1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Progresja zmiany w lewym płucu
Autor Wiadomość
joanna
PRZYJACIEL Forum


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 178
Skąd: żyrardów
Pomógł: 46 razy

 #121  Wysłany: 2010-03-19, 10:37  


Moja ciocia już zdiagnozowana. Okazało się, że guz który ma w śledzionie bez zadnych zmian jest tam przynajmnie od 5 lat. Natomiast bóle, które wystąpiły pochodziły od stawu biodrowego i kręgosłupa. Ciocię przebadał lekarz z CO, który notabene prowadził mojego Tatę. Wyniki badań konsultował jeszcze z radiologiem z CO. Co prawda wujostwo nadal doszukuje się u cioci choroby córki (ach ta psychika...), ale przynajmniej lekarz dobrał odpowiednie leki, które wyeliminowały ból, polecił bardzo dobrego warszwskiego ortopedę. A samą Ciotkę dopieścił, że teraz czuje się spokojniejsza.
pozdrawiam
Asia
 
joanna
PRZYJACIEL Forum


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 178
Skąd: żyrardów
Pomógł: 46 razy

 #122  Wysłany: 2011-05-17, 14:27  


Czytam, naszą historię i o dziwo - po dwóch latach pamietam zapach mojego Taty. Tak bardzo za Nim tęsknię. Już blisko pół roku nie byłam na Jego grobie, mam taki czas ... nie mogę. Za to zajmuję się mamą, ktora coprawda nie ma nowotworu, ale w związku z powikłaniami cukrzycowymi ma nawracające, przejściowe niedotlenienia mózgu. Mózg już dośc uszkodzony jest jeszcze sprawna ale trochę jak dziecko. Dziękuję Ci teraz Tato, za lekcje pokory wobec choroby. Dziękuję Ci za to, że nauczyłeś mnie dorosłego człowieka jak dawać miłość innym, jak troskliwie się opiekować bliskimi. Nie mogę jeszcze do Ciebie przyjść na cmentarz, ale Ty najlepiej wiesz jak bardzo Cię kocham. I gdy jestem z Mamą drapię ją po plecach to zawsze widzę Ciebie i mam nadzieję, że dobrze wypełniam zadania, które mi zleciłeś na dzień przed swoją śmiercią. Mój Tato....
 
joanna
PRZYJACIEL Forum


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 178
Skąd: żyrardów
Pomógł: 46 razy

 #123  Wysłany: 2013-10-04, 22:13  


Właśnie po tak długim czasie czytam historię walki z chorobą Taty...Być może wszystko dzieje się po coś, wszystko ma jakiś głębszy cel... Obok mnie w łóżeczku leży maleńka Córeczka...naprawdę cudowne radosne dziecko, które wniosło wiele szczęścia i radości do mojej rodziny... Córeczka Moja i Taty lekarza tego przez wielkie L :) :)
 
Katarzynka36 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 2253
Skąd: Poznań
Pomogła: 393 razy

 #124  Wysłany: 2013-10-05, 23:01  


:mrgreen:

Tata czuwa. Gdyby nie On nie poznałabyś Lekarza przez wielke "L" ....
_________________
Katarzynka36
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group