1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 467
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: asia 1975 - komentarze
asia 1975

Odpowiedzi: 131
Wyświetleń: 50419

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-08-25, 13:59   Temat: asia 1975 - komentarze
Lidziu kochana moja jakoś trzymać się trzymałam do momentu gdy teraz nie dawno mama mi zachorowała na nowotwór trzonu macicy niskozroznicowany gruczolakorak endometrium. Żyje w strachu o mamę jeszcze trochę i pewnie rozpoczne jej wątek w dziale nowotworów piersi i ginekologiczne :cry:
  Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
asia 1975

Odpowiedzi: 577
Wyświetleń: 158503

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-08-24, 20:00   Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
Lidziu pamiętasz mnie jeszcze? Co tam u Ciebie słychać, pozdrawiam serdecznie , u nas po 4 latach od śmierci taty raczysko zaatakowalo moją mamę rak trzonu macicy niskozroznicowany gruczolakorak endometrium. Jest po wycięciu macicy, przydatkow i węzłów chłonnych teraz czekamy na 28.sierpnia na wizytę u onkolog, pozdrawiam serdecznie raz jeszcze Lidziu
  Temat: Rak wpustu z przerzutami do kręgosłupa
asia 1975

Odpowiedzi: 250
Wyświetleń: 121234

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-04-03, 20:40   Temat: Rak wpustu z przerzutami do kręgosłupa
Lidziu kochana postaraj się namówić swojego M na wizytę u lekarza choć pierwszego kontaktu albo po prostu jedźcie na SOR bo to takie gdybanie czy nastąpił przerzut i kość pękła w tym miejscu i dlatego noga puchnie i boli czy moze jest inny powód dlatego użyj wszelkich swych metod i spraw by jednak obejrzał Twego M lekarz. Pozdrowienia ,jestem z Tobą.
  Temat: rak płaskonabłonkowy przełyku - PROSZĘ O POMOC
asia 1975

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 33838

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-03-11, 10:29   Temat: rak płaskonabłonkowy przełyku - PROSZĘ O POMOC
Witaj, według mnie powinnaś szukać innego ośrodka gdzie szybciej zaopiekują się twoją mamą. Pozdrawiam.
  Temat: guz trzustki....
asia 1975

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 47029

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-03-08, 18:05   Temat: guz trzustki....
Witaj.
A nie miałaś na wypisie kiedy ma się stawić na zdjęcie szwów?Mojemu Tacie ściągali szwy po 10 dniach, ale piszą różnie i po 14 a i tak lekarz oglądając zszycie zleca pielęgniarce albo wyciąganie szwów albo pozostawienie np. niektórych jeszcze na parę dni, wszystko zależy jak się goi. A jak samopoczucie mamy?
  Temat: guz trzustki....
asia 1975

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 47029

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-03-05, 21:37   Temat: guz trzustki....
Witaj azja, i jak tam zapisałaś mamę do hospicjum domowego? Na kiedy przewidziano wizytę lekarza z tego hospicjum ? Dobrze byłoby, gdyby zobaczył te opuchnięte dolne części nóg lekarz bo może wystarczą leki moczopędne i opuchlizna zejdzie bądź zmaleje. Daj znać jak mama ,pozdrawiam serdecznie
  Temat: guz trzustki....
asia 1975

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 47029

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-03-02, 13:56   Temat: guz trzustki....
Nutridrinki to super sprawa bo są wysokokaloryczne a w tej chorobie tracenie kg nie jest wskazane. ;) Więc jeśli mogę doradzić to pić takiego jednego nutridrinka nawet od 30-45 minut wówczas nie powinno być problemów ani z wymiotami ani z bólami brzucha, ani wzdęciami ani biegunkami.
  Temat: Nieoperacyjny rak żołądka w całkowitej remisji, co dalej?
asia 1975

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7366

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-02-19, 20:05   Temat: Nieoperacyjny rak żołądka w całkowitej remisji, co dalej?
Witaj Aga.
Jestem tego samego zdania co missy powinnaś jeśli tylko to możliwe zdecydować się na operację i usunąć "gada" . I życzę Ci z całego serca by usunęli ci to dziadostwo w całości. Pozdrawiam
  Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
asia 1975

Odpowiedzi: 577
Wyświetleń: 158503

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-02-09, 20:10   Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
Bardzo bardzo mi przykro , że cierpisz Lidziu. To takie smutne, że nie mogą znaleźć leku na to dziadostwo. Ile radości sprawiłoby gdyby taki złoty środek w końcu wynaleźli ile cierpień ludzkich nie tylko chorego ale i jego najbliższych w końcu by się skończyło.
Ach pomarzyć choć tylko to nam zostało...

Jestem z Tobą Lidziu serduchem , myślami wiesz sama, że tylko samymi ciepłymi. Jesteś bardzo silną kobietą i wiem , że dasz radę nawet w tych bardzo ciężkich i trudnych chwilach. |przytula|
  Temat: Rak wpustu z przerzutami do kręgosłupa
asia 1975

Odpowiedzi: 250
Wyświetleń: 121234

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-02-06, 23:00   Temat: Rak wpustu z przerzutami do kręgosłupa
Lidziu kochana co tam u Was? Jak tam twój M? U nas już ponad dwa lata minęły od pożegnania mojego kochanego Tatki a tęsknota zamiast się zmniejszać to nieraz tak się nasila, że gadam do Niego nie tylko bedąc na cmentarzu ale i u siebie w domu. Co jakiś czas wchodzę na to forum i czytając wątki widzę to samo przerażenie we wpisach kolejnych nowych forumowiczów co jeszcze nie tak dawno było w moim wątku. Bardzo im współczuję. Napisz co u Was , dziękuję Bogu , że choć u Was walka cały czas trwa i oby trwała jak najdłużej. Pozdrawiam serdecznie naszego serdecznego aniołka forum jakim jesteś Lidziu.
  Temat: Rak jelita po resekcji
asia 1975

Odpowiedzi: 263
Wyświetleń: 75838

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-09-21, 20:12   Temat: Rak jelita po resekcji
malinka70 napisał/a:
Czy to możliwe, ze psychika w taki sposób radzi sobie z przebyłym stresem


Witaj Malinka po taaaakim czasie :) U mnie minęło już troszkę dłużej od odejścia Tatki (półtorej roku )a i tak jest w moich myślach gdy zasypiam i gdy śpię, bo śpię bardzo czujnie .
Na początku (trwało to ok 7 miesięcy)byłam praktycznie codziennie na cmentarzu nie mogłam się oswoić z tym ,że Go już nie ma, że nie mam do kogo przychodzić do łóżka, pomagać,opowiadać itd. To opowiadałam Mu na cmentarzu o moich troskach dnia codziennego tak jakby nadal był tylko, że nie może mi już nic odpowiedzieć. Teraz idę na cmentarz dwa ,trzy razy w tygodniu i robię to samo gadam i gadam do Niego. Pewnie osoby które patrzyłyby na mnie powiedziałyby wariatka, ale ja jakoś cały czas tak bardzo kocham i cały czas tak bardzo tęsknię, że nie potrafię inaczej.
Pozdrawiam Cię mocno Malinko. U Ciebie tak psychika odreagowuje u mnie trochę inaczej. Ale wiem ,że to forum jest bardzo ludziom potrzebne nawet po takim czasie od odejscia nam najblizszych osób możemy tu wejsc napisać parę słów i poczuć się jak wśród starych dobrych znajomych. :papap:
  Temat: Zmiany meta w wątrobie
asia 1975

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 19891

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-05-21, 22:22   Temat: Zmiany meta w wątrobie
::rose::
  Temat: rak jelita grubego przerzuty do płuc
asia 1975

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 42337

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-05-06, 21:45   Temat: rak jelita grubego przerzuty do płuc
_itsme_
  Temat: Rak trzustki
asia 1975

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6385

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-05-06, 21:39   Temat: Rak trzustki
Super, że operacja się udała, trzymam kciuki za mamę w dalszej walce :)
  Temat: Gruczolakorak śluzowy żołądka (Adenocarcinoma invasivum)
asia 1975

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 50059

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-05-06, 14:08   Temat: Gruczolakorak śluzowy żołądka (Adenocarcinoma invasivum)
|przytula| wiem jak ci ciężko, ale trzeba żyć właśnie nadzieją, że choć na jakiś czas chemia poprawi komfort życia, że może uda się zmniejszyć guza. Ściskam mocno, trzymaj się.
 
Strona 1 z 32
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group