1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
małe szczęścia
Autor Wiadomość
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #466  Wysłany: 2012-03-08, 01:33  


evita2, nie wiem co napisać....
po prostu piękne to co napisałaś :)

evita2 napisał/a:
I teraz nie wiem czy uda mi się wytłumaczyć po co to Wam piszę tak jakbym chciała.

Ja zrozumiałam co chciałaś przekazać czytelnikowi :) i bardzo mnie się to podoba :)
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #467  Wysłany: 2012-03-08, 07:00  nowa nazwa buźki


Szanowni Forumowicze!
Nie wiem czy zauważyliście ale mamy chyba nową nazwę na buźkę " :rrr: " (tu troche jej nadużyję ale w celach dydaktycznych) - możemy ją nazwać "majkelek", no bo było tak od rana: na wątku :rrr: później na wątkach kciukowych :rrr: później znów na tym wątku (pozdrawiam Romku i Ewo) :rrr: później w kciukowych znów :rrr: i na pw to już lepiej nie pisać... Powiem Wam, że jakbym był wśród Was osobiście to polska transplantologia zyskałaby wiele cennych organów bo głowe byście mi jak nic rozwalili. Widocznie zasłużylem. Natomiast zdaje mi się, że nie zasłużylem niczym na miłe slowa Romka, Ewy i Basi ale to Wasze słowa więc nie będę komentował.
Dzis jest dobra chwila na ptysia. Otórz mój Teść strasznie uwielbia słodycze no i na tym wpadł. Powiedzial kiedyś (przechwalając się), że zje dwa ptysie. No i ja nie myśląc wiele (jak zwykle) podjąłem zaklad o 'jakieśtam' piwko czy coś. Polecialem do znanej mi cukierni (na Placu Słonecznym w Łodzi - polecam są zajefajne ptysie!) i kupilem dwa 'wielgachne ptysiska' no i Teściowi zaniosłem. Zjadł pierwszego, ale przy drugim wysiadl i zakład przegrał - nie wiem czy oba ptysie nie poszły na marnacje ale nie pytałem o tak osobiste sprawy nigdy. Czemu dziś jest dobra pora? Bo rozmawiałem dzis z Teściem (jak gadalem z Żoną to przyleciał sam pogadać) i powiedział - "Ty wiesz, że Smolarek nieżyje!" i podekscytowany opowiadał jak to w sobotę (zaraz po chemii) pojedzie do Aleksandrowa Łódzkiego na pogrzeb (bo Teściowie mają domek w Aleksandrowie i stamtąd pochodzi Teściowa). I wiecie co, to już nie jest szczęście, to jest jedno 'madziubdzie' zwycięstwo. Bo dziś nie było ważne czy ta chemia właśnie w tej chwili dziala i ile komórek już od rana wykończyła. Dziś nie było siedzenia bez sensu na kanapie, dziś były opowieści o piłkarzach (choc te same od wielu lat to wyjatkowo słodkie). Dzis nie było ważne, że w szpitalu w piątek będzie ponuro, że po chemii się czlowiek męczy, że nie wiemy jaki będzie wynik TK po chemii, że wokół tyle osób narzeka na służbę zdrowia, nieważne. Dziś było tak:
But when you're blinded by your pain (lecz kiedy jestes zaślepiony przez ból)
Can't see the way, get through the rain (i nie potrafisz dojrzeć drogi przez deszcz)
A small but still, resilient voice (wtedy mały lecz mocny głos)
Says hope is very near (powie, że nadzieja jest bardzo blisko)
('When you believe', 'Prince of Egipt' OST)
http://www.youtube.com/watch?v=CxIN79n4jVo (ja przy tej piosence udowodniłem najtrudniejsze twierdzenie jakie mi sie dotychczas udało - ale nie jest ciekawe :-( )
No a wniosek jest taki - nie zakładajcie się z Majkelkiem bo przegracie ;P
Romku ale to ladnie określileś, że potrafię zirytować dziękuję :)
No świetnie, to na koniec chciałem wszystkim Paniom, które to czytają ale szczególnie asereT, Justynie, Zoji 62, Gabi30, Tekli, Katarzynce36, Basi, Iwonce, Bernadecie, Ewci, Małgosi_43, Agnieszce, Soji, Asi, Kruszynce(Julce), DumSpiro-Spero(Magdzie), Nice2, Gusi, Eli1, Erin29, Asi (jo_a), Kasi (KlaWik), absenteeism (przepraszam nie wiem jak masz na imię), Reszce (no też nie chcesz imienia zdradzić), 'Romkowej Gradowej Burzy' (nie wiem również jak ma Twoja Wybranka na imię przepraszam Romku) i innym, które może przez nieuwage pominąłem bardzo nisko się pokłonić, ucałować rączki, powiedziać "Dziękuję za to, że jesteście, bo życie bez Was byłoby szare" i życzyć by wszyscy mężczyźni rozumieli Was dokładnie na tyle na ile same tego chcecie. W załączniu mały drobiazg.
Mam do Was na koniec jedno pytanie: Zdałem sobie sprawę, że zagląda tu wiele osób ale sie nie wypowiadają, czy moglibyście mi jakoś podpowiedzieć co mógłbym zrobić by to zmienić? Dziękuję Wam z całych sił za wszystkie dzisiejsze przepiękne wpisy. Jeszcze jedno słowo (trochę prywaty wybaczcie) - bardzo Cię przepraszam Ewcia.
No to przyjaciele i przyjaciółki, co zrobicie z tak rozpoczetym dniem? :)
 
sylwia3 



Dołączyła: 27 Paź 2011
Posty: 227
Pomogła: 19 razy

 #468  Wysłany: 2012-03-08, 10:35  


majkelek napisał/a:
Mam do Was na koniec jedno pytanie: Zdałem sobie sprawę, że zagląda tu wiele osób ale sie nie wypowiadają, czy moglibyście mi jakoś podpowiedzieć co mógłbym zrobić by to zmienić?
- Witajcie Wszyscy w tym wątku, fakt - zaglądam tu codziennie, ale jakoś jeszcze nie odważyłam się napisać- dzisiaj jest mój pierwszy raz [wstydnis]
Chciałabym dużo więcej móc pisać, ale czasami mi słów brakuje....
Cóż, jeżeli tutaj można opisać swoje małe szczęścia - to ja w dniu dzisiejszym dokonałam (po 2 dniach walki z urzędem) rejestracji nowego auta i jestem zadowolona z tego tytułu .... Serdecznie wszystkich pozdrawiam |buziaki| |buziaki|
_________________
Kocham Cię Mój Mamulku ;* 05.01.2012 15:55
 
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #469  Wysłany: 2012-03-08, 12:26  


majkelek, i buzia od rana się śmieje :)
Ale fajnie, że Ty tu jesteś ::thnx::

majkelek napisał/a:
nisko się pokłonić, ucałować rączki, powiedziać "Dziękuję za to, że jesteście, bo życie bez Was byłoby szare" i życzyć by wszyscy mężczyźni rozumieli Was dokładnie na tyle na ile same tego chcecie.

Ojej ale fajnie |buziaki| dziękuję ::thnx::

Tak mi dobrze, tak mi mów :mrgreen:
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
erin29 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Sie 2010
Posty: 1669
Skąd: Brzesko
Pomogła: 213 razy

 #470  Wysłany: 2012-03-08, 12:54  


::thnx::
_________________
" Złapać wiatr , pokonać strach i być ..."
Moja Mamcia 01.10.1954 - 06.04.2012
 
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #471  Wysłany: 2012-03-08, 15:11  


W Dniu Święta Kobiet
Wszystkim Paniom odwiedzający ten wątek,
życzę:
Zdrowia, Zdrowia, Zdrowia
Uśmiechu, Słońca, Pogody
Wiary, Miłości, Nadziei, Ciepła
Które powoduje że jesteście
warte wszystkich kwiatów świata :flower: :flower: :flower: ::thnx:: :flow: :in_love: :in_love:
_________________
romek
 
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #472  Wysłany: 2012-03-08, 17:33  


Oj Panie Moje Drogie Panie...

Dla Was .. Jedynych ... Niepowtarzalnych ...NAJ



P.s .. nie powiem Wam jakie, ale ja mam pewne slabosci jesli chodzi o Panow.. i ten Pan te cechy ma.. uhuhu.. ale sie szczesliwa zrobilam .. hohoho :mrgreen: :mrgreen:
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #473  Wysłany: 2012-03-08, 21:23  


Ty ja znam tego gościa skądś ... A wiem jak tak Iwonce przypadł do gustu to musi być Romek nie? ;)
No to dziś od rana zajęcia a później praca z szefem, no i jest znów problem z serii tych 'niedorozwiązania' no i krzywa morda Majkela znów się śmieje :mrgreen:
Oj Sylwia Ty nawet nie wiesz jaki mi piękny prezent zrobiłaś, że tu coś napisałaś i to jak fajnie :cmok: dziękuję!
Udanego wieczoru dla wszystkich Pań ::thnx::
 
evita2 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 199
Pomogła: 60 razy

 #474  Wysłany: 2012-03-08, 21:40  


Dziękuję, Majkelek

Dziękuję, Romku

::thnx::
_________________
Ewa
 
gabi30 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 16 Kwi 2010
Posty: 562
Pomogła: 206 razy

 #475  Wysłany: 2012-03-08, 22:05  


A tu Gabi podczas ostatniej chemii:-)))

 
Gusia 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 155
Skąd: Poznań
Pomogła: 45 razy

 #476  Wysłany: 2012-03-08, 22:57  


Małe szczęścia? 08.03.2012 Mąż Piotr po wizycie u laryngologa onkologa - wszystko ok, po wizycie u stomatologa( nowe ząbki) - wszystko ok. Starszy syn i synowa przylecieli na parę dni do Polski - widzieliśmy się parę chwil. Ważne są zdrowi i mogą starać się o dziecko. Młodszy syn w nieformalnym związku - wiadomość drugie dziecko w drodze i zaklepana data zawarcia związku małżeńskiego. No i powiedzcie sami czy to nie są małe szczęścia i to w jeden dzień .
Pozdrawiam wszystkie Panie z okazji Naszego Święta i wygranej w Totka, dziś 30 milionów - ja wysłałam.
 
majkelek 
MODERATOR


Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1701
Pomógł: 1119 razy


 #477  Wysłany: 2012-03-09, 06:20  


Dzis nie dość, że Dzień Kobiet to jest zdjęcie zajefajnych kolorowych buciorków, Iwonka zlapala klip jak Romek śpiewa, Sylwia nas odwiedzila z nowym samochodem, dostaliśmy kwiatka od erin29, a Gusia no to już przeżyla dzień jak kilkanaście innych razem :) No ja tu sie nie cieszyć co?
Ja dzisiaj Wam powiem, że bieglem z pracy do domu (i troche dalej bo było za krotko) bo nie miałem czasu biegać w innych godzinach. No i spotkała mnie niesamowita rzecz. Najpierw mijalem koło szpitala kobietę ktora wyszła przed budynek zapalić i nic by nie było w tym dziwnego, gdyby nie fak, że Ona chora była z kroplówką wiszącą na stelażu i paliła, uwierzycie? Juz chcialem cos zagadnąć ale pobieglem dalej i później bieglem nad kanalem i spotkalem osobę o zupełnie innym nastawieniu do swojej choroby. Widziale młodą dziewczynę (widać, że po ciężkiej przeprawie z chorobą, nie będę pisał) i jechała na rowerze, bardzo powoli uśmiechala się jak nie wiem co, machała wszystkim mijającym Ją i widać było, że podziwia świat. Uśmiechnąlem się, pozdrowilem Ją a Ona odwzajemniła wszystko i pojechała szybciej dalej. Konkluzja tych dwóch zdarzeń - powtórzę za Jackiem Kaczmarskim "W nas jest raj, piekło i do obu szlaki".
No przepraszam ale muszę napisać, no muszę. Kupilem wczoraj bilet Monice i przyjeżdża do mnie 25.03 i tak się cieszę, że nie wiem co ze sobą zrobic normalnie |happy| Najglupsze jest jednak to, że jednocześnie się cieszę i się boję (no sam nie wiem czego) i mam 'motyle w brzuchu' - kurde taki stary jestem i tyle lat po ślubie, ale głupi jestem!
To by dzisiejszy dzień też nas czegoś nauczył i przyniósł radość, proponuję to
http://www.youtube.com/watch?v=xamP2igH9Kk

[ Dodano: 2012-03-09, 06:21 ]
Tłumaczenie tekstu :)
Milego dnia :mrgreen:
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #478  Wysłany: 2012-03-09, 09:21  


majkelek napisał/a:
zajefajnych kolorowych buciorków

Gabi te buciory są świetne :-D

Dzień dobry wszystkim :flower:

Znów za oknem pochmurno, to trochę kolorów się przyda :)
http://a7.sphotos.ak.fbcd...5_9497406_n.jpg
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
evita2 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 199
Pomogła: 60 razy

 #479  Wysłany: 2012-03-09, 13:17  


Justyś, u Ciebie pochmurno a u mnie takie piękne słońce od rana - do Ciebie też zajrzy, zobaczysz, w końcu nie tak wcale daleko od siebie mieszkamy ;)
U mnie słońce jest, to i u Ciebie będzie.
Wspaniałego dnia życzę Tobie i Wszystkim, którzy tu zaglądają :sun:
_________________
Ewa
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #480  Wysłany: 2012-03-09, 13:22  


evita2 napisał/a:
Justyś, u Ciebie pochmurno a u mnie takie piękne słońce od rana - do Ciebie też zajrzy, zobaczysz, w końcu nie tak wcale daleko od siebie mieszkamy ;)
U mnie słońce jest, to i u Ciebie będzie.

Słońce nie ma innego wyjścia, do mnie też musi zajrzeć ;)
:sun:
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group