1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Pomoc dla Kasi (Poznań)
Autor Wiadomość
jusia 
MODERATOR



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1959
Skąd: Poznań/Luboń
Pomogła: 326 razy


 #61  Wysłany: 2009-06-26, 18:11  


KATERINA252 napisał/a:
A nie pisałam wam bo było mi troszczkę głupio , ale w lipcu zalegalizujemy w końcu nasz związek przed Bogiem , W lipcu bierzemy ślub kościelny .

Katerina,dlatego Ci głupio??????no coś Ty!!
Wszystkiego najlepszego z okazji ślubu i oczywiście zdrówka dla Was!!!
Super walczysz.Oby tak dalej.Nie poddawaj się!!!
Pozdrawiam!!
_________________
================================
www.fundacja-onkologiczna.pl
 
 
KATERINA252 



Dołączyła: 27 Kwi 2009
Posty: 19

 #62  Wysłany: 2009-07-10, 14:41  


Witam jestem juz po 4 szczepieniu i nadal czuję sie dobrze , co prawda po szczepieniu dostałam wysokiej tęperatury którą mam do dzisiaj ale lekarze mówią ze to bardzo dobrze ze jest tęperatura że to oznacza że organizm zaczyna walczyc ze jest odpowiedz układu umonologicznego , więc chodze sobie spokojnie z tęperatura na plac zabaw z dziecmi . Tomograf mam za 2 tygodnie a teraz w srodę juz 5 szczepienie . No i w sobotę ślub . pozdrawiam wszystkich
 
 
jusia 
MODERATOR



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1959
Skąd: Poznań/Luboń
Pomogła: 326 razy


 #63  Wysłany: 2009-07-10, 19:02  


Katerina,bardzo się cieszę,że jest lepiej! :)
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji ślubu! :-D
 
 
agnieszka.40 



Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 40
Pomogła: 6 razy

 #64  Wysłany: 2009-07-12, 19:32  


Kasia.
Wszystkiego naj,naj,naj z okazji Zaślubin :mrgreen:
Moje życzenia to:zdrówka,zdrówka,zdrówka i wszystkiego czego sobie życzysz i o czym marzysz.Agnieszka
_________________
...zdrowy człowiek ma tysiące marzeń...chory tylko jedno...
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #65  Wysłany: 2009-07-12, 21:32  


Katerina ja również przyłączam się do życzen. Życzę Ci przede wszystkim zdrowia,zdrowia i jeszcze raz zdrowia a cała reszta sama się ułoży ;)
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
KATERINA252 



Dołączyła: 27 Kwi 2009
Posty: 19

 #66  Wysłany: 2009-07-17, 15:36  


Witam wszystkich i bardzo dziekuje za szczere życzenia , jutro mamy wielki dzień . Ja jestem juz po 5 szczepionce i nadal czuję się dobrze , co prawda juz nie tak dobrze jak było , jestem na tabletkach przeciw bólowych spowodu silnego bólu kręgosłupa który mi strzelił przy podnoszeniu starszej córeczki . Wyniki z krwi tym razem się bardzo pogorszyły ldh wynosiło az 800 , natomiast robili mi usg brzucha i tam według mnie jest calkiem dobrze , wiem że usg nie jest dokładne ale i tak sie pocieszam tym badaniem , wynik brzmi tak ;zajęta tylko wątroba i to w takich ilościach jak była i do tego doszły pakiet węzłów brzusznych , ja spodzeiwałam się gorszego rozsiewu a jak wszyscy wiedzą szczepienia jeszcze nie działają więc czerniak ma prawo sie rozsiewać , moja pani doktor uważa że bez zmartwienia mamy poczekac jakie bedą wyniki po tej szczepionce , może teraz ldh spadnie . Za 2 tygodnie mam tomograf więc trzymajmy wszyscy kciuki żeby tomograf potwierdził badanie usg a nie bedzie tak żle , szczepienia zaczną działać i choroba stanoie na tym etapie co jest teraz , oczywiscie jeszcze musi do tego dojśc płuca i mózg ale wieże że to też bedzie czyste . Pozdrawiam i życzę wszystkim dużo zdrówka
 
 
jusia 
MODERATOR



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1959
Skąd: Poznań/Luboń
Pomogła: 326 razy


 #67  Wysłany: 2009-07-17, 19:49  


KATERINA252 napisał/a:
jutro mamy wielki dzień

Jeszcze raz wszystkiego najnajnajlepszego i duuużo zdrówka!!

KATERINA252 napisał/a:
Za 2 tygodnie mam tomograf więc trzymajmy wszyscy kciuki

Oczywiście trzymam!!
_________________
================================
www.fundacja-onkologiczna.pl
 
 
Nadzieja 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Sty 2009
Posty: 866
Pomogła: 67 razy

 #68  Wysłany: 2009-07-20, 11:23  


Ja równiez trzymam kciuki
Wiem ze może nie powinnam pisac tego na forum- ale uwierzcie mi ze Kasia wyglądała pięknie- nie makijaż, nie strój- dziewczyna promieniała tak samo jak jej mąż :)
To była najpiękniejsza przysięga - mimo ze slowa te same- mimo że słyszałam już kilka przysięgających sobie par przed Bogiem- ale ta przysięga była naprawdę wyjątkowa. Ryczałam jak bóbr w trakcie niej, podczas życzeń- a gdy zajechałam do domu na wspomnienie tej cudownej pary przed ołtarzem poryczałam się po raz kolejny. Kto jak kto ale Kaśka z mężem naprawde zasługują na wiele lat w szczęściu i przedewszystkim w zdrowiu.

Jeszcze raz Kasiu wielu wspólnych lat!
I oby w końcu coś ruszyło po tym szczepieniu.
 
 
DumSpiro-Spero 
Administrator



Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 7458
Pomogła: 3498 razy

 #69  Wysłany: 2009-08-09, 19:18  


Kasiu, wszystkiego dobrego -
wierzę, że dzień ten bardzo Cię uszczęśliwił :)

Daj znać proszę co u Ciebie - jak wyniki planowanego TK.

Szczere i serdeczne uściski,
DSS.
_________________
pozdrawiam, DSS.
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #70  Wysłany: 2009-08-09, 22:02  


Kasiu wszystkiego dobrego ja też nie dawno dołączyłam do grona szczęśliwych małżonków :)
 
 
KATERINA252 



Dołączyła: 27 Kwi 2009
Posty: 19

 #71  Wysłany: 2009-08-15, 00:12  


Witam dawno mnie nie było otóż mam małe problemy ze zdrowiem , tk wyszedł dobrze płuca czyste doszło do progresji na wątrobie 2 gózy urosły o 2 razy i daja i znac o sobie , ale ogółem jest dobrze , przez małą nie wydolność wątroby mam zapalenie otrzewnej i wodobrzusze co bardzo mi dokucza , bolą mnie narządy w środku i mam wysokie tęperatury , ale szczepienia dostaje dalej jeszcze mi chemi nie proponowali czyli wszystko jest na dobrej drodze , jak wytrzymałam te 3 miesiące bez leczenia to teraz wytrzymam tym bardziej , teraz to już wszystko w rękach BOGA musi sprawic że szczepionka zatrzyma chorobę na tym etapie a wszystko wróci do normy wraz z moją otrzewną która jest moim utrapieniem.Pozdrawiam i trzymam za wszystkich kciuki , pamietejcie najważniejsze to wieżyć i sie nie dać , mi mówiliże nie zdążymy ze szczepieniami a tu prosze teraz jade na 8 fakt że w troche gorszym zdrowiu ale przeciesz spodziewałam sie tego , przeciesz nie walczymy z grypą .......
 
 
DumSpiro-Spero 
Administrator



Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 7458
Pomogła: 3498 razy

 #72  Wysłany: 2009-08-16, 22:40  


Kasieńko - "dum spiro spero" a więc póki żyjemy miejmy w sobie ducha walki - nie jest to łatwe lecz Ty go masz; z całego serca więc życzę Ci by los Ci to jakoś wynagrodził.
Ściskam mocno.
_________________
pozdrawiam, DSS.
 
jusia 
MODERATOR



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1959
Skąd: Poznań/Luboń
Pomogła: 326 razy


 #73  Wysłany: 2009-08-17, 12:12  


Katerina,trzymam mocno kciuki,aby szybciutko nastąpiła poprawa.
 
 
les
[konto usunięte]



Posty: 0

 #74  Wysłany: 2009-08-17, 20:09  


Pani Kasiu, przeczytałem Pani opis choroby umieszczony na forum. Wydaje mi się, że powinna Pani dodatkowo oprócz szczepionki usuwac guzy, na przyklad za pomoca termoablacji (wprowadzenie do guza igły i "wypalenie go" przy pomocy prądu np. w szpitalu wojskowym w Bydgoszczy, lub przy pomocy radiochirurgii (radioterapii stereotaktycznej) naświetlanie guzów punktowe. Wydaje mi sie, że zwiekszy to szanse i wzmocni dzialanie szczepionki (zmniejszy sie ilosc komórek nowotworowych w organizmie). Oba zabiegi są stosunkowo mało obciążające ale proszę o to zapytac lekarza prowadzacego. Życzę Pani jak najlepiej i podziwiam Pani siłę. Pozdrawiam.
 
mamanel 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 1010
Pomogła: 180 razy

 #75  Wysłany: 2009-08-18, 23:16  


Katerina, chcę Ci napisać, że jestem sercem z Tobą, trzymam kciuki, żeby szczepionka wreszcie zadziałała.
Też mam córkę - ma 14 miesięcy, więc trochę młodszą od Twojej Emilii. Też walczę z rakiem, chociaż z innym rodzajem niż u Ciebie.

Ściskam serdecznie, pisz jak się czujesz <uscisk>

mamanel
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group