1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Rak migdałka podniebiennego / tonsillcancer
Autor Wiadomość
evelinaswe 



Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 215
Pomogła: 46 razy

 #136  Wysłany: 2012-06-15, 14:49  


roman1130, roman1130,

Wlasnie dzis bylam na zastrzyku kortisonu balam sie straszliwie,ale dostalam znieczulenie i nic nie czulam.Lekarz powiedzzial,ze wieczorkiem moze mnie wiecej bolec i przez pare najblizszych dni a jak nie pomoze to bede musiala wziasc jeszcze jeden albo i kilka.No ale mam nadzieje,ze bedzie lepiej,poki co minelo troche godzin a ja nadal czuje bol barku jak wczesniej ale poczekam zobacze
_________________
Marzenia - to mieszanka nadziei, szczęścia, wyobraźni, pragnień oraz prób ich spełnienia.
http://www.raczek-nieboraczek.bloog.pl
 
 
vicctory 



Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 158
Skąd: Szczecin
Pomogła: 7 razy

 #137  Wysłany: 2012-06-16, 13:45  


evelinaswe, :flower:
_________________
http://www.forum-onkologi...t976.htm#217751
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #138  Wysłany: 2012-06-17, 20:03  


Witaj Evuniu.
Po zastosowaniu blokady u mnie przestało mnie boleć... ale dziś czuję że to jednak chyba nie jest to, boli mnie od nowa.

Mam nadzieję że u Ciebie zadziała to lepiej :lol:
_________________
romek
 
 
evelinaswe 



Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 215
Pomogła: 46 razy

 #139  Wysłany: 2012-06-17, 22:07  


roman1130,
wlasnie wrocilam od corci i jestem cala szczesliwa,ze w domku bo bol mam niemilosierny a nie chce siedziec w gosciach i marudzic wlasnie pisalam z kolezanka i przekonuje mnie,ze po tygodniu pol powinien ustapic i ze ona ma juz 5 lat spokuj moze wszyscy tylko nie ja bo ja to za chwile dostane na leba .Do tej pory staralam sie byc mocna a teraz juz siadam i to wbrew pozorom ,ktos powie pokonala raka a marudzi o bzdetach ale wlasnie te bzdety sa dla mnie gorsze niz pokonanie tego Smieciucha,z nim umialam sie zalatwic a teraz nie moge sobie poradzic
_________________
Marzenia - to mieszanka nadziei, szczęścia, wyobraźni, pragnień oraz prób ich spełnienia.
http://www.raczek-nieboraczek.bloog.pl
 
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #140  Wysłany: 2012-06-18, 21:32  


Evuniu a co lekarz na takie objawy, może to ten kotizon daje tak popalić
To nie są bzdety, wiem ile potrafię znieść a jednak zrobiłem blokadę bo było nawet dla mnie za dużo tego dobrego.
Na temat tego co i jak boli, najchętniej wypowiadają się ci którzy umierają na katar.
Evusiu współczuję Ci z całego serca i łączę się z Tobą w cierpieniu :/pociesza:/ |uscisk| :cmok:
_________________
romek
 
 
evelinaswe 



Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 215
Pomogła: 46 razy

 #141  Wysłany: 2012-06-23, 22:02  


No nareszcie dostalam termin do ortopedy ,jade we wtorek na 10,20 zobaczymy co mi doradzi bo ten zastrzyk kortisonu niby troszeczke zlagodzil bol ale to tylko tycio,tycio a nadal boli i jest to juz tak meczace,ze nawet narzekac na ten bol nie mam juz sily.No ale jestem dobrej mysli,ze wreszcie cos zacznie sie dziac wiem,ze nie ide do uzdrowiciela co za dotknieciem rozdzka spraw,ze bol znilnie i bede juz mogla wymachiwac ramieniem w rozne strony swiata ale zawsze cos no i sama chyba swiadomosc,ze mam wizyte sprawia,ze czuje sie podniesiona na duchu
_________________
Marzenia - to mieszanka nadziei, szczęścia, wyobraźni, pragnień oraz prób ich spełnienia.
http://www.raczek-nieboraczek.bloog.pl
 
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #142  Wysłany: 2012-06-25, 21:05  


Wiesz co mnie bawi do bólu?
Piszesz że jedziesz do lekarza na 10,20 ... u nas to po prostu nie jest możliwe.
Mam nadzieje że powie i zrobi coś wreszcie z tą ręką, ja jadę w środę, też mam termin na 12.... :mrgreen:
_________________
romek
 
 
evelinaswe 



Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 215
Pomogła: 46 razy

 #143  Wysłany: 2012-07-01, 17:09  


Romku i wiesz ze jak mnie zawolali /u nas wolaja po imieniu i tak tez sie mowi do lekarza/ spojrzalam odruchowo na zegarek i byla 10,20 wiec az sie usmiechnelam bo mi sie przypomnial Twoj wpis.No i oczwiscie niec ciekawego sie nie dowiedzialam od tego co juz wiedzialam,ze z tym praktycznie nic nie mozna zrobic jedynie brac tabletki przeciw zapalne i dostalam takie CELEBRA ale jak przeczytalam ulotke to juz mnie odrzucilo bo tam jest wiecej na co szkodza a nie na co pomagaja.Wiec poki co nie biore ich.Dostalam tez skierowanie do fizykoterapeuty i ide 12.07 zobaczymy co on mi powie z tym,ze 19go jade do Polski wiec chyba dopiero po powrocie beda cos robic.No ale musze tez powiedziec,ze po tym zastrzyku kortisonu jakby ten bol zmalal,wiadomo,ze nie zniknal ale juz jako tako moge sie ubrac.No a jesli do wrzesnia nie przejdzie mi to bedzie operacja bo wczesniej nie moga robic musi minac rok.
A dzis jest ROK!!!! mojego NIEPALENIA!!!!!! Gratulacje ! :bravo" _littleflower_ / Richelieu
_________________
Marzenia - to mieszanka nadziei, szczęścia, wyobraźni, pragnień oraz prób ich spełnienia.
http://www.raczek-nieboraczek.bloog.pl
 
 
vicctory 



Dołączyła: 03 Lut 2012
Posty: 158
Skąd: Szczecin
Pomogła: 7 razy

 #144  Wysłany: 2012-07-01, 17:28  


evelinaswe napisał/a:
A dzis jest ROK!!!! mojego NIEPALENIA!!!!!!


Brawo :flow: :brav:

Mi stuknie we wrześniu :) Niepalenie jest fajne :) pomijam już zdrowotność chociaż ona jest teraz najważniejsza :)
Jeszcze raz GRATULACJE Ewelinko :)
_________________
http://www.forum-onkologi...t976.htm#217751
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #145  Wysłany: 2012-07-01, 21:02  


vicctory napisał/a:
evelinaswe napisał/a:
A dzis jest ROK!!!! mojego NIEPALENIA!!!!!!


Brawo :flow: :brav:

Mi stuknie we wrześniu :) Niepalenie jest fajne :) pomijam już zdrowotność chociaż ona jest teraz najważniejsza :)
Jeszcze raz GRATULACJE Ewelinko :)

Gratuluję Wam obu :brav:
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
evelinaswe 



Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 215
Pomogła: 46 razy

 #146  Wysłany: 2012-07-01, 23:37  


To jest rowniez a wlasciwie przede wszystkim Wasza zasluga,ze wspieraliscie mnie i dodawaliscie otuchy i zreszta nadal to robicie i to ja Wam strasznie dziekuje bez Was nie dalabym napewno sama rady :in_love: |buziaki|
_________________
Marzenia - to mieszanka nadziei, szczęścia, wyobraźni, pragnień oraz prób ich spełnienia.
http://www.raczek-nieboraczek.bloog.pl
 
 
małgosia_43 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 768
Skąd: Łódź
Pomogła: 75 razy

 #147  Wysłany: 2012-07-02, 12:51  


Ja obchodziłam 5 rocznicę rzucenia palenia w połowie czerwca :)
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #148  Wysłany: 2012-07-02, 15:25  


Małgosiu_43, :brav:
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #149  Wysłany: 2012-07-08, 12:40  


Evuniu cieszę się że jest postęp w leczeniu Twojego barku...
Jeśli szukać analogii to moje blokady działają w połączeniu z środkami przeciwbólowymi, czyli konkretnie z tramalem, który powinienem przyjmować, ale podobnie do Ciebie jestem lepszym specjalistą od mojej pani doktor (ciekawe jak czuje się w tym momencie jej doktorat i habilitacja) i zażywam ten lek tylko wtedy gdy ból zaczyna powracać, lub staje się dokuczliwy.

Evuniu, prawdę mówiąc myślałem że nie palisz zdecydowanie dłużej, ale to jest nieistotne, naprawdę cieszę się Twoim sukcesem.
Gratuluję również Tobie vicctory, sukcesu i życzę naprawdę siły do dalszej walki z chęcią sięgnięcia po "pomocnika".
Ja teoretycznie przestałem palić 13 miesięcy temu, ale w momentach kryzysu podpalałem "żebranego" (:uuu: ) teraz udaje mi się nie sięgnąć, ale może dlatego, że żaden ze znajomych palaczy nie chce mnie już poczęstować :--: a może nareszcie uwolniłem się.
W każdym razie takie palenie, gdy wszyscy odmawiają częstowania, przestaje być zabawne... po co mam się stresować, lepiej nie palić :mrgreen:
_________________
romek
 
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #150  Wysłany: 2012-07-19, 20:26  


:cmok: :papap:
_________________
romek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group