1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
POGADUCHA
Autor Wiadomość
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #826  Wysłany: 2010-05-14, 22:11  


Nadzieja, pisz co u Was, jak maleńka? jak Ty ? bo jak Mama zdążyłam poczytać
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #827  Wysłany: 2010-05-14, 22:35  


Dzisiaj KArla ma cieżki dzień. Nie potrafi sobie mocno zasnać. W końcu podałam jej czopek... Może Vigantol pomoze jej zasnąć.

W skrócie- Wychodziła KAroli przepuklina i kilkakrotnie uwięzła - ale na tyle słabo że lekarzom udawało się po wymęczeniu dziecka dzaidostwo wprowadzić na miejsce. Miałyśmy być tydzień temu przyjęte na oddział w czwartek a w piątek Karolcia miałą miec operację na tą przepuklinę- więzła ona za często- a momen kiedy wiozłam dziecko w samych śpiochach owinięte jedynie kołderką w taksówce- wyjące głośniej od syreny ambulansu był przegięciem. Tak wielka przepuklina wylazła ze moje dziecię strasznie się z bólu umęczyło (pan taksówkarz - sam popłakał się na dowidzenia twierdząc ze w zyciu nie słyszał ta k przeraźliwego płaczu u dziecka...)
Do operacji nie doszło. Karolka ma szmery w serduszku- okazało się ze niegroźne, jednak termin operacji mamy dopiero na lipiec. Na całe szczęście przepuklinka wyłazi ale sama się chowa lub bezproblemowo da sie odprowadzic.

Maciuś- bardzo dzielnie znosi wszystko . Jestem z niego dumna. Teraz też jest chory. Dzisiaj pani doktro wychwyciła ze z lewej strony oskrzela są zawalone i moje dziecko ma antybiotyk. Jak to zwykle on choroby u niego nie widać. JEdynie po oczkach i na termometrze :) Jest cały czas pogodny :)

Tylko ja mięczak mam ochotę się poużalac jak mam wszystkiego dość , ale są ludzie którzy naprawdę mogą miec dość a u mnie w życiu jest poprostu kolejny przerywnik na niepowodzenia ;)
 
 
mamanel 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 1010
Pomogła: 180 razy

 #828  Wysłany: 2010-05-15, 21:52  


Nadzieja jesteś niezwykła ::thnx::
Życzę zdrówka dla Twoich maluszków :tull:
_________________
mamanel
 
urania 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 03 Maj 2010
Posty: 421
Pomogła: 178 razy

 #829  Wysłany: 2010-05-16, 08:31  


madziorek napisał/a:
[b] zbyt często trafiamy na mur, pomiędzy lekarzem a pacjentem i uwierz mi, że już niebawem zrobimy wszystko, żeby to zmienić.


Rozumiem, ze chodzi tu o jakieś przedsięwzięcie. Gdzie mogę znaleźć informacje na ten temat ?
 
edi
[konto usunięte]



Posty: 0

 #830  Wysłany: 2010-05-17, 19:22  


Dostałam dzisiaj opis MRI. No cóż. W sumie to dalej nic konkretnie nie wiem,musze poczekac co powie lekarz po zobaczeniu zdjęć. Kiedy miałam robiony poprzedni rezonans-7 m-cy temu-wielkość guza wynosiła 13mmx8mm. Teraz ma 13mmx10mm. Czyli z opisu wynika ze 2 mm wiecej. Niby to nie dużo ale ten guz rośnie bardzo,bardzo wolno... Jednak nie koniecznie to jest przyrost.Radiolog napisała że zmiana jest podobna do poprzedniego badania. :roll:
Słowo podobna mozna potraktowac jako-taka sama? :roll:
 
jogi45 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 618
Skąd: Szczecin
Pomogła: 110 razy

 #831  Wysłany: 2010-05-17, 19:58  


Edi - a może te dwa mm mieszczą sie w granicy błędu. Doskonale cię rozumiem. też mam takie 'niedomówienie" w opisie- 'najprawdopodobniej ognisko pierwotne"
_________________
Antoine de Saint-Exupéry
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #832  Wysłany: 2010-05-17, 21:15  


Edi myślę podobnie jak jogi, że te 2mm mogą mieścić się w granicach błędu pomiaru.

ściskam
<uscisk>
_________________
Amor vincit omnia...
 
 
edi
[konto usunięte]



Posty: 0

 #833  Wysłany: 2010-05-18, 20:24  


Byłam zobaczyć jak wyglada rzeka która przepływa obok mojego osiedla. Troche opadała-zresztą widać ślady gdzie płynęła jeszcze wczoraj- ale zanosi się na solidna ulewę







 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #834  Wysłany: 2010-05-18, 21:36  


eee malutka, ta rzeka popatrz na to (most Dębnicki w centrum Krakowa):

_________________
Amor vincit omnia...
 
 
edi
[konto usunięte]



Posty: 0

 #835  Wysłany: 2010-05-18, 21:57  


Tak kochana ale ona normalnie jest taka że kamyczki widać :-)
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #836  Wysłany: 2010-05-18, 22:04  


to taki żarcik był ;) a tak nawiasem, to co się dzieje to się w głowie nie mieści. dziś w Krakowie pół było pozamykane a pół remontują.mosty pozamykane, ciężko się przedostać na drugą stronę miasta.nie mam pewności, czy jutro do pacjentów dojadę.

jak ja marze o słońcu...

:omondieu:
_________________
Amor vincit omnia...
 
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #837  Wysłany: 2010-05-18, 22:14  


To ja Wam pokaze jak wyglada moja działka :-(


Uploaded with ImageShack.us


a to tereny koło mojego bloku :-(


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
edi
[konto usunięte]



Posty: 0

 #838  Wysłany: 2010-05-18, 22:20  


Masakra jakaś co to sie dzieje!!!!
 
jerzozwiesz@amorki.pl 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 327
Skąd: las
Pomógł: 130 razy

 #839  Wysłany: 2010-05-19, 09:58  


Do mnie to dopiero płynie.Obiecuje że zamieszczę zdjęcia.Myślę że będzie pobity w tym roku rekord-od 23 lat jak pływam po Wiśle i mieszkam nad nią od 10 takiego poziomu wody nie było :-D Na zdjęciu Szelma skacze po betonowych płytach każda z nich waży 1800kg.Widziałem i sfilmowałem kamerą jak pływają jak by były z korka.Teraz chyba popłyną wszystkie.Okaże się ;) Niestety komarów będę miał po takiej powodzi 10 sztuk na 1cmkwadratowy :cry:
_________________
carcinoma planoepitheliale spinocellulare keratodes G2.Nie samym rakiem człowiek żyje...Dla walczących życie ma smak,którego reszta nie pozna.Cytat prawie dosłowny.
 
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #840  Wysłany: 2010-05-19, 22:22  


Nie dosc ze aura nie sprzyja wszystko sie wali tato zle sie czuje to pracownica mi oznajmiła ze jest w ciaży i od jutra zewolnienie :uuu: tyle na głowie i jeszcze szukaj kogoś narazie sama bede musiała po 12 h ciagnac tak od reki nikogo nie da sie znależc :-(
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group