1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
POGADUCHA
Autor Wiadomość
owcaMarta
[konto usunięte]



Posty: 0

 #1216  Wysłany: 2010-12-01, 14:28  


To prawda! O tych ,,nieznanych'' to już.... :(

Nastrój zimowy ?! Hmmm Nadzieja, Ja w przeciwieństwie to... na zimę reaguję jak na najgorszą alergię ;/ Wrrr zime mogę oglądać za okna i najlepiej w łóżeczku ... Ale znajomi mówią,że to zmienia gdy ma się dzieci bo... sami na chwilę podczas zimy możemy poczuć się dziećmi... :) Sanki kuligi łyżwy... a tak to wiecznie na wszystko BRAK CZASU!!!!!!

Szybkiego powrotu do zdrówka dla dzieciaczków Nadzieja,
 
Peti 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 14 Kwi 2010
Posty: 762
Skąd: Szczecin
Pomogła: 175 razy

 #1217  Wysłany: 2010-12-01, 14:33  


A mnie zawsze śnieg zaoknem przypomina dzieciństwo...niestety u nas wyjątkowo niż w całej ojczyźnie sniegu brak :fucc:

Oj pamiętam te odmrożone na sankach nosy...i suszenie się u babci z nogami na piecu kaflowym..

Później babcia przynosiła nam bułki z masłem i cieniutko pokrojonym czosnkiem..oj jak to wtedy smakowało..

Cudne wspomnienia..i dlatego uwielbiam śnieg i mróz...nawet jak trzeba odśnieżać..ale można się przy tym nieźle bawić..ubiegły rok to mieliśmy niesamowity...fakt.."zabawy" było co niemiara :lol:
_________________
Gosia
nie oddam Cię kochany...będę walczyć z tą chorobą!
 
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #1218  Wysłany: 2010-12-01, 15:34  


MArta- poczytałam tu w pogaduchach kilka Twoich postów. Ja przed chorobą mamy również nie miałam z nią cudownego kontaktu. Szybko wyprowadziłam się z domu- też te same powody... Teraz jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami. Jedna drugą pilnuje na każdym kroku, no i moje dzieciaki i dzieciaki brata dają jej kopa do walki :) Nie dziwię się ze jesteś dość negatywnie nastawiona do zimy. Ja tak jak Peti mam dobre wspomnienia zimowe z dzieciństwa :) , kuligi które wujek robił traktoreem, czasami końmi, a nie raz nawet motorem :mrgreen: . Odmarznięte wszystko dosłownie, ale jakie to przyjemne szczypanie w poope było :lol: . Ja zawsze lubiałam zimę- nie lubię swiąt ale zimę tak. Białą, gdzie jest pełno puchu, gdzie można wskoczyć w zaspy, porzucać się kulkami, albo poprostu rzucić garść śniegu w górę i obserwować migoczące opadające płatki...
Ja znów meczę się w upały :) Jest mi duszno i okrutnie źle, w zimę to przynajmniej gorącą czekoladą można się rozgrzać :)

Własnie spojżałam na balkon, śniegu po pas :mrgreen: Może zrobię Maciusiowi bałwanka w nocy to rano bedzie miał niespodzianke :mrgreen:

ana7 - :* KOchaaaana ja również się cieszę ze jestem :) :* wielki buziak dla Ciebie :* z chęcią poodśnieżała bym z Tobą :) Zerknij do mojego tematu w "Kciukach" :mrgreen:
 
 
Lena W. 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 423
Skąd: Gdańsk
Pomogła: 51 razy

 #1219  Wysłany: 2010-12-01, 16:10  


Dla Pani Kownackiej [*] Niech spoczywa w spokoju
Odnosnie sniegu po pas. A nie moglby on tak rownomiernie posypac. Troche tam,troche tu,u nas. W Gdansku czarno,mroznie i co najgorsze-wietrznie, brrr
_________________
Resurgam!
 
 
edi
[konto usunięte]



Posty: 0

 #1220  Wysłany: 2010-12-02, 19:21  


Nigdy nie przepadałam za zimą-nawet kiedy byłam dzieckiem a teraz tzn. od czasu operacji to już w ogóle masakra.
Ponieważ po operacji mam porażony nerw twarzowy to nie domykam powieki więc moje oko-konkretnie rogówka bardzo wysycha. Więc mróz bardzo niekorzystnie wpływa na nie. No i porażona część twarzy kiedy jest zimno bardzo drętwieje i mam problemy z mówieniem.
Więc z przyczyn oczywistych wolę lato
 
owcaMarta
[konto usunięte]



Posty: 0

 #1221  Wysłany: 2010-12-02, 20:08  


edi,

To jest nas dwie co do LATA.... ----> nawet ostatnio powiedziałam pracownicy,że mogę całe lato śmierdzieć na kilometr(fuuuuuj) ale żeby mi było ciepło niżeli marznąć zimą....

jedno przyznam ,że zdjęcia mi wychodzą zimną świetne-krajobraz jest wtedy bardzo fotogeniczny :)

Ściskam Was Kochane :*
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #1222  Wysłany: 2010-12-02, 22:07  


Edi- Twoje powody nielubienia zimy sa jaknajbardziej oczywiste- ale w domku obserwujac zaśnieżony krajobraz nie cieszy Twych oczu mimo wszystko? :)

Jutro kontrola z dzieciarnia jak postępy w leczeniu :/ Postępy są, ale ja widzę że jeszcze nie takie jakie powinny być :(
 
 
edi
[konto usunięte]



Posty: 0

 #1223  Wysłany: 2010-12-03, 09:38  


Nadzieja

niestety nie cieszy-bo jak patrzę przez okno,widzę taką masę śniegu,słupek na termometrze oscyluje w ok. 0 albo i niżej a ja czy tego chcę czy nie muszę wyjść z domku to płakać mi się chce. Zawsze byłam zmarzluchem,wolę jak jest ponad 30 i piękne słońce.
Niestety zimowy krajobraz-nawet jak patrzę na niego z ciepłego mieszkania przyprawia mnie o gęsią skórkę.
Są tylko dwa wyjątki kiedy lubię zimowe wieczory.
Pierwszy to wigilijny wieczór a drugi to zimowy wieczór spedzony z ukochanym przed kominkiem ;)
Wtedy mi się podoba.
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #1224  Wysłany: 2010-12-07, 23:47  


Edi- ważne ze są jakieś najmniejsze ale przyjemne ozytywy zimy ;)

Jej jaka tu cisza...
 
 
owcaMarta
[konto usunięte]



Posty: 0

 #1225  Wysłany: 2010-12-14, 00:26  


Aniele stróżu serc przegranych,
Dotknij swym skrzydłem rany
Serca złamanego i zdradzonego,
Serca w krwawych łzach zatopionego.

Aniele stróżu niespełnionego pożadania
Przytul ofiarę bez pytania,
Duszę wykorzystaną i zranioną,
Duszę rozkochaną i porzuconą.

Aniele stróżu miłości przegranej
Otrzyj łzę i opatrz ranę.
Blizna śladem niewoli,
Blizna zapomnieć nie pozwoli.
 
Katarzynka36 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 2253
Skąd: Poznań
Pomogła: 393 razy

 #1226  Wysłany: 2010-12-14, 00:47  


:/pociesza:/
_________________
Katarzynka36
 
 
tinas 



Dołączyła: 19 Lip 2010
Posty: 61
Skąd: Katowice
Pomogła: 6 razy

 #1227  Wysłany: 2010-12-17, 23:04  


Pierwszy raz zajrzałam do Hyde Parku. Chyba tak samo jak Marta nie jestem jeszcze w stanie napisać nic "spontanicznego" ale jest jeden wiersz, który mimo wszystko stawia mnie na nogi:

"Jeszcze nie umiesz być sam
jeszcze się trzymasz wspomnień jak pochyłej poręczy
jeszcze się czepiasz chudych moli pamiątek
jeszcze nie dajesz spokoju umarłemu
chcesz go przyciągnąć z drugiego świata za guzik
jeszcze się rzucasz kukłom na szyję
Jeszcze szukasz serca żeby je doić jak kozę
ważny jak puzon
stukasz cierpliwym kopytkiem różańca
ostatecznie można ci postawić trójkę minus z religii"

A co do zimy, to nienawidzę śniegu, mrozu i stert ubrań jakie wkładam na mojego synka i na siebie zanim wyjdziemy z domu. Zima wygląda fajnie tylko w teledysku George'a Michael'a "Last Christmas":)
_________________
Justyna
 
owcaMarta
[konto usunięte]



Posty: 0

 #1228  Wysłany: 2010-12-19, 04:12  


"Zadaniem lekarza nie powinno być tylko zapobieganie śmierci ale także poprawianie jakości życia"


- z filmu "Patch Adams"
 
DumSpiro-Spero 
Administrator



Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 7458
Pomogła: 3498 razy

 #1229  Wysłany: 2010-12-19, 14:04  


tinas napisał/a:
nienawidzę śniegu, mrozu i stert ubrań jakie wkładam na mojego synka i na siebie zanim wyjdziemy z domu

tinas, zgadnij ile czasu zajmuje włożenie -> trzech <- takich stert (tj. ze mną włącznie: czterech) :twisted:
Jak ja rozumiem to co napisałaś...
8-)
_________________
pozdrawiam, DSS.
 
Aniaha 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 655
Skąd: trzeci swiat
Pomogła: 136 razy

 #1230  Wysłany: 2010-12-19, 21:59  


DumSpiro-Spero napisał/a:
tinas napisał/a:
nienawidzę śniegu, mrozu i stert ubrań jakie wkładam na mojego synka i na siebie zanim wyjdziemy z domu

tinas, zgadnij ile czasu zajmuje włożenie -> trzech <- takich stert (tj. ze mną włącznie: czterech) :twisted:
Jak ja rozumiem to co napisałaś...
8-)


;P :twisted:
_________________
jest dobrze
http://raknieborak-aniaha.blogspot.com/
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group