1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
POGADUCHA
Autor Wiadomość
gontcha
[konto usunięte]



Posty: 0

 #256  Wysłany: 2009-12-05, 00:15  


oby przyszedł edi :)
Mojemu Młodemu mam koncept na dwie imprezki: mikołaj - głosniki do komputera i lego na urodziny, które ma 21-go ...ale co pod choinkę :?ale?:
 
harieta 


Dołączyła: 26 Cze 2009
Posty: 95
Skąd: Canterbury UK
Pomogła: 13 razy

 #257  Wysłany: 2009-12-05, 16:01  


gontcha napisał/a:

Mojemu Młodemu mam koncept na dwie imprezki: mikołaj - głosniki do komputera i lego na urodziny, które ma 21-go ...ale co pod choinkę :?ale?:


Pod choinke najlepiej sluchawki (tak na wszelki wypadek, gdy glosniki do komputera okaza sie bardzo wydajne) ;)

Ostatnio zauwazylam prawidlowosc, w moim portfelu pojawia sie wiecej monet a zadziwiajaco szybko znikaja banknoty. Szczegolnie nasila sie to w okresie Swiat i urodzin :)
 
absenteeism 
Administrator



Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 13332
Skąd: Łódź
Pomogła: 9431 razy

 #258  Wysłany: 2009-12-05, 18:11  


Skoro wcześniej głośniki, to na gwiazdkę może jakąś rozwijaną albo podświetlaną klawiaturę do gier? :)
 
gontcha
[konto usunięte]



Posty: 0

 #259  Wysłany: 2009-12-05, 22:23  


Dzięki za rady :)

harieta - młody słuchawki ma - po ostatnim 'tygodniu zdrowia' w szkole stwierdził, że źle wpływają na słuch :mrgreen:
abstenteeism - tego nie ma, ale mata do tańczenia po 2 tygodniach poszła w odstawkę...
Nie mam zupełnie konceptu na ten trzeci prezent... nie chcę mu dokupować kolejnej rzeczy do kompa, puzzle jedno za to wypasione na długo wystarczy...

Zgwostka i tyle...
 
ana7 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 871
Pomogła: 122 razy

 #260  Wysłany: 2009-12-06, 19:54  


i jak urocze mikołajki minęły?? u mnie zaczęły się i kończą gorączką u młodszego 4 letniego syna, więc jutro czeka mnie lekarz :cry:
polecam NA PREZENT na młodszych klocki drewniane można znależć ciekawe na allegro, a starszy syn dostanie plecak - oryginalny, ponieważ ostatnio na chodniku znalazł się jego cały dobytek plecakowy :uuu: ( w sierpniu za parę groszy połasiłam się na kupno taniutkiego kolorowego cudeńka ) na którego dziś bym nawet nie spojrzała..
i jak Gosia z rozlewiska ;) - kochani .....chyba gubię talię :uuu: :uuu: :uuu: :uuu: :uuu:
całkiem sympatyczna oponka mi towarzyszy.... nie chce mnie opuścić...a kysz przeklęta :?ale?:

[ Dodano: 2009-12-06, 19:55 ]
a jedzenie taką rozkosz mi sprawia..........

[ Dodano: 2009-12-06, 20:19 ]
............ale mnie dziś wzięło na wspomnienia............
czas obudzić się...
 
 
cleo33 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 2484
Skąd: Śląskie
Pomogła: 379 razy

 #261  Wysłany: 2009-12-06, 21:31  


Wiecie co dziewczyny fajny dzien mikolajki, a ja zalapalam dola :cry: przegladalam dzis forum pro salute i pisze tam osoba ze stracila oboje rodzicow na pluca i ktos odpisal ze w tym wypadku i ona jest zagrozona i to w 80 procentach :uuu: (poniewaz oboje rodzice)
Normalnie mnie zcielo z nog ::mur::
 
edi
[konto usunięte]



Posty: 0

 #262  Wysłany: 2009-12-09, 09:09  


Słuchajcie, to co się dzieje u mnie w przychodni woła o pomste do nieba.
Jakieś 3 tygodnie temu żle się czułam-tzn. męczył mnie straszny kaszel,do tego temperatura,ból w plecach. Poszłam się zarejestrować do lekarza-co nie jest prostą sprawą bo ludzie stoją w kolejce do rejestracji już od 5 rano...Byłam po 6 więc niestety brakło mi bloczków. Ponieważ w przychodni jest nocny dyżur poszłam wieczorem. Jednak pani doktor nie przyjęła mnie bo stwierdziła,że jestem na rencie i mam czas żeby przyjść w ciągu dnia. Moje tłumaczenia,że stałam rano ale brakło bloczków nic nie dały. Stwierdziła,że nocny dyżur jest od nagłych przypadków. Więc wróciłam do domu o niczym. Leczyłam się sama jakimiś gripexami itp. W tą sobotę w nocy obudził mnie tak okropny ból pod lewą łopatką że wyłam z bólu. Rano pojechałam na dyżur. Pani doktor nawet mnie nie osłuchała tylko obejrzała moje plecy i stwierdziła że być może to jakieś przeziębienie lub coś takiego. Przepisała mi Duomox i lek przeciwbólowy. Ponieważ wczoraj rano czułam się nadal fatalnie-do tego cały czas utrzymująca się w granicach ponad 39 stopni temperatura poszłam jeszcze raz do przychodni. Tym razem udało mi się dostać do mojej rodzinnej. A ta po osłuchaniu mnie stwierdziła że mam zapalenie płuc...Była zszokowana tym,że w niedzielę lekarka wogóle mnie nie osłuchała. Jak się wyleczę to pójdę do kierowniczki i chyba złoże skargę na obie doktorki.
 
pixi 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 24 Sty 2009
Posty: 459
Skąd: Poznań
Pomogła: 73 razy

 #263  Wysłany: 2009-12-09, 09:37  


edi napisał/a:
chyba złoże skargę na obie doktorki.

i to koniecznie |mad2|
pozdrawiam <uscisk>
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #264  Wysłany: 2009-12-09, 09:43  


edi kuruj się i wystosuj skargę na ta lekarkę bo to delikatnie mówiąc skandal :rrr:
 
 
ana7 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 06 Lis 2009
Posty: 871
Pomogła: 122 razy

 #265  Wysłany: 2009-12-09, 15:54  


nie, rzeczywiście to skandal!!!
życzę powrotu do zdrowia..
jak tak można??
 
 
natka7 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 14 Cze 2009
Posty: 265
Pomogła: 42 razy

 #266  Wysłany: 2009-12-09, 19:06  


Wiesz to jest szokujące co piszesz,wracaj szybko do zdrowia.
Pozdrawiam
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #267  Wysłany: 2009-12-09, 21:41  


edi, to co opisujesz to niestety brutalna prawda o sytuacji jaka panuje w przychodniach :<: Wracaj szybko do zdrowia i składaj skarge , dla takich ludzi nie ma zlituj się :--: choć moja mama też składała i co...dostała odpowiedź ze lekarz jest młody, dopiero zaczął prace i zostanie pouczony na temat swojego zachowania, nawet nie usłyszała słowa przepraszam :--: A chodziło o to ze poszła babci (92 lata) po recepte na leki które bierze od lat a lekarz siedział z nogą na noge i powiedział ze nie przyjmie jej bo jest zmeczony i go głowa boli :--: a jak go prosiła to wyszedł na korytarz i chciał telewizje wzywac ze moja mama go nachodzi i w ogóle :--: jednym słowem zrobił z niej głupią :-(
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
AgnieszkaM 


Dołączyła: 22 Sie 2009
Posty: 76
Skąd: Irlandia
Pomogła: 3 razy

 #268  Wysłany: 2009-12-10, 15:41  


Ja tego nie rozumiem. Wiekszosci przychodnie sa prywatne, z zalozenia pieniadze ida za pacjentem, pacjent ma prawo zmienic lekarza i wybrac inna przychodnie. Dlaczego wiec lekarze ciagle czuja sie panami na wlosciach? I po co w ogole placic te skladki zdrowotne, jak i tak wychodzi na to, ze normalnie potraktowanym bedzie sie tylko w gabinecie prywatnym?
Przepraszam to nie do Was tak naprawde jest skierowane. Po prostu zdenerwowala mnie ta sytuacja w jakiej znalazla sie Edi. Moje nerwy chyba sie juz nie nadaja do mieszkania w Polsce.
 
edi
[konto usunięte]



Posty: 0

 #269  Wysłany: 2009-12-10, 17:48  


Ja juz ostatnio zastanawiałam sie nad zmiana przychodni i pewnie bym to zrobiła gdyby nie fakt,że ta przychodnia jest najblizej mojego domu. Niestety nie mamy samochodu i jechanie autobusem na drugi koniec miasta np. z chorym dzieckiem lub po wypełnienie jakiegoś dokumentu-co jest mi nie raz potrzebne byłobyt dla mnie dość uciążliwe...:(
Własnie przed chwilą była u mnie pielegniarka z przychodni-te kobiety są akurat baaardzo sympatyczne!!!! Dostałam 5 zastrzyk. Jest lepiej,nie mam już tak wysokiej gorączki,zaczynam ostro kaszleć i nadal boli pod łopatką ale i tak jest lepiej niż było :)
 
AgnieszkaM 


Dołączyła: 22 Sie 2009
Posty: 76
Skąd: Irlandia
Pomogła: 3 razy

 #270  Wysłany: 2009-12-10, 17:52  


edi wracaj do zdrowia szybciutko.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group