1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Anna-nas - komentarze
Autor Wiadomość
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #1  Wysłany: 2011-10-29, 18:06  Anna-nas - komentarze


>> Komentarze dotyczą tego wątku <<


Anna-nas, Moj Tatus przy niedrobnokomorkowym zyl 1 rok i 15 dni.Gdyby nie ta woda w plucu,ktora od poczatku choroby byla z nami i co pol roku nachodzila,a pod koniec zycia 12 pazdziernika zaczela nagle szybko nachodzic..lekarz powiedzial ze zylby dalej.wiec nie mozna wierzyc statystykom,kazdy chory na inny organizm...Modl sie za Tatusia
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
Anna-nas 


Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 59
Skąd: Radom
Pomogła: 7 razy

 #2  Wysłany: 2011-10-30, 00:18  


Dziękuję, wasze wsparcie jest nieocenione nie wiem jak to opisać, ale od chwili, gdy się tu zarejestrowałam jest mi jakoś lżej, zdobywam coraz więcej informacji i mam przeświadczenie, że nie jestem sama z tą Jego chorobą. Będziemy walczyć do końca, by każdego dnia móc powiedzieć- Dziękuję, za to, że żyję.

[ Dodano: 2011-10-30, 00:29 ]
Powiedz mi proszę jak wyglądały ostatnie dni Twojego taty? Na co mam być przygotowana?
_________________
Anna-nas
 
Funia 


Dołączyła: 30 Mar 2011
Posty: 228
Pomogła: 27 razy

 #3  Wysłany: 2011-10-30, 16:56  


Anna-nas napisał/a:
... na pewno będziemy walczyć o każdy dzień, każdą godzinę.
Kurcze ludzie łatwiej mi to znieść z Wami, jeszcze rycze nocami, ale wiem, że się nie poddam. Lekko nie będzie, ale będę walczyła o każdy jego uśmiech.


Aniu walcz dzielnie,
jednak większość z nas, którzy śledzą to forum i próbują jakoś pomóc już walkę o bliskich przegrało. Dlatego rozumiemy co czujesz i nie udajemy, że na pewno będzie dobrze, bo raczej nie będzie.

Wypłakać też się musisz, bo inaczej idzie zwariować.
Jak pokazują historie z tego forum, często tylko tu można znaleźć zrozumienie, bo ci co nas otaczają w realu, często nie mają pojęcia co znaczy walczyć o zdrowie i życie bliskich.

No i są tu lekarze, którzy Cię nie spławią. Jeśli tylko znajdą czas by Ci pomóc, zrobią to rzetelnie.
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #4  Wysłany: 2011-10-30, 17:07  


Anna-nas napisał/a:
Wiecie z czym jest jeszcze ciężko? Z rozmową, naprawdę czasem nie wiem co mówić- tata wie, że ma raka, wie, że chemia może nie pomóc etc ale nie wie nic na temat statystyk dotyczących rokowań, czasu i czego może się spodziewać i teraz staram się to jakoś najpoierw w sobie przegryźć, żeby mu przedstawić w wersji jakiejś mało inwazyjnej, żeby mi się nie załamał.


Nic na siłę... jeśli będzie chciał znać prawdę to sam spyta. Spróbuj się wyciszyć, i daj mu odczuć że jest kochany...
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
Anna-nas 


Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 59
Skąd: Radom
Pomogła: 7 razy

 #5  Wysłany: 2011-11-01, 17:15  


Nie wiem kurka, ale mam wrażenie, że on wie więcej niż mi się wydaje, jakoś tak gaśnie w oczach. Jego oczy są jakieś takie puste, unika kontaktu wzrokowego jakby się wstydził...
_________________
Anna-nas
 
Gonia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 1090
Skąd: Warszawa
Pomogła: 125 razy

 #6  Wysłany: 2011-11-05, 18:49  


Anna-nas, pytalas o ostatnie dni mojego Tatki..zajrzyj do mnie na profil..ale powiem ci szczerze ze my mielismy ostatnie dwa dni ciezkie przez dusznosci i morfine..ale swiadomosc mial tatus do konca,,Ja zawsze mowilam ze bedzie dobrze i zeby sie modlil..nigdy nie powiedzialam ze smierc nadchodzi,bo tak naprawde tego nie wie nikt tylko Pan Bog..kiedy zabiera do siebie..wg lekarzy moj tatus przy tak rozsianym nowotworze powinien zyc do 3 mcy od diagnozy..zyl 1 rok i 15 dni..mial wyjsc tego dnia 13 10 2011 ze szpitala do domu a odszedl do Domu Pana..Takze walczcie i badz silna dla Tatki!
_________________
Kocham Cię Tatulo !!! Ty Tylko Go poprowadz,Tobie powierza swa droge..Panie moj.
 
voli 



Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 96
Skąd: Kraków
Pomógł: 15 razy

 #7  Wysłany: 2011-11-12, 14:03  


Anna-nas,

Witaj,

Bardzo mi przyko, że Twój Tato zachorował. Mój miał też leczenie paliatywne :?ale?: . Od wykrycia choroby ( też krwioplucie itp ) do śmierci mineło 7 miesiecy. Strasznie szybko postepuje ta choroba :cry: . Wiem, że ciężko sie rozmawia, ciężko ukryć emocje. Tato zdaje sobie sprawę jak bardzo jest chory, nawet kiedy będziesz mu powtarzać i mówić "nie martw się" "będzie dobrze" to on doskonale będzie wiedział w jakiej sytuacji się znalazł. Życze Ci - WAM dużo siły. Ja do dziś nie mogę się ogarnąć po stracie ojca :| :| :| .

Pozdrawiam,
Tomek
_________________
Per aspera ad astra... - 09.04.2011 [*]
 
 
magdal 



Dołączyła: 05 Lut 2013
Posty: 500
Skąd: łódzkie
Pomogła: 105 razy

 #8  Wysłany: 2013-08-15, 10:34  


Anna-nas,
Od jakiegoś czasu żyję dniem dzisiejszym, staram się nie myśleć co bedzie za tydzień dwa czy miesiąc. Nadzieję mamy zawsze, bo czasem ludzie zdrowi nie wracają do domów z powodu chociażby wypadków... i nie wiadomo kiedy dla kogo przychodzi ten moment... wiadomo jaki.

Życzę Ci kochana, by dane Wam było cieszyć się jeszcze wieloma dniami i rozmowami.
Cieszmy się każdą chwilą... każdym oddechem...
Żyzę dużo sił i sobie i Tobie...
Pozdrawiam. Magda
_________________
Tata NDRP, Mama DRP
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group