1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
PET-całkowita remisja, chłoniak nieziarniczy
Autor Wiadomość
Minia78 



Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 128
Pomogła: 22 razy

 #76  Wysłany: 2012-03-27, 10:37  


Dziadek napisał/a:
I co tam nowego?


a co u Ciebie nowego? ;)
Ja obecnie wypoczywam na północy Polski. Jajnik "odzywa" się od czasu do czasu, ale to już nie to samo co przed zabiegiem. Kontrola 04.04.
Generalnie jest ok, dużo uśmiechu, radości i słońca, pomimo mroźnych poranków.
pozdrawiam
Monia
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #77  Wysłany: 2012-04-07, 16:21  


Miniu życzę Ci zdrowych, spokojnych, ciepłych, pogodnych, miłych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości :)
Pozdrawiam serdecznie i Świątecznie :)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Minia78 



Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 128
Pomogła: 22 razy

 #78  Wysłany: 2012-04-11, 09:35  


JustynaS1975 napisał/a:
Miniu życzę Ci zdrowych, spokojnych, ciepłych, pogodnych, miłych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości :)
Pozdrawiam serdecznie i Świątecznie :)


dziękuję Justi ::thnx::
Ja oczywiście pozakręcana na opak, pozapominałam... :cry: ale ale....oczywiście życzę Ci zdrówka, kibicuję i trzymam kciuki [tak]
Wynik mojego guza jajnika - ok :-D
Jestem zdrowa jak ryba :hehe:

Za tydzień powrót do pracy. Trzymajcie kciuki, bo po 15-miesięcznej przerwie nie wiem, czy podołam psychicznie wstawać o 6 rano i się mobilizować do systematycznych obowiązków :mrgreen:

pozdrawiam i Wszystkim życzę wszystkiego dobrego
Monia
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #79  Wysłany: 2012-04-11, 09:43  


Minia78 napisał/a:
Za tydzień powrót do pracy. Trzymajcie kciuki, bo po 15-miesięcznej przerwie nie wiem, czy podołam psychicznie wstawać o 6 rano i się mobilizować do systematycznych obowiązków :mrgreen:

Trzymam kciuki i trochę rozumiem Twój 'ból', bo ja nie pracuję od ok. 3,5 roku i być może teraz wrócę do pracy ... :roll: ... ale kolejny etap, któremu trzeba podołać (i oczywiście już mam założenie, że zdrówko będzie OK).

Minia78 napisał/a:
Wynik mojego guza jajnika - ok :-D
Jestem zdrowa jak ryba :hehe:

I to jest najważniejsze :okok"
Minia78 napisał/a:
życzę Ci zdrówka, kibicuję i trzymam kciuki [tak]

Dzięki :)

Pozdrawiam Cię serdecznie :)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Dziadek 


Dołączył: 14 Lut 2012
Posty: 7

 #80  Wysłany: 2012-04-12, 13:46  


Pozdrawiam serdecznie :mrgreen: Nie pojawiałem się na forum bo jakoś tak wyszło. Cieszę się bardzo,że wyniki są dobre i tryskasz energią tak trzymać. Ja miałem kontrolę w marcu następna jest planowana na czerwiec, tylko w między czasie mam przyjęcie na ortopedię (endoproteza stawu biodrowego) tam przejdę badania czy się kwalifikuję. Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia :evil: Napisz jak tam w pracy po tak długiej przerwie :lol:
 
Minia78 



Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 128
Pomogła: 22 razy

 #81  Wysłany: 2012-04-13, 09:43  


Dziadek napisał/a:
Pozdrawiam serdecznie :mrgreen: Nie pojawiałem się na forum bo jakoś tak wyszło. Cieszę się bardzo,że wyniki są dobre i tryskasz energią tak trzymać. Ja miałem kontrolę w marcu następna jest planowana na czerwiec, tylko w między czasie mam przyjęcie na ortopedię (endoproteza stawu biodrowego) tam przejdę badania czy się kwalifikuję. Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia :evil: Napisz jak tam w pracy po tak długiej przerwie :lol:


Witaj :)

Cieszę się, że się odezwałeś, bo w sumie to zaczęłam się trochę niepokoić tą ciszą [kwadr]
Ja rownież mam kontrolę w czerwcu. Energią tryskam z powodu powrotu do zdrowia, zaczęłam ostro trenować na rowerze i basenie :-D W końcu przyszedł czas na przewartościowanie pewnych rzeczy, co jest w życiu ważne...
A powrót do pracy...Bardziej z obowiązku niż chęci wracam...I to mnie martwi :roll:
Co do endoprotezy...W Bytomiu leżałam z babką, która miała wszczepioną endoprotezę stawu biodrowego. I powiem Ci, że śmigała jak nic :lol: Zadowolona, ucieszona i bardzo sobie chwaliła. I z pewnoscią się zakwalifikujesz - będę trzymać kciuki i czekać na wieści od Ciebie :uhm!:

Pozdrwiam Cię serdecznie
Monia
 
Dziadek 


Dołączył: 14 Lut 2012
Posty: 7

 #82  Wysłany: 2012-04-13, 12:09  


I bardzo dobrze, że jesteś aktywna, mi tej aktywności brakuje z powodu bioder. Ale przyrzekam jak zabieg się uda i będzie ok to wskakuję na rower i też trenuję. :mrgreen: Praca na te schorzenia jest najlepsza :shock: dlatego się nie martw, zmartwienia to najgorsza choroba. Życzę zdrowia i duuuuuużo energii pozdrawiam. :twisted:
Też znam parę osób po endo i jest ok.
 
Minia78 



Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 128
Pomogła: 22 razy

 #83  Wysłany: 2012-04-20, 20:50  


Jak dobrze, że weekend :brav:
Moj powrót do pracy wyobrażałam sobie mniej więcej tak, że posiedzę kilka godzin, wdrożę się od nowa, powoli, bez stresu w obowiązki, które kiedyś do mnie należały...
A tu...od razu na głęboką wodę...szefowa nie dała chwili wytchnienia. Zaczął się młyn :brr: Przez trzy dni praca przez 10 godzin... :uuu:
Ale z drugiej strony cieszę, że wróciłam...Ciężko było się zebrać, ale teraz już tylko do przodu :mrgreen: Bo w życiu trzeba być twardym, a nie "mientkim" :lol:

"coco jumbo i do przodu" :-))

pozdrawiam Wszystkich
Monia
_________________
Czasem serce potrzebuje więcej czasu, aby zaakceptować, to co myśli już wiedzą...
www.kala78.blogspot.com
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #84  Wysłany: 2012-04-20, 20:57  


Miniu, cieszy mnie Twoje podejście :) .
Ja też wracam do pracy, ale wydaje się, że będę miała o wiele spokojniej.
Pozdrawiam Cię serdecznie :)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
kobiecinka 


Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 269
Pomogła: 31 razy

 #85  Wysłany: 2012-04-20, 22:49  


Minia, dasz radę;)
Twarda kobietka z ciebie;)
 
Minia78 



Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 128
Pomogła: 22 razy

 #86  Wysłany: 2012-04-21, 13:10  


JustynaS1975 napisał/a:
Miniu, cieszy mnie Twoje podejście .
Ja też wracam do pracy, ale wydaje się, że będę miała o wiele spokojniej.
Pozdrawiam Cię serdecznie


Justi dziękuję serdecznie i Tobie również życzę dużo energii i wytrwałości w pracy....od razu człowiek staje na nogi |oyeah|


kobiecinka napisał/a:
Minia, dasz radę;)
Twarda kobietka z ciebie;)



Kobiecinko dziękuję pięknie ::thnx::
_________________
Czasem serce potrzebuje więcej czasu, aby zaakceptować, to co myśli już wiedzą...
www.kala78.blogspot.com
 
Minia78 



Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 128
Pomogła: 22 razy

 #87  Wysłany: 2012-05-29, 09:26  


witajcie ponownie.....


Wielkie hmm....Od kilku miesięcy borykam się z wysypką na plecach, ramionach i brzuchu....trochę swędzi, a momentami boli....do tego od kilku dni suchy, tępy kaszel, flegma i duszności..nie wspomnę o "ciężkiej" klatce piersiowej, która od zakończenia leczenia na razie póki co nie wróciła do normalności...Wysypka - sądzę, że nie jest reakcją alergiczną na nic..może to skutek radioterapii?
Oczywiście jak zawsze nie biorę tych wszystkich objawów za nic poważnego, ale...pisze tutaj, bo wielu z Was ma duże doświadczenie i może akurat przypadkiem ktoś będzie wiedział, czego mogą dotyczyć me objawy :?ale?:
Pewnie, że mogłabym pójść do lekarza, ale jakoś tak mnie nie ciągnie do slużby zdrowia :devil:
Poza tym niestety, ale muszę być w pracy :)

pozdrawiam Wszystkich serdecznie ::thnx:: :flower: :in_love:
_________________
Czasem serce potrzebuje więcej czasu, aby zaakceptować, to co myśli już wiedzą...
www.kala78.blogspot.com
 
Minia78 



Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 128
Pomogła: 22 razy

 #88  Wysłany: 2012-06-14, 18:09  


Kochani....

Wróciłam z pierwszej kontroli w Gliwicach.... :brav:
Morfologia ok, co mnie bardzo cieszy, aczkolwiek zastanawia mnie - czy poziom limfocytów równy 9, gdzie norma to 21-50 to normalny poziom ?? |hmm| Lekarz stwierdził, że wynik w normie, więc uznałam, że zna się na rzeczy :lol:

Poza tym cały czas do przodu.....Kaszel, duszności, wysypka i mega zmęczenie utrzymują się cały czas, jednak staram się na to nie zwracać zbytnio uwagi... :mrgreen:

Pozdrawia wszystkich :flower:
Monia
_________________
Czasem serce potrzebuje więcej czasu, aby zaakceptować, to co myśli już wiedzą...
www.kala78.blogspot.com
 
female 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 03 Lis 2011
Posty: 404
Skąd: z gór
Pomogła: 98 razy

 #89  Wysłany: 2012-06-14, 18:19  


Dobre wieści :okok" . A doktorek nic nie mówił na temat wysypki i kaszelku?

Pozdrawiam serdecznie!
_________________
--
Bernadeta

...nadzieja ma skrzydła, przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów, która nigdy nie ustaje, a jej najsłodsze dźwięki słychać nawet podczas wichury...
Mama 08.01.2012r [*]
Tato 13.08.2013r [*]
 
 
Minia78 



Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 128
Pomogła: 22 razy

 #90  Wysłany: 2012-06-14, 18:31  


female napisał/a:
Dobre wieści :okok" . A doktorek nic nie mówił na temat wysypki i kaszelku?

Pozdrawiam serdecznie!


dziękuję dziękuję ::thnx::

Lekarz stwierdził, że to reakcja po radioterapii, która notabene skończyła się w sumie w listopadzie...no, ale te skutki podobno mogą się utrzymywać długo, gdyż moje środpiersie dość radykalnie naświetlono...Więc mam być spokojna i czekać, ąż miną :]] :]] :]]

pozdrawiam ciepło
_________________
Czasem serce potrzebuje więcej czasu, aby zaakceptować, to co myśli już wiedzą...
www.kala78.blogspot.com
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group