1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dlaczgo jestem na Forum ?
Autor Wiadomość
Anulinka12 



Dołączyła: 30 Maj 2012
Posty: 193
Pomogła: 21 razy

 #61  Wysłany: 2012-09-02, 01:03  


Przepraszam, nie napisałam poprzedniego postu gdzie trzeba.


Odpowiadając dlaczego jestem na forum...

Zjawiłam się tutaj poprzez wyszukiwarkę 'google', zarejestrowałam i poczytałam kilka wątków, które mnie bardzo zainteresowały.

Jak napisałam w swoim wątku, jestem po przejściach z bardzo mi bliską osobą, która odeszła już kilka lat temu...Bardzo chciałam podzielić się z tym co przeżyłam i co czuję...do dnia dzisiejszego. Minęło kilka lat, i mimo że przejście przez to mnie bardzo doświadczyło, postanowiłam funkcjonować, mam rodzinę i dzieciaki, które są bardzo ważne.

Jestem tutaj również z innego powodu, a mianowicie...zainteresowania. Medycyna, to moje hobby, niestety nie udało mi się skończyć studiów medycznych...klapa, zaszłam w ciążę i to zostawiłam:(. To mnie bardzo boli... Ale tego już nie wrócę.

Od września moja pociecha próbuje iść w moje ślady, teraz to będzie dopiero LO, ale ją wspomagam jak tylko mogę. Wierzę, że jej się uda...


ps. Streszczając wszystko, dlaczego jestem na forum...odpowiem:
Bardzo poruszają mnie tematy ludzi dotkniętych nieszczęściem, bardzo chciałabym im pomóc, przeżywając takie sytuacje jakie mnie dotknęły-chciałabym się z nimi podzielić, a jednocześnie chciałabym dowiedzieć się czegoś o czym nie wiem i co może być mi i innym przydatne.
_________________
Przykro, że daje się osty...nie myśląc :(
 
Asiaa1201 



Dołączyła: 28 Lis 2012
Posty: 234
Skąd: Płock
Pomogła: 8 razy

 #62  Wysłany: 2013-06-02, 22:15  


czemu jestem na forum???

Nie ma to jak wsparcie ;)
Razem jesteśmy silniejsi :mrgreen:
_________________
__Asiaa__
 
karolinax 



Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 580
Skąd: Warszawa
Pomogła: 47 razy

 #63  Wysłany: 2013-06-04, 20:09  


Dlaczego jestem na forum ?
Gdy się dowiedziałam, że potrzebuję operacji chciałam jak najwięcej się dowiedzieć co mnie czeka. Co we mnie siedzi. Miałam milion pytań. Na początku po prostu czytałam wasze historie. Później się zalogowałam. Teraz jestem od Was uzależniona. Codziennie muszę zobaczyć czy ktoś się wpisał, odpowiedział na moje pytania. Teraz czuję, że nie jestem sama. :heart: ::thnx::
_________________
Czy to nie smutne, że większość ludzi musi zachorować, by zdać sobie sprawę z cudowności życia?
Jostein Gaarder
 
kina 



Dołączyła: 14 Lut 2013
Posty: 130
Skąd: Bielsko-Biała
Pomogła: 54 razy

 #64  Wysłany: 2013-06-04, 23:47  


dlaczego? Bo dobro raz komus dane zawsze powraca -choc przewaznie z zupelnie innej i niespodziewanej strony :)
 
shegreta 



Dołączyła: 11 Maj 2013
Posty: 24

 #65  Wysłany: 2013-06-14, 14:13  


I ja tu się znalazłam.... Rozpędzona, w biegu życia musiałam się zatrzymać... Obserwuję siebie i trochę się nie rozumiem... moje reakcje na chorobę chyba są wyparte. Chyba zastosowałam właśnie mechanizm wyparcia. Co prawda codziennie zasypiam i budzę się z myślą "mam raka" ale odkryłam, że traktuję tę chorobę, jakby jej nie było! Nie wiem, czy to dobrze, czy to źle... Jestem tutaj, choć na dziś sama nie wiem, czego szukam. Nie chcę porównywać się do nikogo, choć często w chorobach szukamy porównań. Może jeszcze się nie oswoiłam....???
 
SYSULA 



Dołączyła: 09 Mar 2014
Posty: 19
Pomogła: 1 raz

 #66  Wysłany: 2014-03-12, 11:33  


Długo czytałam forum nim postanowiłam się zarejestrować nie chciałam być tylko obserwatorem .Znalazłam się tu bo gdy zachorowała bliska mi osoba szukałam informacji na temat choroby , informacje znalezione na forum pomogły mi w trudnych chwilach ...Teraz jestem już uzależniona :)
 
dokryma 



Dołączyła: 20 Mar 2014
Posty: 206
Skąd: Toruń
Pomogła: 82 razy

 #67  Wysłany: 2014-03-21, 15:19  


SYSULA napisał/a:
Długo czytałam forum nim postanowiłam się zarejestrować nie chciałam być tylko obserwatorem .Znalazłam się tu bo gdy zachorowała bliska mi osoba szukałam informacji na temat choroby , informacje znalezione na forum pomogły mi w trudnych chwilach ..


Ja podobnie, jestem "stadnym zwierzęciem" i nie chcę być sama w trudnych chwilach, a świadomość, że przebywam wśród ludzi (choć wirtualnie), przeżywających podobne problemy, dodaje mi sił do dalszej walki, bo najgorsze dopiero przede mną, ale .... o tym pomyślę "jutro"...

Dziękuję przy okazji Administratorom, Moderatorom, Przyjaciołom i wszystkim zaangażowanym w tworzenie forum - wielki szacunek i podziw za zaangażowanie i bezinteresowną pomoc dla nas zwykłych ludzi, przeżywających swoje prywatne tragedie.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: alaslepa: 2014-03-21, 15:40 ]
Poprawione

_________________
Mamcia NDRP V 2013 do V 2014
 
asia19 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 625
Skąd: Mazowsze
Pomogła: 111 razy

 #68  Wysłany: 2014-03-21, 18:47  


Bo tu są moi przyjaciele, którzy kiedyś bardzo mi pomogli :) Wielu rzeczy się dowiedziałam i uzyskałam ogrom bezcennej pomocy.
_________________
Practise random kindness and senseless acts of beauty.
Dobro jest w każdym z nas.
 
Mikuś 



Dołączyła: 16 Gru 2011
Posty: 470
Pomogła: 55 razy

 #69  Wysłany: 2014-03-28, 11:55  


Bo tu jest fajnie i zawsze uzyskam pomoc.

Rich serdeczne dzieki. Za pomoc merytoryczną. Dziękuję za miłe słowa, staram się jak mogę najlepiej ... / R.

DSS serdeczne dzieki za pomoc duchową i pomoc odnosnie chemijki.
_________________
Kulinarne inspiracje Moniki
http://blogl4.blog.pl/
 
Ptaszenio 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 18 Kwi 2014
Posty: 1239
Skąd: Wrocław
Pomogła: 277 razy

 #70  Wysłany: 2014-04-21, 21:50  


Jestem na forum DSS, ponieważ kiedy zmagałam się z chorobą nowotworową bardzo bliskiej osoby, znalazłam tu ogrom cennych informacji. Nie poradziłabym sobie chyba, gdybym nie znalazła tego miejsca. Dziękuję twórcom, wszystkim, którzy tu piszą, bez Was chorym i ich rodzinom byłoby o wiele ciężej w chorobie i procesie zdrowienia.
 
grana58 


Dołączyła: 06 Paź 2014
Posty: 11
Pomogła: 3 razy

 #71  Wysłany: 2014-10-06, 20:10  Dlaczego tu jestem?


Zarejestrowałam się, bo pomyślałam,że może czasem będę mogła pomóc.Dość długo podczytywałam forum,jako osoba"zaangażowana"- onkologicznie.Dziękuję za stworzenie tego forum.
_________________
grana58
 
elamarta 


Dołączyła: 09 Paź 2014
Posty: 7
Skąd: pomorskie

 #72  Wysłany: 2014-11-18, 23:37  


Nie wiem, czy potrafię mówić o sobie, a tym bardziej o chorobie. Od kilku lat żyję w napięciu i niepokoju. Pracuję, usmiecham się do swiata, ale gdy zostaję sama ze sobą, nie zawsze daję radę, czasem rozsypuję się..Wiem, to chyba naturalne. Moim problemem nie jest chyba mój rak i aktualnie, kolejna jedo odsłona. Nie mam rodziny, poza dorosłą, niepełnosprawną umysłowo, zupełnie niesamodzielną córką. Jesteśmy tylko we dwie. Moje odejście stąd, to dla niej - opieka obcych ludzi w domu pomocy społecznej...Brak wyboru. Że rak zniszczy mnie, trudno..ale co to dziecko (35-letnie)winne, czemu i jej życie ma lec w gruzach.? Wiem, pytanie retoryczne, do losu, Boga, do Was ?
 
marzena66 
MODERATOR



Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 9836
Skąd: gdańsk
Pomogła: 1765 razy


 #73  Wysłany: 2014-11-19, 09:47  


Dlaczego jestem na forum?

Nie umiem tak pięknie pisać, ale podpisuje się chętnie pod prawie każdym napisanym tutaj poście. Nie ja jestem chora, ale mój wspaniały mąż. Czytam wszystkie posty, uzależniłam się od forum, jestem tutaj w każdej wolnej chwili.
Nie umiem wiele razy pomóc ale tak bardzo chciałabym każdą osobę przytulić, pocieszyć, bo brakowało mi tego, kiedy odchodziła moja bliska rodzina. Czytam historię osób i płaczę wiele razy razem z nimi.
Żałuję, że nie było mnie wtedy kiedy umierali na tą wstrętną chorobę moi najbliżsi a ja byłam wtedy taka bezradna, bezsilna. Tu są cudowni ludzie, jak jedna wielka rodzina.
Chciałoby się napisać dużo ale czasami brak słów na wyrażenie swoich emocji.

Bardzo dziękuję za tak cudowne forum, dziękuję Moderatorom, Administratorom, Przyjaciołom i wszystkim osobom za ich czas, chęci i pomoc dla osób, które tutaj szukają pomocy, wsparcia i otrzymują to.

Musiałam się wygadać.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group