1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
POGADUCHA
Autor Wiadomość
AnneJulie 


Dołączyła: 13 Maj 2010
Posty: 26

 #931  Wysłany: 2010-05-31, 21:54  


39

[ Dodano: 2010-05-31, 21:56 ]
to u mnie nie bd takich efektów ;D ale można spróbować
 
aina


Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 81
Pomógł: 5 razy

 #932  Wysłany: 2010-05-31, 22:00  


Błagam albo Wy kpicie z AnneJulie albo ona z was ale na tym forum jak dla mnie jest to nie na miejscu.
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #933  Wysłany: 2010-05-31, 22:45  


Ostatecznie jest to Hyde Park.Nie mam zamiaru posypywać głowy popiołem,w aureoli mi nie do twarzy.Wreszcie przecież ja naturalnie piękny jestem :-D Chirurg się co prawda nie popisał ;) ale radio nadrobiło :mrgreen: jego nieudolność.20 lat hodowałem pętaka-dobrze pamiętam kiedy zacząłem gryżć orzechy laskowe prawą stroną.Tyle czasu nie przeszkadzał mi w życiu wiec teraz jak został wykryty,wycięty,utopiony w formalinie i prawie do końca upieczony to naprawdę był jego pech.Ja tylko na tym wygrałem-ile dowiem sie we właściwym czasie.Po prostu miałem jak zwykle szczęście.Utajniony czy ujawniony w życiu mi nie przeszkodzi :lol: Odrobina dystansu do siebie i wydarzeń może tylko pomóc.
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
Aniaha 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 655
Skąd: trzeci swiat
Pomogła: 136 razy

 #934  Wysłany: 2010-05-31, 22:58  


zwieszu, skad wiesz ze go zwyczajnie nie wywalili tylko trzymaja w formalinie?

[ Dodano: 2010-05-31, 22:00 ]
a wlasnie, co sie z NIMI potem dzieje? Z tymi skorupiakami?
Moje "czesci" polecialy do Francji na histpat i dalej co? Pewnie jakis czas je trzymaja zamrozone, ale dalej co? Do spalarki?
_________________
jest dobrze
http://raknieborak-aniaha.blogspot.com/
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #935  Wysłany: 2010-05-31, 23:09  


banialuka napisał/a:
jerzozwiesz@amorki.pl napisał/a:
Na wzrost polecam chińską kurację:Wali się bambusem pacjenta po piętach on póżniej chodzi na palcach co ma znaczący wpływ na wzrost.Najlepsze wyniki uzyskuje się u pacjentów z numerem buta powyżej 45-rozmiar ma decydujący wpływ na przyrost metrażu pionowego.W razie wznowy tj obniżenia wzrostu kuracje należy powtórzyć.Ilość zabiegów jest wprost proporcjonalna do wytrzymałości i jakości bambusa.Można również tenże masaż wykonać z drugiego końca pacjenta-bywają jednak poważne skutki uboczne-może powrócić logiczne rozumowanie.Nie wszyscy potrafią sobie z tym poradzić :mrgreen:


ale sie uśmiałam :mrgreen:


Ja też :) :lol:

Aniaha- nie zdziwię się jak wysyłają potem do Chin ;) ostatnio czytałam ze zjadają tam zupy z płodów po aborcjach... Wiec już nic mnie nie zdziwi co jeszcze jadają... :shock:
 
 
Aniaha 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 655
Skąd: trzeci swiat
Pomogła: 136 razy

 #936  Wysłany: 2010-05-31, 23:13  


:brr:
_________________
jest dobrze
http://raknieborak-aniaha.blogspot.com/
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #937  Wysłany: 2010-06-01, 05:19  


Mi chirurg powiedział że będą gnat z pasażerem trzymać.Zdjęć jeszcze jak go miałem też mu narobili.Tak mi się wydaje że robi karierę. ;) Na miarę swoich możliwości oczywiście :mrgreen:

[ Dodano: 2010-06-01, 05:27 ]
Ja chciałem go zabrać do domu ale ze względu na histpat pop okazało się to niemozliwe.Natychmiast stwierdziłem że pewnie będzie robił za żeberka w bufecie.Zastanawiało mnie tylko jak wytłumaczą dlaczego to żeberko ma zęby? :lol:
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
edi
[konto usunięte]



Posty: 0

 #938  Wysłany: 2010-06-01, 09:16  


Jerzyku kochany Twoja bambusowa kuracja poprawiła mi świetnie humor dzisiaj rano-a miałam kiepski. I myslę,że w większości przypadków ta trepia powinna być zastosowania nie na piętach a z drugiej strony żeby się zwoje mózgowe dobrze ułożyły po takim waleniu...
 
jusia 
MODERATOR



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1959
Skąd: Poznań/Luboń
Pomogła: 326 razy


 #939  Wysłany: 2010-06-01, 09:29  


Jerzyczku,ten bambus to przeszedł sam siebie-naśmiałam się straszliwie :lol:
_________________
================================
www.fundacja-onkologiczna.pl
 
 
kaja115 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 735
Pomogła: 125 razy

 #940  Wysłany: 2010-06-01, 10:10  


Nadzieja napisał/a:
banialuka napisał/a:
jerzozwiesz@amorki.pl napisał/a:
Na wzrost polecam chińską kurację:Wali się bambusem pacjenta po piętach on póżniej chodzi na palcach co ma znaczący wpływ na wzrost.Najlepsze wyniki uzyskuje się u pacjentów z numerem buta powyżej 45-rozmiar ma decydujący wpływ na przyrost metrażu pionowego.W razie wznowy tj obniżenia wzrostu kuracje należy powtórzyć.Ilość zabiegów jest wprost proporcjonalna do wytrzymałości i jakości bambusa.Można również tenże masaż wykonać z drugiego końca pacjenta-bywają jednak poważne skutki uboczne-może powrócić logiczne rozumowanie.Nie wszyscy potrafią sobie z tym poradzić


ale sie uśmiałam


Ja też



:mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
_________________
kaja
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #941  Wysłany: 2010-06-01, 11:44  


Dobra to Wam opowiem jedną bajeczkę całkowicie autentyczną.Już po histpacie i info jak będzie wyglądała naprawa poszedłem do sklepu kupić obrożę dla małej Zołzy.Znam się z właścicielem więc się pyta czemu warczę a nie rozmawiam.Mówię mu o co chodzi a on mi proponuje ziółka ojców bonifrantów.Ja na to że jeśli miałem ochotę na zioło to je paliłem a nie robiłem herbatkę.Przerzutów do mózgu jeszcze nie mam i zakończyliśmy dyskusję.Po operacji poszedłem znów do sklepu też po obrożę-mała jakby urosła i poczułem wenę.Typ się pyta jak się czuję i zaczynam się bawić.Mówię raka już nie mam pozbyłem się go w najskuteczniejszy sposób.Mamy koleżanka przywiozła mi z wycieczki do Australii i Tasmanii tam-tam ze skóry diabła tasmańskiego.Trzeba w niego bębnić w odpowiednim rytmie rak wyłazi ja go pakuję do środka bębenka i po wszystkim.Na dowód pokazałem mu bliznę po wyczołgiwaniu się raka.Facet pyta czy sprzęt można wypożyczyć.Byłem juz na fali tfurczej i mówię że tam-tam z rakiem trzeba spalić w piecu Co żeby nie było nawrotów.Chłop tak zgłupiał że nawet sie nie zapytał po co aborygenom są piece centralnego ogrzewania.Do tej pory patrzy na mnie podejrzliwie-ukrywam jakąś tajemnicę :lol: Nikt mi nie powie że życie nie jest piękne.Okoliczności się tylko zmieniaja.Tylko ode mnie zalezy co z nim zrobię.
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
edi
[konto usunięte]



Posty: 0

 #942  Wysłany: 2010-06-01, 13:16  


jerzozwiesz@amorki.pl napisał/a:
Ja na to że jeśli miałem ochotę na zioło to je paliłem a nie robiłem herbatkę.Przerzutów do mózgu jeszcze nie mam i zakończyliśmy dyskusję.



:bravo" :bravo" :bravo" :heheh: :heheh: :heheh: :brav:


Rozwalasz mnie!!!!!
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #943  Wysłany: 2010-06-01, 13:39  


jerzozwiesz@amorki.pl napisał/a:
Mamy koleżanka przywiozła mi z wycieczki do Australii i Tasmanii tam-tam ze skóry diabła tasmańskiego.Trzeba w niego bębnić w odpowiednim rytmie rak wyłazi ja go pakuję do środka bębenka i po wszystkim.Na dowód pokazałem mu bliznę po wyczołgiwaniu się raka.Facet pyta czy sprzęt można wypożyczyć.Byłem juz na fali tfurczej i mówię że tam-tam z rakiem trzeba spalić w piecu Co żeby nie było nawrotów.


nie moge :/hahaha/: :/hahaha/: :rott:

Jerzozwieszu skad u Ciebie takie pomysły :mrgreen:
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
kaja115 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 735
Pomogła: 125 razy

 #944  Wysłany: 2010-06-01, 13:56  


Jerzozwieszu - jestes po prostu niesamowity:!: :!: szczerze się uśmiałam - a dawno tego nie robiłam :!:
Wielkie dzięki :rott:
_________________
kaja
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #945  Wysłany: 2010-06-01, 14:12  


Jestem jak to się nazywa kreatywny.Moja przyszła małżonka-cóż kości zostały rzucone jak przedstawiłem jej swoją diagnozę i trochę ochłoneła rzekła:Dobrze żebyś miał przerzut do mózgu-zdechnie z głodu i będzie po problemie :-D Cóż kochamy się....Na początku znajomości w jednym z wierszy nazwała mnie:Łazęga chory na wyobrażnię.Mnie się podobało :mrgreen: Jakoś się dobraliśmy ;)
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group