1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Melanoma in situ
Autor Wiadomość
888ONA888 



Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 155
Pomogła: 10 razy

 #46  Wysłany: 2012-04-19, 18:51  


klikers, 3maj 3maj.. bo jest nas naprawde duzo:) z góry dziekuje..
_________________
https://www.facebook.com/...?ref=ts&fref=ts
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #47  Wysłany: 2012-04-24, 21:50  


:flower: :sun:
_________________
romek
 
 
evelinaswe 



Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 215
Pomogła: 46 razy

 #48  Wysłany: 2012-04-24, 22:05  


roman1130,
Witam i pozdrawiam z Poznania Ciebie i innych forumowiczow ,jest super dokarmiana jestem na sile.Mam jedno pytanko moja mamuska kiedys tam miala wyciete 75cm jelita grubego i od tego czasu mam ciagle problemy raz ma problem z "kupkaniem" ale wiekszosc z "srakieta"i wlasnie teraz od 3 tyg leje sie z niej ale to z 3x dziennie i wlasnie mam pytanko czy moje nutri drinki moga jej pomoc czy zaszkodzic bo spadla z wagi strasznie
_________________
Marzenia - to mieszanka nadziei, szczęścia, wyobraźni, pragnień oraz prób ich spełnienia.
http://www.raczek-nieboraczek.bloog.pl
 
 
klikers 



Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 356
Skąd: Warszawa
Pomógł: 30 razy

 #49  Wysłany: 2012-04-25, 14:26  


Myślę że pomogą przybrać na wadze jest ich kilka rodzajów i smaków więc dla każdego coś dobrego :)
_________________
Znajdziesz mnie też na
Facebook!
 
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #50  Wysłany: 2012-04-26, 18:28  


Ewuniu myślę że najrozsądniejsza będzie wizyta lekarza, ntridrinki są oparte na mleku, które może w sposób naturalny pomagać w rozwolniniu.
Ale przy takich reakcjach organizmu lekarz i to szybko. Mama już nie jest młódką...

[ Dodano: 2012-04-26, 19:34 ]
Bellaluna. Wybacz, że na Twoim wątku załatwiamy inne sprawy, ale chyba zadziałał odruch :oops:
Pozdrawiam i o samopoczucie pytam :flower:
_________________
romek
 
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #51  Wysłany: 2012-05-07, 21:43  


Chyba narozrabiałem jak odwiedziłem Cię ostatnio i dlatego wypłoszyłem Ci gości...
Sorry Mio Cara :flower:
_________________
romek
 
 
bellaluna 



Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Rzym
Pomogła: 15 razy

 #52  Wysłany: 2012-05-08, 13:44  


roman1130, kochany nic sie nie stalo , daj spokoj...u mnie cisza teraz , bo nic sie nie dzieje- na szczescie ;)

a tak poza tym to czasu ostatnio mi brak, jutro wyjezdzam do Pl, kupe spraw do pozalatwiania mialam, dzis ostatnie zakupki i pakowanie jeszcze tylko :)

odwiedzaj kiedy tylko masz ochote i kompletnie nie masz za co przepraszac :)

a jesli dzieki wpisom w moim poscie ktos komus pomogl, to tym bardziej mi milo :)
 
bellaluna 



Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Rzym
Pomogła: 15 razy

 #53  Wysłany: 2012-09-05, 14:23  


Witajcie po bardzo dlugiej przerwie :mrgreen:

wpadlam wlasciwie narazie sie tylko przywitac |luzik|

Od maja kursowalam pomiedzy Pl a Italia i jakos nie bardzo mialam czas pisac...teraz wakacje sie skonczyly, wiec i normalne obowiazki wracaja

niedlugo czeka mnie wizyta kontrolna u onkologa, zobaczymy co tam wyjdzie...musze wziac skierowanie na jakies badanie kosci, bo mam od jakiegos czasu problemy z biodrem...spac nie moge na jednym z bokow, boli mnie przy chodzeniu, jak sie zasiedze...nie mam pojecia od czego...

a powiem Wam, ze w czerwcu mielismy mala stluczke autem, nic groznego, ale tak po cichu sie przyznam, ze troche wykorzystalam sytuacje i posciemnialam :oops:


Podjechalam na drugi dzien na pogotowie u nas, powiedzialam o stluczce, ze uderzylam glaowa i odeslali mnie do szpitala na badania...a tam tez troche podkrecilam i zrobili mi usg brzucha, tomografie glowy i rtg glowy...ogolnie wyszlo bez zmian, wiec mialam obraz sytuacji taki, ze przynajmniej tam nic sie nie dzieje...

teraz za miesiac dermatolog, musze dac dokladniej sprawdzic 2 znamiona i potem onkolog

pozdrawiam Was wszystkich :mrgreen:
 
888ONA888 



Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 155
Pomogła: 10 razy

 #54  Wysłany: 2012-09-06, 08:37  


witaj kochana :* nareszcie do nas wróciłaś.. dobrze że wszystko u Ciebie ok.. co do wypadku cieszę się że nic Ci nie jest.. u mnie również przeboje.. w poniedziałek byłam wyciągać szwy i kiedy wróciłam w tylne drzwi auta 10 letni syneczek walnał mi kamieniem w drzwi.. dodam że moje 3 letnie dziecko czesto samo otwiera drzwi i wysiada.. niewiele brakło a dostał by w główke i naprawde mogło sie to nieszczesliwie skonczyc.. ta cała sytuacja nie zdenerwowała mnie tak bardzo jak moment kiedy przyszła matka dziecka z uśmiechem na twarzy i powiedziała ze to tylko dziecko i nic takiego sie nie stało że powinnismy na to przymknąć oko.. stanełam jak wryta.. jeszcze w życiu nie spotkałam takiej BABY.. ona w ogole nie poczuwa się do winy.. jakby moje dziecko zrobiło cos takiego to próbowałabym sie jakoś dogadać a ona na to : ,, kupili sobie nowe auto i odpier****" SZOK.. ale mniejsza o to..

odwiedzaj nas czesciej i obowiazkowo poinformuj co tam u Ciebie po wizycie u onkologa i dermatologa.. ja do dermatologa z cała rodzina wybieram sie 11 wrzesnia a onkolog dopiero koncem pazdziernika.. choć niepokoją mnie coraz częstsze bóle głowy.. to moze z tych wszystkich stresów bo ja ewidentnie ostatnimi czasy szczęscia nie mam ;)
_________________
https://www.facebook.com/...?ref=ts&fref=ts
 
bellaluna 



Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Rzym
Pomogła: 15 razy

 #55  Wysłany: 2012-09-06, 14:51  


888ONA888, nie mam slow na takie zachowania ludzi...za kilka lat ten synus rzuci kamieniem w mamuske i ciekawe czy tez powie : o tylko dziecko?

dobrze , ze nie trafila na mnie, bo ja to z tych co na sile ciagna do konsekwencji :)

powodzenia na wizycie, daj znac po co i jak :)
 
888ONA888 



Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 155
Pomogła: 10 razy

 #56  Wysłany: 2012-09-06, 16:15  


ja również tego nie odpuszcze..

napewno sie odezwe po wizycie.. mam nadzieje ze dość cieć jak narazie :) :):) pozdrawiam serdecznie :* :* :* :* :* :*
_________________
https://www.facebook.com/...?ref=ts&fref=ts
 
izabelaw1 



Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 71
Pomogła: 11 razy

 #57  Wysłany: 2012-09-09, 16:13  


Bellalunka,Ty to masz "ŁEB",ja bym chyba na to nie wpadła.SUPER!!! Strasznie sie cieszę,że u Ciebie wszystko OK i tak trzymaj,ściskam mocno :in_love:
 
888ONA888 



Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 155
Pomogła: 10 razy

 #58  Wysłany: 2012-10-31, 19:32  


bellaluna, co tam słychac??? jak po wizycie u onkologa??? i co z tymi znamionami?
_________________
https://www.facebook.com/...?ref=ts&fref=ts
 
bellaluna 



Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Rzym
Pomogła: 15 razy

 #59  Wysłany: 2012-11-01, 11:34  


888ONA888, dziekuje bardzo, ze pytasz |buziaki|

ja niesety jeszcze nie bylam na wizycie... z przyczyn ode mnie niezaleznych nie moglam pojsc na jedna do dermatologa, wiec onkologa tez musialam przesunac...obie wizyty mam 22 listopada- taki byl nastepny termin

udalo mi sie zalatwic obie jednego dnia, wiec nie tak zle

najgorzej, ze mam coraz wieksze problemy z bolami kosci, szczegolnie biodra prawego... zle spie przez to, bo przekladam sie z bolu caly czas...wezme od onkologa skierowanie na badanie kosci, bo to mnie troche martwi :uuu:

a poza tym chyba ok ;)
 
888ONA888 



Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 155
Pomogła: 10 razy

 #60  Wysłany: 2012-11-01, 19:37  


wierze że wszystko będzie dobrze, 3mam kciuki.. ale faktycznie zbadaj się dla świętego spokoju.. odezwij się częściej :) a po wizycie to już KONIECZNIE :) Pozdrawiam Cię serdecznie :)
_________________
https://www.facebook.com/...?ref=ts&fref=ts
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group