1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: vioom
2014-10-13, 17:55
Niekonwencjonalne metody leczenia raka
Autor Wiadomość
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #91  Wysłany: 2012-06-03, 15:24  


No właśnie ja nie rozumiem. Nawet nie wiem co to znaczy "paczę". Natomiast wiem, że wciskasz ludziom kit pisząc, że tzw. B17 jest "normalną witaminą". Uśmiechasz się z politowaniem jeśli ktoś krytykuje pestki moreli? A czy zdajesz sobie sprawę z tego, że substancje zawarte w tejże pestce są toksyczne, i zatrucie organizmu spowodowane spożywaniem dużych ilości pestek może doprowadzić do przerwania rokującej pozytywnie terapii? Czy teraz Ty rozumiesz co paczysz? (cokolwiek to ma znaczyć)
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #92  Wysłany: 2012-06-03, 15:40  


Czytaj ze zrozumieniem ( jednak to prawda, ze jestesmy w szarej koncowce czytania ze zrozumieniem ) Fabio !

Nigdzie nie uzylam slowa- pestki moreli ! Uzylam za to slowa " witamina b17 " czyli jakby sama czysta amigdalina.. do wstrzykiwan, taka jaka niby pleca sam nijaki Krebs!
Zapoznaj sie chociaz z wikipedia !
http://pl.wikipedia.org/wiki/Amigdalina

Czytales chociaz ksiazke o terapii metabolicznej ? Bo ja tak.. a wiesz, ze stosowac sie ja powinno z wit C?Tak wg ksiazki przynajmniej. Jednak wystarczy wyczytac z wikipedii by wiedziec, ze wit C tylko wspomaga toksyczne dzialanie tegoz specyfiku.

Probowales kupic tzw Witamine B17 ? Zadzwoniles do kliniki w Meksyku ? Zadzwoniles chociaz do jednego osrodka w EU , gdzie niby ta terapie stosuje sie ? Bo ja tak !

Sprobuj kupic ten specyfik.. legalnie.. !
A pestki, no coz - jak kupisz morele to tez bedziesz mial pestki , prawda ?

Ludzie, nie bierzcie tego swinstwa, nawet jesli chodzi o pestki!!!

Zaufajcie sprawdzonym i potwierdzonym lekom!

Dla wszystkich nie-zwolennikow pestek, noni, vicakory, gersonow i krebsow , zycze zdrowej niedzieli !

Iw
 
Fabio 



Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 7
Pomógł: 3 razy

 #93  Wysłany: 2012-06-03, 18:06  


spoko, nie wiedziałem, że witamina b17 jest stosowana inaczej niż poprzez jedzenie pestek, które notabene podgryzam jak mi się przypomni i podgryzać będę mimo ich gorzkiego smaku (żyję, chodzę, nie jestem otruty) - ale wiadomo co różni truciznę od lekarstwa (dawka)

poza tym - peace brothers&sisters - złość szkodzi na serce:)
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #94  Wysłany: 2012-06-03, 18:17  


Amigdalina nie jest witaminą, nie jest lekarstwem, jest za to silną neurotoksyną. Jeśli nie jesteś w stanie zapamiętać takich faktów, to czy rzeczywiście Ci nie szkodzi?
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
Fabio 



Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 7
Pomógł: 3 razy

 #95  Wysłany: 2012-06-03, 18:24  


kto wie:)
pogodnej niedzieli!
 
Basia 
Lekarz STOMATOLOG



Dołączyła: 07 Lut 2009
Posty: 36
Skąd: na forum gościnnie:)
Pomogła: 28 razy

 #96  Wysłany: 2012-06-04, 11:42  


Drogi Fabio,
obserwujac ten watek widze ,ze sie swietnie bawisz.
Niestety, chyba jednak kosztem chorych ludzi spragnionych nie tylko wlasciwego, konkretnego i jedynie mozliwego profesjonalnego leczenia(przeczytaj regulamin forum, koniecznie) ale rowniez cieplych, rozsadnych, prawdziwych slow wsparcia.
Niestety, jest jedynie mozliwe- gdy sie posiada nie tylko gruntowna wiedze(niestety, wikipedia to stanowczo za malo- przydaloby sie jakie takie wyksztalcenie, lub zaliczenie przynajmniej kilku dobrych ,wartosciowych kursow medycznych czy tez z dziedziny etyki) oraz empatie.

Radze Tobie wyciszenie, nabycie koniecznego dystansu, jak rowniez szacunku do zbolalych, walczacych o zycie ludzi na tym forum a takze przynakmniej minimalne doksztalcenie, zastanowienie sie nad soba i swoim zachowaniem w kategoriach etyki czlowieka- w czym moze Ci pomoc mila niedziela, poniedzialek, wtorek i nie tylko.

Drogi Gazdo,

obserwujac ten watek od samego poczatku,
jestem pod wrazeniem Twojej walki z glupota ludzka
ktoraz to walka usually seems to be useless

I am really impressed
bardzo chetnie poznalabym Cie blizej

Basia
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #97  Wysłany: 2012-06-04, 11:57  


Gazda, Basia, :heart: :littlehs: :in_love:
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #98  Wysłany: 2012-06-04, 12:56  


No zawstydziłem się normalnie :mrgreen:
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
awilem 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 1503
Skąd: Toruń
Pomógł: 371 razy

 #99  Wysłany: 2012-06-04, 14:40  


Cytat:
No zawstydziłem się normalnie

Nie może być Ty Gazdo ? :mrgreen:

[ Dodano: 2012-06-04, 15:14 ]
Gazda opisał o co chodzi z "witaminą", Basia podsumowała, teraz chyba czas żeby Fabio się ciut ogarnął i przemyślał pewne sprawy.
_________________
Andrzej W.
 
Basia 
Lekarz STOMATOLOG



Dołączyła: 07 Lut 2009
Posty: 36
Skąd: na forum gościnnie:)
Pomogła: 28 razy

 #100  Wysłany: 2012-06-04, 18:51  


Drogi Gazdo,

nie ma w najmniejszym razie powodu do zawstydzenia,
raczej jest powod do dumy :)

skoro juz nam( a raczej Tobie ) udalo sie pozbyc narazie "stopoaniepowyzejstopomasazystow" oraz " pestkozercow "
moze tak wspolnie zastanowilibysmy sie jakby rozruszac ten watek czyniac go przyjaznym dla forumowiczow?

Co Ty na to? :roll:

Basia
 
Gazda 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 5152
Skąd: Beskid
Pomógł: 1581 razy

 #101  Wysłany: 2012-06-05, 10:53  


Znaczy ja znam jeden niekonwencjonalny sposób leczenia raka... Bardzo mi pomógł, kiedy leżałem otumaniony morfiną i rozczulałem się nad sobą... Skorzystałem z niego, a następnego dnia odstawiłem morfinę, dwa dni później pojechałem samochodem do sklepu, a czerty dni później do Zakopanego i sam prowadziłem... Może niekoniecznie było to leczenie raka, ale na pewno leczenie wspomagające i to jakże skuteczne. :mrgreen:
Tylko nie jestem pewien, czy się to tutaj nadaje, bo wątek o seksie już jest na forum :-D
_________________
Każdy ma swoje walety i zady
THINK BEFORE YOU SAY SOMETHING STUPID
 
Basia 
Lekarz STOMATOLOG



Dołączyła: 07 Lut 2009
Posty: 36
Skąd: na forum gościnnie:)
Pomogła: 28 razy

 #102  Wysłany: 2012-06-05, 13:14  


Tak,
to zdaje sie wlasciwy tok rozumowania-
mysla ze KAZDA drobna nawet przyjemnosc(ktora niewatpliwie powinien byc tez miedzy innymi seks) moze byc wspaniala terapia uzupelniajaca-
i proponowalabym w tym kierunku sie ustawic-

Chcialabym zaznaczyc,ze moim(i nie tylko moim)zdaniem w zyciu najwazniejsze jednak sa te drobne , codzienne chwile radosci a nie pojedyncze wielkie osiagniecia.
Wszak nasze zycie sklada sie z kolejnych, szarych czasem duzo mniej szarych, czasem duzo wiecej szarych dni-
i kazdy z nas ma jakies male, drobne sposobiki, aby zaswiecil w ciagu tego dnia jakis malenki promyczek.
Moze to byc i seks, moze tez rownie dobrze czas spedzony na lawce w sloneczny dzien z bliska osoba, obserwowanie pelnej tajemnic przyrody(przeciez jest wiosna!!), podgladanie cudzego zycia w sposob nie szkodzacy nikomu- tak na niby- w kinie, w teatrze, w TV, na dvd itp,
ogladanie albumow, czytanie ciekawych ksiazek, nawet wachanie kwiatkow, spacer w parku, sluchanie spiewu ptakow, rozmowa z ciekawa osoba, sluchanie
roznego rodzaju muzyki- jakas mala wycieczka-jesli to mozliwe-
jesli nie - chocby posluchanie opowiesci o niej, pochrupanie ulubionego smakolyku, zabawa z pieskiem czy kotkiem,
jest tyle mozliwosci i dla kazdego z pewnoscia cos innego
bedzie wieksza lub mniejsza przyjemnoscia
(co dla Gazdy-to juz wiemy :-D )

moze wlasnie ktos bedzie chcial opisac ,
co dalo mu malenki kawalek radosci dzis , jutro i pojutrze i za tydzien a my o tym nie wiemy??
czasem sa wlasnie takie chwile,
ze z przyjemnoscia je chcemy opisac by je nieco utrwalic,
po prostu podzielic sie z nimi


wtedy wszyscy
poczujemy choc troszeczke smak soczystego owoca a nie gorzkiej pestki... :<:
co Wy na to????

Basia
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #103  Wysłany: 2012-06-05, 13:36  


Basiu, pod tym co napisałaś podpisuję się obiema rękami. Jest na forum kilka wątku i bardzo dużo postów mówiących o takiej' filozofii'. Swego czasu był bardzo aktywny wątek 'małe szczęścia" - http://www.forum-onkologi...scia-vt5128.htm (jak będziesz miała chwilę czasu i chęci zapraszam do lektury). Wiele osób pisze w swoich wątkach niemerytorycznych (tu trzymamy kciuki) i małych radościach (które okazują się tak naprawdę wielkimi radościami).
Mój wątek niemerytoryczny jest długawy. Pokazuję właśnie taką 'filozofię'. http://www.forum-onkologi...2730.htm#130709

Pozdrawiam Cię
PS. Basiu, bardzo cenię Twoje wpisy :)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Basia 
Lekarz STOMATOLOG



Dołączyła: 07 Lut 2009
Posty: 36
Skąd: na forum gościnnie:)
Pomogła: 28 razy

 #104  Wysłany: 2012-06-05, 14:52  


Justynko,
przeczytal oba linki podane przez Ciebie i goraco polecam KAZDEMU a w szczegolnosci tym, ktorymi targa niepokoj i nie bardzo wiedza jak sobie z nim poradzic
bardzo piekne zdjecia, gratuluje!!!!

Ja w zamian przesylam tylko jedno, tak wyglada wedlug mnie "zlapana "chwila szczescia-
to moj wnuczek

mam nadzieje ze i inni forumowicze sie dolacza
badz ze zdjeciami badz ze swymi spostrzezeniami do czego goraco zachecam

Basia
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #105  Wysłany: 2012-06-06, 15:12  


Bo Gazda ma racje walczac z tym! I brawa za to !

To JEST oszustwo i naciaganie !

A ja osobiscie uwielbiam jeszcze vioom'a ! Tu sle gorace pozdrowienia do Pana o tajemniczym niku ;)Kazdy post czytam z zaciekawieniem :)

I ciesze sie , ze tak walczymy o to, by inni tych swinstw nie kupowali a oddali sie innym przyjemniejszym poszukiwaniom ( a jak ktos wie co szukac po czesku znaczy , to najlepiej nich sie odda takim poszukiwaniom ;) )

Iw ;)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group