1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 226
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
Asiaa1201

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 122470

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-12-29, 16:09   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
No mówiłam że to nic takiego ;) takie rzeczy się zdarzają ;)
  Temat: karolinax - komentarze
Asiaa1201

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 20887

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-12-28, 04:23   Temat: karolinax - komentarze
Moja blizna jest brzydka i gruba!!! Blech a minęło już tyle czasu 1 rok i 2 miesiące
  Temat: Asiaa1201 - komentarze (vf8)
Asiaa1201

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8902

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-12-28, 04:19   Temat: Asiaa1201 - komentarze (vf8)
Muszę Wam się zawierzyć!
Po tym jak dowiedziałam się we wrześniu,
że moja walka z potworem doszła końca,
Tak dziś 3 miesiące po bardzo sie boję...
Niby już oswoilam się ze wszystkim, ale jakoś to do mnie teraz wraca ;(
Idę po nowym roku na tsh, bo muszę kontrolować i musze utrzymywać poniżej 0,1
To zaczynam się bać! Niewiem czemu... Dawka hormonu wysoka 200 eutyrox powinno być dobrze, no ale..eh sama niewiem...czuję się przecież całkiem nieźle...
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
Asiaa1201

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 122470

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-12-28, 04:05   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
Witaj Karolinko ;* długo do was nie zaglądałam, przeczytałam to co mnie ominęło i chcę zapytać jak wyszły te badania tej ręki?
  Temat: Szukam taniego noclegu w Warszawie na Ursynowie lub okolice
Asiaa1201

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7729

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-09-26, 20:55   Temat: Szukam taniego noclegu w Warszawie na Ursynowie lub okolice
Już jestem po hehe
byłam w hotelu 36
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Asiaa1201

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 326989

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-09-20, 06:52   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Dziękuje :-D
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Asiaa1201

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 326989

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-09-19, 12:10   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)



Zgodnie z objetnicą :) :lol: :lol: :lol:
  Temat: Asiaa1201 - komentarze (vf8)
Asiaa1201

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8902

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-09-19, 12:04   Temat: Asiaa1201 - komentarze (vf8)
Dziękuję ale to też dzięki Wam ;***
  Temat: Asiaa1201 - komentarze (vf8)
Asiaa1201

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8902

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-09-18, 20:08   Temat: Asiaa1201 - komentarze (vf8)
Kochani jestem zdrowa!!!!!

Scyntygrafia pokazała czystość w moim ciele ;)

Koniec walki!!!!

Pokonalam go!!!!!!!!
  Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Asiaa1201

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 69805

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-09-14, 21:03   Temat: Rak brodawkowaty tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych
Oho i nadchodzi ten dzień w którym muszę zmierzyć się znów ze scyntygrafią...
Z jednej strony czuje strach, a z drugiej wierzę, że wszystko będzie po mojej myśli...

Odezwę się pewnie jak wróce ... z wynikiem

Trzymajcie kciuki !
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
Asiaa1201

Odpowiedzi: 434
Wyświetleń: 122470

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-09-14, 20:55   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty wariant pęcherzykowy
Hmm pozwólcie, że sprostuję :mrgreen:

Po pierwsze: Jod diagnostyczny pooperacyjny jest wykonywany najczęściej po miesiącu od pierwszej operacji. Ma on na celu sprawdzenie za pomocą badania scyntygraficznego czy jest jodochwytność, czy coś się jeszcze klei co jest podejrzane... Po tej diagnostyce przeważnie lekarz decyduje czy jod leczniczy tzw uzupelniajacy ma byc podany za tydzień za dwa czy nawet za pół roku...[w moim przypadku było to po tygodniu] ... I uważam, że imszybciej tym lepiej... Ty dostałaś szybko, bo tak zdecydował lekarz, bo coś mu się nie podobało... Natomiast po wyjściu z 3 dnioej terapii wykonywane jest badanie scyntygraficzne dla sprawdzenia czy leczenie dało efekt, lecz jest w tym pewnien minus, bo potrzeba czasu, żeby ten jod pozabijał te resztki i nie rozumiem dlaczego ta scyntygrafia wykonywana jest zaraz po wyjściu z jodu... Właśnie przy takim sposobie wychodzą ludzią różne głupoty tak jak np Karolina u Ciebie nadgarstki, a u mnie był to tył głowy..oczywiście przerazenie szok itp normalka, ale trzeba pomysleć skoro się nie rozumie tych wszystkich tajników lekarzy... Po jakimś czasie od jodu leczniczego miałam wykonaną TK klatki szyi i głowy no i ta nie wykazała NIC bo ten promieniotwórczy jod po tym czasie, który potrzebował na wyeliminowanie złych komórek poprostu je zabił... Wcale się nie przejmuj tym wynikiem...Mi tez dało do myslenia to, że wychodząc z diagnostycznego była jodochwytnosc tylko w szyi a w całym ciele nic a raptem po 7 dniach miałam coś z tyłu głowy NIEREALNE ! sama Pani doktor mi o tym powiedziała...Najważniejsze Twoje badanie dopiero przed Tobą czyli za kilka miesięcy sprawdzenie scyntygrafią Twojej szyi i ciała... ewentualnie mogą dać Ci Naświetlania, ale na to już przywypisie powinnaś być zapisana, skoro takiej informacji nie ma to się nie przejmuj...

Po drugie: Trochę spokojniej sie odnoście do dziewczyny, bo widać, że jest zdesperowana i nie może sobie jeszcze trochę poukładac szystkiego w głowie... Trzeba czasu... :roll:

[ Dodano: 2013-09-14, 21:59 ]
a te głupie klejące się rzeczy to prawdopodobnie od tego, że 3 dni nie możesz się myć, potem wychodzisz jest kolejka do prysznica wszyscy szybko szybko a Ty w 5 minut musisz umyć dokładnie całą siebie + włosy !
  Temat: Rak pęcherzykowy tarczycy
Asiaa1201

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8437

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-09-14, 20:35   Temat: Rak pęcherzykowy tarczycy
no guz jest olbrzymi ... prawie 5 cm to już stopień zaawansowania T3
Trzymam kciuki
  Temat: Szukam taniego noclegu w Warszawie na Ursynowie lub okolice
Asiaa1201

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7729

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-09-03, 16:44   Temat: Szukam taniego noclegu w Warszawie na Ursynowie lub okolice
A jakis namiar :?ale?:
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Asiaa1201

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 326989

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-09-03, 16:39   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Hehe Julii zdjecia zamieszcze pózniej :
  Temat: Szukam taniego noclegu w Warszawie na Ursynowie lub okolice
Asiaa1201

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7729

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-09-02, 21:30   Temat: Szukam taniego noclegu w Warszawie na Ursynowie lub okolice
Będę przebywała w Warszawie 3 dni, ze względu na badania w Centrum Onkologii...

Przeszukałam cały internet i ceny hoteli są kosmiczne...

Może ktoś doradzi jakiś nie drogi nocleg na Ursynowi lub w okolicach, tak żeby było w miarę blisko do Instytutu... :?ale?: :?ale?: :?ale?:
 
Strona 1 z 16
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group