1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
KasiaC - komentarze (vf7)
Autor Wiadomość
Anelia 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 2959
Skąd: Wlkp
Pomogła: 466 razy

 #196  Wysłany: 2012-08-25, 12:20  


Kasiu, czuję się dokładnie tak jak Ty-nijak!
Tym bardziej, że podobna sytuacja całkiem nie tak dawno temu miała miejsce ...
Dało się zauważyć, że wiele osób wtedy wyciągnęło wnioski, ponieważ nie mając wystarczającej wiedzy do udzielenia odpowiedzi przestaliśmy udzielać się w merytorycznych.
Staramy trzymać się zasad i wyrażamy zdanie w kciukach ale też jest źle.
:?ale??:
Pojawiają się nowe osoby, które "uczą się" poruszania po forum robiąc te same błędy co my kiedyś no i skoro nadarzyła się taka okazja to warto z niej skorzystać i opier..... wszystkich "kciukowych" ...
Przecież tyle dana osoba mówi o PW i upominaniu przez PW :?ale?:
Nie wiem, zgłupiałam. Niesmak jest.
Zmykam. Być może później zajrzę :roll:

Pomimo wszystko miłego dnia :)
_________________
Anelia
Jeśli wiara czyni cuda,trzeba wierzyć,że się uda !
 
iwka3219 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Cze 2010
Posty: 915
Pomogła: 219 razy

 #197  Wysłany: 2012-08-25, 13:40  


Witaj Kasiu,

Rzadko pisze, rzadko zagladam na forum - m. in. z powodow jakie wymienila Kruszynka. Niesprawiedliwosc i slepota mnie razi.. A jak zagladam, to tylko do zaprzyjazionych watkow, chociaz ja i tak mam z tymi osobami kontakt tel. Co nie zmienia faktu, ze to Forum jest zwyczajnie bardzo potrzebne i ludzie robia tu duza prace !

Jesli moge, cos "doradze":
Absolutnie nie powinnas ograniczac sie tylko do podgladania. Jesli masz potrzebna opowiedzenia czegos, podzielenia sie, tu znajdziesz najlepszych sluchaczy.

Chesz sie poddac tej dziwnej krucjacie ? ( uwierz mi rzeczona osoba, pewnie siedzi i sie glupio usmiecha do kompa ) Szkoda, ze ten psycholog co zrobil "portret psychologiczny " majkelkowi, nie zrobi takowego tej Pani..
A jo_a to przede wszystkim jak chce zmian, niech zacznie od siebie. Bo od tego sie przeciez powinno zaczynac.
Takie osoby, czesto gesto chca porzadkowac inne podworka, a najwiekszy balagan i tak maja na swoim wlasnym.
Zreszta ma to potwierdzenie historyczne, nie tylko psychologiczne!
Cale szczescie predzej czy pozniej czas obalal takie jednostki!

Tanta animorum imbecillitas est, ubi ratio discessit!

Nie poddawaj sie chamstwu!

A cytowny kiedys przez ta Pania kodeks, zawiera tez ciekawy art dotyczacy ochrony dóbr osobistych, nie wspominajac juz o ratyfikowych przez Polske traktatach miedzynarodowych. No nic, czytamy to co nam akurat wygodne...


Kasiu pisz i nie czuj sie nijak. To nie Ty powinnas!

I do kiedys tam....
Iw
 
Richelieu 
Administrator



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 7486
Skąd: Gyddanyzc
Pomógł: 4945 razy

 #198  Wysłany: 2012-08-25, 15:41  


Moi Drodzy,

Jo_a w swoich wypowiedziach zwraca uwagę na poważny problem,
jakim jest częsty brak stosowania się przez wielu forumowiczów nie tyko do Regulaminu Forum,
ale także do zasad poprawnego pisania i formułowania wypowiedzi.
To są ważne rzeczy, często poważnie utrudniające nam pracę na forum, na co wielokrotnie już zwracaliśmy uwagę,
jak choćby np. tutaj, albo tutaj, by sięgnąć po dwa proste przykłady.
Jak cały czas widać - dotąd bezskutecznie, pomimo wielu zaleceń (w każdym dziale merytorycznym)
oraz informacji z naszej strony, czy to zamieszczonych jako wydzielone, wyżej zalinkowane, tematy,
czy jako liczne komentarze do postów użytkowników
(przykłady: post nie wydzielony (Regulamin, cz. I, pkt 3), nie usunięte dane osobowe (Regulamin, cz. II, pkt 14 i 19)).

Jednak pomimo zasadności tych zastrzeżeń, podzielanych przez Zespół Forum przynajmniej w wielu punktach,
forma w jakiej zostało to wyrażone pozostawia bardzo wiele do życzenia.
Została wystosowana odpowiednia wiadomość do Jo_a z wyjaśnieniem stanowiska Moderacji Forum
i z prośbą o bardziej staranny sposób formułowania wypowiedzi.

Dyskusje w takim tonie jaki reprezentują ostatnie posty tego wątku oraz wczorajsze wypowiedzi np. w shoutboksie,
do których posty te nawiązują, nie służą dobru forum ani jego uczestników.

Osobiście wolę pisać odpowiedzi merytoryczne na zapytania potrzebujących forumowiczów,
niż poprawiać pliki z danymi osobowymi,
czy tym bardziej gasić niepotrzebne przepychanki i pyskówki, jak np. te tutaj
(to, że piszę w tym miejscu/wątku nie oznacza, że słowa te kieruję tylko do tych osób, które ostatnio tutaj się wypowiedziały).
Podobnie inni moderatorzy.

Mam nadzieję, że więcej nie będzie potrzeby wracać do tego tematu.
Proszę wszystkich o poważne potraktowanie tego posta, jako ostatniego koleżeńskiego ostrzeżenia.
Następna osoba, która popisze się tak "wyszukaną" formą elegancji i kultury wypowiedzi
może spodziewać się oficjalnego ostrzeżenia, nawet jeśli głos zabiera w słusznej sprawie.
Cel, nawet najbardziej szczytny, nie uświęca środków,
a na tym forum nie będziemy tolerować wypowiedzi które nie licują z wyżej wspomnianymi zasadami.
_________________
Solve calceamentum de pedibus tuis: locus enim, in quo stas, terra sancta est [Ex: 3, 5]
 
agamaz 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 2469
Pomogła: 246 razy

 #199  Wysłany: 2012-08-25, 18:55  


Witaj Kasiu
No i się narobiło :uuu: .Ale wydaje mi się ,że trzeba być ponad to .
W końcu jak sama napisałaś .Wątek kciukowy został stworzony po to by rozmawiać o wszystkim.
Mi tez zrobiło się nieswojo i już nie wiem pisać nie pisać.
Wielu forumowiczów pewnie bije się tak samo z myślami.
Pogody ducha Kasiu.
_________________
aga
 
plamiasta 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 1902
Pomogła: 263 razy

 #200  Wysłany: 2012-08-25, 18:57  


Richelieu, masz u mnie kufel zimnego piwka.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-08-26, 00:14 ]
Dobra, zapamiętam to sobie. :-D

 
KasiaC 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Kwi 2012
Posty: 958
Skąd: woj. mazowieckie
Pomogła: 92 razy

 #201  Wysłany: 2012-08-25, 19:01  


http://a3.sphotos.ak.fbcd...817950109_n.jpg
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #202  Wysłany: 2012-08-25, 21:11  


Kasiu, ja przede wszystkim chciałam Ci podziękować za wystawioną laurkę dla mnie. Bardzo dziękuję. :) Zawsze czuję się nieswojo, gdy ktoś mnie tak chwali. (tak na marginesie, zwłaszcza, że wieczorem pokłóciłam się z żoną brata ciotecznego, i wtedy trudno było o mnie powiedzieć wyrozumiała ;) )
Kasiu, jak mogłam Ci przerywać, skoro bardzo przyjemnie Ciebie się słucha. Czas spędzony z Tobą był bardzo fajny. Też jesteś bardzo sympatyczną, fajną, przemiłą kobietą. :)

Oczywiście, smutno mnie się robi gdy czytam o kolejny "zamieszaniu". I zazwyczaj wtedy mam postanowienie, że jednak przestanę się udzielać. I chyba będę jednak będę musiała wykazać o wiele więcej silnej woli i tylko z cichacza śledzić co się dzieje.

Pozdrawiam Cię serdecznie oraz przy okazji skoro już jestem to i Twoich gości, ponieważ tu 'mój' internet słabo działo, to będę się za dużo rozpisywać w innych wątkach. :)

PS. Oczywiście nadal wykazuję dużą chęć spotkania z się uczestnikami forum, jeśli np. będą w W-wie (czy to nawet w CO czy nie w CO), oczywiście, jeśli będą chcieli ze mną się spotkać.
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
roman1130 
PRZYJACIEL Forum



Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 2050
Skąd: Alwernia
Pomógł: 557 razy

 #203  Wysłany: 2012-08-26, 12:22  


Witaj Kasiu.
Wędrując po wątkach Forum spotykamy się z różnymi odczuciami, próbujemy w jakiś sposób zasygnalizować swoją obecność, wsparcie lub pomoc merytoryczną w momencie gdy czujemy się na siłach aby takowej udzielić...
Tak ja postępowałem do tej pory... i chyba nie zmienię swojego postępowania, bez względu na to jakie reakcje wywoła moja obecność w danym wątku...
Oczywiste jest, że niekiedy znikam z czyichś oczu, gdy wyczuwam, że ktoś nie trawi mnie, lub, że ja sam zaczynam przeszkadzać sam sobie.
Kasiu wierzę, że będziesz w dalszym ciągu nie tylko biernym obserwatorem tego co dzieje się na innych wątkach... i w dalszym ciągu będziesz uczestniczyć w każdej sprawie, która wzbudzi Twoje zainteresowanie czy potrzebę wypowiedzenia się.

Cieszę się że spotkałyście się z Justyną, nie będę kłamał, że nie zazdroszczę takiej możliwości, ja oprócz osób poznanych na zlocie, miałem przyjemność spotkania się tylko z Agnieszką - Anelią, a to zdecydowanie za mało w stosunku do chęci.
Pozdrawiam serdecznie
_________________
romek
 
 
KasiaC 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Kwi 2012
Posty: 958
Skąd: woj. mazowieckie
Pomogła: 92 razy

 #204  Wysłany: 2012-08-26, 12:29  


Witam niedzielnie.

Za moim oknem jesień. Pada deszcz, z drzew lecą uschnięte liście kasztanowca, szaro buro i ponuro. Taka jest kolej rzeczy coś odchodzi/ kończy się, żeby mogło przyjść/rozpocząć się coś nowego.


JustynaS1975 napisał/a:
że wieczorem pokłóciłam się z żoną brata ciotecznego, i wtedy trudno było o mnie powiedzieć wyrozumiała ;) )

Justynko jak sama wiesz, w życiu zdarzają się sytuacje na które czasami nie mamy wpływu i są osoby, które potrafią rozzłościć do "czerwoności" nawet najspokojniejsze i najbardziej wyrozumiałe osoby, czasami mamy ciężkie dni i wtedy nawet najmniejsza bzdura, najmniejszy szczególik, powoduje w nas wrzenie, a na końcu wybuch. Ja nadal jednak twierdzę, że jesteś WYROZUMIAŁA .
JustynaS1975 napisał/a:
Też jesteś bardzo sympatyczną, fajną, przemiłą kobietą. :)

Dziękuje i jeżeli mogę poprawić, a właściwie dodać - peplającą nerwowo ;)

[ Dodano: 2012-08-26, 12:40 ]
Witaj Romanie
roman1130 napisał/a:
Wędrując po wątkach Forum spotykamy się z różnymi odczuciami, próbujemy w jakiś sposób zasygnalizować swoją obecność, wsparcie lub pomoc merytoryczną w momencie gdy czujemy się na siłach aby takowej udzielić...
Tak ja postępowałem do tej pory... i chyba nie zmienię swojego postępowania, bez względu na to jakie reakcje wywoła moja obecność w danym wątku...

Chcę, żebyś wiedział, że bardzo, ale to bardzo cenię Twoje zdanie i szanuje Toją osobę.
Cytat:

Cieszę się że spotkałyście się z Justyną, nie będę kłamał, że nie zazdroszczę takiej możliwości, ja oprócz osób poznanych na zlocie, miałem przyjemność spotkania się tylko z Agnieszką - Anelią, a to zdecydowanie za mało w stosunku do chęci.

To spotkanie znaczy dla mnie bardzo dużo i po cichutku liczę na kolejne, bo takie 2 godziny jakie spędziłam w Justyny towarzystwie są bezcenne.
Mam nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie i będzie nam dane poznać się na Zlocie u Gazdy- czas jednak pokaże.
Pozdrawiam serdecznie, życzę Ci Romanie mnóstwa siły i spokoju ducha.

[ Dodano: 2012-08-26, 12:41 ]
http://www.motywery.pl/up...123_148_500.jpg
 
agamaz 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 2469
Pomogła: 246 razy

 #205  Wysłany: 2012-08-26, 14:35  


Cześć Kasiu.
Piszesz,ze szaro buro robi się na dworze.
Mam nadzieję,że Twój nastrój nie będzie się utożsamiał z ta pogodą życzę Ci :lol: na buzi i :sun: na dworze.
Tak Wam zazdroszczę tych spotkań odbytych i tych planów żegiestowskich [yee] [yee] .
:cmok:
_________________
aga
 
female 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 03 Lis 2011
Posty: 404
Skąd: z gór
Pomogła: 98 razy

 #206  Wysłany: 2012-08-26, 16:51  


Witaj Kasiu ;-)

A u mnie ciepło, słonecznie i milutko. Zapraszam ;-)

Miłego dnia Kochani!!
_________________
--
Bernadeta

...nadzieja ma skrzydła, przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów, która nigdy nie ustaje, a jej najsłodsze dźwięki słychać nawet podczas wichury...
Mama 08.01.2012r [*]
Tato 13.08.2013r [*]
 
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #207  Wysłany: 2012-08-26, 17:26  


KasiaC napisał/a:
Dziękuje i jeżeli mogę poprawić, a właściwie dodać - peplającą nerwowo ;)

Tego nie zauważyłam :) , no chyba, że dobrze się maskowałaś ;)
:cmok:
Pozdrawiam i życzę udanego wieczoru niedzielnego :)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
agamaz 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 02 Gru 2010
Posty: 2469
Pomogła: 246 razy

 #208  Wysłany: 2012-08-27, 10:08  


Dobry Dzień Kasiu :-D
Pozdrawiam Cię poniedziałkowo.Ja dziś już zaliczyłam kłucie .Czekam teraz na telefon jak tam moja hemoglobina. Mam nadzieję,że ma się dobrze ;) i obejdzie się bez dodatkowych emocji związanych z zastrzykiem.
Dobrego tygodnia Ci życzę ,ostatniego wakacyjnego :-( .Wykorzystaj go jak najlepiej. |buziaki|
_________________
aga
 
KasiaC 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 23 Kwi 2012
Posty: 958
Skąd: woj. mazowieckie
Pomogła: 92 razy

 #209  Wysłany: 2012-08-27, 15:02  


Dzień dobry.

Witaj Agnieszko
agamaz napisał/a:
Ja dziś już zaliczyłam kłucie .Czekam teraz na telefon jak tam moja hemoglobina.

Szybciutko się uwinęłaś i ma nadzieję, że wynik hemoglobiny będzie ok, co ustrzeże Cie przed "dodatkowych emocji"

Cytat:
Dobrego tygodnia Ci życzę ,ostatniego wakacyjnego :-( .Wykorzystaj go jak najlepiej. |buziaki|

Dziękuje :)
Właśnie jestem w trakcie wykorzystywania, czy jednak jest to najlepsza forma wykorzystania...nie wiem ;) - właśnie dziś wystrzeliłam z remontem u syna w pokoju. Mam nadzieję, że świeżo odnowiony pokój zmobilizuje go do nauki :lol:
 
JustynaS1975 
Administrator



Dołączyła: 24 Cze 2011
Posty: 12614
Skąd: Warszawa
Pomogła: 2742 razy

 #210  Wysłany: 2012-08-27, 15:47  


Dzień dobry Kasiu :)
KasiaC napisał/a:
dziś wystrzeliłam z remontem u syna w pokoju. Mam nadzieję, że świeżo odnowiony pokój zmobilizuje go do nauki :lol:

:lol: ... no ... troszku mnie rozbawiłaś ;) , na pewno odnowiony pokój zmobilizuje go do nauki ;)

Udanego dnia :)
_________________
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.
Choroba moim nauczycielem, nie panem.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group