1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Melanoma in situ
Autor Wiadomość
bellaluna 



Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Rzym
Pomogła: 15 razy

 #61  Wysłany: 2012-11-22, 17:03  


hej, ja dzis po wizytach kontrolnych....

rano bylam u dermatologa, blizna ok, wiekszosc znamion ok, jedno na stopie do wyciecia, bo cos sie zmienia... :roll:

wzielam skierowanie, podjechalam do drugiego szpitala i poszlam od razu do chirurga plastycznego... przyjeli mnie z doskoku, obejrzeli i na 18-ego grudnia mam do wyciecia...wczesniej nie moglam, bo mam wyjazd w miedzyczasie do londynu, wiec nie bardzo moglabym chodzic :lol:

poza tym poszlam potem do onkologa, dostalam skierowania na 5 rtg, w tym pluc, uda, biodra i stopy- bo cos mam problemy ostatnio ze stopa, boli przy chodzeniu itp...

oprocz tego mam na badanie krwi, ale jakie tam sa to nie wiem, bo nie moge rozczytac... w kazdym razie rtg mam wszystkie 19-ego grudnia a na krew mam podejsc ktoregos dnia i z tym moim kodem onkologicznym kazali mi podejsc do takiego biura, pokazac i mam z kims isc , ominac kolejke itp.... takze ktoregos dnia podejde....

tak wiec na dzien dzisiejszy wyglada to tak...zobaczymy po 20-tym grudnia co dalej...fajnie, bo akurat moi rodzice przylatuja do nas, wiec tym razem po zabiegu bedzie mi razniej ;)
 
888ONA888 



Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 155
Pomogła: 10 razy

 #62  Wysłany: 2012-11-22, 20:04  


hej kochana..
super że dostałaś skierowania na badania.. na pewno wszystko będzie ok.. zakończysz ten rok tak jak trzeba :) z spokojem i uśmiechem.. czego z całego serduszka życzę :*
_________________
https://www.facebook.com/...?ref=ts&fref=ts
 
izabelaw1 



Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 71
Pomogła: 11 razy

 #63  Wysłany: 2012-11-25, 19:51  


Bellalunka trzymaj się cieplutko i koniecznie napisz jak będziesz po badaniach.
 
888ONA888 



Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 155
Pomogła: 10 razy

 #64  Wysłany: 2013-01-21, 13:35  


bellaluna, witaj kochana :*

Pisz mi tutaj szybko co u Ciebie.. ? Serdecznie pozdrawiam :*
_________________
https://www.facebook.com/...?ref=ts&fref=ts
 
bellaluna 



Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Rzym
Pomogła: 15 razy

 #65  Wysłany: 2013-01-21, 14:45  


Hejka

ja juz miesiac po pozbyciu sie kolejnego paskudztwa.. tym razem skonczylo sie na jednorazowym usunieciu

fakt, ze do teraz mi sie goi, gdyz bylo to na stopie, pomiedzy kostka a pieta i niestety mimo sporej ilosci szwow zalozonych zapobiegawczo rozlazlo sie wszystko...

po niecalych dwoch tyg musialam isc powyciagac te szwy, bo rana byla otwarta, nitki poszarpaly skore, bo przy chodzeniu jednak wszystko sie naciagalo i tyle... chetnie nie chodzilabym nawet i miesiac, gdybym tylko mogla, ale pracowac trzeba haha

w kazdym razie chodzilam co kilka dni na zmiane opatrunku z antybiotykiem, by zamknelo sie samo... teraz mam strupek juz i ogolnie wyglada tak, jakby nie bylo nigdy szyte... ale to nie jest istotne w ogole ;)

rtg-y wszystkie w miare wyszly, cos tam mam maly problem z biodrami, ale nie jest to kwestia onkologiczna tylko typowo ortopedyczna, jak pojde pokazac, to zobaczymy czy cos z tym sie da zrobic czy zostawiamy

pluca czyste, to chyba najwazniejsze, z krwi tez jedno troszke ponad norme, ale nieznacznie, markery w normie

takze ze zdrowiem fizycznym wszystko ok...troche psychika ostatnio mi kuleje, ale namnozylo mi sie problemow rodzinnych i tak jakos ciezko mi z tym

Mama przed wyjazdem ode mnie przyznala sie, ze cytologia wyszla jej tym razem III i troche sie martwie co dalej, juz nawet pisalam w tematach ginekologicznych o porade...bo lekarz, ktory robil cytologie wg mnie naciaga ja teraz na niepotrzebne PLATNE badania, zamiast wyslac na kolposkopie- bezplatna, po ktorej wszystko bedzie jasne

mam nadzieje, ze u Was wszystko ok, zreszta zaraz zobacze, bo ostatnio nie mialam czasu nawet poczytac

buziakuje Was mocno |buziaki|
 
888ONA888 



Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 155
Pomogła: 10 razy

 #66  Wysłany: 2017-01-27, 19:24  


Witaj kochanie :-* dawno Cię tutaj nie było.. mam nadzieję że u Ciebie nic złego się nie dzieje. Pozdrawiam Cię serdecznie!! Życzę dużo zdrowia dla Ciebie i Twojej rodzinki :-) odezwij się koniecznie.. :-*
_________________
https://www.facebook.com/...?ref=ts&fref=ts
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group