018-02-26, 15:40  


Tak - ja zastosowałam w swoim przypadku preparaty tzw.medycyny niekonwecjonalnej - i to dlatego nie podaję tu nazwy, bo regulamin forum tego zabrania. W moim przypadku medycyna konwencjonalna nie zadziałala pozytywnie.
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #4  Wysłany: 2018-03-02, 21:44  


Tak? Na jaki rodzaj nowotworu chorujesz, i w jaki sposób byłaś leczona? Nano-efekt, jak rozumiem, to szczyt osiągnięć współczesnej nauki, trudno żeby szaman wystrugał takie maleńkie cosie kozikiem z jadeitu...
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
Zojka7 


Dołączyła: 26 Lut 2018
Posty: 6

 #5  Wysłany: 2018-03-03, 16:52  


Nie chcę polemizować i udowadniać że nano-cząsteczki nie są jak to nazywasz szamanizmem wystrugane kozikiem gdzieś tam. Ja tylko przekazuję co mi pomogło i wiem,że wielu osobom pomaga znakomicie w tak trudnym procesie dojścia do zdrowia.Dziedzina bioinformacji jest jeszcze mało znana w Polsce i na świecie, i może mając wiedzę jak działa, jak pomaga inym każdy sam dokona wyboru - tak jak ja dokonałam.Są to malutkie cząsteczki, które z powodu swojej wielkości i specyficznej struktury molekularnej są w stanie przeniknąć przez ściany naszych komórek i przetransportować składniki czynne wraz z odpowiednią informacją. Ten nano-efekt umozliwia błyskawiczny w czasie8-30 sekund transport informacji wraz z substancjami czynnymi przez skóre aż do samych kości.Substancje czynne są to starannie opracowane kompozycje z ponad 300 ziół-składników mineralnych-kryształów leczniczych-metali koloidalnych- nie ma w składzie żadnej chemii.Produkty działają rewelacyjnie, ale trzeba mieć świadomość,że ciężkie, przewlekłe-a zwłaszcza zaniedbane choroby i dolegliwości potrzebują czasu na oczyszczenie i regenerację.Nano-efekt nie leczy - on wspomaga naturalne-uzdrawiające mozliwości naszego organizmu, które z kolei zwalczają chorobę.Jest to bardzo obszerny temat - a ja bym chciała tylko, by chorzy mieli wiedzę w tym zakresie.
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #6  Wysłany: 2018-03-03, 18:02  


Po pierwsze - Nie nazywam nano-cząsteczek szamanizmem.
Po drugie - w czym Ci pomogło?
Po trzecie - dziedzina bioinformacji jest "znana" w Polsce, i chcący może łatwo znaleźć potrzebne informacje.
Po czwarte - tak działają właśnie leki celowane (mniej więcej, a raczej prościej, bez tych pseudo-naukowych bredni)
Po piąte - w składzie wszystkiego jest "chemia". Każda żywa komórka jest jej pełna, żyjemy dzięki reakcjom chemicznym.
Po szóste - cóż to za wpis: "trzeba mieć świadomość,że ciężkie, przewlekłe-a zwłaszcza zaniedbane choroby i dolegliwości potrzebują czasu na oczyszczenie i regenerację" - nie rozumiem Twojej troski o potrzebę regeneracji ciężkich chorób
Po siódme - ... już mi się nie chce. Nawet już się nie przygotowujecie do roli handlowców. Poziom merytoryczny handlarzy złudzeniami leci na pysk.
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
TP53 


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 548
Pomógł: 73 razy

 #7  Wysłany: 2018-03-03, 18:09  


Zojka7 napisał/a:
Są to malutkie cząsteczki, które z powodu swojej wielkości i specyficznej struktury molekularnej są w stanie przeniknąć przez ściany naszych komórek i przetransportować składniki czynne wraz z odpowiednią informacją.


Po ósme: Zwierzęce komórki nie posiadają ściany komórkowej.... Przykro mi ale ktoś wykorzystał Twoją niewiedzę i zmanipulował Ciebie. No chyba że jesteś sprzedawcą to mam nadzieję że masz lekki sen...

[ Dodano: 2018-03-03, 18:11 ]
To taka trochę nowomowa pseudonauki analogicznie jak Pani w materiale o wodzie heksagonalnej.

https://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/woda-wodzie-nierowna,248595.html

Bardzo poprawia humor :)
 
Zojka7 


Dołączyła: 26 Lut 2018
Posty: 6

 #8  Wysłany: 2018-03-03, 19:24  


Wiesz mi tez się nie chce udowadniać Ci po Twoich inwektywach swoich racji i intencji - dajesz sobie prawo do ataku innych, ja jestem trochę innego pokroju - daję prawo każdemu do własnego rozumowania i nade wszystko słucham- nie oceniam-i nie obrażam nikogo-nawe jeżeli mam odmienne zdanie. Niedługo jestem na tym forum-i chcę Ty jak zauważyłam wiele lat - I być może masz wyłączność na wiedzę w każdym temacie- to gratuluję elokwencji. Tak masz rację - tzw.medycyna bioinformacyjna, o której piszę nie jest w Polsce od wczoraj-bo jest od X.2015 r. i każdy, jeżeli o niej słyszy ma mozliwość zasięgnąć informacje i wprowadzić w swoje życie lub nie. No właśnie - jeżeli usłyszy - nie zauważyłam, abyś Ty przekazał tą informację na tym forum, a tak atakujesz mnie i wyzywasz. Życzę C i opanowania i kultury, bo to bardzo cenny w obecnych czasach przymiot a zwłaszcza w kontaktach z osobami chorymi- ze mną też.Medycyna bioinformacyjna nie rywalizuje z metodami medycyny konwencjonalnej i jej nie wyklucza-a ją wspiera. Ja po dogłębnej detoksyzacji organizmu na poziomie oczyszczania organów wewnętrznych na poziomie komórkowym - po usunięciu produktów rozkładu oraz wszelkich metali ciężkich poczułam się jak nowo narodzona-też pewnie nie uwierzysz- ale to już Twój problem.
I tak wiesz powiem Ci na odprężenie, że nie żyję od wczoraj na tym świecie, a nade wszystko upodobałam sobie zioła i wyselekcjonowane preparaty ziołowe - to tak w pełnej zgodzie z cytatem ze Starego Testamentu /Rdz1,29/''I rzekł Bóg:Oto daję Wam wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej Ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie;-dla Was będą pokarmem" Tylko mnie znowu nie posądż, że chwalę Boga dla jakiejś idei.
A z tego co wiem dostęp do leczenia celowanego jest w naszym kraju dostępny tylko dla pacjentów z niektórymi rodzajami nowotworów i zmianami genetycznymi w komórkach. - W Polsce niektóre grupy chorych nie mają dostępu do leków.Ma to związek z tym, że część terapii celowanych nie jest na razie refundowana oraz z ograniczoną dostępnością do badań genetycznych dla pacjentów- I KOGO NA NIE STAĆ?
 
TP53 


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 548
Pomógł: 73 razy

 #9  Wysłany: 2018-03-03, 19:51  


Zojka7 napisał/a:
Ja po dogłębnej detoksyzacji organizmu na poziomie oczyszczania organów wewnętrznych na poziomie komórkowym - po usunięciu produktów rozkładu oraz wszelkich metali ciężkich poczułam się jak nowo narodzona-też pewnie nie uwierzysz- ale to już Twój problem.


A na jakim innym poziomie niż komórkowy może dochodzić do detoksykacji?
 
Zojka7 


Dołączyła: 26 Lut 2018
Posty: 6

 #10  Wysłany: 2018-03-03, 21:17  


Nie jestem naukowcem - a zwykłym samoukiem w dziedzinie zdrowia-myślę, że Ty na pewno masz wiedzę merytoryczną w tym temacie-i gratuluję
 
TP53 


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 548
Pomógł: 73 razy

 #11  Wysłany: 2018-03-03, 23:46  


Czyli tak naprawdę nie do końca wiesz o czym piszesz prawda?
 
Zojka7 


Dołączyła: 26 Lut 2018
Posty: 6

 #12  Wysłany: 2018-03-04, 09:03  


Życzę Ci miłego dnia.
Ja piszę o swoim życiu - i jak sobie radzę i to dla Ciebie jest niczym- i przeoczyłam nie po raz pierwszy i pewnie nie ostatni- że dla osób Twojego pokroju powinnam być naukowcem, lub kim tam chcesz-abym była-a faktycznie nie jestem, i tak naprawdę nie chcę być inna. Życie nauczyło mnie dużej pokary i nigdy pochopnie nie oceniam innych i nie wchodzę z hejterami w dyskusję.






"Naucz się nie oceniać ludzi zbyt pochopnie, ponieważ taki osąd może zmienić komuś życie"
 
TP53 


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 548
Pomógł: 73 razy

 #13  Wysłany: 2018-03-04, 09:31  


Miałem nadzieję na merytoryczną dyskusję. Zadałem Ci proste pytanie.
 
Madzia70 
LEKARZ Med.Rodzinnej Lekarz Hospicyjny



Dołączyła: 26 Lut 2011
Posty: 3397
Skąd: okolice Warszawy
Pomogła: 1777 razy

 #14  Wysłany: 2018-03-04, 11:12  


Zojka7 napisał/a:
poczułam się jak nowo narodzona

Zojka7, nie Ty pierwsza czujesz się jak nowonarodzona po zastosowaniu preparatów medycyny niekonwencjonalnej. Pracuję w hospicjum od wielu lat - przynajmniej połowa moich pacjentów stosuje preparaty medycyny niekonwencjonalnej, po których świetnie się czują.
Druga strona tego medalu jest taka, że umierają w tym samym tempie, co chorzy, którzy tego nie stosowali....

Dlatego nasi "stali" bywalcy, jak TP53, którzy już niejednego pacjenta na niekonwencjonalnych mieli okazję tu obserwować (zawsze z tym samym skutkiem) - szukają merytorycznego potwierdzenia skuteczności cudownych preparatów. Jeśli jedynym dowodem jest "świetne samopoczucie" pojedynczych osób - po amigdalinie, witaminie C, seansach bioenergoterapii, oddychaniu holotropowym i tym podobnych - to świetnie, niech je stosują i nikt nie ma nic przeciwko temu, ale nasze Forum, którego działanie i porady opierają się wyłącznie na dowodach naukowych nie chce uczestniczyć w promowaniu tego typu kuracji.

Szanujemy Twoją radość z dobrego samopoczucia i chęć podzielenia się tym z innymi, ale i Ty uszanuj specyfikę naszego działania - to nie jest miejsce do promowania tego typu ofert - i tego będziemy się trzymać nieodwołalnie.
_________________
"Zobaczyć świat w ziarenku piasku, Niebiosa w jednym kwiecie z lasu. W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, W godzinie - nieskończoność czasu." - William Blake -
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group