1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Jogi45 - komentarze
Autor Wiadomość
zoi 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Sie 2009
Posty: 381
Skąd: Grecja/opolskie
Pomogła: 147 razy

 #76  Wysłany: 2009-10-21, 22:14  


Wyluzuj z tym żelazkiem, no coś ty, Jogi :-D Chyba, że ma to być taki specjalny sposób na odreagowanie ;) Odpoczywaj teraz przede wszystkim, dbaj o siebie i sprawiaj sobie same przyjemności. Rekonwalescencja, czyli beztroskie, cudowne zbijanie bąków na plan pierwszy, a cała reszta... niech sobie łaskawie poczeka :mrgreen: . Grunt, że już po naświetlaniach, a teraz ma być tylko coraz lepiej. Trzymam wieeeelkie kciuki. Będzie OK :uhm!:
 
tara 



Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 513
Pomogła: 110 razy

 #77  Wysłany: 2009-10-22, 10:57  


Super, że juz po. Teraz odpoczywaj, regeneruj siły i już zawsze bądź zdrowa :)
 
mamanel 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 1010
Pomogła: 180 razy

 #78  Wysłany: 2009-10-22, 11:30  


Gratuluję :)
Życzę szybciutkiego zagojenia ran i dojścia do siebie :)
Zobaczysz, że z każdym tygodniem będzie duża poprawa!
 
banialuka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 22 Lut 2009
Posty: 1294
Pomogła: 235 razy

 #79  Wysłany: 2009-10-22, 15:03  


Jogi pamiętam jak jeszcze nie dawno denerwowałaś się ze nic sie nie dzieje w kierunku leczenia, później ze lampy popsute i przeciaga sie w czasie a teraz masz już to wszystko za sobą.....kiedy to zleciało. Życze aby skutki uboczne tego darmowego "solarium" jak najszybciej minęły i poszły w niepamięć. Kuruj się szybciutko i zapominaj o tym co przeszłaś bo jesteś juz zdrowa i życze zeby tak juz było zawsze. Pozdrawiam :tull:
_________________
Są chwile, by działać i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los. /Coelho Paulo/
 
 
jogi45 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 618
Skąd: Szczecin
Pomogła: 110 razy

 #80  Wysłany: 2009-10-22, 19:29  


Dziekuje wszystkim za wsparcie i zrozumienie humorków, szczególnie tym które jeszcze walczą ze wznowami, badaniami, bólami. Wszystkim życzę i sobie też żebyśmy wygrali.
_________________
Antoine de Saint-Exupéry
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać
 
JaInka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Lut 2009
Posty: 437
Skąd: Milanówek
Pomogła: 150 razy

 #81  Wysłany: 2009-10-22, 21:29  


Jogi, cholera, aleś użyła. Jak patrzę w Twoje oczy i usiłuję wyobrazić sobie, jak teraz wyglądasz, to mi się przypominają zdjęcia kotków w kąpieli (chodziły takie w necie).

Mam nadzieję, że po naświetlaniach jak w chirurgii - szybko się poprawia.

Ale i tak nie rób za bohaterkę i sobie narzekaj, jęcz, gderaj - to pomaga (naprawdę!, są badania!).

Tylko na drugi raz, użyj, proszę, samoopalacza.

Przytulam.
 
jogi45 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 618
Skąd: Szczecin
Pomogła: 110 razy

 #82  Wysłany: 2009-10-23, 09:53  


Ineczko ktos badał wpływ narzekania na stosunek otoczenia? I badania sa na korzyść narzekajacych? To chyba były przez nich sponsorowane.
a tak poważnie to ja narzekam tylko tutaj. W życiu oczekuje ze bliscy sami widzą co mi jest ale jak oni maja widzieć jak mieszkają daleko a przez telefon mówię ze jest o.k. bo przeciez jak mi pomogą, tym bardziej że nie dzieje sie nic niezwykłego.
_________________
Antoine de Saint-Exupéry
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać
 
pixi 
PRZYJACIEL Forum


Dołączyła: 24 Sty 2009
Posty: 459
Skąd: Poznań
Pomogła: 73 razy

 #83  Wysłany: 2009-10-23, 10:04  


Jogi, wierzę, ze teraz to już naprawdę " z górki" ::dance:: , a następne opalanie, oczywiscie delikatne, będzie :sun: i że tak juz będzie zawsze
 
zufed 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 10 Kwi 2009
Posty: 2473
Skąd: Kraków
Pomogła: 348 razy

 #84  Wysłany: 2009-10-23, 10:30  


Jogi narzekaj sobie po to tu też jesteśmy nie?Ty wysłuchujesz moich zrzędzeń a ja chętnie Twoich.I nie duś tego w sobie bo wybuchniesz :mrgreen:
 
 
JaInka 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Lut 2009
Posty: 437
Skąd: Milanówek
Pomogła: 150 razy

 #85  Wysłany: 2009-10-23, 15:08  


Jogi, nakłamałam. Bo nie chodzi o narzekanie, tylko o przeklinanie.

No i tu modseratorzy moga mieć zagwostkę. Bo toż przecie na forum nie można.

Cytuję:

Przeklinanie znieczula

Uderzyłeś się? Boli? Chcesz, żeby przestało, więc... przeklinaj! Brytyjscy naukowcy udowodnili, że ”rzucanie mięsem” pomaga zmniejszyć uczucie bólu, szczególnie tego fizycznego.

W badaniu wzięło udział 64 studentów. Kazano im zanurzyć rękę w lodowatej wodzie i wypowiadać wulgaryzmy, jakie tylko przyszły im do głowy. Potem mieli powtórzyć zadanie, jednak tym razem zamiast przeklinać, musieli używać słów przyzwoitych i neutralnych.

Wyniki były zaskakujące. Okazało się, że osoby, które przeklinały, były w stanie wytrzymać z ręką w lodowatej wodzie o 40 sekund dłużej niż ci, którzy wypowiadali mniej wulgarne słowa. Ponadto ból u tych osób był bardzo słabo odczuwany, a tętno podwyższone.

Jak autorzy oceniają eksperyment? Dr Richard Stephens, pomysłodawca badań, spodziewał się wyniku diametralnie różnego, od tego który otrzymano. Naukowiec ma nadzieję, że badania pozwolą wytłumaczyć, dlaczego przeklinanie jest tak powszechne w różnych językach na całym świecie, dlaczego ciągle się rozwija. Stephens sugeruje, że wulgaryzmy mogły rozwinąć się ze względu na wzrost poziomu agresji i redukcję bólu, co pozwalało naszym przodkom uciec lub walczyć, kiedy zostali zaatakowani przez drapieżniki.

"Naszym zdaniem, przeklinanie mogło być częścią ucieczki lub walki. U osób, które przeklinały, odkryliśmy, że miały podwyższony puls. To sugeruje, że mogły mieć podniesiony poziom agresji. A podwyższony poziom agresji, zmniejsza wrażliwość na ból. Jak widać przeklinanie pomaga zmniejszyć uczucie bólu" - powiedział Stephens.

Paulina Borzęcka

Daily Telegraph

Więc wychodzi na to, że ulżyć sobie możemy na PW. Jogi, zapraszam - w razie czego się zrewanżujesz :lol:
 
jusia 
MODERATOR



Dołączyła: 14 Mar 2009
Posty: 1959
Skąd: Poznań/Luboń
Pomogła: 326 razy


 #86  Wysłany: 2009-10-23, 16:04  


JaInko,dlaczego tego mi nie napisałaś parę lat temu,podczas porodu... :lol:
Ps.Tak między nami to w sobie ,w myślach,miotałam wtedy takimi słówkami... ;)
_________________
================================
www.fundacja-onkologiczna.pl
 
 
madziorek
[konto usunięte]



Posty: 0

 #87  Wysłany: 2009-10-23, 21:51  


Jogi narzekaj, przeklinaj co wolisz, my posłuchamy :-D od tego jesteśmy ;)
życzę Ci szybkiej rekonwalescencji po "opalaniu"
Dzielna dziewczyna

:bravo"

Jusia ja na sali porodowej obok miałam laskę, która nie bluzgała tylko rymowała: o Jezu, o Boże panie doktorze niech pan pomoże :mrgreen: no normalnie urodzić ze śmiechu nie mogłam ;)
 
gontcha
[konto usunięte]



Posty: 0

 #88  Wysłany: 2009-10-24, 00:56  


Jogi,

Narzekaj, marudź, bluzga rzuć jak taka potrzeba... każdy z nas to zrozumie :)

Jusia, Madziorek.. a ja pamiętam jak cyganka rodząca obok stwierdziła ' piąta!! córka, mąż mnie chyba zabije' - zaraz po porodzie zamówiła taxi, pojechała bez małej - przy ogólnooodziałowym zwisie szczęk mam świeżych i tuż na finiszu, a następnego dnia zwalił się na oddział tabor cygański :lol:
Druga 'gigantka' urodziła 'maluszka' - 67 długi i 6100 wagi, nie mieścił się w szpitalne pampersy :shock:
 
zoi 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 05 Sie 2009
Posty: 381
Skąd: Grecja/opolskie
Pomogła: 147 razy

 #89  Wysłany: 2009-10-25, 01:35  


O żesz... JaInko, teraz to nie będę się szczypać :mrgreen: A wiecie, że w obcym języku przekleństwa oraz wszelkie durnoty jakoś najszybciej wchodzą człowiekowi do głowy nie wiedzieć czemu :roll:
 
mamanel 
PRZYJACIEL Forum



Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 1010
Pomogła: 180 razy

 #90  Wysłany: 2009-11-20, 17:59  


Jogi, w którymś wątku przeczytałam, że zostaniesz babcią, tak? :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group